SveredyukCast
Ir al canal en Telegram
Me, Web, Ruby, Elixir, JS and other dev stuff
Mostrar más304
Suscriptores
Sin datos24 horas
-17 días
-130 días
Archivo de publicaciones
Repost from N/a
🥳 Керуй™ сьогодні 5 років!
Здається, тільки вчора був перший коміт, перші клієнти та перші безсонні ночі над новими функціями. А сьогодні за плечима вже майже 5 років історії, понад 8 800 комітів і тисячі рішень, які щодня допомагають бізнесу працювати краще
За ці роки ми виросли не лише як продукт, а й як команда. Вчилися, помилялися, виправляли, запускали нове та постійно рухалися вперед
Дякуємо кожному клієнту, партнеру та члену команди, хто був і залишається частиною цієї історії ❤️🫶🏻
5 років - це лише початок ще більшого шляху 💪🏻
🚀 Попереду багато цікавого!
Сьогодні подвійне свято. День спалення маскви та 5 років стартапу котрий вирішив стати компанією
Немає різниці, яка тема доповіді на мітапі, бо зрештою все зводиться до розмов про AI
Щось ваша програма дуже повільно працює, але у мене тут
ai.exe показує 12Gb споживання оперативної пам'яті. Воно ж не впливає, правда?Finished in 66.0 seconds (13.7s async, 52.3s sync) 4461 tests, 0 failures (10 excluded)Проєкт 5 років. Тисячі користувачів. Від git push до оновлення продакшену 5-7 хв. Робимо так по 100 разів на день якщо треба, а треба доволі часто, бо бізнесу завжди хочеться більше. Технологічна якість може бути маркетингом, якщо клієнт отримує те, що хоче через 15 хв
Якщо після Коновальця ще і Бандеру перепоховати в Україні то пердаки у русні будуть горіти сильніше за їх НПЗ
По євробаченню
🇩🇰🇩🇪🇦🇺🇨🇿🇬🇧🇫🇷🇫🇮🇱🇹🇸🇪🇳🇴
усім братюням по одненькій бо конкурс творчий і ні разу не політичний
Яка чудова ніч, щоб бути зараз в Києві і подякувати русні за парад https://send.monobank.ua/jar/2JbpBYkhMv
Документація на продукт це 100% маркетингова історія. Вас купляють, бо вона є, але ніхто її потім не читає 😢️️️️️️
Колеги рубісти, є шанс допомогти війську та вже легендарному підрозділу.
Козаки та козачки, бажаю міцного здоров’я!
Ми - Батальйон Безпілотних Систем «Шершні Довбуша» 68 ОЄБр
Шукаємо розробників-волонтерів (remote) для допомоги у розвитку внутрішнього IT-проєкту.
Проєкт уже в production, використовується в реальній роботі, приносить користь і потребує підтримки та розвитку. Не встигаємо власними силами реалізовувати все необхідне, шукаємо допомоги.
Стек: Ruby on Rails & Vue.
Що потрібно робити:
- розробка нових фіч;
- підтримка існуючого функціоналу;
- покращення UX;
- робота з імпортом/експортом (Excel / DOCX);
- оптимізація продуктивності та стабільності;
- написання тестів.
Умови / формат:
Part-time (бажано від ~8 год/тиждень);
- гнучкий графік, async-робота;
- адекватно розписані задачі;
атмосфера стартапу.
З вас — якісні PR, з нас — code review, деплой та все інше.
Бонуси / мотивація:
реальний вплив на роботу бойового підрозділу ЗСУ 🇺🇦;
миттєвий фідбек та величезна подяка від побратимів. Ви буквально автоматизуєте та спрощуєте їхню роботу, зменшуючи бюрократію;
подяки, грамоти, мерч, ексклюзивні відео тощо;
якщо бажаєте долучитися до лав ЗСУ або забере ТЦК — заберемо до себе: будете робити те саме, але на місці та full-time.
Зараз у команді:
- TeamLead на ¼ часу (бо задіяний ще й у бойовій роботі);
- Developer full-time (на місці, поруч із користувачами);
- DevOps на підхваті.
Якщо цікаво — надсилайте резюме в особисті @andXand або за номером 0671175211 (будь-який месенджер).
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
