ch
Feedback
SveredyukCast

SveredyukCast

前往频道在 Telegram

Me, Web, Ruby, Elixir, JS and other dev stuff

显示更多
304
订阅者
无数据24 小时
-17
-130
帖子存档
Repost from N/a
🥳 Керуй™ сьогодні 5 років! Здається, тільки вчора був перший коміт, перші клієнти та перші безсонні ночі над новими функціям
🥳 Керуй™ сьогодні 5 років! Здається, тільки вчора був перший коміт, перші клієнти та перші безсонні ночі над новими функціями. А сьогодні за плечима вже майже 5 років історії, понад 8 800 комітів і тисячі рішень, які щодня допомагають бізнесу працювати краще За ці роки ми виросли не лише як продукт, а й як команда. Вчилися, помилялися, виправляли, запускали нове та постійно рухалися вперед Дякуємо кожному клієнту, партнеру та члену команди, хто був і залишається частиною цієї історії ❤️🫶🏻 5 років - це лише початок ще більшого шляху 💪🏻 🚀 Попереду багато цікавого!

Сьогодні подвійне свято. День спалення маскви та 5 років стартапу котрий вирішив стати компанією

От і виросло покоління молодих українців котрі не знають, що таке пішкарус

Немає різниці, яка тема доповіді на мітапі, бо зрештою все зводиться до розмов про AI

Колись наші танки, все ж дійдуть до Джанкоя...

Щось ваша програма дуже повільно працює, але у мене тут ai.exe показує 12Gb споживання оперативної пам'яті. Воно ж не впливає, правда?

Finished in 66.0 seconds (13.7s async, 52.3s sync)
4461 tests, 0 failures (10 excluded)
Проєкт 5 років. Тисячі користувачів. Від git push до оновлення продакшену 5-7 хв. Робимо так по 100 разів на день якщо треба, а треба доволі часто, бо бізнесу завжди хочеться більше. Технологічна якість може бути маркетингом, якщо клієнт отримує те, що хоче через 15 хв

Якщо після Коновальця ще і Бандеру перепоховати в Україні то пердаки у русні будуть горіти сильніше за їх НПЗ

photo content

А коли на Sentry 500 помилка то де інженери Sentry дивляться 500-у помилку?
А коли на Sentry 500 помилка то де інженери Sentry дивляться 500-у помилку?

По євробаченню 🇩🇰🇩🇪🇦🇺🇨🇿🇬🇧🇫🇷🇫🇮🇱🇹🇸🇪🇳🇴 усім братюням по одненькій бо конкурс творчий і ні разу не політичний

Не соромно впасти - соромно не піднятись (с) DevOps

Яка чудова ніч, щоб бути зараз в Києві і подякувати русні за парад https://send.monobank.ua/jar/2JbpBYkhMv

photo content

Документація на продукт це 100% маркетингова історія. Вас купляють, бо вона є, але ніхто її потім не читає 😢️️️️️️

Мій особистий top1 промпт для Claude Code - resolve merge conflicts

Колеги рубісти, є шанс допомогти війську та вже легендарному підрозділу. Козаки та козачки, бажаю міцного здоров’я! Ми - Батальйон Безпілотних Систем «Шершні Довбуша» 68 ОЄБр Шукаємо розробників-волонтерів (remote) для допомоги у розвитку внутрішнього IT-проєкту. Проєкт уже в production, використовується в реальній роботі, приносить користь і потребує підтримки та розвитку. Не встигаємо власними силами реалізовувати все необхідне, шукаємо допомоги. Стек: Ruby on Rails & Vue. Що потрібно робити: - розробка нових фіч; - підтримка існуючого функціоналу; - покращення UX; - робота з імпортом/експортом (Excel / DOCX); - оптимізація продуктивності та стабільності; - написання тестів. Умови / формат: Part-time (бажано від ~8 год/тиждень); - гнучкий графік, async-робота; - адекватно розписані задачі; атмосфера стартапу. З вас — якісні PR, з нас — code review, деплой та все інше. Бонуси / мотивація: реальний вплив на роботу бойового підрозділу ЗСУ 🇺🇦; миттєвий фідбек та величезна подяка від побратимів. Ви буквально автоматизуєте та спрощуєте їхню роботу, зменшуючи бюрократію; подяки, грамоти, мерч, ексклюзивні відео тощо; якщо бажаєте долучитися до лав ЗСУ або забере ТЦК — заберемо до себе: будете робити те саме, але на місці та full-time. Зараз у команді: - TeamLead на ¼ часу (бо задіяний ще й у бойовій роботі); - Developer full-time (на місці, поруч із користувачами); - DevOps на підхваті. Якщо цікаво — надсилайте резюме в особисті @andXand або за номером 0671175211 (будь-який месенджер).

Складність без причини Ознака дурачини

Ruszkik haza! 🇭🇺