en
Feedback
У мене проблєми

У мене проблєми

Open in Telegram

жоскій щітпостінг головний адмін: @Vicusi_k дайте грошей, пліз 5168752111369321

Show more
57
Subscribers
No data24 hours
-17 days
-130 days
Posts Archive
мене досі тримає.. я блюю

більше не буду хавать немиту черешню.

не відпиздили, на жаль.

недавно мене кидало в паніку, коли я бачила компанії підлітків, думала, що мене відпиздять...

у інших людей теж є почуття.. 🤯

перебирала свої вірші, нашла такоє: тримаю свій світ на стомлених жилах чесність, то розкіш, яку не купити за гріш. я впасти не можу, поки у слові є сила. я буду стояти, хоч бий мене, а хоч ріж!

от такий діалог стався з братом: -а ти колись бився з пєтухом? -нє -а я билась, з тобою

15 років дуже дивний вік.. хтось не знає табличку множення, столицю Франції, місяці англійської. інші вже роблять другий аборт. а третім перше другому не заважає.

Християни, не треба обіжать атеїстів, вони і так після смерті попадуть в пекло

курящі жінки частіше кінчають раком.

я послана йому богом, але хуйзна за які гріхи..

дуже добре, що я не повісилась минулим літом.

прощай тюрьма.

якже мені грусно наблюдать за тим, як люди стають нормісами.

ви справді думаєте, що зможете зробити боляче мені? я народилась в лікарні в свій день народження, гола, на мене дивилися та посміхалися, а я плакала.

зараз постів мало через те, що мені легше жити, життя впорядковується...