Grumpy readerka
Ir al canal en Telegram
для зворотнього зв'язку пишіть під останнім повідомленням у чаті, я вам відповім
Mostrar más1 019
Suscriptores
Sin datos24 horas
-17 días
-1330 días
Archivo de publicaciones
1 019
не розумію як так сталося, але я порахувала, що для найкращих і найулюбленіших книжкових клубів мені треба цього місяця прочитати 5 книг 😅
з розрахунку, що зазвичай за місяць всього виходить 8-9 книг, то це прям БАГАТО, навіть забагато. те саме противне відчуття що я не встигаю, посилилося в момент 🌚
у вас таке буває?
1 019
ну сьогодні вже електрики можна не ждати, всі 4 години зі світлом прожиті, тому вмикаємо сансет лампу і пірнаємо в перечитування делулу роментезі, хоч десь буде Marvellous Light ✨
а що ви читаєте у відключення?
1 019
Repost from BookTube українською
Долучаємось до збору
НА 3 ДРОНИ DJI MAVIC 3T ДЛЯ БРИГАДИ "КАРА-ДАГ"
Ми спільнотою українських буктюберів підсилюємо надзвичайно ефективний підрозділ ЗСУ разом із @UAID_foundation та Іриною Ніколайчук.
Ірина постійно організовує збори та звітує за них, а ще вона є літературною критикинею та редакторкою і ви точно маєте в бібліотеці декілька книг, над якими вона працювала)
Загалом потрібно зібрати— 570 000 грн.
Наша ціль - 30 000 грн.
І ми дуже надіємось на вашу підтримку! Ось наша допоміжна банка до збору:
https://send.monobank.ua/jar/b4JpdgoX6
Найменший внесок - важливий та допомагає наближати перемогу!
А ми скоро повернемось з новою лотерею та книжковими розпродажами - всі виручені кошти теж спрямуємо на цей збір.
1 019
ну вже зрозуміло, що випуск про нові книги травня буде довжелезним 😌 але спочатку треба зняти інше задумане відео, сподіваюсь, завтра будуть на це сили, настрій і мита голова!
вгадаєте щось з цієї купи?
1 019
на Арсеналі до мене підійшли журналісти (як потім виявилося зе віледж) і питали про нові книжки, я з задоволенням ними похизувалася 😌
але дуже розсміялася, побачивши, що "Книга для дітей" А.С. Баєтт стала раптом дитячою книгою 🤭
1 019
хочеться похвалитися прочитаним за травень, це був хороший читацький місяць (як і кожен інший) ❤️
💅🏻 "Всі системи: небезпека" Марти Веллс - перша книга з серії про Вбивцебота, дуже фанова і маленька, я її прочитала буквально за день. мені сподобалося, читати далі буду, але не певна, що потрібні всі частини у домашній бібліотеці.
💅🏻 "Сестри Річинські. Том 1" Ірини Вільде - грандіозно, прекрасно, феєрично! без жартів, я в захваті від авторки і цієї історії, мені гріє серце, що попереду ще півтори книжки, саме читаю другу частину.
💅🏻 "Swimming in The Dark" Tomasz Jedrowski мені геть не сподобалася, я зла на цю книжку. автор абсолютно не впорався з контекстом часу і місця, про яке пише. найбільше насмішило, що студенти їздили збирати буряки у червні 🤭
💅🏻 від "Воронів" Меґґі Стівотер я не очікувала нічого особливого, але натомість отримала купу задоволення, дуже хочу читати продовження. історія про (переважно) травмованих підлітків з привидами, передбаченнями, вельським королем. ілюстрації до книги дуже гарні!
💅🏻 "Thornhedge" T.Kingfisher - блискучий ретелінг "Сплячої красуні", де головна героїня є жабою, що зачаклувала ту принцесу. Кінґфішер - одна з моїх улюблених авторок, історія вийшла трохи моторошною, але дуже красивою і оригінальною.
💅🏻 "Блудний метеор" Наталії Кобринської - це була книжка на клуб, збірка оповідань. деякі тексти дуже вдалі, деякі посередні, але загалом читати цю непересічну жінку цікаво, мої рекомендації. ми обговорювали її дві з половиною години, абсолютний рекорд ❤️
💅🏻 "Funny Story" Emily Henry - квітнева новинка, якщо пощастить зробимо про неї випуск "Довго і щасливо" у червні. мені було нуднувато першу частину тексту, але потім стало добре, авторка добре вміє працювати з героями, яким не дають бути разом їхні травми, а не зовнішні обставини.
💅🏻 "Розквітає найчервоніша з троянд" Лів Стрьомквіст - цікавий комікс про романтичне кохання, його занепад, Байрона, лобкове волосся, моральну ницість Тесея і нарешті Леонардо ді Капріо, який не здатен нічого відчувати. багато хороших думок, які хочеться потім думати ще і ще.
а як ваш травень? що доброго вдалося прочитати? 🤗
1 019
уперше в житті була на Арсеналі в чарівній компанії Насті (і в нас буде спільне відео!), потрапила під дощ, але дуже всім задоволена, купила книжку 💅🏻
1 019
читаю зараз романс "Part of Your World" Abby Jimenez, тут між героями різниця у віці: жінці - 37, хлопцю - 28. постійно думаю, що у наших реаліях такої історії просто б не сталося з багатьох причин, але в першу чергу через те, що важко було б позитивно сприймати героя у цьому віці, який ще насправді не придумав чим краще займатися у житті. і це героїня ще часто думає щось на кшталт "блін, він такий дорослий для свого віку" 🥲
(так, я трошки заздрю цій легкості)
1 019
забрала передзамовлення, тепер можна чіл+релакс у гамаці 💅🏻
а яка книжка з вами у цю неділеньку?
1 019
хочу поділитися новим відео, про книжкові покупки квітня 💅🏻
https://youtu.be/sHc0C1w2SLg
1 019
друзі, мені дуже прикро за друкарню, за Харків, за знищені книжки, а найбільше за загиблих людей. знаю, що вам теж 💔
бачу, що в Олени Рибки, провідної редакторки видавництва Віват, зараз триває збір на автівку, долучайтеся, якщо є можливість, це теж підтримка 🫂
https://send.monobank.ua/jar/8MbmKYrZYT
1 019
дочитала Кобринську і нарешті можна повернутися до любої родиноньки Річинських, як я вже скучила за ними 🫦
1 019
хороші новини: вдалося зняти відео про покупки квітня 💅🏻
інші новини: вежа травневих книжок вже вища за квітневу, а ще третина місяця 🤭
1 019
збірка "Блудний метеор" Наталії Кобринської починається передмовою від Михайла Грушевського, де він говорить і про саму авторку, і про її твори. другу частину я пропустила, бо хочеться все ж спершу прочитати самій, а ось з першою ознайомилася уважно, хоча вже й знайома з біографією (ще надибала оцю статтю, поки шукала світлину). знаю, що Кобринська не дуже відома серед широкого загалу, але це так несправедливо! сподіваюсь, що гарне видання від "Ще одну сторінку" докладеться до зміни ситуації 🙏🏻
нам представляють Наталію Кобринську як "одну з визначнійших та інтереснійших фігур в нашім письменстві та взагалі культурнім житю". пані Наталія походить з родини галицького священника, рано і щасливо вийшла заміж, але після смерті чоловіка вона лишилася "бездітною вдовою і тяжко прибита сим нещастєм, вернулася в дім свого батька". розраду і призначення жінка знайде в громадській діяльності та письмі.
Кобринська разом з Оленою Пчілкою видавала той самий "Перший вінок", виступала за жіночу емансипацію, займалася питаннями жіночої освіти, популяризувала спільні кухні та денні приюти. одним з найактуальніших питань жіночої справи вона вважала економічну самостійність та політичні права, що помітно знаходить відображення в її творчості. читаючи оповідання, я постійно задумуюсь як у Кобринської вийшло аж настільки перегнати свій час, абсолютна квін!
це зауважує і сам Грушевський, говорячи що оточення Кобринської не було готове до феміністичних ідей, комусь вони видавалися занадто радикальними, а комусь смішними, але разом з тим він оптимістичний щодо її подальшого впливу на культурний поступ.
оповідання у неї варті уваги, думаю, у наступних дописах розповім про кілька з них детальніше 💅🏻
1 019
я: фотографую нові книжки, що приїхали
Муха: о, дякую, гарне місце полежати
«Набої до розстрілу» чекала давно, то вже зразу почала й читати 😌
1 019
друзі, це сталося!
для когось цифра може здатися смішною, але особисто я в захваті, дякую 🥹❤️
1 019
так виглядають прогулянки з Мухою, яка просто вимагає бувати на вулиці нині. а я вже і не проти 🥰
хотілося б розповісти вам щось класне про Річинських, але я вимушена була зробити павзу, бо треба підчитати до книжкового клубу оповідання Кобринської. утім, я не жаліюся, бо це блискуча авторка. та і взагалі вона просто айконік, перегнала свій час: на кінець 19 сторіччя у неї винятково прогресивні ідеї, абсолютно наша за духом!
щиро раджу познайомитися з творчістю Наталії Кобринської, я така рада, що її фенсі видали ЩОС, буквально заради цього варто було створити це видавництво!
1 019
важко в це повірити, але я зібралася з силами і змонтувала відео про популярних авторів, чиї твори мені не подобаються 💅🏻 найвідданіші прихильники та прихильниці цього каналу, які вирішили підтримати мене на байміекофі, вже подивилися його, але сьогодні воно вже доступне для всіх, приємного перегляду 🥰
https://youtu.be/Rkx3dnuWi7Y
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
