es
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

Ir al canal en Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Mostrar más
9 334
Suscriptores
-224 horas
-247 días
-11130 días
Archivo de publicaciones
Repost from Igor Zakharenko
Історія однієї автівки!

⚡️ГУР: Внаслідок нічної атаки по Севастополю пошкоджено дизель-електричний підводний човен «Ростов-на-Дону» та великий десант
⚡️ГУР: Внаслідок нічної атаки по Севастополю пошкоджено дизель-електричний підводний човен «Ростов-на-Дону» та великий десантний корабель «Мінськ».

Оце ніченька з бавовною в Севастополі 😈 Сьогодні вночі в Севастополі на території судноремонтного заводу було здійснено ураж
+5
Оце ніченька з бавовною в Севастополі 😈 Сьогодні вночі в Севастополі на території судноремонтного заводу було здійснено ураження флоту рф 🔥 За попередніми даними, під удар потрапили дизель-електричний підводний човен «Ростов на Дону» проекту 636.3 "Варшавянка" ("Kilo") та великий десантний корабель «Мінськ» проекту 775 ("Ropucha") 🔥🔥🔥

+2
Щось у Москві вибухає. Радісно 😈

Repost from Сіль
​​Російські міни на Півдні України. Частина 2. В арсеналі росіян є вистрибуючі міни, які можуть вражати ціль, яка встигла лягти на землю. Наприклад, ОЗМ 72, яка активується також через натяжну дію. Через натягування троса просторіше кажучи. Три такі міни можуть перекрити ділянку фронту близько 100 метрів. Така міна, як виявилося, була встановлена прямо на бліндажі, у якому ми пересиджували черговий обстріл. Іноді можуть залишати без деторанора, але заховати під нею вибухову пастку, яка спрацьовує при спробі знешкодити міну. Ще нам "пощастило" зіткнутися з міною ПОМ-2. Вагою 1.5 кг, яка спрацьовує коли жертва чіпляється за тонку капронову нитку оливкового кольору. Має пристрій самоліквідації. Ви можете випадково опинитися в момент, коли вона підривається. Конкретно цю міну знешкодили наші сапери. На нашому напрямку виявлено неконтактний вибуховий пристрій "охота". Його завданням є керування протипіхотними мінами типу ОЗМ-72 (2400 металевих уламків) та МОН-50. У виявленого екземпляру розрядився елемент живлення. Тому він не спрацював. Один пристрій “Охота” може керувати наприклад 5 мінами ОЗМ-72. Він знаходиться в пасивному режимі, а при появі цілі в радіусі виявлення (120-150 метрів) її помічає сейсмічний датчик, що знаходиться в землі поряд з пристроєм. Датчик передає виявлені коливання ґрунту на пристрій де відбувається аналіз типу цілі та відстань. Якщо ціль ідентифіковано як людину, пристрій переводиться в бойовий режим. Визначається відстань та азимут, що дає пристрою точне місце знаходження цілі. Як тільки ціль потрапляє у точку ефективного враження будь якою з мін під’єднаних до пристрою з нього буде відправлено електричний імпульс для підриву найближчої з них. При повторному виявленні руху (спроба допомогти пораненому) відбудеться підрив наступної найближчої міни. Крім МОН-50 та ОЗМ-72 пристрій може використовувати будь які міни з можливістю використання універсального детонатора МД-5М: МОН-100, МОН-200, ПОМЗ-2М, ОЗМ-3, ОЗМ-4. А також міни, які можуть приводитись в дію електричним імпульсом: ОЗМ-160, ОЗМ-3. Звісно ж використовуються осколкові протипіхотні міни направленого ураження. Вже згадана МОН-50 та інші її родичі. МОН-100 та 200. МОНки росіяни люблять підривати за допомогою детонуючого шнура. З протитанковими мінами з того, що ми бачили, все стандартно. ТМ-62, яких тут дуже багато. Я собисто не бачив чи є тут міни МОН-90 (12 кілограмовий монстр) також направленої дії. Існує багато модифікацій таких мін. І їх у росіян надзвичайно багато. Часто вони хаотично їх розкидають в місцях можливого проходу нашої техніки. Або, якщо є час і можливість, встановлюють більш приховано і продумано. Іноді зустрічаються загородження, які тягнуться через все поле. п.с. В 1997 році Україна ратифікувала Конвенцію про заборону застосування, накопичення запасів, виробництво і передачу протипіхотних мін та про їх знищення. Її звісно ж не ратифікувала росія. І загалом росіяни чхали на будь-які конвенції. п.п.с. В нас колись була дуже корисна (тепер:)) лекція про міни. Спонтанно записав її на телефон. Тож якість не дуже. Але розібрати можна. Тож кого цікавить тема, може бути корисно.

Ще трошки більше 50 тис.грн залишилось. Треба ваші фінальні 6, 66, 666 грн на смерть русні. А хлопці дуже якісно мінусують русню. Реквізити 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Виходимо на фінішну зі збором. Хлопці скинули відос із якісною ліквідацією техніки русні. А нам треба зібрати ще 70 тис.грн! Це по 5 грн з кожного з вас, або 50 грн, із 1500 меценатів, чи по 500 грн із 150 добродіїв! Давайте закриємо збір. Машинка вже в дорозі 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Дотисли! Президент наклав вето і вимагає від депутатів проголосувати закон із відкритими деклараціями негайно!

40 бригада тактичної авіації просить допомогти з петицією про перейменування в «Привидів Києва». Цього також хотів Джус і займався просуванням. Подписати петицію тут

Друзі, залишилось 80 тис! І відео роботи хлопців вам на втіху! Кацапів стало менше! То ж, допоможіть, ще трішки 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

У Сергія дуже серйозний збір. Закиньте, хто скільки може! А якщо залишаться ще кошти, докиньте трошки нам на авто для розвідників👇 Збір на авто для розвідки

Repost from STERNENKO
🔥 ЗРОБИМО ЇМ БОЛЯЧЕ 🔥 🫡У нас є можливість допомогти одній дуже хорошій справі — завдати росіянам серйозного удару. Більшог
🔥 ЗРОБИМО ЇМ БОЛЯЧЕ 🔥 🫡У нас є можливість допомогти одній дуже хорошій справі — завдати росіянам серйозного удару. Більшого, аніж у Пскові, коли було знищено 4 Іл-76 + боєприпаси. Ваші кошти прямо допомогли цьому відбутись. Для максимального результату зараз потрібна велика сума. Це 75 (!) мільйонів гривень. Більше, ніж ми будь-коли збирали. Та кожна копійка цього варта! Навіть якщо зберемо менше — результат буде. Але усе в наших руках🤫 Спочатку ви побачите саме результат. Потім і засоби ураження. Ворогу поки зарано знати про них, хай спершу відчує. Це один із найважливіших зборів, що були, і я дуже прошу вас усіх його підтримати. Є змога — донатом. І обов’язково поширенням. У цій справі навіть мала сума дозволить нам долучитись до історичних подій. Монобанка (і Apple Pay) https://send.monobank.ua/jar/6Cgt7cSiPp Карта банки 5375411208619598 Приват 5168745030910761 Спеціальний рахунок для юридичних осіб - UA323052990000026002015036015 Призначення: благодійний внесок PayPal - sternenkopaypal@gmail.com Хай росіяни відчують нашу лють!

Бійці ГУР повернули під контроль України "вишки Бойка" 🔥 Це просто топ 😈
+1
Бійці ГУР повернули під контроль України "вишки Бойка" 🔥 Це просто топ 😈

🔥ЗСУ звільнили частину Опитного під Донецьком, – Маляр Наближаємось до Донецького аеропорту 🛩️
🔥ЗСУ звільнили частину Опитного під Донецьком, – Маляр Наближаємось до Донецького аеропорту 🛩️

Традиційно прошу вподобати допис та вліпіть + в коментах! Доброго дня і гарного тижня! Дякцючи ЗСУ живемо у вільній країні! П
Традиційно прошу вподобати допис та вліпіть + в коментах! Доброго дня і гарного тижня! Дякцючи ЗСУ живемо у вільній країні! Пам'ятаймо це і продовжуємо допомагати! Продовжуємо збір для розвідки 110 омбр з-під Авдіївки! Залишилось зібрати 100 тис.грн! Реквізити 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

+1
А тим часом вночі до Бєлгорода завітали добрі безпілотники 😈

100%! Тому з вас донат на автівку для розвідки. Вас тут 15тисяч, тобто по 10 гривень з кожного буде достатньо, щоб закрити це
100%! Тому з вас донат на автівку для розвідки. Вас тут 15тисяч, тобто по 10 гривень з кожного буде достатньо, щоб закрити цей запит! Дякую за небайдужість! 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Дякуємо силам ППО і продовжуємо донатити! Маємо вже половину необхідної суми на авто для розвідників! Ранкова кава з вас, відео від хлопців 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Щойно хлопці надіслали фото, як посікло осколками останню тачку... Треба ваші донати. Залишилось зібрати 140 тис.грн. 👇 🫙:
+2
Щойно хлопці надіслали фото, як посікло осколками останню тачку... Треба ваші донати. Залишилось зібрати 140 тис.грн. 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Завдяки вам маємо 100 тис.грн із необхідних 250 на авто для розвідників під Авдіївкою. З вас ранкова кава - 30-100 грн, а з хлопців ось таке відео їх ювелірною роботи по підарах. 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976