en
Feedback
Stich Crypto

Stich Crypto

Open in Telegram

Якщо не працює посилання через тік ток, вікдрийте три крапки в правому верхньому куті і нажміть "відкрити в браузері" ЧАТ: https://t.me/stichcryptochat Адмін: @medynsky7 буст каналу: https://t.me/boost/stichcrypto7

Show more
5 809
Subscribers
-324 hours
-217 days
-7730 days
Posts Archive
Прийшла виплата +100$ від Bybit IDO за виграшні білети💰 Як за 3хв ворку і 2 кліка норм😏
Прийшла виплата +100$ від Bybit IDO за виграшні білети💰 Як за 3хв ворку і 2 кліка норм😏

Розмовний стрім,задавайте питання!

Прилетіли виплати за Bitget x ACX Що у вас по результату? чекаю скрінів в коментах💵
Прилетіли виплати за Bitget x ACX Що у вас по результату? чекаю скрінів в коментах💵

4 комент - 50грн

Перший комент - 50грн

Запустив стрім!

Вечером конференцію по Bitget?
Anonymous voting

Нові промки на Bitget😱 Зараз є 4 Акції для нових користувачів в яких можна нормально винести,як для нового аккаунта Умови: 1
Нові промки на Bitget😱 Зараз є 4 Акції для нових користувачів в яких можна нормально винести,як для нового аккаунта Умови: 1.Реєструємо аккаунта на Bitget + КУС 2.Реєструємось в акціях: 1) ACX 2) LSD 3) L3 4) WHY 5) DTEK 3.Робимо оборот на споті 10.000 usdt в ACX/USDT, LSD/USDTS, L3/USDT і WHY/USDT DTEK/USDT 4.Крутимо 10.000 usdt оборот на фючерсах в любій парі(наприклад BTC/USDT) По винагородам: Буде відомо під кінець пулу, 70$+ мало б вийти В чому взагалі сенс цих CandyBomb (назва відділу акцій) є пулл наприклад 50.000usdt і він поділиться між користувачами пропорційно до їх білетиків за 10к спот обороту ми получаємо 6 тікетів(в кожній акції) за 10к фючерсного ми отримуємо 3 тікета (також в кожній) Дедлайн ACX через 2 дні тому поспішіть під постом закину дві таблиці розрахунку тікетів😉

Круті новини по Over Protocol - 3 вересня клейм дропу - Проект в якому ми збирали поінти в додатку, виклав цікавий пост в сво
Круті новини по Over Protocol - 3 вересня клейм дропу - Проект в якому ми збирали поінти в додатку, виклав цікавий пост в своєму Twitter Що відомо: 🔴Перевірка на сибілів: TBA 🔴Майннет: 27 серпня 🔴Інфа про критерії дропу: 30 серпня 🔴Клейм дропу: 3 вересня 🔴Лістинг: TBA ( поки немає точної дати) - Очієкумо новин щодо проходження верифікації для України, має бути 2 хвиля, надіюсь ми там також будемо😀

Це шо таке?
Це шо таке?

Кол був дан😀 Робив 40к оборот Затрати 45$ Винагорода 85$ + закрив шорт з виплати, на каву буде🤑 +50$ з поста, кожен міг
Кол був дан😀 Робив 40к оборот Затрати 45$ Винагорода 85$ + закрив шорт з виплати, на каву буде🤑 +50$ з поста, кожен міг

Прийшли винагороди +25$ за AirDrop Hunt Pixfi!
Прийшли винагороди +25$ за AirDrop Hunt Pixfi!

Гемчик на Bybit💎 Через 2 години закінчується token splash UXLINK на bybit, який зараз вигідно відкрутити На 10к спот обороту
Гемчик на Bybit💎 Через 2 години закінчується token splash UXLINK на bybit, який зараз вигідно відкрутити На 10к спот обороту в парі UXLINK/USDT затрати 16$, а винагорода виходить 24$ Хто має вільний банк можете залітати і крутити, я бахну 30к оборот і напишу вам результат після виплат! Реєстрація на Bybit (повертаю половину комси) тик

Чому Bingx бриє? Це питання турбує напевно кожного хто є в цьому каналі. Так які насправді причини? Як ви знаєте Bingx раніше і зараз це два різних Bingx, колись не брили взагалі і бабки лутались легко,зараз є свої нюанси. Я аналізував з своїм кентом довго,пробували різні акки і разом дойшли до таких правил: 1.Тримаємо позицію більше 3хв 2. Ні в якому разі не закриваєм позицію до 1хв,за це 100% не виплачують 3. Депозит тримаєм до кінця(ніколи не виводили і було норм) 4. Торгуємо різні пари, 5+ пар щоб було на аккаунті 5. Бажано робити перериви між позиціями 6. Відкривати довгі позиції 1-2 достатньо по 10-30хв 7. Заходити на аккаунти(для профілактики норм) Зараз є активні 2 акції ПОСТ, в одній з них закінчуються місця, тому хто наважився робити аккаунт поспішіть або чекайте нових промок. З вами був ваш STICH💋 Реакцій за такий пост має бути багато не жалійте ті кнопки😆

Стрім сьогодні чи завтра
Anonymous voting

20 перших получать по 6.75$ Все що треба зробити це мати ак на біржі whitebit з кус як я поняв, і вставити один із кодів які будуть в коментах Все дуже просто, кідайте скріни також в коменти!

Халявні 20$ https://www.kucoin.com/land/activity/AVAIL-listing-trading-campaign Реєстрація на KUKOIN В двох словах біржа Kuko
Халявні 20$ https://www.kucoin.com/land/activity/AVAIL-listing-trading-campaign Реєстрація на KUKOIN В двох словах біржа Kukoin робить турнірну роздачу, де топ 200 трейдерів отримає винагороду🤑 Залишилось 2 год і щоб попасти в роздачу достятньо мати 1000$ обороту в токені Avail(на комісію йде 2$) Зробив 1500 обороту з запасом, тому хто має або хоче зареєструвати залітайте! ОБОРОТ НА СПОТІ КУС ТРЕБА Сорян що пост кривий, спішив вам розказати! Можна ректанутись, на свій страх і ризик!

Стрім запущений!

Конфа
Anonymous voting

Стартував Launchpool на Bingx🤙 % виходить вигідніше ніж на OKX Jumstart, можете користуватись☺️ Закинув пару долярів, на чіп
Стартував Launchpool на Bingx🤙 % виходить вигідніше ніж на OKX Jumstart, можете користуватись☺️ Закинув пару долярів, на чіпси буде😀 ✅ Launchpool- ТИК ✅ Реєстрація на BingX - ТИК