es
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

Ir al canal en Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram Львівський Криптан

El canal Львівський Криптан (@lvivcriptan22) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 40 327 suscriptores, ocupando la posición 3 122 en la categoría Criptomonedas y el puesto 1 439 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 40 327 suscriptores.

Según los últimos datos del 26 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de 267, y en las últimas 24 horas de -114, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 10.29%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 7.05% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 4 149 visualizaciones. En el primer día suele acumular 2 844 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 47.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 27 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Criptomonedas.

40 327
Suscriptores
-11424 horas
+1557 días
+26730 días
Archivo de publicaciones
CZ розповідає молодому поколінню, як він BNB з 0.10$ до 1000$ запампив😁
CZ розповідає молодому поколінню, як він BNB з 0.10$ до 1000$ запампив😁

Фармимо Дроп до 5 жовтня і розділяємо 4% сапплая від Aster🫡 Думаю що вже всі чули про жирний дроп, який роздав Aster. На жал
Фармимо Дроп до 5 жовтня і розділяємо 4% сапплая від Aster🫡 Думаю що вже всі чули про жирний дроп, який роздав Aster. На жаль, ми пропустили, як і багато хто, але тут приїхала шикарна новина. Aster — DEX, що спеціалізується на торгівлі перпетуальними контрактами (perpetuals) і спотовими активами. Платформа побудована з акцентом на приватність, ефективність і захист від MEV (Miner Extractable Value), що робить її привабливою для трейдерів, які хочуть уникнути фронт-раннінгу та інших маніпуляцій. Aster підтримує високе плече до 1001x, низькі комісії (0.035% maker і 0.01% taker для перпів), грід-боти для автоматизованої торгівлі та мобільний додаток для зручності. Aster запустили другий сезон фарм поінтів, який триватиме до 5 жовтня і на нього виділено 4% від тотал сапплая. По суті, всього пара тижнів потужної роботи, щоб забрати частину від смачного пирога. Поінти фармляться тільки при торгівлі на ф'ючерсах. 🔴посилання на трейд Aster В цілому, 2 тижні щільної роботи і 4% від загального сапплая. Таке пропускати точно не варто. CZ потужно підтримує цей проєкт (чого він дуже давно не робив).

Там доречі CZ базує, і тим самим повертається в гру😃 «Спади мають значення, адже вони створюють рівні підтримки, схожі на ос
Там доречі CZ базує, і тим самим повертається в гру😃 «Спади мають значення, адже вони створюють рівні підтримки, схожі на основу будівлі» Очікуємо $ASTER по 5$!?😃 Нагадую що CZ запампив монету, і являється холдером 95% всього саплаю…

Новий TokenSplash на 350$ від біржі ByBit😱 Bybit запустили новий токен-сплеш — 10000 місць по 2000 $XAN (по премаркету ~350$
Новий TokenSplash на 350$ від біржі ByBit😱 Bybit запустили новий токен-сплеш — 10000 місць по 2000 $XAN (по премаркету ~350$) Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємося на біржі ByBit та реєструємось в промо 2️⃣Робимо депозит 100$+ 3️⃣Робимо об'єм на споті більше ніж 100$ в парі з токеном $XAN (для нових користувачів) або більше ніж 500$ (для старих користувачів) Для нових користувачів роздають по 2 000 $XAN, а старим до 25 000 $XAN за об'єм торгів, але якщо будете приймати участь, то пам'ятайте про ризики 🔴Промо вже активне, лістинг завтра о 13:00 🔴 Реєстрація на біржі ByBit

Промка до бідних на 2$(тобто для всіх криптанів)🫡 В кого є завдання в хабі винагород — виконуємо
Промка до бідних на 2$(тобто для всіх криптанів)🫡 В кого є завдання в хабі винагород — виконуємо

Новий PoolX від біржіBitget з токеном 0G 🫡 Закидаємо холдерський BTC/ETH або беремо займ на самій біржі під стейбли і закиду
Новий PoolX від біржіBitget з токеном 0G 🫡 Закидаємо холдерський BTC/ETH або беремо займ на самій біржі під стейбли і закидуємо в стейкінг PoolX. На жирні нагороди тут не розраховую, так як ліміти тут великі, проте копійка на каву капне холдерам! 🔴Стейкінг за посиланням — тут 🔴Період: 22 вересня 13:00 – 26 вересня 13:00 🔴 Реєстрація на біржі Bitget 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com Топ ціни і швидка тех. підтримка

Китайський Криптан продав свою нирку, щоб!?🫠 🔴Купити 17 айфон дівчині? 🔴Усереднити позицію на фючерсах?
Китайський Криптан продав свою нирку, щоб!?🫠 🔴Купити 17 айфон дівчині? 🔴Усереднити позицію на фючерсах?

За добу ліквідувало на понад $1,7 млрд🥹 Основна причина, це фінансові чвари в США. Трамп попередив про можливий шатдаун уряд
За добу ліквідувало на понад $1,7 млрд🥹 Основна причина, це фінансові чвари в США. Трамп попередив про можливий шатдаун уряду з 1 жовтня. Встигли щось підібрати на корекції? Своїми покупками поділився в чаті

📈Тут ще 15 місць залишилося: https://t.me/+EX_o46ElOI5jMjY8

Ну що, час потішити всіх! Запускається ВІП, причому сьогодні вхід буде абсолютно безкоштовним для всіх підписників Львівськог
Ну що, час потішити всіх! Запускається ВІП, причому сьогодні вхід буде абсолютно безкоштовним для всіх підписників Львівського Криптана: https://t.me/+EX_o46ElOI5jMjY8 Заходьте, сьогодні розпочнуться перші публікації у ВІПі! #реклама

Новий Token Splash — $ASTER від біржі ByBit 🫡 Приймаємо участь в новій промці з призовим фондом на 100,000 $USDT де користув
Новий Token Splash — $ASTER від біржі ByBit 🫡 Приймаємо участь в новій промці з призовим фондом на 100,000 $USDT де користувачі можуть за прості завдання залутати винагороду. Акція діє і для нових і старих користувачів Що потрібно зробити: Для нових користувачів: 1️⃣ Реєструємося на біржі ByBit+KYC 2️⃣ Прийняти участь в ПРОМО-АКЦІЇ 3️⃣ Вносимо депозит 100 USDT 4️⃣ Робимо торговий обсяг від 100 $USDT у парі ASTER/USDT у своїй першій спотовій угоді 🔴Винагорода: 25 $USDT Для старих користувачів: 1️⃣ Прийняти участь в ПРОМО-АКЦІЇ 2️⃣ Робимо торговий обсяг від 500 $USDT у парі ASTER/USDT 🔴 Винагорода: до 800 $USDT 🔴 Дедлайн: 29 вересня (поки не закінчиться пул) 🔴 Реєстрація на біржі ByBit

Запросив вас у новий канал! До завтрашнього вечора вхід буде відкритий для всіх, після чого стане платним. Уся інсайдерська інформація виходить у новому каналі.

Ранок починається не з кави🥹
Ранок починається не з кави🥹

Відкривається доступ до приватного каналу У приватці публікуються інсайди, чіткі угоди від досвідчених трейдерів, думки та психологія. Якщо хочете потрапити туди, потрібно надіслати заявку за посиланням: https://t.me/+AReatAz7zn8yY2Vk 100 місць має вистачити, щоб встигли вступити найактивніші читачі. Подати заявку — https://t.me/+AReatAz7zn8yY2Vk #реклама

Дочекалися на другий Дроп від Grass!?🥹 На AMA сесії Grass підтвердили дроп за 2 сезон у 4 кварталі 2025 року. Для лоубанків
Дочекалися на другий Дроп від Grass!?🥹 На AMA сесії Grass підтвердили дроп за 2 сезон у 4 кварталі 2025 року. Для лоубанків активність відмінна, просто ставимо апку і забуваємо. Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємось за посиланням 2️⃣Встановлюємо розширення в браузері 3️⃣Конектимо розширення до вашого профілю і майнимо поінти 4️⃣Встановивши ноду, можна отримати х2 до поінтів Нагадую в першому сезоні було роздано дропом 10%, згідно токеноміки ще 17% залишається на винагороди в другій фазі, тому є сенс збирати поінти від Grass і надалі

Бігом клеймити фрішний щиток🫡 Можуть заклеймити активні бск гаманці, розбирають швидко. 🔴 посилання на клейм
+1
Бігом клеймити фрішний щиток🫡 Можуть заклеймити активні бск гаманці, розбирають швидко. 🔴 посилання на клейм

Трамп продає “золотий паспорт” за $1 000 000!🥹 Для тих хто хоче громадянство США — заносите лямчик і ви американець:) Дональ
Трамп продає “золотий паспорт” за $1 000 000!🥹 Для тих хто хоче громадянство США — заносите лямчик і ви американець:) Дональд Трамп офіційно викотив нову іграшку: віза «TRUMP GOLD CARD». Умови прості, як в крипті: 🔴 Фізособа → $1 000 000 і ти вже резидент. 🔴 Компанія → $2 000 000 за кожного працівника (тільки уяви, який апетит). Також є і Platinum-левел — за $5 млн: «Trump Platinum Card». І тут вже жирні бонуси — можна тусити в США до 270 днів на рік і не платити податки з кешу, який заробляєш поза Штатами. Світ реально перетворюється на криптобіржу: хочеш паспорт-плати гроші! Єдине питання що буде з цим паспортом після каденції Трампа?))) А ви б купили якби зайвий лям завалявся!?😁

ANTIX — новий монстр на ринку AI😱 Криптани, ринок знову в агонії росту: альти демонструють міць, а натовп ганяється за перег
ANTIX — новий монстр на ринку AI😱 Криптани, ринок знову в агонії росту: альти демонструють міць, а натовп ганяється за перегрітими монетами. Я ж беру справжні діаманти до листингу. І сьогодні це $ANTIX. Чому саме він? 🔴Реалістичні AI Digital Humans. Вони можуть стати акторами, інфлюенсерами, навіть медіазірками з унікальним NFT-паспортом. Це не хайп, це майбутнє індустрії. 🔴 Партнери топ-рівня. HBO, EA Sports, Tencent, FIFA, Porsche, Warner Bros. — ви серйозно думаєте, що такий список з’являється у проєкту “на коліні”? 🔴 Фінансова база. Залучили вже $9М. Токен на пре-сейлі коштує $0.077 — це на 45% дешевше від TGE-ціни $0.14. Тобто майже х2 на старті. Сам TGE — середина жовтня, рівно під світовий дебют ANTIX AIGE на GITEX (200К+ учасників з 180 країн). 🔴 Визнання. У Hackernoon проект зловив 2 місце у “Trending ML Startups” і 3 місце в “Trending GenAI”. Серйозні гравці вже звернули увагу. 🔴 Сильна команда. У радниках Neil Sahota (екс-IBM Master Inventor, UN AI Advisor, 20+ років досвіду) та Mark Rydon (фандер Aethir, який розігнав FDV з 0 до $3B за 2 роки, зібрав $130М і 2М+ ком’юніті). 🔴 AIGE-технологія. Вони відкрили вайтліст для створення AI-клонів, і за 3 дні туди влилось понад 25К людей! Це не жарти. І головне — можна ще й урвати +5% бонус токенів за реферальним лінком🥹 ANTIX — це потужна машина, яка набирає оберти. Якщо все піде по плану, тут пахне іксами у цьому булрані. 🔴 посилання на ANTIX

📈Тут ще 15 місць залишилося: https://t.me/+SU4m3ea6salkOGI0

Створено закритий віп-канал! Приєднуйтесь, сьогодні це безкоштовно. ⬇️⬇️⬇️ https://t.me/+SU4m3ea6salkOGI0 У віп-каналі будуть огляди ринку, монети, які купують «кити», та ідеї з потенціалом 500–1000%. Вхід — https://t.me/+SU4m3ea6salkOGI0 Буду дуже вдячний за ваш фідбек щодо віпу, для покращення та розвитку подальшого контенту. #реклама