ar
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

الذهاب إلى القناة على Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

إظهار المزيد
237
المشتركون
+124 ساعات
+17 أيام
-930 أيام
أرشيف المشاركات
Шось під вечір настрій потеревенити про легеньке. Діліться в коментарях, як ви зваблюєте свій романтичний інтерес. Бо я веду людей пити найсмачнішу каву яку можна знайти в доступі, а потім сідаю показувати їм всю ахуєнну музику під вино і дивлюся на них як ігуана, поки їх остаточно не вштирить. ...що, якщо подумати, kinda creepy, АЛЕ 15 років уже працює.

Драмакиць
+1
Драмакиць

Repost from N/a
Я зібралась купки і на основі документу від @Fjalar створила-таки календар пам'яті рольового руху. Тут на повторенні щорічному будуть дати смерті наших друзів з larp, істфех, днд і інших дотичних до рольових ігр спільнот, а також близькі друзі, які начебто не були на іграх — але завжди були з нами на відстані руки, допомагали з транспортом, вичиткою, підтримкою. https://calendar.google.com/calendar/u/0?cid=MWEzMjM2YzI1OGYxMTFhOTFhMzU0Mjc4NGNjMTE1OGNlYTNlYWJkNzNiOGE2MDBiOWRkYjE3ZGVjY2Q2MmQ2ZUBncm91cC5jYWxlbmRhci5nb29nbGUuY29t Тут поки небагато імен. На жаль, не тому, що ми мало загубили друзів, а бо я погано відчуваю себе з датами. Я розділила поки смерті на Загинув, маючи на увазі воїнів, та Відійшов — цивільні смерті. Але можливо є сенс не ділити і лишати самі імена. Дискусія відкрита. Будь ласка, якщо ви хочете додати в календар когось — напишіть мені, @AkelaRa. Так само і для виправлення інформації, додавання її. Якщо у вас є сили регулярно займатись календарем — я дам вам права редагування. Репости вітаються. Пам'ятаймо.

Київ. Мої хороші знайомі просять про допомогу з прилаштуванням котодитини. Хоча б репостом. Кіт. Пордний перс Окрас рудий. 9
Київ. Мої хороші знайомі просять про допомогу з прилаштуванням котодитини. Хоча б репостом. Кіт. Пордний перс Окрас рудий. 9 рочків Кастрований. Чемний. З усіх питань щодо адопції звертайтеся за номером 0663624077 #київ #допомога

Увага! Заборонений прийом. До збору підключається Тиква! Якщо вважаєте, що Тиква ідеальний, з вас 100 грн. Якщо не вважаєте,
Увага! Заборонений прийом. До збору підключається Тиква! Якщо вважаєте, що Тиква ідеальний, з вас 100 грн. Якщо не вважаєте, з вас 150! На РЕБ для Чупакабрів з 3ОШБ, Ізюмський напрямок https://send.monobank.ua/jar/6qgHWqcu3c

#музика ТАК ПАНОВЕ Хто готовий відростити собі уявний хаєр і потрясти ним зі мною? Бо це РОЗЙОБ! My destiny! - This is my only fight The Champion of light And my flame is burning bright https://open.spotify.com/track/5VZOEZ5HkceguZWNa9LRuL?si=18bb3ed0fbac4cff

А ще я провела певний час вчора та сьогодні, медитуючи над цим скріном. Цей... твій мистецтва з'явився в групі Сіль-Соль, укр
А ще я провела певний час вчора та сьогодні, медитуючи над цим скріном. Цей... твій мистецтва з'явився в групі Сіль-Соль, українській віртуальній галереї, в день російського удару. Я одразу відчула гидливість, але не змогла зрозуміти, чому. Текстове мистецтво -- теж мистецтво. Кожен проживає біль як може. В коментарях якась кількість читачів навіть зацінила, поділилася своїм болем, взаємодіяла емоційно. А я так і взагалі в певному сенсі поціновувачка поганого мистецтва, подекуди це дуже смішно. Тільки тепер це відчуття викристалізувалося: Мені цей твір -- не про мистецтво взагалі, а про шахрайство. Це фастфуд без видимої рефлексії на тему трагедії, без власних переживань та досвіду. Почуття -- жадібність, намір -- спіймати момент поки людям болить найбільше і впарити за гроші криво написану гру слів. Моралі не буде.

Repost from N/a
Все, я здався. Мені дуже треба прямо завтра рокла для пересування важких грузів: https://storgom.ua/ua/product/niuli-187406.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=22211819956&utm_content=&utm_term=&utm_id=&gad_source=1&gbraid=0AAAAADpqI8vsk7CP4qMF-1vkzoOcwmTrU&gclid=Cj0KCQjwh_i_BhCzARIsANimeoGj_euVFfRm3b39DVGMhOfm_5PvL8h8OMJ-W9DU_X-47VNFu_wmsuIaAuDBEALw_wcB На взвод МТЗ Щедрика Бездонна банка для особливо впертих донатерів Щедрика, які розуміють важливість міцного тилу бойового підрозділу. 🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/54upftRq9W 💳Номер картки банки 4441 1111 2365 6716

#відео Вчора я подивилася цей спіч, і він зсунув в мені щось дуже глибоке. Це відчуття найкраще буде описати як «моє життя розділилося на "до" та "після"» — саме в контекстній рамці життєвого досвіду. Десь таке відчуття у мене було після першого діагнозу «депресія», тільки слабше. Мені хотілося б, щоб його побачив кожен педіатр, педагог, психолог, психотерапевт, соціальний робітник. Кожен адепт «а нас били і нічо». Кожен, хто злий на себе, що в свої 25/30/45 років не досяг того успіху, якого від нього очікували. Не заради жалощів — а заради справедливості до себе. Це відео усього дванадцятихвилинне і у нього є добре перекладені субтитри. Подивіться. https://youtu.be/95ovIJ3dsNk?si=8hh3Or_aTsY0e5vP

Сьогоднішній інсайт: моя думка не менш валідна, ніж думка інших учасників дискусії, навіть якщо є певний шанс, що я помиляюся. (Це про роботу, якщо що, а не про "а я думаю, що вакцини все ж викликають аутизм")

Repost from N/a
Оскільки Вампуса тре лікувати я приніс вам знижки на свічки) Цього тижня всі наявні в нас з Ескель свічки можна придбати зі з
+2
Оскільки Вампуса тре лікувати я приніс вам знижки на свічки) Цього тижня всі наявні в нас з Ескель свічки можна придбати зі знижкою у 15%) Наразі в наявності з бджолиного воску: - гілочки верби та гілочки горіха (є з ароматами Dragon's blood, Violet& Saffron, Apothecary, Solar petals & Tangerine, Wisteria vines) - кролики - гніздечка З пальмового воску: - бавовна - куб-свічник - d20 За інші форми можна питати в особистих)

Відволічемося від рижого агента хаосу на хвильку. Що думаєте про темношкірого професора Снейпа? Бо я думаю, що саме тут — той рідкісний випадок, коли "анти-повєсточка" несподівано для всіх озвучила дуже валідний поїнт: темношкірий юнак, якого в дитинстві булили білі багаті хлопчики, якому ніхто не довіряє у дорослому віці та бояться діти, бо він інший, створює геть не той контекст для персонажа, який був у книгах. І це шляпа.

Доброго раночку! Уявіть собі маленького бойового робота, який котиться по полю виконувати бойові завдання або рятувати своїх шкіряних побратусиків з Третьої Штурмової 🥹🥹🥹 Маленькому роботу треба РЕБ, щоб всякі хуїли кацапські його не ображали! Лишилося зібрати всього 70 тисяч грн на РЕБ для CHUPACABRA Squad. Допоможіт! Дякую. 🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/6qgHWqcu3c 💳Номер картки банки 4441 1111 2316 7482

Сьогодні Суми. Ще один ракетний удар. Ще одне нагадування, що війна триває, і вона поруч. Дуже шкода людей, які загинули чи втратили близьких. Співчуття кожному, хто переживає ці події в реальності, а не в новинах. 👉 Якщо маєте змогу — підтримайте наш збір: https://send.monobank.ua/jar/s3FkUK2zx Також споміжний збір у @matsuga_reads: https://t.me/matsuga_reads/2752 Допомога зараз — це спосіб не бути осторонь.

‼️ Терміновий пошук донорів крові Суми! 🩸 Необхідні групи: ВСІ. 🗓️ Коли: якнайшвидше! Якщо можете стати донором - «+» в ком
‼️ Терміновий пошук донорів крові Суми! 🩸 Необхідні групи: ВСІ. 🗓️ Коли: якнайшвидше! Якщо можете стати донором - «+» в коментарі, а ми відповімо. Памʼятайте, ваша кров - ціна життя!

Так, сорі, почитала новини. Йобана русня :( не знаю, чи читають мене сумчани, але якщо так — обіймаю вас і сподіваюся, що ви та ваші близькі цілі.

Ще один день, коли у мене бомбить з лякалок в інтернеті і людей, які полюбляють хайпувати. — У 2024 вчені виявили, що у людей з деменцією в 3-5 разів більше мікропластику в мозку, ніж у здорових!!! Дослідження, фраза з абстракту: "Atrophy of brain tissue, impaired blood–brain barrier integrity and poor clearance mechanisms are hallmarks of dementia and would be anticipated to increase MNP concentrations; thus, no causality is assumed from these findings." Але з цього ж сенсацію не зробиш.

Вчора на роботі ми маскували кістку (здається, ягня, але це не точно) під буквами. А у вас як пройшов робочий тиждень?

Просто зверніть увагу на щиру радість людини, яка скоро вперше в житті скуштує паску XD
Просто зверніть увагу на щиру радість людини, яка скоро вперше в житті скуштує паску XD