Ббб | 𝐒𝐥𝐞𝐞𝐩 𝐃𝐞𝐩𝐫𝐢𝐯𝐞𝐝 𝐑𝐨𝐛𝐢𝐧
الذهاب إلى القناة على Telegram
Can you please find my common sense? I seem to have misplaced it. 🔹 https://linktr.ee/sabo.cos 🔷 Сабо ([сáбо] — наголос на «а»). 🔹 Майже з Кийова (я з Луцька). 🔷 Типу шию косплеї, типу крафчу.
إظهار المزيد251
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
لا توجد بيانات7 أيام
-130 أيام
جاري تحميل البيانات...
القنوات المماثلة
سحابة العلامات
الإشارات الواردة والصادرة
---
---
---
---
---
---
جذب المشتركين
يونيو '26
يونيو '26
+5
في 2 قنوات
مايو '26
+3
في 1 قنوات
Get PRO
أبريل '26
+7
في 19 قنوات
Get PRO
مارس '26
+4
في 8 قنوات
Get PRO
فبراير '26
+1
في 0 قنوات
Get PRO
يناير '26
+2
في 0 قنوات
Get PRO
ديسمبر '25
+7
في 31 قنوات
Get PRO
نوفمبر '25
+4
في 1 قنوات
Get PRO
أكتوبر '25
+2
في 3 قنوات
Get PRO
سبتمبر '25
+20
في 11 قنوات
Get PRO
أغسطس '25
+6
في 12 قنوات
Get PRO
يوليو '25
+11
في 1 قنوات
Get PRO
يونيو '25
+18
في 13 قنوات
Get PRO
مايو '25
+18
في 6 قنوات
Get PRO
أبريل '25
+23
في 24 قنوات
Get PRO
مارس '25
+2
في 7 قنوات
Get PRO
فبراير '25
+17
في 17 قنوات
Get PRO
يناير '25
+7
في 5 قنوات
Get PRO
ديسمبر '24
+4
في 7 قنوات
Get PRO
نوفمبر '24
+16
في 13 قنوات
Get PRO
أكتوبر '24
+3
في 6 قنوات
Get PRO
سبتمبر '24
+25
في 17 قنوات
Get PRO
أغسطس '24
+17
في 5 قنوات
Get PRO
يوليو '240
في 8 قنوات
Get PRO
يونيو '24
+28
في 8 قنوات
Get PRO
مايو '240
في 3 قنوات
Get PRO
أبريل '240
في 3 قنوات
Get PRO
مارس '24
+16
في 2 قنوات
Get PRO
فبراير '240
في 3 قنوات
Get PRO
يناير '24
+95
في 1 قنوات
| التاريخ | نمو المشتركين | الإشارات | القنوات | |
| 23 يونيو | +1 | |||
| 22 يونيو | 0 | |||
| 21 يونيو | 0 | |||
| 20 يونيو | 0 | |||
| 19 يونيو | 0 | |||
| 18 يونيو | 0 | |||
| 17 يونيو | 0 | |||
| 16 يونيو | +1 | |||
| 15 يونيو | 0 | |||
| 14 يونيو | 0 | |||
| 13 يونيو | 0 | |||
| 12 يونيو | 0 | |||
| 11 يونيو | 0 | |||
| 10 يونيو | 0 | |||
| 09 يونيو | 0 | |||
| 08 يونيو | +1 | |||
| 07 يونيو | 0 | |||
| 06 يونيو | +1 | |||
| 05 يونيو | +1 | |||
| 04 يونيو | 0 | |||
| 03 يونيو | 0 | |||
| 02 يونيو | 0 | |||
| 01 يونيو | 0 |
منشورات القناة
Repost from N/a
+3
З захистом дипломки і ще з днем настання кризи 💃20 років💃!(чи як її там називають , вставте тєкст)
І та,в мене сьогодні день Народження :З і мені виповнюється 20 років. За цей час проживання ,мені здається я дохуя вспіла зробити та досягти як для свого віку . Я крутий косплеїр(прийманні така кажуть),маю 2 дипломи (з відзнакою!),отримала 2 круті стипендії від держави,лекції там,суддейство,мем,йеп....
Зазвичай там просять про поширення робіт у підтримку автора,але..мені цього не потрібно САМЕ ЗАРАЗ. Я вже майже рік в ресті і у певній творчій кризі,яка рівна робленню косплею для себе = сильний страх і тривожка з ноткою ненависті. Наслідки цьому стала надмірна робота і майже нуль відпочинку,яке дало сильне вигорання. Знайте свою міру і відпочивайте частенько :З
Я прошу підтримати мене репостом цього поста. З кожним новим др,чогось хочеться,щоб знали не тільки твої роботи,а й саму тебе і яка це нелегка і трохи мазохистька робота,гагага🥳
Ну або якщо є ж бажання зробити подаруночок у вигляді пивка або інвестицій в новий косплейчік - 4441111032360194
Дуже дякую ❤️
ваша слуга каріндос
| 2 | Мдааааа. Абсолютно не так я канєшно уявляв собі 23й день існування на цій кульці🚬
Ну допустимо з днем дня мене🎉
Взагалі у мене воно ще пів години як не наступило але допустимо.
У мене якось вже років так 8 прикол що святкую я дн через рік а не в кожен рік з різних причин і цього разу причина мені чесно не дуже подобається 🫡🥲
Ну та ладно. Сподіваюсь облаштуюсь тут і зможу якісь косплейчики продовжити робити. А якщо у вас є бажання мене привітати- можете кинути гримню:
4441111125541205 | 16 |
| 3 | 🖤Як виглядала Vindicta коли була людиною? Ramenbats спробував відповісти на це питання
😀 DEADLOCK UA | 81 |
| 4 | Збір на честь дня народження
Збір на 3 детектори дронів «ЧУЙКА»
Для спецпідрозділ БПЛА, ГУР КРАКЕН
Ціль: 134 175грн
Відкриваю збір на свій день народження щоб допомогти нашим хлопцям. Та подякувати за щоденний захист 🫶
Наразі є сильна потреба в ось таких детекторах дронів у кількості 3 штук
За донат від 200грн як завжди можна виграти чай чи чайний набір 🍵
За донат ві 1000грн отримати автоматичний доступ до мого онлайн навчання з чайного мистецтва 🧘♀️
Також відкрита що то проведення чайних укра ній а також квіткових навчань як онлайн так в офлайн у Києві за донати на цей збір 🌺
Дуже прошу вашої підтримки.
Слава нашим захисникам та захисницям 🇺🇦
https://send.monobank.ua/jar/9vMvRxDdVH | 67 |
| 5 | Арка постфанконівської депресії закінчилась, тому час викладати контент🫡
Пост в інсті
Незабаром, Погаслий. Тебе поглинуть пащі Безоднього Змія, позбавленого світла
Фандом: Elden Ring💍
Персонаж: Мессмер🐦🔥
Фотограф📷
Перука👩🦳
Друк та крафт ⚒️
Змія 🐍 | 55 |
| 6 | Хвилинку уваги, будь ласка ✅
✔️ де замовити перуку?
✔️ хто нормально друкує на 3D принтері?
✔️ де знайти фотографа у своєму місті?
✔️ де репетирувати сценку на Покемон?
✔️кому можна довірити пошив?
✔️яка косметика реально переживає фестиваль?
Кожного разу відповідь губиться десь у чатах, коментарях або особистих повідомленнях.
Тому... зараз я збираю найбільшу безкоштовну базу корисних ресурсів для українських косплеєрів!
І мені дуже потрібна ваша допомога!
👉 Якщо ви:
— майстер або власник майстерні;
— фотограф чи студія;
— організатор репетиційної точки;
— продавець матеріалів;
— просто косплеєр, який знає корисні місця та сервіси;
...будь ласка, заповніть форму.
Ваші 10 хвилин часу можуть заощадити комусь десятки годин пошуку або врятувати цілий проект від недобросовісних майстрів-скамерів з барахолки!
https://forms.gle/PdoDsJu9FDRxLLwj8
📢 За репости цьом у лоба та величезне "дякую"!
Звісно, найбільш активні радники отримають особисту відзнаку та довічну згадку у цьому проекті!
Завершення проекту планується за вересень з першим показом на UCF, від вересня база стане доступна всім онлайн.
#лор_88 #поради_88 | 47 |
| 7 | Вигулювали ото собаку яка хотіла зжерти мій перший (другий) крафт (змію на обаная) | 89 |
| 8 | можете ще подивитись на собаню і задонатити іще 5 гривень. | 73 |
| 9 | Це відео спонсороване Шу і зняте на добровільних засадах для вашого дофаміну.
Тому він радить вам задонатити 5 гривень на збір Цу 👉🏼 https://send.monobank.ua/jar/2mMawYc7tE | 65 |
| 10 | Your pain, my pleasure 🩸⚔️ Valeera Sanguinar, World of Warcraft
Фото: Aster Shade
Крафт, пошив, перука: я | 49 |
| 11 | Хахахаха і таке буває | 101 |
| 12 | ITS ME GIRL 🤟🤟🤟 🤟 Я ТАКА РАДА БУЛА ПОГРАТЬ НУ ВАЩЄ | 158 |
| 13 | Мікро Дедлок
Вирішила зайти в каточку в Дедлок перед сном, і десь на половині матчу, коли дивилася стати, помітила, що зі мною на лінії хтось з якимось знайомим нікнеймом
І така
Стоп
Я ТЕБЕ ЗНАЮ
Людина, яка у мене в друзях у Стімі грає Дедлок, а я не могла згадати, хто то 🥀🥀, а потім, як розібралися, то ще не могли зібратися
Ото називається вирішила зайти в каточку перед сном (після раптової зустрічі вийшло дві аххаа, до переможної)
Ще й на одній лінії, крееейзі | 129 |
| 14 | Доки західні фотоконкурси толерують русню, українські фотостудії вигорають вщент в наслідок обстрілів.
Немає слів, окрім матюків. | 26 |
| 15 | لا يوجد نص... | 201 |
| 16 | Є задачка для вас, не сама приємна, але піде на корисну справу
Я зараз роблю відео про проблематику нормалізації російської культури англійською мовою. І мені потрібні приклади типової поведінки росіян та їхня реакція на наше горе.
Скріни їхніх реплаїв у соціалках, твітів, коментарів під постами і далі по тексту. Я зараз і сама шукаю, але може у когось десь щось збережено. Якщо поділитесь, буду дуже вдячна. Можна кидати прямо в реплаї під пост. | 43 |
| 17 | Я розкажу вам про один спогад, після якого я посміхалася ще хвилин 10) Та й зараз, коли згадую, теж.
Ситуація: перед суддівськими столиками стояли двоє брутальних бородатих чулувіків у однакових футболках із принтом на спині. Ну стоять і стоять, дивляться косплей-дефіле. Тут починається виступ. Я вже не можу згадати, чия саме то була заявка, але коли заграла музика, ці два брутальні чоловіки дуже здивовано переглядаються між собою, посміхаються і починають охуєвше кричати та стрибати. Два здоровані раділи як діти.
Я не відразу зрозуміла чому. Тільки коли ведучі зі сцени сказали, що в заявці звучить пісня «Алхімія» гурту «Цвях», які теж виступатимуть на музичній сцені Фанкону, я второпала, чому вони так раділи) Бо це і був гурт «Цвях». Це і було написано на їхніх футболках. Ну а потім я просто загуглила, щоб переконатися)
Це було неймовірно мило.
Сподіваюся, людина, яка виступала під цю пісню, дізнається про те, як її виступ здивував і дуже потішив виконавців 🥹
Я от про цей гурт не знала, тепер послухаю) це вже лагідна Цвяхонізація?) | 94 |
| 18 | Ой, дякую ❤️❤️
Зробили мені ото на банці 1488 🫡
Можна і косплейчик на наступний Фанкон почати 😁 | 127 |
| 19 | Нот ґонна лай так Біллі хочеться зробити ахахаха
Але нє | 2 |
| 20 | З першого дня є зовсім трохи фото, бо в мене лапки 🥺
#cosplay | 126 |
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
