es
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

Ir al canal en Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

Mostrar más
236
Suscriptores
+124 horas
Sin datos7 días
-1130 días
Archivo de publicaciones
Та ви що Не може бути Хто б міг подумати

О, прочитала про Венесуелу. Очікувано.

А цей теж хоче Бонда дивитися. Аж муркотить)
А цей теж хоче Бонда дивитися. Аж муркотить)

Перший сніг в житті чорногорської гопниці
Перший сніг в житті чорногорської гопниці

Снилося, що я прокинулася на вулиці, милуючись півоніями. І що надворі 9 квітня, а останнє, що я пам'ятаю – це як лягала спати 11 січня, і весь цей час ніби хтось жив моє життя. Я перевірила канал (писала в нього приблизно раз на місяць), особисті переписки (посварилася й розсталася з партнером, до того ж так, як ніколи б не зробила). Відчуття втрати контролю, звісно, жахлива річ.

Поки що з цього опитування я роблю висновок, що у мене в каналі більше лгбт+ жінок, ніж інших, і це мене тішить. Не те щоб я була проти когось іншого. Але рада, що тут комфортний простір для них/нас. Бзв, в коментарях, якщо є настрій, можна позадавати мені питання про особисте або погляди загалом. Я з нормотиміками, кальяном, розслаблена й добра до світу.

Жіноцтво! Чи отримуєте ви задоволення/радість від наявності у себе цицьок?
Anonymous voting

Іііііі #опитування без контексту. Сьогодні - про цицьки.

Тим часом, їду додому з тазиком олів'є, який сама ж і допомагала готувати. Виявляється, спільне нарізання салатів під чай з ромом та історії з життя – це чудова об'єднуюча активність, хто б міг подумати :) Мінуси – традиційно, салатів не можна нарізати помірно, можна тільки дохуя (8 кіло на чотирьох + тарталетки + всяке)

Repost from Tais art place
Прання забрали. Вписка на випадок, якщо сьогодні не завершать хочаб чорнові (т9 міняє на чортові) роботи і, відповідно, не ввімкнуть воду, є. В ванній доламують стіну (у мене нема стіни, кайф) суми за ремонт звучать казково і мають багато нулів. Нагальна потреба 1. - висушити квартиру (з урахуванням графіків відключень це максимально іронічно). Тобто дуйчики, сушарки, аренда будівельного осушувача на кілька діб. Хуй зна що ще. 2. Гроші. Бо в результаті банкує власник хати, але в моменті - я. Плюс я щиро не впевнена, що з моїх речей підлягає відновленню і чи не погорить щось з техніки у момент її наступного включення. Бо єдина суха кімната - комора/шафа. Хуй його знає, що ще сказати. З новим роком, блядь. Йобана русня, у нас тупо лопнула труба гарячої води після того, як її не було разом з опаленням 4 доби. Джо зробив банку у себе, бо я ж ФОП, мать його їті. https://send.monobank.ua/jar/3vLTzMAMSr

Ситуація наступна: у Тасі затопило квартиру. Якщо ви знаєте Тасю й можете приїхати до неї от щас – напишіть там в коментарях або безпосередньо Джо.

Repost from Tais art place
Спільното! Таї треба допомога. Я далеко і не можу телепортуватися в Київ. Це не прикол, а надзвичайна ситуація

Дурко XD
Дурко XD

Підсумки року: пройшов – туди йому й дорога.

Сьогодні коти особливо впевнені в тому, що я грілка
+1
Сьогодні коти особливо впевнені в тому, що я грілка

Я: гмм, чомусь не люблю "Живеш тільки двічі", але не можу згадати чому. Фільм: екзотизація; Бонд, який у відповідь на "В Японії чоловіки на першому місці" відповідає, що переїде в Японію на пенсії. Я: а. Да. (Дрімуча патріархальність загалом частина ранньобондівського шарму, але конкретно тут щось мене погладило не в ту сторону)

Листівка для @tengro
Листівка для @tengro

...І яка, дійсно, різниця, що у мене затекла нога)
...І яка, дійсно, різниця, що у мене затекла нога)

Дівчата, інформація для вас. У колготках Giulia вказано, що на стегна 110 та зріст 168 підійде розмір 3. Так от. Черепашка пиздить. Повторюю: черепашка пиздить! У мене зараз стегна 107 і я ледве їх на себе натягнула, і вони прям тиснуть. Беріть розмір 4, моя вам порада.

Якщо це правда, я відчуваю духовне родство з фінами.
Якщо це правда, я відчуваю духовне родство з фінами.