Slow down, sister! 🇺🇦
Ir al canal en Telegram
18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba
Mostrar más238
Suscriptores
+124 horas
+17 días
-930 días
Archivo de publicaciones
Шось під вечір настрій потеревенити про легеньке.
Діліться в коментарях, як ви зваблюєте свій романтичний інтерес.
Бо я веду людей пити найсмачнішу каву яку можна знайти в доступі, а потім сідаю показувати їм всю ахуєнну музику під вино і дивлюся на них як ігуана, поки їх остаточно не вштирить.
...що, якщо подумати, kinda creepy, АЛЕ 15 років уже працює.
Repost from N/a
Я зібралась купки і на основі документу від @Fjalar створила-таки календар пам'яті рольового руху. Тут на повторенні щорічному будуть дати смерті наших друзів з larp, істфех, днд і інших дотичних до рольових ігр спільнот, а також близькі друзі, які начебто не були на іграх — але завжди були з нами на відстані руки, допомагали з транспортом, вичиткою, підтримкою.
https://calendar.google.com/calendar/u/0?cid=MWEzMjM2YzI1OGYxMTFhOTFhMzU0Mjc4NGNjMTE1OGNlYTNlYWJkNzNiOGE2MDBiOWRkYjE3ZGVjY2Q2MmQ2ZUBncm91cC5jYWxlbmRhci5nb29nbGUuY29t
Тут поки небагато імен. На жаль, не тому, що ми мало загубили друзів, а бо я погано відчуваю себе з датами.
Я розділила поки смерті на Загинув, маючи на увазі воїнів, та Відійшов — цивільні смерті. Але можливо є сенс не ділити і лишати самі імена. Дискусія відкрита.
Будь ласка, якщо ви хочете додати в календар когось — напишіть мені, @AkelaRa. Так само і для виправлення інформації, додавання її.
Якщо у вас є сили регулярно займатись календарем — я дам вам права редагування.
Репости вітаються.
Пам'ятаймо.
Київ. Мої хороші знайомі просять про допомогу з прилаштуванням котодитини.
Хоча б репостом.
Кіт. Пордний перс
Окрас рудий.
9 рочків
Кастрований. Чемний.
З усіх питань щодо адопції звертайтеся за номером
0663624077
#київ #допомога
Repost from Sanchez Kladbone 🇺🇦
Увага! Заборонений прийом. До збору підключається Тиква!
Якщо вважаєте, що Тиква ідеальний, з вас 100 грн.
Якщо не вважаєте, з вас 150!
На РЕБ для Чупакабрів з 3ОШБ, Ізюмський напрямок
https://send.monobank.ua/jar/6qgHWqcu3c
#музика
ТАК
ПАНОВЕ
Хто готовий відростити собі уявний хаєр і потрясти ним зі мною? Бо це РОЗЙОБ!
My destiny! - This is my only fight
The Champion of light
And my flame is burning bright
https://open.spotify.com/track/5VZOEZ5HkceguZWNa9LRuL?si=18bb3ed0fbac4cff
А ще я провела певний час вчора та сьогодні, медитуючи над цим скріном. Цей... твій мистецтва з'явився в групі Сіль-Соль, українській віртуальній галереї, в день російського удару.
Я одразу відчула гидливість, але не змогла зрозуміти, чому. Текстове мистецтво -- теж мистецтво. Кожен проживає біль як може. В коментарях якась кількість читачів навіть зацінила, поділилася своїм болем, взаємодіяла емоційно. А я так і взагалі в певному сенсі поціновувачка поганого мистецтва, подекуди це дуже смішно.
Тільки тепер це відчуття викристалізувалося:
Мені цей твір -- не про мистецтво взагалі, а про шахрайство. Це фастфуд без видимої рефлексії на тему трагедії, без власних переживань та досвіду. Почуття -- жадібність, намір -- спіймати момент поки людям болить найбільше і впарити за гроші криво написану гру слів.
Моралі не буде.
Repost from N/a
Все, я здався.
Мені дуже треба прямо завтра рокла для пересування важких грузів:
https://storgom.ua/ua/product/niuli-187406.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=22211819956&utm_content=&utm_term=&utm_id=&gad_source=1&gbraid=0AAAAADpqI8vsk7CP4qMF-1vkzoOcwmTrU&gclid=Cj0KCQjwh_i_BhCzARIsANimeoGj_euVFfRm3b39DVGMhOfm_5PvL8h8OMJ-W9DU_X-47VNFu_wmsuIaAuDBEALw_wcB
На взвод МТЗ Щедрика
Бездонна банка для особливо впертих донатерів Щедрика, які розуміють важливість міцного тилу бойового підрозділу.
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/54upftRq9W
💳Номер картки банки
4441 1111 2365 6716
#відео
Вчора я подивилася цей спіч, і він зсунув в мені щось дуже глибоке.
Це відчуття найкраще буде описати як «моє життя розділилося на "до" та "після"» — саме в контекстній рамці життєвого досвіду. Десь таке відчуття у мене було після першого діагнозу «депресія», тільки слабше.
Мені хотілося б, щоб його побачив кожен педіатр, педагог, психолог, психотерапевт, соціальний робітник. Кожен адепт «а нас били і нічо».
Кожен, хто злий на себе, що в свої 25/30/45 років не досяг того успіху, якого від нього очікували. Не заради жалощів — а заради справедливості до себе.
Це відео усього дванадцятихвилинне і у нього є добре перекладені субтитри. Подивіться.
https://youtu.be/95ovIJ3dsNk?si=8hh3Or_aTsY0e5vP
Сьогоднішній інсайт: моя думка не менш валідна, ніж думка інших учасників дискусії, навіть якщо є певний шанс, що я помиляюся.
(Це про роботу, якщо що, а не про "а я думаю, що вакцини все ж викликають аутизм")
Repost from N/a
+2
Оскільки Вампуса тре лікувати я приніс вам знижки на свічки)
Цього тижня всі наявні в нас з Ескель свічки можна придбати зі знижкою у 15%)
Наразі в наявності з бджолиного воску:
- гілочки верби та гілочки горіха (є з ароматами Dragon's blood, Violet& Saffron, Apothecary, Solar petals & Tangerine, Wisteria vines)
- кролики
- гніздечка
З пальмового воску:
- бавовна
- куб-свічник
- d20
За інші форми можна питати в особистих)
Відволічемося від рижого агента хаосу на хвильку.
Що думаєте про темношкірого професора Снейпа?
Бо я думаю, що саме тут — той рідкісний випадок, коли "анти-повєсточка" несподівано для всіх озвучила дуже валідний поїнт: темношкірий юнак, якого в дитинстві булили білі багаті хлопчики, якому ніхто не довіряє у дорослому віці та бояться діти, бо він інший, створює геть не той контекст для персонажа, який був у книгах. І це шляпа.
Repost from Sanchez Kladbone 🇺🇦
Доброго раночку!
Уявіть собі маленького бойового робота, який котиться по полю виконувати бойові завдання або рятувати своїх шкіряних побратусиків з Третьої Штурмової 🥹🥹🥹 Маленькому роботу треба РЕБ, щоб всякі хуїли кацапські його не ображали!
Лишилося зібрати всього 70 тисяч грн на РЕБ для CHUPACABRA Squad. Допоможіт! Дякую.
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/6qgHWqcu3c
💳Номер картки банки
4441 1111 2316 7482
Repost from Літературний Тигр
Сьогодні Суми. Ще один ракетний удар. Ще одне нагадування, що війна триває, і вона поруч.
Дуже шкода людей, які загинули чи втратили близьких. Співчуття кожному, хто переживає ці події в реальності, а не в новинах.
👉 Якщо маєте змогу — підтримайте наш збір:
https://send.monobank.ua/jar/s3FkUK2zx
Також споміжний збір у @matsuga_reads:
https://t.me/matsuga_reads/2752
Допомога зараз — це спосіб не бути осторонь.
Repost from Одна Кров Україна
‼️ Терміновий пошук донорів крові
Суми!
🩸 Необхідні групи: ВСІ.
🗓️ Коли: якнайшвидше!
Якщо можете стати донором - «+» в коментарі, а ми відповімо.
Памʼятайте, ваша кров - ціна життя!
Так, сорі, почитала новини.
Йобана русня :( не знаю, чи читають мене сумчани, але якщо так — обіймаю вас і сподіваюся, що ви та ваші близькі цілі.
Ще один день, коли у мене бомбить з лякалок в інтернеті і людей, які полюбляють хайпувати.
— У 2024 вчені виявили, що у людей з деменцією в 3-5 разів більше мікропластику в мозку, ніж у здорових!!!
Дослідження, фраза з абстракту:
"Atrophy of brain tissue, impaired blood–brain barrier integrity and poor clearance mechanisms are hallmarks of dementia and would be anticipated to increase MNP concentrations; thus, no causality is assumed from these findings."
Але з цього ж сенсацію не зробиш.
Вчора на роботі ми маскували кістку (здається, ягня, але це не точно) під буквами.
А у вас як пройшов робочий тиждень?
Просто зверніть увагу на щиру радість людини, яка скоро вперше в житті скуштує паску XD
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
