en
Feedback
Cat_Housess

Cat_Housess

Open in Telegram

Там де знаходять родину та лікують котиків. 32 котика в нашій котородині.Годуємо вуличних. Підтримка котиків та нашого каналу: 4441111159156391 Pay Pall: cathousessUA@gmail.com Эфир: https://www.tiktok.com/@smile_with_cats?_t=8boqUUAram

Show more
1 304
Subscribers
No data24 hours
+27 days
+1230 days
Attracting Subscribers
June '26
June '26
+32
in 0 channels
May '26
+16
in 0 channels
Get PRO
April '26
+16
in 0 channels
Get PRO
March '26
+12
in 0 channels
Get PRO
February '26
+9
in 0 channels
Get PRO
January '26
+21
in 0 channels
Get PRO
December '25
+16
in 0 channels
Get PRO
November '25
+19
in 0 channels
Get PRO
October '25
+6
in 1 channels
Get PRO
September '25
+9
in 0 channels
Get PRO
August '25
+15
in 0 channels
Get PRO
July '25
+14
in 0 channels
Get PRO
June '25
+13
in 0 channels
Get PRO
May '25
+17
in 0 channels
Get PRO
April '25
+28
in 0 channels
Get PRO
March '25
+28
in 0 channels
Get PRO
February '25
+35
in 0 channels
Get PRO
January '25
+28
in 0 channels
Get PRO
December '24
+35
in 0 channels
Get PRO
November '24
+24
in 1 channels
Get PRO
October '24
+18
in 1 channels
Get PRO
September '24
+32
in 1 channels
Get PRO
August '24
+33
in 1 channels
Get PRO
July '24
+82
in 0 channels
Get PRO
June '24
+50
in 0 channels
Get PRO
May '24
+25
in 0 channels
Get PRO
April '24
+33
in 0 channels
Get PRO
March '24
+61
in 0 channels
Get PRO
February '24
+99
in 0 channels
Get PRO
January '24
+152
in 0 channels
Get PRO
December '23
+90
in 2 channels
Get PRO
November '23
+99
in 0 channels
Get PRO
October '23
+132
in 0 channels
Get PRO
September '23
+52
in 0 channels
Get PRO
August '23
+163
in 0 channels
Get PRO
July '23
+277
in 0 channels
Get PRO
June '23
+487
in 0 channels
Get PRO
May '23
+135
in 0 channels
Get PRO
April '23
+562
in 0 channels
Date
Subscriber Growth
Mentions
Channels
26 June+2
25 June+1
24 June0
23 June+1
22 June+1
21 June+2
20 June+2
19 June+2
18 June0
17 June+1
16 June+1
15 June+10
14 June+6
13 June0
12 June0
11 June+1
10 June0
09 June0
08 June0
07 June+1
06 June+1
05 June0
04 June0
03 June0
02 June0
01 June0
Channel Posts
Нажаль збір просто стоїть. Оплачувати стаціонар нічим. Паштетів 2 штуки. Якось так… приплили називається. Та ще наповнювача на неділю тіки. Баночка вище постом🙏🙏🙏

2
По Сему. Стан ще краще. Але треба досидіти до кінця. На разі 5 доба стаціонару. Треба ще день два докопатися. Щоб потім знов+2
По Сему. Стан ще краще. Але треба досидіти до кінця. На разі 5 доба стаціонару. Треба ще день два докопатися. Щоб потім знов не везти , якщо буде загострення. 10 тисяч перерахували. Цього вистачить на 3 доби. 2 ми вже в борг. 1-2 доби ще треба стаціонару. 2 малих в тяжкому стані кошенят. Лямбліоз добиває(точніше його наслідки). Паштетів для малих тіки до завтра включно. Далі їсти ні чого 😔. Просимо допомоги в порятунку Сема та малят. Баночка: https://send.monobank.ua/jar/7gaqaJazi9 🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘
80
3
Про степінь проблеми. З одного просто вода льеться. Поки ні чого не допомагає.
Про степінь проблеми. З одного просто вода льеться. Поки ні чого не допомагає.
120
4
З малими теж пляски. Другий етап боротьби с лямбліозом та його наслідками. Наразі паштетів на 2 дні. Потрібні шприці інсулінк
З малими теж пляски. Другий етап боротьби с лямбліозом та його наслідками. Наразі паштетів на 2 дні. Потрібні шприці інсулінки та по дрібницях. Збір теж пізніше. Двое сильно дрищуть(
122
5
Сонечко світить, малі кайфують. По Сему: Ще краще. Завтра контрольні аналізи. І скоріш за все післязавтра (можливо завтра) ви
Сонечко світить, малі кайфують. По Сему: Ще краще. Завтра контрольні аналізи. І скоріш за все післязавтра (можливо завтра) виписка. Буде дозбір. Маля майже впоралось💪
124
6
По Сему. Стан ще краще ніж вчора. Температура стабільна. Стілець трохи краще. Динаміка позитивна. На стаціонарі буде пока не видужає. Бо лямбліоз дуже сильний. Та котик делікатний. Завтра оплатимо за те що вже насиділи , та будемо дозбирувати. Шанси в малого дуже хороші.
145
7
🍀 Двоє наших діабетиків — Джо та Батон Діабет — це не вирок. Навіть для котиків. Наш Батон пройшов довгий шлях лікування і з+1
🍀 Двоє наших діабетиків — Джо та Батон Діабет — це не вирок. Навіть для котиків. Наш Батон пройшов довгий шлях лікування і зараз знаходиться в ремісії. Це означає, що його організм наразі справляється без інсуліну, хоча контроль та спеціальне харчування залишаються важливими. А ось за Джо ми боремося вже третій місяць. Щоденні вимірювання глюкози, постійний контроль стану, корекція доз інсуліну та хвилювання через кожен показник. Діабет — це хвороба, яка не знає вихідних. На жаль, цукровий діабет у котів зустрічається значно частіше, ніж багато хто думає. Основні симптоми — сильна спрага, часте сечовипускання, схуднення при збереженому або навіть підвищеному апетиті, слабкість та млявість. Батон вже довів, що ремісія можлива. Тепер вся наша надія на Джо. ❤️🐾
146
8
Замовили два ящика пелюшок. По Сєму відзвонили. Температура менше. Діареїть менше і вже не водою. Нажаль така проблема за доб+2
Замовили два ящика пелюшок. По Сєму відзвонили. Температура менше. Діареїть менше і вже не водою. Нажаль така проблема за добу, дві не зникне. Крапається та лікується далі в лікарні 🙏
148
9
Замовили два ящика пелюшок. По Сєму відзвонили. Температура менше. Діареїть менше і вже не водою. Нажаль така проблема за доб
Замовили два ящика пелюшок. По Сєму відзвонили. Температура менше. Діареїть менше і вже не водою. Нажаль така проблема за добу, дві не зникне. Крапається та лікується далі в лікарні 🙏
1
10
Малі потроху набирають вагу. Лікуємо лямбліоз. Троє з приданним з підвалу. З лишаями. Будемо з манежу до кліток переселяти, р+5
Малі потроху набирають вагу. Лікуємо лямбліоз. Троє з приданним з підвалу. З лишаями. Будемо з манежу до кліток переселяти, роззібємо. Так простіше лікувати. Сєм в тяжкому стані. Чекаємо інфу від лікарів.
152
11
Поки Сем на стаціонарі.Інші відпочивають…😍
Поки Сем на стаціонарі.Інші відпочивають…😍
162
12
Одному з кошенят тест на лямбліоз перездали. Тест позитивний.Буде повторний курс. По Сему. Малий на стаціонарі. Т40+. Тяжкий.
Одному з кошенят тест на лямбліоз перездали. Тест позитивний.Буде повторний курс. По Сему. Малий на стаціонарі. Т40+. Тяжкий. Завтра чекаємо новин. Лікарі роблять все можливе
165
13
Малий їде на стаціонар. Діарея вже дуже небезпечна….😿. Треба крапати. Дуже лютий лямбліоз+1
Малий їде на стаціонар. Діарея вже дуже небезпечна….😿. Треба крапати. Дуже лютий лямбліоз
165
14
Маленький Сем приїхав. Більшу частину того , що треба здали. Частину доздамо. Маємо по аналізам запалення кишківника та лямбл+3
Маленький Сем приїхав. Більшу частину того , що треба здали. Частину доздамо. Маємо по аналізам запалення кишківника та лямблії. Це пояснює , що він дрищить. Аналізи в цілому терпимі ( всі аналізи будуть в коментарях цього посту). Зараз малеча відїдається та будемо починати лікування. Баночку залишаємо, бо це тіки початок з ним. Всім дяка , хто долучився 🙏
174
15
((((Баночка вище. Всім дяка хто допомагає. Малий всіх покусав. Чекаємо чек. Але на оплату не вистачає😿
((((Баночка вище. Всім дяка хто допомагає. Малий всіх покусав. Чекаємо чек. Але на оплату не вистачає😿
157
16
Діарея нажаль лютує. Обпоносився поки чекають аналізів. Біда в тому , що лікування так і не буде. Будемо симптоматично лікувати. Бо на ті аналізи не вистачає. 😿😿😿
150
17
Вже в Зоолюксі. Але нажаль ми не зібрали й на половину тих аналізів, що треба. Нам потрібно: Оак, ббіохімія, узд, тест на чум+2
Вже в Зоолюксі. Але нажаль ми не зібрали й на половину тих аналізів, що треба. Нам потрібно: Оак, ббіохімія, узд, тест на чумку через апарат,вік та лейкоз тест, кокциди лямблії криптоспориди, трихомонади.Це мінімум без консультації лікаря. Але треба вибирати. А вибирати ні з чого бо все це потрібно, це не враховуючи ліки які будуть потрібні. В нас є пів години +. Стіки плюс мінус буде узд та очікування забору аналізів. Дяка всім хто долучився. Просимо не байдужих допомогти маленькому. 🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘
163
18
🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘 Дуже просимо підтримки. Збір стоїть. В клініці треба бути через півтори години. В нас тіки на проїзд і на+4
🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘 Дуже просимо підтримки. Збір стоїть. В клініці треба бути через півтори години. В нас тіки на проїзд і на один аналіз. Аналізів треба багато. Маля тяжке.Постійна діарея, зневоднення, треба розуміти причину атаксії( вроджене, токсоплазмоз, фіп , тощо.)( тіки аналіз на токсу 1500 грн) Баночка на порятунок Сема: https://send.monobank.ua/jar/7gaqaJazi9 🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘
144
19
🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘 Терміновий збір. 🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘 Вночі служба порятунку привела таке кошеня. Малий з атаксією мозже+2
🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘 Терміновий збір. 🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘 Вночі служба порятунку привела таке кошеня. Малий з атаксією мозжечку, зневоднений, постійно дрищить. Терміново потрібно до клініки. Аналізи, консультації лікарів. Треба дуже багато аналізів. Часу мало дуже. Просимо всіх не байдужих допомоги в порятунку малого. Малий Сем хоче жити 🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘 https://send.monobank.ua/jar/7gaqaJazi9 🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘
166
20
А ось другий котик з атаксією мозжечку. Морсік. Окрім вродженої аиаксії мозжечку з малям все добре 😍 Дуже грайливий та кмітл+1
А ось другий котик з атаксією мозжечку. Морсік. Окрім вродженої аиаксії мозжечку з малям все добре 😍 Дуже грайливий та кмітливий малий😊
172