en
Feedback
АНХУ без цензури)

АНХУ без цензури)

Open in Telegram
1 349
Subscribers
-124 hours
+47 days
+2230 days
Posts Archive
Окрім регресу і енергодіагностики у мене сьогодні записалися 2 людини на Рейкі 🥹 Дякую вам за довіру ❤️ Це так приємно! Я відчуваю, що цінна для всесвіту. Хоча я цінна і так, безумовно. Але ви зрозуміли, що я хочу сказати 😄 Ваша цінність існує по праву вашого буття. А ось признає і приймає її кожен по-своєму, через свій досвід. Це моя цінність для себе, і я її відчуваю саме через користь для світу. Але коли я відпочиваю, я так само цінна. Коли я розважаюсь я цінна, коли я з дітьми і сімʼєю я цінна. ❤️

Video message00:12

Я насправді мама, яка між буденними справами, в вільний час будує свій бізнес , а не навпаки

Увага: сьогодні оголошу знижки! У звʼязку з підвищенням цінності послуг. Спочатку я даю можливість зайняти місця постійним клієнтам в окремій групі ❤️ Для нових клієнтів я виставлю сьогодні оголошення, якщо залишаться місця ☺️дякую ❤️

Футболку з Чорногорії мені бабуся подарувала , коли ми її туди відправили відпочивати

photo content

Якщо вас цікавлять гроші і цікавить глибока робота над собою, прослухайте

Video message01:00

Video message01:00

За садочки я готова віддавати скільки завгодно. Більше вільного часу = більше грошей для мамки і батька 😄 Дивилась ціни на апрель. Обираю між Чорногорією (там дорожче виходить, але без перельотів) і островами

Думаю давно про переїзд/подорож на Балі Насправді, дуже реально: Готель 5* можна знайти 1500-3000 $ на 2 дорослих і дві дитини. На 2 тижні! Це дуже доступно! Катарські авіалінії з Варшави з пересадкою в Катарі (16-17 годин добиратися) - 2000$ економ на 4 людей і 7000$ бізнес. Вважаю, також реальні суми. Садочков - КУПА! І це прям надало мені надію 😊 Знаю, що життя там дешевше, ніж в Україні. Хотіли би поїхати або переїхати на Балі?

Video message00:09

🐸🐭

Всі ж все бачили вже в інстаграм 🥹🥹🥹🐸
Всі ж все бачили вже в інстаграм 🥹🥹🥹🐸

Сьогодні старт, люди ще приходять 🥹❤️🤞🏻
Сьогодні старт, люди ще приходять 🥹❤️🤞🏻

Тепер ви зрозуміли, чому без доната вас би не допустили на практику?😂😂 Хоча я знаю, що тут всі щирі і чесні, тому таке навіть мені складно писати! Я приймаю і поважаю кожного

Ви можете звертатися до Архангела Гавриїла. Він допомагає всім, хто прагне відкрити серце і прийняти свою істину. Звертатися в буденних питаннях.