Артур Selfdotcom
الذهاب إلى القناة على Telegram
2 437
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
+27 أيام
+530 أيام
أرشيف المشاركات
2 436
Кінець етеру) Між іншим я сидів - страмив тисячу годин, сказав купу змістовних словосполучень.
Тим часом які нарізки роблять глядачі:
2 436
Я так дивуюся, коли бачу десь коменти про "нові майнкрафт текстури на 100% краще🤓"
Знаю, що заїзджена і проперджена вже ця тема, але реально підбомблює, коли бачу такі тези..
Лол, ви бачите ці текстури два тижні на рік, коли в у вас "two weeks Minecraft phase". Єдиний хто засліплений ностальгією, це якраз оці двотижневі гравці. Їх тягне в гру, бо в них ностальгія за тим, що їм десь-колись було весело в неї грати і ось, раз на рік їх все ж пробиває на гру.
Нові текстурки може і веселі, але в довгу з ними дуже важко бігати...
2 436
Ойой, якось я проҐавив котра година.. Сиджу над оновлення СВ, тому пропустив.
Пограю з тим датапаком іншим разом.
Тримайте за це прикольчик з редіту 😇
2 436
Слухайте, а де ви тепер ведете соціальну інтернет-активність? Інстаграм таке як мертвий, це вже навіть не соціальна мережа, це advertising network.
Фейсбук для людей постарше, твітер трохи навіжений і для досить вузької категорії людей.
Пам'ятаю колись всі жостко постили в інстаграм мало не все підряд, всякі дурнички, рандомні фотки, зараз я не бачу ніде чогось подібного.
2 436
Мені підкинули якийсь рандомний датапак, сказали, що з ним буде важко грати в майнкрафт, чи шо...
Але я ветеран БТВ, тому ми пройдемо його на стрімі. Десь о п'ятій почнемо
2 436
До п'ятниці, до речі, спробую викотити оновлення СофтВінду, там багато чого цікавого буде.
На рахунок назви High Experience Craft (HEC), вона дуже важка... Її важко вимовляти і важко відміняти( за відмінками типу, не кенселінг)
Тому повертаємось до назви "Softwind". Хоч вона і не передає суті збірки, але вже стала впізнаваною, певною мірою.
Потім може хіба додам "Craft" в кінці, чи щось таке:)
2 436
Якщо що, то це не моє відео, якщо хтось не зроз👀
Так-так, не тільки Ґедзь може хвалити СофтВінд😎
2 436
Дивіться, є отакий відосик, про кайф СофтВінду. В ньому є деякі кринж-вставки (якщо подивитесь, то зрозумієте про що я). Але, знову ж таки, відос про СофтВінд, тому ділюся ним з вами:
https://youtu.be/jbKeNiIJuRw
2 436
Вчора на стрімі ми дивилися трейлер цього модпаку: трейлер
Коли я його побачив вперше, то трохи реально напружився, бо дуже суміжна тематика до High Experience Craft (софт вінду).
А виявляється, що автор в відео просто показав найбільш вилизані моменти, які там є, опустивши весь кринж збірки. Можете завантажити і пограти, але він і близько не стоїть поряд з HEC-ом ;)
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
