en
Feedback
Ван мінут

Ван мінут

Open in Telegram

Мій книжковий куточок із теплими й кумедними історіями життя🎀

Show more
2 376
Subscribers
+124 hours
-77 days
-3730 days
Posts Archive
3 сезон «Моє життя з Волтерами» вже вийде 6 серпня цього року🥳 Netflix балуєте нас історіями з ранчо🤭
3 сезон «Моє життя з Волтерами» вже вийде 6 серпня цього року🥳 Netflix балуєте нас історіями з ранчо🤭

А тут новенький огляд на ще одну колекцію з моїх полиць🤭

Учора в мене за планом була зйомка відео до Івана Купала, але спека вирішила, що в мене інші плани🫠Сьогодні хотіла все ж познімати, та я знову існую в режимі «ледве рухаюся»😭 Що це за пекло надворі…

Один з моїх улюблених літніх ромкомів, тому чекаю цю екранізацію з нетерпінням❤️‍🔥 КСД 🌟
Один з моїх улюблених літніх ромкомів, тому чекаю цю екранізацію з нетерпінням❤️‍🔥 КСД 🌟

Це що, підготовка до сцен у рукавичці?👀 Вайлет, це ти?🤭 P.S. А ми й далі будуємо теорії, що Маккензі Фой може зіграти Вайле
Це що, підготовка до сцен у рукавичці?👀 Вайлет, це ти?🤭 P.S. А ми й далі будуємо теорії, що Маккензі Фой може зіграти Вайлет у серіалі за «Четвертим крилом»

З цією темою на КК, мені найбільше цікаво побачити стенди видавництв. Чи побачимо ми щось креативне?)
З цією темою на КК, мені найбільше цікаво побачити стенди видавництв. Чи побачимо ми щось креативне?)

Мені сьогодні дуже погано, от прям дуже і давно такого не було. Але я не знаю, як переживу наступні дні… це капець😭
Мені сьогодні дуже погано, от прям дуже і давно такого не було. Але я не знаю, як переживу наступні дні… це капець😭

Repost from sofiabooks📚
нові передзамовлення від 🌟 #передзамовленнякниг
+5
нові передзамовлення від 🌟 #передзамовленнякниг

Яке ж гарне оформлення😍
Яке ж гарне оформлення😍

Як ведуться книжкові переговори). Людина спробує прочитати Знищ мене🤭
Як ведуться книжкові переговори). Людина спробує прочитати Знищ мене🤭

О мій Бог. Я досі в шоці!🔥 Дякую MEGOGO за те, що серія так рано з'явилася з українським перекладом. І скажу чесно: враження
О мій Бог. Я досі в шоці!🔥 Дякую MEGOGO за те, що серія так рано з'явилася з українським перекладом. І скажу чесно: враження просто неймовірні. Це найкраща серія за весь серіал. Моя оцінка ( 3 сезон, 1 серія) — 9,9/10❤️‍🔥 Я і сміялася, і плакала, мене нудило, а від напруги мурахи не відпускали до самого кінця. Емоції просто зашкалюють! Сиджу на голках і не можу відійти від побаченого. Ось цього ми просили! Ось такі бої та емоційні гойдалки!! #кінобантик🎀

Заходжу в TikTok по роботі, ще навіть не встигаю переключити акаунт — і бачу відео… СПОЙЛЕР 3 сезону «Дому дракона». Причому не якийсь дрібний, а буквально смерть одного з моїх улюблених персонажів🗿 І так, я знала, що він помре. Але я хотіла побачити це в серіалі, коли дійде до цього моменту, а не дізнатися з РАНДОМНОГО ВІДЕО В ТІК ТОЦІ😭 P.s. виходить, що знову не можна спати в ночі, а треба дивитися серію одразу в перші хвилини публікації. Як колись було з Грою Престолів🙄

Є книги, які читаєш із цікавістю, а є такі, що огортають теплом і залишають після себе особливий післясмак. Для мене «Спитайт
+1
Є книги, які читаєш із цікавістю, а є такі, що огортають теплом і залишають після себе особливий післясмак. Для мене «Спитайте Мієчку» стала саме такою історією❤️‍🩹 Ця книга ніби відголосок дитинства). Того безтурботного часу, коли кожне літо проводиш у бабусі в селі, де дні здаються довшими, сонце світить яскравіше, а світ обмежується затишним подвір’ям, знайомими стежками та рідними людьми поруч. Під час читання мене не полишало відчуття тепла, спокою й дому. Наче авторка дістала зі спогадів усе найкраще: щирі розмови, кумедні моменти, родинний затишок і ті прості радощі, які з роками стають особливо цінними. Мені дуже сподобалася атмосфера книги. Вона жива, світла й така справжня, що часом хотілося просто зупинитися й побути в цих сторінках ще трохи довше. Тут багато ніжності до людей, до спогадів і до самого життя. А фінал зачепив мене особливо сильно. У якийсь момент я зрозуміла, що читаю вже зі сльозами на очах. Це прекрасна книга, яка нагадує про найрідніших людей і про те, що варто бачитися з ними частіше, поки є така можливість🥹 Дуже тепла, щира й зворушлива історія. Однозначно рекомендую❤️ ВСЛ 🌟 #відгуквідбантика🎀

Сьогодні в мене ретрит💅🏻 Приїхала в село де майже немає зв’язку)
Сьогодні в мене ретрит💅🏻 Приїхала в село де майже немає зв’язку)

Фінальна, п’ята книга серії «Це зіткане королівство» вийде у квітні 2027 року🥹 Про це повідомила сама Тагере Мафі, тож тепер
Фінальна, п’ята книга серії «Це зіткане королівство» вийде у квітні 2027 року🥹 Про це повідомила сама Тагере Мафі, тож тепер офіційно починаємо відлік до завершення цієї історії💔

Анімаційний серіал на основі роману Midnight sun офіційно в процесі розробки на Netflix! Midnight Sun — це роман, який перека
Анімаційний серіал на основі роману Midnight sun офіційно в процесі розробки на Netflix!
Midnight Sun — це роман, який переказує події першої книги саги «Сутінки» з точки зору Едварда Каллена)
Джерело

Я ледь їх втримала… І моя спина цього не оцінила😂 Але ловіть нове відео

Улюблена гра книголюба — склади тетріс так, щоб знижка була максимальною вигідною🤌🏻😂 P.s. У кого немає книг Мафі, то вам п
+1
Улюблена гра книголюба — склади тетріс так, щоб знижка була максимальною вигідною🤌🏻😂 P.s. У кого немає книг Мафі, то вам простіше. Беріть просто все одразу👌🏻😆

Там ще ілюстрації будуть в середині!!!😭
Там ще ілюстрації будуть в середині!!!😭

Такого у мене в коментарях ще не питали… Сказати, що я в шоці, це ще нічого не сказати🗿
Такого у мене в коментарях ще не питали… Сказати, що я в шоці, це ще нічого не сказати🗿