Артур Selfdotcom
الذهاب إلى القناة على Telegram
2 434
المشتركون
-224 ساعات
-17 أيام
+430 أيام
أرشيف المشاركات
2 432
В мене зараз надскладна моральна дилема... Пофарбувати стіни в кімнаті, в якій я працюю зп пк, в чорний колір, або заразитись, і замовити фотошпалери з принтом дубових дошок. Чорний це буде кайф, стиль, солідно і т.д., а дошки, просто досить весело) хоча, в них набагато більше шансів набриднути, ніж в однотонної стіни. 🕵️♂️
2 432
Хоч вже і пізно, але я вирішив опублікувати відео для всіх, а не тільки для спонсорів. Це сьогодні замість вечірнього етеру) Приємного перегляду: https://youtu.be/x_FsoRRYmYU?si=X-v5Uq8VOMLAcTPH
2 432
Гоблін на рендері вже 😇
Потім його поки ютуб завантажить, перевірить... Це ще години 3 мінімум. Тому сьогодні опублікую тільки для спонсорів, а завтра вже для всіх🤗
2 432
Через пів годинки починаємо) я просто щойно прийшов додому😇 треба трохи підготуватись)
2 432
Казав вчора, що {{{можливо}}} сьогодні пограємо в щось ще, на додачу до сторі моду, але мені треба буде сьогодні піти купити деякі штуки технічні, тому етерчик, як завжди ввечері) виходить сьогодні тільки сторі мод.) Всіх чекаю)
2 432
Відкриваю обс а там таке...
ЖОРСТКО, СЕРДЕЧНО, І НАПОЛЕГЛИВО ВІТАЮ МАКСИМА З ДН!)) 🥇🥇🥇
+ дякую за таке гарне число в донаті 🥲
Приєднуйтесь до привітання в коментах)!
#максим_з_дн
2 432
Кінець етеру) Дійшли до літа, до речі) Дякую всім хто був, а хто донатив - дякую x5❤️ Спасибі за вашу підтримку)
2 432
Жорстко занурюємось в атмосферу безтурботного заміського життя онлайн https://youtube.com/live/poFQGTei3Gw?feature=share
2 432
Так як мені треба буде переграти перший акт, для того щоб наш відповіді і вибори збереглися, то сьогодні сторі моду не буде. Переграю його завтра, і десь ввечері продовжимо цю історію) А сьогодні хочу пограти в Стардю. Етер десь через годину
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
