en
Feedback
SPOT & TRADING by Alex

SPOT & TRADING by Alex

Open in Telegram
818
Subscribers
-524 hours
-107 days
-2030 days

Data loading in progress...

Similar Channels
No data
Any problems? Please refresh the page or contact our support manager.
Tags Cloud
No data
Any problems? Please refresh the page or contact our support manager.
Incoming and Outgoing Mentions
---
---
---
---
---
---
Attracting Subscribers
June '26
June '26
+1
in 0 channels
May '26
+4
in 0 channels
Get PRO
April '26
+1
in 0 channels
Get PRO
March '26
+5
in 0 channels
Get PRO
February '26
+3
in 0 channels
Get PRO
January '26
+3
in 0 channels
Get PRO
December '25
+9
in 0 channels
Get PRO
November '25
+51
in 1 channels
Get PRO
October '25
+1 171
in 2 channels
Date
Subscriber Growth
Mentions
Channels
24 June0
23 June0
22 June0
21 June0
20 June0
19 June0
18 June0
17 June0
16 June0
15 June0
14 June0
13 June0
12 June+1
11 June0
10 June0
09 June0
08 June0
07 June0
06 June0
05 June0
04 June0
03 June0
02 June0
01 June0
Channel Posts
Przenieśliśmy grupę z Telegrama na Discorda :D Zobaczymy jak tam to pójdzie 💸 Na grupie prawie 250 aktywnych osób! Jeżeli ch
Przenieśliśmy grupę z Telegrama na Discorda :D Zobaczymy jak tam to pójdzie 💸 Na grupie prawie 250 aktywnych osób! Jeżeli chcesz dołączyć do zamkniętej grupy dla Traderów dawaj znać na priv @Krypto_Inwestycje Dziś o 20:00 robie dla was specjalnego live #Autopromocja

2
Cześć cześć wszystkim! Dziś nagrywam market update swojego portfela ❤️ dawno nie było haha Co do naszej zamkniętej grupy Alpha Moves - do końca weekednu wybiorę rozdam 3 nowym osoba które dołączą do nas po 20$ 🤝 Jak dołączyć? 1. Rejestrujesz się na giełdzie naszego partnera https://www.weex.com/pl/events/welcome-event?qrType=activity&vipCode=vw3a 2. Robisz depozyt na minimum 100$ to pozwala Ci handlować Grupa nie skupia się tylko na sygnałach a również na EDUKACJI, nie płacicie abonamentów po prostu handlujecie z mojego refa Jak utworzysz konto napisz do mnie na DM @Krypto_Inwestycje
270
3
1. poszukuje montażysty który zmontuje mi rolkę - coś w tym stylu https://www.instagram.com/p/DXzX41sM0TX/ (prosty montaż ale ładny) 2. Poszukuje ludzi do projektu AI (AI kobieta) https://www.instagram.com/emilypellegrini/ - wygenerowanie fotek itp (rolki) https://www.instagram.com/p/DUTPX_mjNJE/ tutaj troche inny temat niż wyżej ale potrzebuje kogoś kto da rade stworzyć od zera avatar i zrobić z tego taką rolkę która opowiada np o polityce czy coś :D @krypto_inwestycje
337
4
Mamy tu kogoś kto potrafi fajnie montować rolki na IG, ogarnia grafikę i używanie AI? :D Jeśli tak to Dm @krypto_inwestycje bo jest zlecenie ahha
268
5
Siemanko! Podsyłam tabele wyników w konkursie handlowym! Sprawdźcie po UID które miejsce macie :D Czas do 27 kwietnia i osoba
Siemanko! Podsyłam tabele wyników w konkursie handlowym! Sprawdźcie po UID które miejsce macie :D Czas do 27 kwietnia i osoba na pierwszym miejscu jeżeli spełni warunek vol to dostanie 500$! TOP 2 - 200$ TOP 3 - 100$ TOP 4 - TOP 10 dostaną wspólnie 200$ do podziału Jeżeli ktoś chce dołączyć do grupy i zamkniętego eventu DM @krypto_inwestycje
374
6
Jak ktoś stworzył konto na WEEX i chce dołączyć do zamkniętej grupy to DM @krypto_inwestycje
345
7
Siemano ekipa! Przychodzę do was z konkursem handlowym na WEEX dla osób które mają tam konto z mojego reflinku 🔥 Nagrody łąc
Siemano ekipa! Przychodzę do was z konkursem handlowym na WEEX dla osób które mają tam konto z mojego reflinku 🔥 Nagrody łącznie na 1000$ 🎁 Osoba która zrobi największy volumen od 7 kwietnia do 27 kwietnia dostanie aż 500$ z którymi może zrobić co chce! Miejsce 2 dostaje 200$ Miejsce 3 dostaje 100$ A top 4-10 mają łącznie 200$ do podziału 😊 Zasady bardzo proste - tworzysz konto z mojego linku i po prostu handlujesz - polecane dla osób które i tak są TRADERAMI Dodatkowo każdy kto ma konto może dołączyć na zamkniętą grupe z sygnałami udanego!
275
8
Bitcoin przebija 70 000$ 💸 Niech ten kwiecień będzie zielony! PS: Na grupie było info o longach :D
289
9
Chcecie prezent na zajączka? To łapcie 🎁 Rejestrując się na giełde WEEX z mojego refa, otrzymasz bonusy + dostęp do zamknięt
Chcecie prezent na zajączka? To łapcie 🎁 Rejestrując się na giełde WEEX z mojego refa, otrzymasz bonusy + dostęp do zamkniętej grupy gdzie rozgrywamy rynek 😉 Wszystkie informacje znajdziesz pod moim refem: https://www.weex.com/pl/events/welcome-event?qrType=activity&vipCode=vw3a Dodatkowo w niedziele rozdam kolejne $$$ dla osób które otworzą pierwsze pozycje - have fun
224
10
Podsumowanie zagrań z zamkniętej grupy od 20 marce 😉 RENDER - SHORT TP1, następnie wybity w BE✅ ZEN - SHORT TP1, TP2✅ BTC - LONG TP1, wybite w BE✅ BTC - LONG - na zero.🧟‍♂️ BTC - SHORT - TP1, wybite w BE.✅ BTC - SHORT - wyjście delikatnie nad entry. 🧟‍♂️ TAO - SHORT - TP1, wybite w entry✅ ETH - LONG - TP1, potem SL podwyższony i SL złapany, finalnie w zero. 🧟‍♂️ FET - SHORT SL❌ RENDER - SHORT wyjście powyżej entry w stracie 🧟‍♂️ ICP - LONG zgarnięte 10% i wybite w entry✅ TAO - SHORT - TP1 - wybity w BE.✅ BTC - LONG - wyjście w plusie powyżej entry✅ ETH - SHORT - SL ❌ BCH - SHORT - TP1, TP2 - nadal w grze✅ ETH - LONG - SL ❌ BTC - SHORT - TP1 - nadal w grze✅ LTC - SHORT - TP1 - nadal w grze✅ Chcesz dołączyć? Pisz priv @Krypto_Inwestycje
228
11
3 osoby które otworzyły konto na WEEX z mojego refa, wpłaciły depo i otworzyły pierwsze pozycje dostały właśnie po 20$! Jeżel
3 osoby które otworzyły konto na WEEX z mojego refa, wpłaciły depo i otworzyły pierwsze pozycje dostały właśnie po 20$! Jeżeli chcesz być następny napisz mi DM a wybiorę kilka osób @Krypto_Inwestycje Dodatkowo każdy z was może wtedy dołączyć do zamkniętej grupy - na grupie ładnie wychwyciliśmy te spadki więc szło ładnie zarobić :D
183
12
Chcesz dołączyć na zamkniętą grupe tradingową? To mam dla was świetną okazje! właśnie odpaliliśmy dodatkową kampanie gdzie za
Chcesz dołączyć na zamkniętą grupe tradingową? To mam dla was świetną okazje! właśnie odpaliliśmy dodatkową kampanie gdzie za rejestracje i depozyt zyskujesz $$$! Wszystkie informacje znajdziesz pod moim refem: https://www.weex.com/pl/events/welcome-event?qrType=activity&vipCode=vw3a Jak założysz konto, wpłacisz startowy depozyt napisz mi swoje UID z giełdy a otrzymasz dostęp i $$$ Jak masz pytania pisz priv @krypto_inwestycje 🤝
169
13
Na grupie mamy paru traderow z dużym doświadczeniem, nie tylko na krypto 🫡 Przez ostatnie dwa dni wpadło parę trafnych sygna
Na grupie mamy paru traderow z dużym doświadczeniem, nie tylko na krypto 🫡 Przez ostatnie dwa dni wpadło parę trafnych sygnałów a dodatkowo grupa to miejsce gdzie możecie się uczyć i poznawać zajebistych ludzi Jak pisałem wyżej, jeżeli jesteś zainteresowany darmowym dołączeniem napisz kom - lub sprawdź wiadomości z @krypto_inwestycje tam wysyłam wam instrukcje Już jutro odpalamy nagrody za dołączenie i trading ❤️‍🔥🌟
194
14
Jak podeślecie UID to wyśle instrukcję na dodatkowe 20$ A już 1 kwietnia zaczynamy z nagrodami na ponad 1000$ dla was ❤️ Zostawcie 🔥
252
15
Siemano! osoby które napisały dostały instrukcję na DM - sprawdźcie wiadomości z @Krypto_inwestycje Każdy kto utworzy konto z mojego refa i wpłaci depo zostanie dodany na zamkniętą grupkę Dziś weszły kolejne zagrania - pięknie rozegrany ryneczek 😉
248
16
Tu macie wyniki za ostatnie 2 dni :) Każdy kto napisał komentarz dostał instrukcje, załóżcie konto, zróbcie depo i czekam na
Tu macie wyniki za ostatnie 2 dni :) Każdy kto napisał komentarz dostał instrukcje, załóżcie konto, zróbcie depo i czekam na wasze UID wtedy dodajemy na grupkę Następnie wyślę wam instrukcje jak dostać 20$ na co chcecie :) W kwietniu dodatkowe bonusy 🥹
232
17
Grupa jest darmowa 😉 Wystarczy rejestracja i łatwo możecie tradować a "sygnały" naprawdę wchodzą dobrze ostatnio :D Do tego zajebista społeczność, możecie się wiele nauczyć nawet jeżeli nie chcecie ryzykować swoim kapitałem! Jeżeli i tak tradujesz to jeszcze możesz dostać super nagrody i dodatkowe $ więc każdy z nas na tym skorzysta!
312
18
Każdy kto napisał komentarz dostał właśnie Dm 🤝 Jest to możliwość dołączenia do zamkniętej grupy dla Traderów gdzie jest ponad 300 osób a ostatnie wyniki są zajebiste Dodatkowo do końca marca za rejestracje i łatwe zadania płace 20$ KAŻDEMU i możecie z tym zrobić co chcecie! A w kwietniu dla osób tradujących będę miał nagrody: Ledgery, Telefony, Słuchawki i oczywiście $$$$! Dajcie znać kto jeszcze
351
19
Ostatnio jest piękny czas dla traderow 👏 Sam jestem w tym średni 🥲 ale ekipa robi piękne wyniki Mam fajną opcję dla osób kt
Ostatnio jest piękny czas dla traderow 👏 Sam jestem w tym średni 🥲 ale ekipa robi piękne wyniki Mam fajną opcję dla osób które lubią już tradować / lub chcą dopiero zacząć Napisz kom a wyślę Ci info
343