es
Feedback
Ббб | 𝐒𝐥𝐞𝐞𝐩 𝐃𝐞𝐩𝐫𝐢𝐯𝐞𝐝 𝐑𝐨𝐛𝐢𝐧

Ббб | 𝐒𝐥𝐞𝐞𝐩 𝐃𝐞𝐩𝐫𝐢𝐯𝐞𝐝 𝐑𝐨𝐛𝐢𝐧

Ir al canal en Telegram

Can you please find my common sense? I seem to have misplaced it. 🔹 https://linktr.ee/sabo.cos 🔷 Сабо ([сáбо] — наголос на «а»). 🔹 Майже з Кийова (я з Луцька). 🔷 Типу шию косплеї, типу крафчу.

Mostrar más
251
Suscriptores
Sin datos24 horas
Sin datos7 días
Sin datos30 días
Atraer Suscriptores
junio '26
junio '26
+5
en 2 canales
mayo '26
+3
en 1 canales
Get PRO
abril '26
+7
en 19 canales
Get PRO
marzo '26
+4
en 8 canales
Get PRO
febrero '26
+1
en 0 canales
Get PRO
enero '26
+2
en 0 canales
Get PRO
diciembre '25
+7
en 31 canales
Get PRO
noviembre '25
+4
en 1 canales
Get PRO
octubre '25
+2
en 3 canales
Get PRO
septiembre '25
+20
en 11 canales
Get PRO
agosto '25
+6
en 12 canales
Get PRO
julio '25
+11
en 1 canales
Get PRO
junio '25
+18
en 13 canales
Get PRO
mayo '25
+18
en 6 canales
Get PRO
abril '25
+23
en 24 canales
Get PRO
marzo '25
+2
en 7 canales
Get PRO
febrero '25
+17
en 17 canales
Get PRO
enero '25
+7
en 5 canales
Get PRO
diciembre '24
+4
en 7 canales
Get PRO
noviembre '24
+16
en 13 canales
Get PRO
octubre '24
+3
en 6 canales
Get PRO
septiembre '24
+25
en 17 canales
Get PRO
agosto '24
+17
en 5 canales
Get PRO
julio '240
en 8 canales
Get PRO
junio '24
+28
en 8 canales
Get PRO
mayo '240
en 3 canales
Get PRO
abril '240
en 3 canales
Get PRO
marzo '24
+16
en 2 canales
Get PRO
febrero '240
en 3 canales
Get PRO
enero '24
+95
en 1 canales
Fecha
Crecimiento de Suscriptores
Menciones
Canales
27 junio0
26 junio0
25 junio0
24 junio0
23 junio+1
22 junio0
21 junio0
20 junio0
19 junio0
18 junio0
17 junio0
16 junio+1
15 junio0
14 junio0
13 junio0
12 junio0
11 junio0
10 junio0
09 junio0
08 junio+1
07 junio0
06 junio+1
05 junio+1
04 junio0
03 junio0
02 junio0
01 junio0
Publicaciones del Canal
Мене звати Анжеліка (Lika Ket). Я народилася в Запоріжжі Сьогодні ворожий шахед влучив у підприємство, де колись працювала і я. Саме там досі працювали люди, яких я знаю особисто Зараз шість дівчат лежать у лікарнях. Замість звичайного робочого дня - лікарняні палати, опіки, осколкові поранення, біль і страх. Вони просто прийшли на роботу. Не на війну! Я знала кожну з них. Саме тому я не можу залишитися осторонь. Я відкрила збір, щоб допомогти кожній постраждалій дівчині. Ці кошти підуть на лікування, відновлення та найнеобхідніше Будь ласка, якщо у вас є можливість - задонатьте хоча б 5 гривень. Для вас це може бути дрібниця. Для них - це шанс швидше пройти лікування та відновитися. 📩 Збір на допомогу постраждалим дівчатам Долучайтеся до збору коштів! Поповнити конверт через Приват24 https://www.privat24.ua/send/41jjq Номер картки конверта 5168752157861173 Якщо не можете допомогти грошима - будь ласка, поширте цей допис. Зараз це теж рятує

2
Ця киця має кігтики.+1
Ця киця має кігтики.
32
3
What does the Fox say? 📸 Aster Shade 🧵 Sneffrida+1
What does the Fox say? 📸 Aster Shade 🧵 Sneffrida
40
4
З захистом дипломки і ще з днем настання кризи 💃20 років💃!(чи як її там називають , вставте тєкст) І та,в мене сьогодні ден+3
З захистом дипломки і ще з днем настання кризи 💃20 років💃!(чи як її там називають , вставте тєкст) І та,в мене сьогодні день Народження :З і мені виповнюється 20 років. За цей час проживання ,мені здається я дохуя вспіла зробити та досягти як для свого віку . Я крутий косплеїр(прийманні така кажуть),маю 2 дипломи (з відзнакою!),отримала 2 круті стипендії від держави,лекції там,суддейство,мем,йеп.... Зазвичай там просять про поширення робіт у підтримку автора,але..мені цього не потрібно САМЕ ЗАРАЗ. Я вже майже рік в ресті і у певній творчій кризі,яка рівна робленню косплею для себе = сильний страх і тривожка з ноткою ненависті. Наслідки цьому стала надмірна робота і майже нуль відпочинку,яке дало сильне вигорання. Знайте свою міру і відпочивайте частенько :З Я прошу підтримати мене репостом цього поста. З кожним новим др,чогось хочеться,щоб знали не тільки твої роботи,а й саму тебе і яка це нелегка і трохи мазохистька робота,гагага🥳 Ну або якщо є ж бажання зробити подаруночок у вигляді пивка або інвестицій в новий косплейчік - 4441111032360194 Дуже дякую ❤️ ваша слуга каріндос
83
5
Мдааааа. Абсолютно не так я канєшно уявляв собі 23й день існування на цій кульці🚬 Ну допустимо з днем дня мене🎉 Взагалі у м+1
Мдааааа. Абсолютно не так я канєшно уявляв собі 23й день існування на цій кульці🚬 Ну допустимо з днем дня мене🎉 Взагалі у мене воно ще пів години як не наступило але допустимо. У мене якось вже років так 8 прикол що святкую я дн через рік а не в кожен рік з різних причин і цього разу причина мені чесно не дуже подобається 🫡🥲 Ну та ладно. Сподіваюсь облаштуюсь тут і зможу якісь косплейчики продовжити робити. А якщо у вас є бажання мене привітати- можете кинути гримню: 4441111125541205
33
6
🖤Як виглядала Vindicta коли була людиною? Ramenbats спробував відповісти на це питання 😀 DEADLOCK UA
🖤Як виглядала Vindicta коли була людиною? Ramenbats спробував відповісти на це питання 😀 DEADLOCK UA
96
7
Збір на честь дня народження Збір на 3 детектори дронів «ЧУЙКА» Для спецпідрозділ БПЛА, ГУР КРАКЕН Ціль: 134 175грн Відкриваю
Збір на честь дня народження Збір на 3 детектори дронів «ЧУЙКА» Для спецпідрозділ БПЛА, ГУР КРАКЕН Ціль: 134 175грн Відкриваю збір на свій день народження щоб допомогти нашим хлопцям. Та подякувати за щоденний захист 🫶 Наразі є сильна потреба в ось таких детекторах дронів у кількості 3 штук За донат від 200грн як завжди можна виграти чай чи чайний набір 🍵 За донат ві 1000грн отримати автоматичний доступ до мого онлайн навчання з чайного мистецтва 🧘‍♀️ Також відкрита що то проведення чайних укра ній а також квіткових навчань як онлайн так в офлайн у Києві за донати на цей збір 🌺 Дуже прошу вашої підтримки. Слава нашим захисникам та захисницям 🇺🇦 https://send.monobank.ua/jar/9vMvRxDdVH
80
8
Арка постфанконівської депресії закінчилась, тому час викладати контент🫡 Пост в інсті Незабаром, Погаслий. Тебе поглинуть па+2
Арка постфанконівської депресії закінчилась, тому час викладати контент🫡 Пост в інсті Незабаром, Погаслий. Тебе поглинуть пащі Безоднього Змія, позбавленого світла Фандом: Elden Ring💍 Персонаж: Мессмер🐦‍🔥 Фотограф📷 Перука👩‍🦳 Друк та крафт ⚒️ Змія 🐍
72
9
Хвилинку уваги, будь ласка ✅ ✔️ де замовити перуку? ✔️ хто нормально друкує на 3D принтері? ✔️ де знайти фотографа у своєму м
Хвилинку уваги, будь ласка ✅ ✔️ де замовити перуку? ✔️ хто нормально друкує на 3D принтері? ✔️ де знайти фотографа у своєму місті? ✔️ де репетирувати сценку на Покемон? ✔️кому можна довірити пошив? ✔️яка косметика реально переживає фестиваль? Кожного разу відповідь губиться десь у чатах, коментарях або особистих повідомленнях. Тому... зараз я збираю найбільшу безкоштовну базу корисних ресурсів для українських косплеєрів! І мені дуже потрібна ваша допомога! 👉 Якщо ви: — майстер або власник майстерні; — фотограф чи студія; — організатор репетиційної точки; — продавець матеріалів; — просто косплеєр, який знає корисні місця та сервіси; ...будь ласка, заповніть форму. Ваші 10 хвилин часу можуть заощадити комусь десятки годин пошуку або врятувати цілий проект від недобросовісних майстрів-скамерів з барахолки! https://forms.gle/PdoDsJu9FDRxLLwj8 📢 За репости цьом у лоба та величезне "дякую"! Звісно, найбільш активні радники отримають особисту відзнаку та довічну згадку у цьому проекті! Завершення проекту планується за вересень з першим показом на UCF, від вересня база стане доступна всім онлайн. #лор_88 #поради_88
62
10
Вигулювали ото собаку яка хотіла зжерти мій перший (другий) крафт (змію на обаная)
93
11
можете ще подивитись на собаню і задонатити іще 5 гривень.
можете ще подивитись на собаню і задонатити іще 5 гривень.
77
12
Це відео спонсороване Шу і зняте на добровільних засадах для вашого дофаміну. Тому він радить вам задонатити 5 гривень на збі
Це відео спонсороване Шу і зняте на добровільних засадах для вашого дофаміну. Тому він радить вам задонатити 5 гривень на збір Цу 👉🏼 https://send.monobank.ua/jar/2mMawYc7tE
72
13
Your pain, my pleasure 🩸⚔️ Valeera Sanguinar, World of Warcraft Фото: Aster Shade Крафт, пошив, перука: я+1
Your pain, my pleasure 🩸⚔️ Valeera Sanguinar, World of Warcraft Фото: Aster Shade Крафт, пошив, перука: я
56
14
Хахахаха і таке буває
105
15
ITS ME GIRL 🤟🤟🤟 🤟 Я ТАКА РАДА БУЛА ПОГРАТЬ НУ ВАЩЄ+2
ITS ME GIRL 🤟🤟🤟 🤟 Я ТАКА РАДА БУЛА ПОГРАТЬ НУ ВАЩЄ
167
16
Мікро Дедлок Вирішила зайти в каточку в Дедлок перед сном, і десь на половині матчу, коли дивилася стати, помітила, що зі мно+1
Мікро Дедлок Вирішила зайти в каточку в Дедлок перед сном, і десь на половині матчу, коли дивилася стати, помітила, що зі мною на лінії хтось з якимось знайомим нікнеймом І така Стоп Я ТЕБЕ ЗНАЮ Людина, яка у мене в друзях у Стімі грає Дедлок, а я не могла згадати, хто то 🥀🥀, а потім, як розібралися, то ще не могли зібратися Ото називається вирішила зайти в каточку перед сном (після раптової зустрічі вийшло дві аххаа, до переможної) Ще й на одній лінії, крееейзі
136
17
Доки західні фотоконкурси толерують русню, українські фотостудії вигорають вщент в наслідок обстрілів. Немає слів, окрім матю+1
Доки західні фотоконкурси толерують русню, українські фотостудії вигорають вщент в наслідок обстрілів. Немає слів, окрім матюків.
30
18
Sin texto...
210
19
Є задачка для вас, не сама приємна, але піде на корисну справу Я зараз роблю відео про проблематику нормалізації російської культури англійською мовою. І мені потрібні приклади типової поведінки росіян та їхня реакція на наше горе. Скріни їхніх реплаїв у соціалках, твітів, коментарів під постами і далі по тексту. Я зараз і сама шукаю, але може у когось десь щось збережено. Якщо поділитесь, буду дуже вдячна. Можна кидати прямо в реплаї під пост.
49
20
Я розкажу вам про один спогад, після якого я посміхалася ще хвилин 10) Та й зараз, коли згадую, теж. Ситуація: перед суддівськими столиками стояли двоє брутальних бородатих чулувіків у однакових футболках із принтом на спині. Ну стоять і стоять, дивляться косплей-дефіле. Тут починається виступ. Я вже не можу згадати, чия саме то була заявка, але коли заграла музика, ці два брутальні чоловіки дуже здивовано переглядаються між собою, посміхаються і починають охуєвше кричати та стрибати. Два здоровані раділи як діти. Я не відразу зрозуміла чому. Тільки коли ведучі зі сцени сказали, що в заявці звучить пісня «Алхімія» гурту «Цвях», які теж виступатимуть на музичній сцені Фанкону, я второпала, чому вони так раділи) Бо це і був гурт «Цвях». Це і було написано на їхніх футболках. Ну а потім я просто загуглила, щоб переконатися) Це було неймовірно мило. Сподіваюся, людина, яка виступала під цю пісню, дізнається про те, як її виступ здивував і дуже потішив виконавців 🥹 Я от про цей гурт не знала, тепер послухаю) це вже лагідна Цвяхонізація?)
97