4 508
Subscribers
-224 hours
No data7 days
-1930 days
Posts Archive
4 508
dodam jeszcze jak poza ligą od nowego sezonu atleti grało u siebie i to z lepszymi zespołami od alaves:
vs Real Madryt 6 celnych 9 rogów 1 gol ✅
vs Inter 6 celnych 7 rogów 2 gole ✅
vs Royale Union 6 celnych 9 rogów 3 gole ✅
vs Frankfurt 12 celnych 5 rogów 5 goli ✅
vs Botafogo 5 celnych 9 rogów 1 gol ✅
4 508
jeżeli chodzi o kartki to bardzo przekonuje mnie sędzia busquets który dla mnie jest jednym z najlepszych sędziów jeżeli chodzi o kartki. celta jak mało kto daje sobie oddawać rogi a rayo jak mało kto robi rogi głównie u siebie dlatego gram tylko 2 na wyjeździe.
10/10 obie z kartką w meczach celty ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
10/10 obie z kartką w meczach rayo ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
19/19 celta dała sobie oddać min 3 rogi ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅(my gramy jeden niżej)
19/19 rayo min 2 rogi ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
28/28 sędzia pokazał obu kartkę w la lidze ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
4 508
Atletico to dzisiaj najlepsza opcja jeżeli chodzi o rogi, grają formacją 4-4-2 czyli skrzydła szeroko rozstawione nie ważne z kim grają. Ta formacja towarzyszy im od początku sezonu co w rezultacie daje sporo rogów. Wszystko za sprawą wysokiego Sorlotha, który tylko czeka na wrzutki żeby wykorzystać swoje warunki fizyczne + zawodników, którzy potrafią uderzyć z dystansu. Atletico u siebie jest nie do zajechania a Alaves znajduje się na pozycjach spadkowych. Jeżeli chodzi o celne to u siebie potrafią oddać nawet 10 co dowodzi chęć parcia na bramkę. Z lepszymi zespołami atleti zazwyczaj się muruje i gra z kontry ale jak grają z niszówką to zdecydowanie dominują i przeważają posiadaniem piłki oraz sytuacjami bramkowymi.
9/10 u siebie min 6 celnych atleti ✅✅✅✅✅✅✅✅✅❌(gramy 2 mniej)
9/10 min 5 rogów atleti u siebie ✅✅✅✅✅✅✅✅✅❌
10/10 gol atleti u siebie ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
4 508
siema ekipa, 🕺
na dzisiaj standardowo w planach dubel. ✅💶
zabieram się za analizę. 📈📊
miłego dnia 🌞
4 508
BOOM 🤯 💣
MOCNY DUBEL BEZPROBLEMOWO W KASIE ✅💶
359 osób zagrało ze mną 🤑
wielkie dzięki za zaufanie ☕️
4 508
Sporo przemyśleń i rozważań aż finalnie udaje się dopiąć projekt!
🔗 https://t.me/xbookiezz
Startujemy z BOOKIEZ - nowy projekt w bukmacherce, który zrewolucjonizuje rynek stawiając na JAKOŚĆ a nie na ILOŚĆ ❤️
Kupony będą wrzucane sporadycznie nastawione na maksymalizację prawdopodobieństwa wygranej 💰
4 508
przechodzę do meczu bardzo ofensywnie grających zespołów,sczzegilnie betisu. betis ma bardzo ciekawy styl gry gdzie priorytetem jest gra do szeroko rozciągniętych skrzydeł oraz wysoko ustawiona linia obrony co skutkuje bardzo często kontrami oraz całkimi strzałami przeciwników. dzisiaj pod te celne lepiej niż villareal się trafić nie mogło. zespół specjalizujący się z bardzo szybkim wyjściem z kontry z zespołami grającymi poniżej przeciętnej. wystarczy spojrzeć bynajmniej na ich mecze bezpośrednie plus dodam jeszcze że betis w 12 meczach aż 11 razy rywale oddali min 3 celne strzały i to o wiele gorsze piłkarsko od dzisiejszego villareal.
11/12 min 3 celne betisu ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅❌
11/12 min 3 celne villareal ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅❌
9/10 h2h po 3 celne ✅✅✅✅✅✅✅✅✅❌
4 508
dzisiaj priorytetem jest mecz zespołów które mają poniżej 20 punktów i głównie dzisiaj na zespołach z poniżej 20 punktami będę się skupiał. osassuna fauluje na potęgę a kartkuje jeszcze więcej bo w 8 ostatnich meczach mieli min 2 kartki. my gramy jedną niżej. osassuna wychodzi pierwsza jedenastka, nikogo konkretnego w kadrze nie brakuje więc faule ponownie powinny się pokryć bezproblemowo, szczególnie że w pierwszym ich meczu mieli tych fauli aż 17
vs alaves 16 fauli 2 kartki ✅
vs levante 15 fauli 2 kartki ✅
vs mallorca 15 fauli 4 kartki ✅
vs sevilla 14 fauli 3 kartki ✅
vs oviedo 17 fauli 1 kartka ✅
vs valencia 14 fauli 2 kartki ✅
vs alaves 11 fauli 3 kartki ✅
vs sevilla 11 fauli 1 kartka ✅
vs mallorca 12 fauli 1 kartka ✅
vs osassuna 17 fauli 1 kartka ✅
vs levante 10 fauli 2 kartki ❌
vs valencia 14 fauli 1 kartka ✅
4 508
siema ekipa, 🕺
dzisiaj regeneracja w końcu bo codziennie coś wrzucam i analizuje. 📈📊
wracam jutro 🤝
miłego dnia 🌞
4 508
w przypiętej analizie napisałem "gdyby nie grał pulisic napewno nie pchałbym się w strzały milanu"
po raz pierwszy w sezonie bez kontuzji nie zagrał nawet minuty. cały mecz na ławce, totalnie nie rozumiem allegriego. gdybym wiedział wcześniej że pulisic ma spędzić cały mecz na ławce zagrałbym zapewne same strzały como, ale nie ma co gdybać.
szkoda bo seria była ładna. nie pozostało nam nic innego jak przespać się z tym i dalej analizować
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
