es
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Ir al canal en Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

Mostrar más
2 434
Suscriptores
-224 horas
-17 días
+430 días
Archivo de publicaciones
Сьогодні ще засядемо в сторі мод, десь через 1.5 години👁️

Це нарізка?🤯 https://youtu.be/Tgyggz8ZRjk

Тьфу на той снапшот.. Продовжую гардкор https://youtube.com/live/Tbske8_rJA8?feature=share

я граю в майнкрафт :-) https://youtube.com/live/Wqsy7QP7W4U?feature=share

В мене зараз надскладна моральна дилема... Пофарбувати стіни в кімнаті, в якій я працюю зп пк, в чорний колір, або заразитись
В мене зараз надскладна моральна дилема... Пофарбувати стіни в кімнаті, в якій я працюю зп пк, в чорний колір, або заразитись, і замовити фотошпалери з принтом дубових дошок. Чорний це буде кайф, стиль, солідно і т.д., а дошки, просто досить весело) хоча, в них набагато більше шансів набриднути, ніж в однотонної стіни. 🕵️‍♂️

🤯🤯🤯

+1
Капець, завдяки Авампику, кріпендер тепер реальність....

Хоч вже і пізно, але я вирішив опублікувати відео для всіх, а не тільки для спонсорів. Це сьогодні замість вечірнього етеру) Приємного перегляду: https://youtu.be/x_FsoRRYmYU?si=X-v5Uq8VOMLAcTPH

Гоблін на рендері вже 😇 Потім його поки ютуб завантажить, перевірить... Це ще години 3 мінімум. Тому сьогодні опублікую тільки для спонсорів, а завтра вже для всіх🤗

Через пів годинки починаємо) я просто щойно прийшов додому😇 треба трохи підготуватись)

Казав вчора, що {{{можливо}}} сьогодні пограємо в щось ще, на додачу до сторі моду, але мені треба буде сьогодні піти купити деякі штуки технічні, тому етерчик, як завжди ввечері) виходить сьогодні тільки сторі мод.) Всіх чекаю)

Відкриваю обс а там таке... ЖОРСТКО, СЕРДЕЧНО, І НАПОЛЕГЛИВО ВІТАЮ МАКСИМА З ДН!)) 🥇🥇🥇 + дякую за таке гарне число в донат
Відкриваю обс а там таке... ЖОРСТКО, СЕРДЕЧНО, І НАПОЛЕГЛИВО ВІТАЮ МАКСИМА З ДН!)) 🥇🥇🥇 + дякую за таке гарне число в донаті 🥲 Приєднуйтесь до привітання в коментах)! #максим_з_дн

Кінець етеру) Дійшли до літа, до речі) Дякую всім хто був, а хто донатив - дякую x5❤️ Спасибі за вашу підтримку)

Жорстко занурюємось в атмосферу безтурботного заміського життя онлайн https://youtube.com/live/poFQGTei3Gw?feature=share

Так як мені треба буде переграти перший акт, для того щоб наш відповіді і вибори збереглися, то сьогодні сторі моду не буде. Переграю його завтра, і десь ввечері продовжимо цю історію) А сьогодні хочу пограти в Стардю. Етер десь через годину

до речі, я зміг перенести свої сейви з першої частини сторі моду на другу)

Хочу проджект зомбоїд грати