Напиши мені інтерфейс
Open in Telegram
UX-райтерські будні. Розповідаю про тексти та інтерфейси, ділюся цікавими кейсами <3 Авторка: @Svitladivchinka
Show more1 628
Subscribers
-224 hours
-67 days
+530 days
Data loading in progress...
Similar Channels
Tags Cloud
Incoming and Outgoing Mentions
---
---
---
---
---
---
Attracting Subscribers
June '26
June '26
+21
in 0 channels
May '26
+20
in 1 channels
Get PRO
April '26
+24
in 1 channels
Get PRO
March '26
+41
in 1 channels
Get PRO
February '26
+34
in 2 channels
Get PRO
January '26
+58
in 2 channels
Get PRO
December '25
+19
in 0 channels
Get PRO
November '25
+37
in 0 channels
Get PRO
October '25
+43
in 2 channels
Get PRO
September '25
+16
in 0 channels
Get PRO
August '25
+14
in 0 channels
Get PRO
July '25
+15
in 0 channels
Get PRO
June '25
+20
in 1 channels
Get PRO
May '25
+29
in 1 channels
Get PRO
April '25
+58
in 2 channels
Get PRO
March '25
+25
in 0 channels
Get PRO
February '25
+27
in 0 channels
Get PRO
January '25
+57
in 1 channels
Get PRO
December '24
+49
in 2 channels
Get PRO
November '24
+77
in 0 channels
Get PRO
October '24
+64
in 1 channels
Get PRO
September '24
+57
in 0 channels
Get PRO
August '24
+45
in 0 channels
Get PRO
July '24
+23
in 0 channels
Get PRO
June '24
+26
in 1 channels
Get PRO
May '24
+22
in 1 channels
Get PRO
April '24
+34
in 1 channels
Get PRO
March '24
+101
in 2 channels
Get PRO
February '24
+64
in 1 channels
Get PRO
January '24
+92
in 1 channels
Get PRO
December '23
+330
in 2 channels
Get PRO
November '23
+123
in 1 channels
Get PRO
October '23
+613
in 1 channels
| Date | Subscriber Growth | Mentions | Channels | |
| 24 June | +3 | |||
| 23 June | 0 | |||
| 22 June | 0 | |||
| 21 June | 0 | |||
| 20 June | 0 | |||
| 19 June | +1 | |||
| 18 June | 0 | |||
| 17 June | 0 | |||
| 16 June | +2 | |||
| 15 June | +1 | |||
| 14 June | +1 | |||
| 13 June | +2 | |||
| 12 June | +1 | |||
| 11 June | 0 | |||
| 10 June | 0 | |||
| 09 June | +1 | |||
| 08 June | +1 | |||
| 07 June | 0 | |||
| 06 June | +3 | |||
| 05 June | +1 | |||
| 04 June | +2 | |||
| 03 June | +2 | |||
| 02 June | 0 | |||
| 01 June | 0 |
Channel Posts
Repost from ОПЛАТА ПРОЙШЛА УСПІШНО. UX writing
BREAKING! Я написав книгу про UX-райтинг ✅
І щойно ми з видавництвом ArtHuss нарешті підписали договір на її видання.
Детально про все розповім трохи пізніше
| 2 | Людина зробила те, що я почала, але прокрастиную вже рік) Мої вітання! | 394 |
| 3 | Топовий крінж від Сільпо🤣 | 640 |
| 4 | А зброя у цьому меседжі в контексті того, як захистити себе від шахраїв?😅 | 672 |
| 5 | Figma викатила розширення для Chrome, яке автоматично імпортує будь-яку вебсторінку у Figma, розбиваючи її на повністю редаговані шари.
І того:
- Миттєвий імпорт: Весь контент (тексти, іконки, кнопки) одразу готовий до редагування.
- Робоча структура: Розширення зберігає ієрархію шарів, що значно пришвидшує роботу над редизайном або аналізом конкурентів.
- Економія часу: Більше не потрібно з нуля перемальовувати базові елементи сайту.
@berestux | 812 |
| 6 | Оце прям топ!!! | 682 |
| 7 | Запрошую на прикольний мітап наступного вівторка👀
Моя подруга запустила класну школу! І на мітапі буде про формати, лекторів і не лише. Я планую бути)
На вас чекають:
✓ знайомство з DIP School та нашою філософією навчанням
✓ виступи лекторів і знайомство з майбутніми практиками
✓ відкрита дискусія про розвиток професії та дослідницьких навичок
✓ сесія запитань та відповідей
✓ нетворкінг із колегами та однодумцями
До речі, онлайн участь теж можлива❤️
Деталі та реєстрація - https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7470397964574765056/ | 791 |
| 8 | Sorry, Uklon, але це крінж)
Прикольний неологізм «чіленджі», але загалом ось такий ToV щось зовсім повз. | 975 |
| 9 | Вакансія у Kyivstar.Tech😍
Ви знаєте, що з цього місця для мене почався UX-райтинг. Тому я завжди щиро раджу там працювати, якщо раптом випадає така можливість. Бо там крута команда, процеси і продукти. Коротше, топ🔥
От і цього разу так) B2B-команда в пошуках райтера для B2B-чатбота 👇
Чим ви будете займатися?
☘️ створювати прості та вичерпні тексти для користувачів
☘️ аналізувати влучність відповідей чатбота
☘️ удосконалювати тон і голос продукту
А що ж пропонують?
☘️ можливість розвивати сучасну диджитал-екосистему
☘️ дистанційний формат
☘️ конкурентну зарплатню та бонуси
☘️ страхування та програми ментальної підтримки
☘️ компенсацію витрат на зв’язок
Не вагайтеся — відгукуйтеся 😉 | 1 308 |
| 10 | Мені напасиво-агресив Будинок іграшок😀
Нічого страшного, але смішно) | 974 |
| 11 | Більше моїх курсів в APOLLO не буде💔
Я вдячна за цей шлях. Ми зробили кілька класних спільних потоків навчання і я щиро кайфувала від кожного.
Але відчуваю, що готова робити щось виключно своє.
Ось такі новини) Всім цьом💜 | 950 |
| 12 | Маю до вас 2 питання:
1. Що не так з цим копі?
2. Як би ви переписали? | 1 046 |
| 13 | Зібрала для студентів список літератури.
Ділюся й з вами) Всі ці книжечки допоможуть вам прокачати скіли❤🔥
Дизайн звичних речей
https://www.yakaboo.ua/ua/dizajn-zvichnih-rechej-nov-oform.html
Письмо – це дизайн
https://www.yakaboo.ua/ua/pis-mo-ce-dizajn-jak-slova-stvorjujut-dosvid-koristuvannja.html
Strategic Writing for UX: Drive Engagement, Conversion, and Retention with Every Word
https://www.yakaboo.ua/ua/strategic-writing-for-ux-drive-engagement-conversion-and-retention-with-every-word-3386311.html
(зараз немає в наявності, принаймні на Якабу, але можете пошукати ще деінде)
Microcopy: The Complete Guide
https://www.microcopybook.com/
Lean UX: Створення класних продуктів із командами Agile
https://www.arthuss.com.ua/shop/lean-ux
UX-КОМАНДА В ОДНІЙ ОСОБІ: Як вижити в дослідженнях і дизайні
https://www.arthuss.com.ua/shop/ux-komanda-v-odniy-osobi
Не змушуйте мене думати
https://www.arthuss.com.ua/shop/ne-zmushuyte-mene-dumaty | 1 453 |
| 14 | Завершився ще один потік курсу Intrp to UX writing 2.0
Для мене це завжди хвилююче – випускати нових UX-райтерів у світ. І я завжди тішуся тому, як сильно вони встигли вирости за 2 місяці.
Цього разу ми працювали з кейсом від Сільпо – і це було прикольно! Загалом, Сільпо як замовник у мене вдруге, і мені завжди подобається те, які прикольні тексти для них можна писати. Дякую, ToV!
Що далі?
Планую видихнути. І згадати, як воно – мати вільні вечори у понеділок та четвер)))
Щодо старту наступних курсів поки не можу сказати, коли їх чекати. Бо попри увесь заряд від процесу навчання, це також дуже виснажує. А враховуючи те, як несеться життя поза цим, час на відновлення треба довший, ніж хотілося б.
Але я на зв'язку) Може, придумаю щось нове-цікаве, побачимо👀 | 809 |
| 15 | Я все чекаю, коли мій календар на тиждень перестане так виглядати, але шось воно поки ніяк😁
Але на диво... мені подобається???
Мені подобається!
Я давно так не почувалась на роботі. І попри всі перипетії – втому, розфокус, синдром відміни АД, який впливає на пропускну робочу спроможність – я продовжую хотіти тут щось робити. І, власне, робити!
Їздила з колегами в Одесу. Дві доби сміялись і спілкувались)
Двічі на тиждень буваю в офісі. За власним бажанням!
Коротше. Виглядає так, що I finally found my place on Earth. І це ого❤️🔥 | 759 |
| 16 | SMS не на ЦА від Uklon👀
Цікаво, як я потрапила у цю розсилку, якщо користуюся Уклоном у Києві вже років так 8… | 701 |
| 17 | Відчуваю вайби шеймінгу людей, які «дуже турбуються за свою безпеку»👀
Але може то тільки я. | 837 |
| 18 | Останній тиждень, коли можна придбати запис курсу «Intro to UX writing 2.0»👀
Ми зі студентами вийшли на фінішну пряму: фінальне заняття потоку буде 07.05. І рівно до 23:59 того ж дня ви можете придбати тариф «Вільний слухач».
Що у тарифі?
• Запис усіх лекцій – моїх та гостьових.
• Чат студентів.
• Моя підтримка і відповідь на будь-які запитання💜
Ідеально для тих, хто хотів би підтягнути базу UX-райтингу, але не хотів би робити ДЗ)
Деталі ось тут. | 741 |
| 19 | Контекст, процеси, UX-райтинг🚬
Проблема, з якою я стикалась на більшості робіт – UX-райтера (тобто мене в цьому випадку) не запрошували до роботи над фічами на початкових етапах.
І з одного боку це завжди супроводжувалось логічним «Текст би ніяк не вплинув на відображення/дизайн/логіку, нащо тобі зайві дзвінки, задача тоді ще невідомо коли мала йти в роботу».
А з іншого це завжди завершувалось тим, що «вже не можна нічого змінювати, тут буквально тільки текст можна підправити, а прикрутити попап – це зайвий день розробки, давай без цього».
І в результаті що ми отримували:
• Текстом доводилось покривати неідеальності флоу (бо про деякі штуки в першу чергу думає саме райтер/ка).
• Пояснити флоу було складніше, ніж потенційно його переробити.
• Я пропонувала ідеї, які, як виявилось, вже відмели раніше. А я не могла цього знати, бо не була залучена в процес.
• На таску витрачалося відчутно більше часу, ніж могло б – хоча б тому, що мене потрібно було онбордити і пояснювати, чому логіку вибрали саме таку, а не інакшу.
Зізнавайтесь, знайомо?)
Я розумію, чому так стається. І головна причина – це те, що багато де в процесах раніше не було UX-райтера і вбудовувати його у вже існуючі патерни роботи складно і марудно. І той факт, що «ну і так же працює» – дуже переконливо оманлива штука, яка не дає відчути потребу у змінах.
Багато в чому на кожній з цих робіт були і мої провтики в плані невміння донести потребу в змінах та впровадити ці зміни якісно. І багато в чому я засвоїла свій урок.
Зараз у Мрії у мене ледь не щодня по онбордингу (а то і по два) у новий флоу. Й іноді голова кипить і кричить «хвате».
Але разом з тим – я така неймовірно щаслива, що про мене згадують тоді, коли я ще можу щось змінити, протестувати, запропонувати. Тоді, коли я знаю всі ітерації змін флоу, причини цих змін і сама слухаю користувачів на юзер-тестах. А ще той факт, що ці юзер-тести є, гріє мені душу краще за чай в ці холодні дні.
Дуже класно відчувати себе частиною процесу, а не завершальною його ланкою.
І UX-райтеру це вкрай потрібно, щоб якісно робити свою роботу❤️ | 0 |
| 20 | У мене є Мрія…
А у Мрії є я!
Вже два з гаком тижні триває мій випробувальний термін у Мрії. І мені є, що сказати!
1. Тут круті процеси.
Як людина, яку дуже довго долучали до текстів у форматі «нічого сильно не прав, і додати якісь штуки ми теж не можемо», я дуже тішуся, що мене залучають в роботу над фічами максимально рано. Ну і ще загалом дуже прозоро і зрозуміло, який життєвий цикл задачі.
2. Дуже круті люди❤️
З якими цікаво і працювати, і триндіти про тварин, і збиратися кудись поза роботою.
3. Фічей багато, фічі складні.
Я поки в шоці, що мені треба осягнути так багато інформації. Але поступово втягуюсь і вже намагаюсь видавати результат.
4. Мені по приколу ходити в офіс!
Я вже почала оформлювати собі там прикольний стіл, принесла чашку і навіть перемістила одне своє лего з дому туди.
Якщо коротко: перше враження дуже позитивне. І хоч мені трохи складно постійно концентрувати увагу і не провтикувати нічого важливого, чомусь відчуваю, що втягнуся.
Ось такі от новини) Які ще і пояснюють, чому я знову нічого не пощу в канал😀 | 0 |
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
