es
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

Ir al canal en Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

Mostrar más
236
Suscriptores
+124 horas
Sin datos7 días
-1130 días
Archivo de publicaciones
#рухомим_рядком Карочє Я зараз скажу охуєнну річ, якщо ви раптом її не знали, тупо граундбрейкінг Якщо ви не розумієте, куди так інвестували сили, що вам не вистачає їх на базовий рівень: - любові до себе - здатності розрізняти свої емоції - домашні справи - зчитування соціальних ключів (і ви не нейровідмінні) - уміння реагувати адекватно ситуації У виживання, киці. Ви інвестували весь цей ресурс у виживання. Юр велкам.

Я просякла духом Львова настільки, що вчора колядувала таксисту. Він підспівував. Було різдвяно :)

Repost from N/a
Закрий вікно, дує. https://send.monobank.ua/jar/6TxTuaEekj Номер картки банки: 4874100022981826

Вибило вікна. Буває. На те й спільнота, щоб допомогти?

А ще дякую Сві за запрошення послухати колядки, бо це абсолютно катарсичний досвід, якого мені, як виявляється, дуже не вистачало.

Боже благослови людину, яка навчила мене підходу "не сліпо виконуємо задачу, а вирішуємо проблему, яка за нею стоїть". Здається, це був Тім Макаров. Чи я па жизні така мудра, але зда

#музика #пісня_дня https://youtu.be/jqhgXAGP4Ho?si=0GTOzZubmTBD9n1l

Колись я діставав їх безкоштовно. Десятками, якщо не сотнями. В так само десятками роздавав в підрозділи. Потім безкоштовні а
Колись я діставав їх безкоштовно. Десятками, якщо не сотнями. В так само десятками роздавав в підрозділи. Потім безкоштовні аптечки закінчились. Чомусь - в одну мить. Тоді я став збирати на них гроші і купувати. Тоді ще ціни були такі, що за 2к можна було втарити нормальну аптечку. Якщо знати, де купувати, звісно. Гарних місць, де закупатись, ставало все менше, ціни повільно повзли в гору. Спочатку 2500. Потім - 2800. Потім - якось ривком, 3800-4000. Останній закуп вдалось зробити по 4760. Я сів рахувати зараз - ледь вдається влізти в 5000. Але мова - не про це. Чи вмієте ви відмовляти? Казати "ні" своїм дітям, своїй коханій людині? Чи доводилось вам відмовляти найближчим? Найдорожчим у світі? Якщо так - ви розумієте. ⁃ Фламер, треба колеса. На зараз, наші померли ⁃ Вибач, друже. За пару тижнів зможу, не раніше. ⁃ Фламер, треба втарити теплак. Наш на ремонті буде ще певний час. ⁃ Вибач, рідний. Не менше місяця. ⁃ Фламер, треба... Зимове взуття, нова коробка на тачку, ретрік, катушки, окуляри... ⁃ Вибачте, друзі. Я можу поставити в чергу зборів, але швидко не буде. ⁃ Фламер, треба аптечка. Хоч якась. ⁃ Якоїсь не буде. Завтра надішлю свою. Друзі, відмовляти своїм - це отак. Все більше зборів, які ви не бачите. Тому що я мушу відмовляти у тому, що потрібно на вчора. Тільки середньо-термінові запити, які можуть почекати. Хоча б два тижні. Аптечок більше немає. І не буде, поки ми не купимо нові. Хоча б 15. Хоча б. Колись, пам'ятаю, ми не збирали менше, ніж на 50. Зараз хоча б 15. Погнали. 75к. Зараз. Дякую. Посилання для допомоги в ФБ: https://www.facebook.com/theflamberge/posts/pfbid035odHFaJiSLMeQgRcS21br3zSjuYH6oUSiyVP2T8w53qCRkZuMS4JcDq1PwGr8NSYl Приват (Privat bank): 5169360001419872 Iban: UA253052990000026203745222318 Моно (Monobank): 5358380883850003 Банка (payment link): https://send.monobank.ua/jar/4Kg1UsqkmA MoneyGram: Kalashnikov Vladyslav, Ukraine, Kharkiv (Валюта - в гривні). Скидайте код після переказу Bitcoin (BTC): bc1qr5flmazrnwvjdpquvtehld2qzdzs4v6x64szt3 Tether (USDT TRC20): TEPh3Jy9dEFMQJQpQB1w7mQ2NtsJSfGh7S Tether (USDT ERC20): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4 Ethereum (ETH): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4 Whitebit codes: yes! SWIFT: USD or EUR (В приват) Paypal: vladislav.kold@gmail.com

I need someone to be with in Bond/Moneypenny relationship 😭 – Next time I see you, I'll put you across my knee – On yoghurt and lemon juice? I can hardly wait.

Шляхом іншого експерименту (запис на диктофон під увімкнену музику) виявлено, що у ноти я все ще потрапляю.

Також, моя римська імперія - думати, чому цей серіал відмінили через два сезони, бо там є літераллі ВСЕ: сюжет, романтика, багатогранні персонажі, чудова музика, прекрасні костюми і навіть КАЙЛІ мать її МІНОУГ в одній серії! (друге відео в цьому пості, я просто не могла його не вставити). Також - team Madalena. You go, girl! Slay your enemies! Rule! https://youtu.be/tmMPYnmNtUw?si=HeBLF0D2-ZboJ4rT https://youtu.be/bGVQsRo9p4g?si=AC_CXkmSEH7xpQRi

Мені подобається цей портрет. Дзок, каже, я взагалі просто красуня, але йому я не вірю, я вірю в хороший ракурс і вісім годин
Мені подобається цей портрет. Дзок, каже, я взагалі просто красуня, але йому я не вірю, я вірю в хороший ракурс і вісім годин сну.

Дякую тим, завдяки кому я можу святкувати Різдво у рідній країні, зі світлом та розмовляючи українською. Дякую військовим, енергетикам, комунальникам, медикам, волонтерам і пасіонаріям. Світлого Різдва.

Repost from N/a
Шукаю проєкт і людей, яким тісно у власному хаосі процесів і можливостей. Маю 8+ років досвіду в брендингу, маркетингу й кому
Шукаю проєкт і людей, яким тісно у власному хаосі процесів і можливостей. Маю 8+ років досвіду в брендингу, маркетингу й комунікаціях. Працювала в умовах невизначеності, обмежених ресурсів і не-ідеальних процесів. Я — людина, яка: — думає стратегічно, а не “потім розберемось”; — допомагає наводити фокус, коли ідей і напрямів стало забагато; — знімає з фаундера або керівника частину ментального навантаження “куди ми йдемо і навіщо”. Моя сила: — аналіз ринку, конкурентів і аудиторій; — пошук прогалин і точок росту, а не копіювання “як у всіх”; — формування позиціонування і ключових повідомлень; — брейншторми з командами: структурую, підсилюю і формую цілісну картину; — робота з гіпотезами; — пошук, координація та оцінка підрядників. Що мені не підходить: — виключно операційна роль; — працювати "людиною-оркестром"; — токсична комунікація і порушення домовленостей; — робота з російським ринком та російською мовою як робочою. Резюме — в особисті. Буду дуже вдячна за репости й рекомендації. Контакт: @annchern

Анянь класна! Голосуй... в смислі, візьміть Анянь на роботу!

Треба встати, але є проблема... І навіть дві.
Треба встати, але є проблема... І навіть дві.

Дивіться, яке цікаве (пере)видання! The edition and commentary of the Old English Exodus, edited from his lecture notes by Joan Turville-Petre, is being re-printed for the first time following its very limited first run in 1981. https://www.tolkienguide.com/modules/newbb/viewtopic.php?post_id=66544#forumpost66544

Толкіністи, сюдаааааа (І підписуйтеся)

У мене тут хтось на короткій нозі з Таро є? Витягніть мені карту, будь ласка. Хочу знати, до якої пизди в 2026 готуватися завчасно.

Тільки що в розмові з Дзоком назвала Орбана "органом". Я-то випадково, але вважаю це найкраща моя обмовка за рік.