en
Feedback
Dragons Group

Dragons Group

Open in Telegram

« Дракони » особливого призначення 🔥 Будемо висвітлювати те,чим ми займаємось 💪 Спільнота авторська та не тільки🇺🇦🐲🐲 Військові пацики,на захисті із самого початку 🐲 @Dragons_my_bot звязок

Show more
7 686
Subscribers
-624 hours
-307 days
-4330 days
Posts Archive
Думки під час нічного чергування. Мабуть вчетверте пишу і видаляю, бо дадуть по шапці😂 Якшо коротко, а коли притягнуть до відповідальності людей з низьким iq, які до сьогодні копають окопи і ВОПи серед поля?

З кожним бойовим вильотом і спрацюванням наші навички стають все краще. Або як казав один з мої керівників на цивільній роботі «нет придела совершенству». Але найголовніше шо кожна ціль вражена, є підтвердження, а це значить шо кожна молнія не долетіла до цілі. Противник пускає їх тисячами кожен день по всій лінії фрону. І кожна з них несе велику загрозу - від 2 до 10 кг вибухівки, нові модифікації з 4 двигунами несуть 12 кг. Це серйозна загроза у разі влучного попадання в укриття, або ББМ, про легку техніку взагалі мовчу.

arbon403@gmail.com pay pal

А це звіт за минулий збір Ремонт генераторів
+1
А це звіт за минулий збір Ремонт генераторів

І знову збір Збір,на групу бпла Пацанам які літають на 60-70км в тил до пітухів нада краще обладнання ,щоб горіла логістика пітушина + обладнання для лабораторії під фпв Ну і якщо залишиться то тяжкі бомбери абгрейдимо https://send.monobank.ua/jar/5xJPkbPou3 4874100038859479 Знаєм що сума велика для спільноти,тому будемо збирати скільки потрібно

Добрий ранок. Поки ми готуємось до роботи, хочу побажати всім гарного дня💪 попереду вихідні, не забувайте закінчити всі спра
Добрий ранок. Поки ми готуємось до роботи, хочу побажати всім гарного дня💪 попереду вихідні, не забувайте закінчити всі справи, щоб на вихідних мати змогу відновитися 🫡

Що думаєте про слова президента про наступ зі сторони Білорусі?

Друзі, збір підкріпим результатами роботи. Наклепали сьогодні підраських молній. І ще минулі не викладав. Через велику інтенсивність роботи, часу на монтаж не має, але скоро зроблю🫡

І знову збір Збір,на групу бпла Пацанам які літають на 60-70км в тил до пітухів нада краще обладнання ,щоб горіла логістика пітушина + обладнання для лабораторії під фпв Ну і якщо залишиться то тяжкі бомбери абгрейдимо https://send.monobank.ua/jar/5xJPkbPou3 4874100038859479

Позбирав майже всіх котів на районі. Але вивезти не даються. Приходять пожрать тільки😁

Заявлено як Українські КАБи

Народ, працюєм. Є результати, але є куди рости. І ми до цього прагнемо. В якийсь день ікс, на початку роботи, ми залишились без своєї РЕРки. Враховуючи всі нюанси роботи (не хочу про це писати) ми потроху збільшуєм свій KPI. Добра людинка нам дуже допомогла, зібрали кошти на невелику рер систему, я має збільшити кількість спрацювання. Дякую всій групі, що ви з нами і підтримуєте нас. Для нас це важливо. Надалі в планах є деякі цікаві ідеї, які точно допоможуть ще краще закрити небо для орків. 💪

Мразі ще і обзиваються. Нунуска💪
Мразі ще і обзиваються. Нунуска💪

Надумав я думки викласти так би мовити «на папір», поділитися з Вами. Але мені подзвонять і дадуть по шапці, тому скажу коротко і лаконічно: Багатьом бригадам і корпусам слід добряче вчитись організувати роботу БПЛА, РЕР, РЕБ, забеспечення їх у 3 ОШБр. А то вимагати всі можуть, але от самим робити не дуже хочеться якось напрягатись. Всим тихої ночі, ми з хлопцями валимось з ніг, бо апаратура добряче нерви потріпала🫡

Цікаво в рашці хтось застрелиться сьогодні?

Удар по сховищам нафти, удари по заводам переробки нафти, далекобійні fpv, мідл страйки які починають гарно вирізати логістику, гарні спроби ізолювати Крим, паніка рф і підготовка висадки десанту ЗСУ в Криму. Мммм😍 До речі, так як працюють наші мідл страйки (дрони дальністю ураження 50-70-100км у мене асоціюється чомусь із роботою Хаймарсів перед контрнаступом на Харьківщині. Звичайно, це все матиме довгострокові наслідки. Я сподіваюсь, що справу доведуть до такого рівня, щоб підірам не було що залити в генератор, і не було чим зарядти батарейки на fpv. От на стільки я хочу, щоб там була срака з паливом. Сподіваюсь за газову галузь не забудуть

Від шума она проснулась… мг Шкода шо проснулась
Від шума она проснулась… мг Шкода шо проснулась

Цінувати треба моменти, і дякувати за змогу їх проживати
Цінувати треба моменти, і дякувати за змогу їх проживати

Машини без палива не їдуть😂😂😂
Машини без палива не їдуть😂😂😂

Ще трохи назбивали ворожих молній. Ці крила дуже дешеві, масові і мають велику загрозу нашій логістиці та позиціям. Стараємось. По переду дуже багато кропіткої роботи і грошових вкладень для збільшення нашого потенціалу 🫡