en
Feedback
Напиши мені інтерфейс

Напиши мені інтерфейс

Open in Telegram

UX-райтерські будні. Розповідаю про тексти та інтерфейси, ділюся цікавими кейсами <3 Авторка: @Svitladivchinka

Show more
1 628
Subscribers
-224 hours
-67 days
+530 days
Attracting Subscribers
June '26
June '26
+21
in 0 channels
May '26
+20
in 1 channels
Get PRO
April '26
+24
in 1 channels
Get PRO
March '26
+41
in 1 channels
Get PRO
February '26
+34
in 2 channels
Get PRO
January '26
+58
in 2 channels
Get PRO
December '25
+19
in 0 channels
Get PRO
November '25
+37
in 0 channels
Get PRO
October '25
+43
in 2 channels
Get PRO
September '25
+16
in 0 channels
Get PRO
August '25
+14
in 0 channels
Get PRO
July '25
+15
in 0 channels
Get PRO
June '25
+20
in 1 channels
Get PRO
May '25
+29
in 1 channels
Get PRO
April '25
+58
in 2 channels
Get PRO
March '25
+25
in 0 channels
Get PRO
February '25
+27
in 0 channels
Get PRO
January '25
+57
in 1 channels
Get PRO
December '24
+49
in 2 channels
Get PRO
November '24
+77
in 0 channels
Get PRO
October '24
+64
in 1 channels
Get PRO
September '24
+57
in 0 channels
Get PRO
August '24
+45
in 0 channels
Get PRO
July '24
+23
in 0 channels
Get PRO
June '24
+26
in 1 channels
Get PRO
May '24
+22
in 1 channels
Get PRO
April '24
+34
in 1 channels
Get PRO
March '24
+101
in 2 channels
Get PRO
February '24
+64
in 1 channels
Get PRO
January '24
+92
in 1 channels
Get PRO
December '23
+330
in 2 channels
Get PRO
November '23
+123
in 1 channels
Get PRO
October '23
+613
in 1 channels
Date
Subscriber Growth
Mentions
Channels
24 June+3
23 June0
22 June0
21 June0
20 June0
19 June+1
18 June0
17 June0
16 June+2
15 June+1
14 June+1
13 June+2
12 June+1
11 June0
10 June0
09 June+1
08 June+1
07 June0
06 June+3
05 June+1
04 June+2
03 June+2
02 June0
01 June0
Channel Posts
BREAKING! Я написав книгу про UX-райтинг ✅ І щойно ми з видавництвом ArtHuss нарешті підписали договір на її видання. Детально про все розповім трохи пізніше

2
Людина зробила те, що я почала, але прокрастиную вже рік) Мої вітання!
394
3
Топовий крінж від Сільпо🤣
Топовий крінж від Сільпо🤣
640
4
А зброя у цьому меседжі в контексті того, як захистити себе від шахраїв?😅
А зброя у цьому меседжі в контексті того, як захистити себе від шахраїв?😅
672
5
Figma викатила розширення для Chrome, яке автоматично імпортує будь-яку вебсторінку у Figma, розбиваючи її на повністю редаго
Figma викатила розширення для Chrome, яке автоматично імпортує будь-яку вебсторінку у Figma, розбиваючи її на повністю редаговані шари. І того: - Миттєвий імпорт: Весь контент (тексти, іконки, кнопки) одразу готовий до редагування. - Робоча структура: Розширення зберігає ієрархію шарів, що значно пришвидшує роботу над редизайном або аналізом конкурентів. - Економія часу: Більше не потрібно з нуля перемальовувати базові елементи сайту. @berestux
812
6
Оце прям топ!!!
682
7
Запрошую на прикольний мітап наступного вівторка👀 Моя подруга запустила класну школу! І на мітапі буде про формати, лекторів і не лише. Я планую бути) На вас чекають: ✓ знайомство з DIP School та нашою філософією навчанням ✓ виступи лекторів і знайомство з майбутніми практиками ✓ відкрита дискусія про розвиток професії та дослідницьких навичок ✓ сесія запитань та відповідей ✓ нетворкінг із колегами та однодумцями До речі, онлайн участь теж можлива❤️ Деталі та реєстрація - https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7470397964574765056/
791
8
Sorry, Uklon, але це крінж) Прикольний неологізм «чіленджі», але загалом ось такий ToV щось зовсім повз.
Sorry, Uklon, але це крінж) Прикольний неологізм «чіленджі», але загалом ось такий ToV щось зовсім повз.
975
9
Вакансія у Kyivstar.Tech😍 Ви знаєте, що з цього місця для мене почався UX-райтинг. Тому я завжди щиро раджу там працювати, якщо раптом випадає така можливість. Бо там крута команда, процеси і продукти. Коротше, топ🔥 От і цього разу так) B2B-команда в пошуках райтера для B2B-чатбота 👇 Чим ви будете займатися? ☘️ створювати прості та вичерпні тексти для користувачів ☘️ аналізувати влучність відповідей чатбота ☘️ удосконалювати тон і голос продукту А що ж пропонують? ☘️ можливість розвивати сучасну диджитал-екосистему ☘️ дистанційний формат ☘️ конкурентну зарплатню та бонуси ☘️ страхування та програми ментальної підтримки ☘️ компенсацію витрат на зв’язок Не вагайтеся — відгукуйтеся 😉
1 308
10
Мені напасиво-агресив Будинок іграшок😀 Нічого страшного, але смішно)
Мені напасиво-агресив Будинок іграшок😀 Нічого страшного, але смішно)
974
11
Більше моїх курсів в APOLLO не буде💔 Я вдячна за цей шлях. Ми зробили кілька класних спільних потоків навчання і я щиро кайфувала від кожного. Але відчуваю, що готова робити щось виключно своє. Ось такі новини) Всім цьом💜
950
12
Маю до вас 2 питання: 1. Що не так з цим копі? 2. Як би ви переписали?
Маю до вас 2 питання: 1. Що не так з цим копі? 2. Як би ви переписали?
1 046
13
Зібрала для студентів список літератури. Ділюся й з вами) Всі ці книжечки допоможуть вам прокачати скіли❤‍🔥 Дизайн звичних речей https://www.yakaboo.ua/ua/dizajn-zvichnih-rechej-nov-oform.html Письмо – це дизайн https://www.yakaboo.ua/ua/pis-mo-ce-dizajn-jak-slova-stvorjujut-dosvid-koristuvannja.html Strategic Writing for UX: Drive Engagement, Conversion, and Retention with Every Word https://www.yakaboo.ua/ua/strategic-writing-for-ux-drive-engagement-conversion-and-retention-with-every-word-3386311.html (зараз немає в наявності, принаймні на Якабу, але можете пошукати ще деінде) Microcopy: The Complete Guide https://www.microcopybook.com/ Lean UX: Створення класних продуктів із командами Agile https://www.arthuss.com.ua/shop/lean-ux UX-КОМАНДА В ОДНІЙ ОСОБІ: Як вижити в дослідженнях і дизайні https://www.arthuss.com.ua/shop/ux-komanda-v-odniy-osobi Не змушуйте мене думати https://www.arthuss.com.ua/shop/ne-zmushuyte-mene-dumaty
1 453
14
Завершився ще один потік курсу Intrp to UX writing 2.0 Для мене це завжди хвилююче – випускати нових UX-райтерів у світ. І я завжди тішуся тому, як сильно вони встигли вирости за 2 місяці. Цього разу ми працювали з кейсом від Сільпо – і це було прикольно! Загалом, Сільпо як замовник у мене вдруге, і мені завжди подобається те, які прикольні тексти для них можна писати. Дякую, ToV! Що далі? Планую видихнути. І згадати, як воно – мати вільні вечори у понеділок та четвер))) Щодо старту наступних курсів поки не можу сказати, коли їх чекати. Бо попри увесь заряд від процесу навчання, це також дуже виснажує. А враховуючи те, як несеться життя поза цим, час на відновлення треба довший, ніж хотілося б. Але я на зв'язку) Може, придумаю щось нове-цікаве, побачимо👀
809
15
Я все чекаю, коли мій календар на тиждень перестане так виглядати, але шось воно поки ніяк😁 Але на диво... мені подобається?
Я все чекаю, коли мій календар на тиждень перестане так виглядати, але шось воно поки ніяк😁 Але на диво... мені подобається??? Мені подобається! Я давно так не почувалась на роботі. І попри всі перипетії – втому, розфокус, синдром відміни АД, який впливає на пропускну робочу спроможність – я продовжую хотіти тут щось робити. І, власне, робити! Їздила з колегами в Одесу. Дві доби сміялись і спілкувались) Двічі на тиждень буваю в офісі. За власним бажанням! Коротше. Виглядає так, що I finally found my place on Earth. І це ого❤️‍🔥
759
16
SMS не на ЦА від Uklon👀 Цікаво, як я потрапила у цю розсилку, якщо користуюся Уклоном у Києві вже років так 8…
SMS не на ЦА від Uklon👀 Цікаво, як я потрапила у цю розсилку, якщо користуюся Уклоном у Києві вже років так 8…
701
17
Відчуваю вайби шеймінгу людей, які «дуже турбуються за свою безпеку»👀 Але може то тільки я.
Відчуваю вайби шеймінгу людей, які «дуже турбуються за свою безпеку»👀 Але може то тільки я.
837
18
Останній тиждень, коли можна придбати запис курсу «Intro to UX writing 2.0»👀 Ми зі студентами вийшли на фінішну пряму: фінальне заняття потоку буде 07.05. І рівно до 23:59 того ж дня ви можете придбати тариф «Вільний слухач». Що у тарифі? • Запис усіх лекцій – моїх та гостьових. • Чат студентів. • Моя підтримка і відповідь на будь-які запитання💜 Ідеально для тих, хто хотів би підтягнути базу UX-райтингу, але не хотів би робити ДЗ) Деталі ось тут.
741
19
Контекст, процеси, UX-райтинг🚬 Проблема, з якою я стикалась на більшості робіт – UX-райтера (тобто мене в цьому випадку) не запрошували до роботи над фічами на початкових етапах. І з одного боку це завжди супроводжувалось логічним «Текст би ніяк не вплинув на відображення/дизайн/логіку, нащо тобі зайві дзвінки, задача тоді ще невідомо коли мала йти в роботу». А з іншого це завжди завершувалось тим, що «вже не можна нічого змінювати, тут буквально тільки текст можна підправити, а прикрутити попап – це зайвий день розробки, давай без цього». І в результаті що ми отримували: • Текстом доводилось покривати неідеальності флоу (бо про деякі штуки в першу чергу думає саме райтер/ка). • Пояснити флоу було складніше, ніж потенційно його переробити. • Я пропонувала ідеї, які, як виявилось, вже відмели раніше. А я не могла цього знати, бо не була залучена в процес. • На таску витрачалося відчутно більше часу, ніж могло б – хоча б тому, що мене потрібно було онбордити і пояснювати, чому логіку вибрали саме таку, а не інакшу. Зізнавайтесь, знайомо?) Я розумію, чому так стається. І головна причина – це те, що багато де в процесах раніше не було UX-райтера і вбудовувати його у вже існуючі патерни роботи складно і марудно. І той факт, що «ну і так же працює» – дуже переконливо оманлива штука, яка не дає відчути потребу у змінах. Багато в чому на кожній з цих робіт були і мої провтики в плані невміння донести потребу в змінах та впровадити ці зміни якісно. І багато в чому я засвоїла свій урок. Зараз у Мрії у мене ледь не щодня по онбордингу (а то і по два) у новий флоу. Й іноді голова кипить і кричить «хвате». Але разом з тим – я така неймовірно щаслива, що про мене згадують тоді, коли я ще можу щось змінити, протестувати, запропонувати. Тоді, коли я знаю всі ітерації змін флоу, причини цих змін і сама слухаю користувачів на юзер-тестах. А ще той факт, що ці юзер-тести є, гріє мені душу краще за чай в ці холодні дні. Дуже класно відчувати себе частиною процесу, а не завершальною його ланкою. І UX-райтеру це вкрай потрібно, щоб якісно робити свою роботу❤️
0
20
У мене є Мрія… А у Мрії є я! Вже два з гаком тижні триває мій випробувальний термін у Мрії. І мені є, що сказати! 1. Тут крут
У мене є Мрія… А у Мрії є я! Вже два з гаком тижні триває мій випробувальний термін у Мрії. І мені є, що сказати! 1. Тут круті процеси. Як людина, яку дуже довго долучали до текстів у форматі «нічого сильно не прав, і додати якісь штуки ми теж не можемо», я дуже тішуся, що мене залучають в роботу над фічами максимально рано. Ну і ще загалом дуже прозоро і зрозуміло, який життєвий цикл задачі. 2. Дуже круті люди❤️ З якими цікаво і працювати, і триндіти про тварин, і збиратися кудись поза роботою. 3. Фічей багато, фічі складні. Я поки в шоці, що мені треба осягнути так багато інформації. Але поступово втягуюсь і вже намагаюсь видавати результат. 4. Мені по приколу ходити в офіс! Я вже почала оформлювати собі там прикольний стіл, принесла чашку і навіть перемістила одне своє лего з дому туди. Якщо коротко: перше враження дуже позитивне. І хоч мені трохи складно постійно концентрувати увагу і не провтикувати нічого важливого, чомусь відчуваю, що втягнуся. Ось такі от новини) Які ще і пояснюють, чому я знову нічого не пощу в канал😀
0