en
Feedback
787s cooking

787s cooking

Open in Telegram

Просто мої думки, НЕ ФІНАНСОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Кооперація - @marko787

Show more

📈 Analytical overview of Telegram channel 787s cooking

Channel 787s cooking (@cooking787) in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 21 094 subscribers, ranking 1 075 in the Food & Drinks category and 2 899 in the Ukraine region.

📊 Audience metrics and dynamics

Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 21 094 subscribers.

According to the latest data from 21 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by -86 over the last 30 days and by -14 over the last 24 hours, overall reach remains high.

  • Verification status: Not verified
  • Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 27.81%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 20.22% reactions from the total number of subscribers.
  • Post reach: On average, each post receives 5 868 views. Within the first day, a publication typically gains 4 266 views.
  • Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 64.
  • Thematic interests: Content is focused on key topics such as силка, деп, dyor, біржа, інфо.

📝 Description and content policy

The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
Просто мої думки, НЕ ФІНАНСОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Кооперація - @marko787

Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 22 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Food & Drinks category.

21 094
Subscribers
-1424 hours
+107 days
-8630 days
Posts Archive
Пішов в баню + душ перед сном і провтикав лонг трампа, твх давали ізі, стакани повні, колл був всюди, просто загрузи норм сай
+1
Пішов в баню + душ перед сном і провтикав лонг трампа, твх давали ізі, стакани повні, колл був всюди, просто загрузи норм сайз пози і забери повну сумку…. Там вийшла інфа, що топ 19 холдерам токена білети на фінал ЧС по футболу + плюшки. Ехх, чекнути чи не фейк в моменті і сайзитись, але нічого, всіх грошей світу не забереш, головне в такі моменти не йти «відіграватись» та ставати ехіт ліквою 🤝

расфлип на часах атменяетца:))
+1
расфлип на часах атменяетца:))

на рахунок коллаби swatch з AP побачив круту статтю, де чітко вказують на те, що дана модель виглядатиме далеко не так, як ми
на рахунок коллаби swatch з AP побачив круту статтю, де чітко вказують на те, що дана модель виглядатиме далеко не так, як ми можемо уявити класичні котли. Основні моменти : • в тизері (одному з відео) фігурує шнурок для годинника. • через хайп теми в соц полетіло море постів від «незадоволених поціновувачів та фанатіків», які щиро не розуміють для чого вбивати «рівень» таким мувом. В вдповідь на які є цілком круто розписані/аргументовані заспокійливі статті від людей, які шарять, де думка ідентична - це буде щось «інше» ніж регюлар ручний годинник. • AP 150 років в цьому році, починали вони саме з підвісних годинників. • a complete new way to wear time - надпис в офіційному анонсі. Енівей спробую фліпнути декілька штук, судячи з того, шо твориться по чатах - кожен воздухан ПОТРЕБУЄ новинку, тому думаю в х2 можна буде зливати в той самий день сміло. З челенджу виділю суму дропу за чергу та на сам годинник, ціна думаю буде в районі 500€ (на таку ціну мені натякнули сьогодні в одному з магазів в Інсбруці) В Лондоні чергу пацани зайняли ще від вчора доречі 😄

взяв LYN в лонг акуратно, готовий добрати ще на трошки, але не спішу, по оі ніби інтерес є, але сказати, що впевнений - не мо
взяв LYN в лонг акуратно, готовий добрати ще на трошки, але не спішу, по оі ніби інтерес є, але сказати, що впевнений - не можу. Ціль 0.06/0.07

фіксуємо балік 1к станом на 12 травня, стартую від сьогодні Ціль - спробувати розфліпатись з тієї суми будучи 24/7 в русі і б
фіксуємо балік 1к станом на 12 травня, стартую від сьогодні Ціль - спробувати розфліпатись з тієї суми будучи 24/7 в русі і без робочого місця (зараз я в турі де немає ні фокусу, ні бажання, ні часу з інтернетом) але має бути цікаво, інфо по ринку буду брати виключно від своєї тімми/оточення дії буду показувати в лайві тут, або якщо забиратиму щось без коллів, оформлюватиму повний пост-фактум розбір кейсу/ситуації

Video message00:16

Video message00:28

$PIEVERSE розлок токенів 14 травня Community Growth анлок: • ~20M токенів (~7% від саплаю) • За поточною ціною це $17кк+ Смар
$PIEVERSE розлок токенів 14 травня Community Growth анлок: • ~20M токенів (~7% від саплаю) • За поточною ціною це $17кк+ Смартово розкинути сітку ордерів в шорт до ближчого хая, які лінійно будуть наливатися до самого розлоку і тоді на просадці вже вийти з позиції! P.S. CMC показує 13 травня розлок, але всі інші джерела підтверджують 14 число, тому тут не потрібно орієнтуватися на завтра! Четвер на поготові👀

доречі ці вихідні буду розпихати дропів в черги за новою коллабою Адемарів з свотч, там реально багато крутих моделей вийде. Чи вбили Адемарчики свій статус тим ходом, ваша думка, експерти?

Не знаю навіщо, але дуже цікаво виглядає GM
Не знаю навіщо, але дуже цікаво виглядає GM

LAB спонсор ліквідів сьогодні Якщо говорити про ЗАРАЗ, окрім того, шоб забрати спреди (є в районі 5-8%) всі інші дії 90% рект
LAB спонсор ліквідів сьогодні Якщо говорити про ЗАРАЗ, окрім того, шоб забрати спреди (є в районі 5-8%) всі інші дії 90% ректу, профіт тільки в разі закану:)

В телезі в телегу їдем

Video message00:12

Заплатив би 1.6к€ за вітровку?

Video message00:08

візьму ще 3-5 мінусових акків з мехс, мінус від 1к, 30% від мінуса вертаю, писати сюди - @marko787 (Акк залишається в тебе)

Repost from 787
Від Торчка до мужика за 21 день ! Прослухай гс на х2 стартую Челендж де протягом цього місяця буду працювати над собою та вийду на новий рівень : • фінансово • фізично • ментально Як заробити бабок до літа показуватиму тут - https://t.me/cooking787 Подкасти, тренування і тд будуть тут - https://t.me/thebaseof787 не ссіть, беремось до роботи!

Прага LIVE - https://www.twitch.tv/steamerog • q/a • нічний центр з Босбоєм • розриваємо м4 • зустріч з підписниками
Прага LIVE - https://www.twitch.tv/steamerog • q/a • нічний центр з Босбоєм • розриваємо м4 • зустріч з підписниками

Video message00:54

З яким баліком стартуємо?
Anonymous voting