Владислав Дмитрів / Баштанська РДА
Open in Telegram
Офіційний телеграм-канал голови Баштанської райдержадміністрації Владислава Дмитріва Сторінка Баштанської РВА в FB: https://www.facebook.com/bashtrda/
Show more508
Subscribers
-124 hours
-27 days
-730 days
Posts Archive
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:30 ранку 20 лютого
▫️У ніч на 20 лютого силами та засобами протиповітряної оборони на Миколаївщині знищено один БпЛА типу «Shahed 131/136».
▫️Миколаївський район:
Учора, 19 лютого, ворог завдав пʼять артилерійських ударів по Куцурубській громаді. У результаті одного з обстрілів зазнали пошкоджень два житлових будинки у с. Куцуруб. Постраждалих немає.
Також учора, 19 лютого, о 09:21 ворог завдав артилерійського обстрілу по акваторії Очаківської громади. Постраждалих немає.
Крім того, вчора о 09:23 ворог скерував ракетну атаку по Миколаївському району з літаків тактичної авіації. Постраждалих та руйнувань немає.
Також учора, 19 лютого, вдень близько 16:00 ворог спрямував по Миколаївському району БпЛА невстановленого типу, ймовірно, реактивний. Внаслідок його падіння на відкритій території промислового об'єкту вибуховою хвилею пошкоджено адміністративну будівлю підприємства. Постраждалих немає.
За інформацією районних військових адміністрацій та оперативного командування «Південь»
Repost from Миколаївський обласний центр з гідрометеорології
⚠️ 20-23 лютого 2025 року по Миколаївській області та м. Миколаїв збережеться на дорогах ожеледиця.
(І рівень небезпечності - жовтий 🟡)
#попередження
З Днем державного герба України!
🔹Історія нашого Тризуба налічує тисячі років. Він завжди був і є уособленням традицій української державності, символом свободи і єдності, маркером української національної ідентичності.
🔹Тризуб – символ нашої свободи та державності! Під українським тризубом і синьо-жовтим прапором покоління нескорених боролися за нашу волю і незалежність. І сьогодні на полі бою за кожну знищену ворожу батарею наші воїни позначають на стволі гармати тризуб. Так артилеристи відзначають свої кроки до перемоги.
🔹У той же час pociйський ворог намагається знищити нашу символіку в усіх тимчасово окупованих містах. Тризуб викарбуваний у нашому серці від народження.
🔹Він об’єднує нас у нашій боротьбі проти російського ворога та веде до. Перемоги. Він дає нам стійкість, снагу та віру. Тризуб – символ сміливих.
🔹Ми вистоїмо і переможемо! Слава кожному і кожній, хто боронить Україну!
Слава Україні!🇺🇦
Repost from Zelenskiy / Official
Зараз в Одесі тривають рятувальні роботи після чергового російського удару по енергетичній інфраструктурі. Саме по цивільних енергетичних об’єктах, проти яких російська армія вже майже три роки не шкодує ані ракет, ані ударних дронів.
Якраз учора, після сумнозвісної зустрічі в Ер-Ріяді, стало відомо, що російські представники вкотре брехали про те, що вони нібито не завдають ударів по енергетиці. Майже в той самий час – такий удар, ударні дрони проти електротрансформаторів. І це взимку, мінус 6 градусів за Цельсієм було вночі.
Зараз щонайменше 160 тисяч одеситів без тепла та електропостачання. Без опалення й світла залишилися 13 шкіл, дитячий садочок, кілька лікарень. Працюють ремонтні бригади, усі комунальні служби задіяні. Я вдячний кожному рятувальнику, усім, хто допомагає людям.
Маємо пам’ятати, що Росією керують патологічні брехуни, і їм не можна довіряти – на них треба тиснути заради миру.
Repost from Поліція Миколаївщини🇺🇦
Внаслідок терористичного акту, який відбувся у Миколаєві 14 лютого, поблизу закладу громадського харчування загинула жінка, яка принесла вибухівку, і троє військовослужбовців. Ще семеро осіб отримали поранення різного ступеня тяжкості.
Упродовж доби у ході розшукових заходів правоохоронці встановили, що до теракту причетні жителі Полтавщини - четверо неповнолітніх від 14 до 17 років та 42-річна жінка. Пропозицією швидкого заробітку їх завербували спецслужби рф в одному з популярних месенджерів.
Відповідно до інструкцій куратора, неповнолітні фігуранти виготовили саморобний вибуховий пристрій, поклали у рюкзак та віддали 42-річній спільниці. Саме вона була виконавицею злочину і повинна була отримати винагороду за начебто передачу «великої суми грошей» біля закладу харчування у Миколаєві.
Протягом доби миколаївські співробітники СБУ та поліцейські затримали чотирьох фігурантів.
Їм загрожує до 15 років ув’язнення.
📌Вчора, 17 лютого, у рамках національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» відвідав Новобузьку громаду, де відбулася зустріч із представниками Болехівської громади-партнером Івано-Франківської області.
☑️Під час візиту обговорили питання співпраці, обміну досвідом та реалізації спільних проєктів, спрямованих на зміцнення місцевого самоврядування та підтримку соціально-економічного розвитку.
Протягом двох днів Болехівська громада-партнер планує ознайомитися з життям Новобузької територіальної громади, проблемами, потребами та викликами, які постали перед громадою через війну.
Цей проєкт – про солідарність та взаємодопомогу. Такі партнерства – приклад єдності та взаємопідтримки й основа стійкості наших громад. Разом ми працюємо задля досягнення спільних цілей і закладаємо основу для майбутніх ініціатив. Щиро вдячний партнерам за підтримку, розуміння та готовність діяти разом.
Спільними зусиллями продовжуємо працюємо на зміцнення наших громад! Разом будуємо сильну та згуртовану країну🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:30 ранку 18 лютого
▫️У ніч на 18 лютого силами та засобами протиповітряної оборони на Миколаївщині знищено два БпЛА типу «Shahed 131/136».
▫️Миколаївський район:
Учора, 17 лютого, о 18:35 ворог здійснив артилерійський обстріл по Куцурубській громаді. Внаслідок чого у с. Куцуруб пошкоджено приватний будинок та лінію електропередач. У результаті обстрілу було знеструмлено чотири населених пункти громади: с. Куцуруб, с. Іванівка, с. Яселка та с. Дмитрівка. Подачу електроенергії відновлено енергетиками у трьох населених пунктах. Ремонтні роботи продовжаться зранку. Постраждалих немає.
Також учора, 17 лютого, ворог двічі атакував дронами типу FPV узбережжя м. Очаків Очаківської громади. Постраждалих немає.
За інформацією районних військових адміністрацій та оперативного командування «Південь»
Repost from Zelenskiy / Official
Сьогодні більше ста тисяч людей у Миколаєві залишились без опалення внаслідок удару російського «шахеда» по критичній інфраструктурі міста. Звичайне українське місто, звичайна цивільна інфраструктура. Це не має жодного відношення до бойових дій та ситуації на фронті, це ще раз доводить, що росіяни воюють саме проти наших людей, проти життя в Україні. І воюють підло, не збавляючи тиску. Так не роблять ті, хто дійсно хоче відновлення миру та готується до перемовин.
Звичайно, активно працюють ремонтні бригади, щоб повернути Миколаєву опалення. Будемо й надалі працювати разом з партнерами, щоб зміцнити захист від таких ударів. І так само активно треба працювати на всіх рівнях усім партнерам між собою, щоб не дозволити Росії затягнути цю війну чи зробити загрозу життю постійною. Треба дотискати Росію до миру. Нещодавній удар «шахеда» по укриттю на Чорнобильській АЕС, цей удар по Миколаєву, усі інші подібні російські удари мають призводити до сильної реакції, до сильної нашої взаємодії – усіх партнерів – і до спільної роботи заради примусу Росії до миру.
Вдячний усім, хто допомагає Україні й українцям!
Repost from Zelenskiy / Official
Росії в її нинішньому стані потрібна війна, щоб утримати владу, і вона підтверджує бажання далі воювати, щоденно обстрілюючи Україну.
Цього тижня майже 1220 авіабомб, понад 850 ударних дронів і більш ніж 40 ракет різних типів випустили росіяни проти наших людей. Україна захищається, ми стоїмо та б’ємося завдяки мужності наших воїнів і підтримці партнерів, та нам потрібно більше ППО для захисту життів людей.
Європа та світ мають бути більш захищеними від такого зла, готовими до нього. Спільною сильною зовнішньою політикою й тиском на Путіна, котрий розпочав війну і тепер масштабує її світом.
Ми разом з Європою, США та всіма нашими партнерами здатні закінчити цю війну справедливим і надійним миром.
Repost from Миколаївський обласний центр з гідрометеорології
⚠️ 17-19 лютого 2025 року по Миколаївській області та м. Миколаїв збережеться на дорогах ожеледиця.
(І рівень небезпечності - жовтий 🟡)
#попередження
Repost from ДСНС Миколаїв
Вчора протягом дня на Миколаївщині спостерігалось погіршення погодних умов у вигляді снігу. У поєднанні із коливаннями температурних позначок на дорогах утворилась ожеледиця.
Через ускладнену погодну ситуацію рятувальники Миколаївщини двічі надавали допомогу громадянам, які опинились у зимовій пастці та застрягли власними транспортними засобами на польових дорогах. Події стались у Баштанському районі, а саме за межами с. Добре Баштанської громади та між селищем Березнегувате та Терновий Яр.
Співробітники ДСНС доставили двох громадян до Пункту Незламності у с. Добре, де вони зігрілись та потім родичі забрали їх додому, а в другому епізоді транспортували цілу родину, в томі числі двох малолітніх дітей, додому.
Рятувальники наголошують! Якщо ви плануєте поїздку, при цьому бачите або знаєте про можливі погодні ускладнення, обирайте лише перевірені шляхи, якими ви точно зможете дістатись до місця призначення, а також укомплектуйте власний транспортний засіб усім, що може допомогти в разі позаштатної ситуації.
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:30 ранку 16 лютого
У ніч на 16 лютого силами та засобами протиповітряної оборони на Миколаївщині знищено девʼять БпЛА типу «Shahed 131/136»
▫️М. Миколаїв
В ніч на 16 лютого ворог здійснив масовону атаку на місто. Внаслідок чого є пошкодження на об'єкті критичної інфраструктури, виникла пожежа, яку було оперативно ліквідовано вогнеборцями. У результаті падіння уламків та дії вибухової хвилі пошкоджено пʼять багатоквартирних будинків. Також пошкоджень зазнали щонайменше чотири магазини, заклад харчування та офісні приміщення.
Внаслідок атаки поранений 64-річний чоловік, його було госпіталізовано. Наразі стан постраждалого - задовільний.
За інформацією районних військових адміністрацій, ГУ ДСНС у Миколаївській області та оперативного командування «Південь»
🇺🇦 «Діалог влади та бізнесу» триває: запрошуємо представників бізнесу, установ та організацій взяти участь в онлайн-зустрічі присвяченій обговоренню енергоефективних рішень та їх фінансової підтримки
▪ Коли: четвер, 20 лютого
▪ Час: 10:00
Під час зустрічі ви зможете поставити свої питання щодо варіантів енергоефективних рішень та можливості отримання фінансової підтримки на них.
Реєстрація на зустріч доступна за посиланням
https://forms.gle/8svG1pd3G72fyeRG9
Посилання для приєднання до Zoom-конференції буде надіслано на вашу електронну пошту після реєстрації.
Repost from Поліція Миколаївщини🇺🇦
До уваги водіїв: #поліція Миколаївщини попереджає про суттєве погіршення погодних умов
На території усієї області сніжить. Місцями спостерігається налипання мокрого снігу, також можлива ожеледиця через падіння температур.
Для водіїв радимо утриматись від поїздок на значні дистанції, а якщо перенести неможливо, то ще раз переконатись, що ваша автівка готова до зміни погодних умов.
Просимо бути пильними за кермом та дотримуватись Правил дорожнього руху.
⚠️Пам’ятайте, у випадку, якщо ви потрапили у небезпеку через негоду — телефонуйте на спецлінію 102.
Деталі 🔗
👮♂️ Facebook | Сайт | Insta | YouTube
Шановні ветерани афганської війни, учасники бойових дій на території інших держав!
Щиро вітаю вас із річницею виведення радянських військ з Афганістану та Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав!
З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів та дочок України. І сьогодні ви з готовністю стали на захист України, боронячи її від окупантів.
Ми вдячні вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку. Ваша вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу.
Шановні ветерани, воїни-інтернаціоналісти! Зичу вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, впевненості у завтрашньому дні та щасливого майбутнього під мирним небом України! Велика людська вдячність і повага вам, шановні захисники, за героїзм і мужність! Вічна шана та пам’ять тим, хто віддав своє життя на війні.
Repost from Миколаївський обласний центр з гідрометеорології
⚠️ До кінця дня 15 лютого 2025 року по Миколаївській області на дорогах ожеледиця. Збережеться протягом доби 16 лютого.
(І рівень небезпечності - жовтий 🟡)
#попередження
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:30 ранку 15 лютого
▫️ У ніч на 15 лютого ворог масовано атакував Миколаївщину БпЛА типу «Shahed 131/136». Силами та засобами протиповітряної оборони велась бойова робота. Детальніше – згодом.
Внаслідок падіння уламків виникла пожежа на території сільського господарства Миколаївського району, яку оперативно ліквідували. Крім того, вибуховою хвилею пошкоджені приватний будинок, заклад освіти, котельня, станція очистки води, адмінбудівля та амбулаторія в одному населеному пункті області. Постраждалих немає.
Також, учора, 14 лютого об 11:40, ворог атакував Баштанський район ракетою, ймовірно С-300/С-400. Внаслідок падіння на відкритій території та дії вибухової хвилі пошкоджено вікна, двері та покрівлі близько 20 приватних будинків. Постраждалих немає.
▫️Миколаївський район:
У ніч на 15 лютого ворог чотири рази атакував дронами типу FPV акваторію Очаківської громади. Постраждалих немає.
За інформацією районних військових адміністрацій та оперативного командування «Південь»
❗️Сьогодні, 14 лютого, близько 12.00, під час оголошення «Повітряної тривоги» у результаті бойової роботи в одному з сіл Баштанського району вибуховою хвилею частково пошкоджено приватні будинки. За попередніми даними, загиблих та постраждалих немає.
🔺️Шановні мешканці району!
Вкотре наголошую на важливості суворого дотримання правил «Повітряної тривоги». Прохання бути уважними та неухильно виконувати інструкції, аби зберегти власну безпеку.
Бережіть себе та своїх рідних!
Repost from Zelenskiy / Official
Російський ударний дрон із фугасною бойовою частиною влучив цієї ночі в укриття, яке береже світ від радіації зруйнованого 4-го енергоблоку Чорнобильської атомної станції.
Це укриття Україна будувала разом з іншими країнами Європи та світу, разом з Америкою – з усіма, хто хоче справжньої безпеки для людей. Єдина держава у світі, яка може атакувати такі обʼєкти, окуповувати територію атомних станцій та вести бойові дії, взагалі не рахуючись із наслідками, – це сьогоднішня Росія. І це терористична загроза всьому світові.
Укриття на ЧАЕС було пошкоджене цим дроном. Пожежу загасили. На даний час радіаційний фон не підвищувався, і за цим постійно стежать. За першими оцінками, пошкодження укриття суттєві.
Росія щоночі здійснює такі атаки проти української інфраструктури й наших міст. Росія продовжує збільшувати свою армію. Росія не змінює своєї божевільної антилюдської державної риторики. І це означає, що Путін точно не готується до переговорів. Він готується й надалі обманювати світ. Саме тому потрібен обʼєднаний тиск усіх, хто цінує життя, – тиск на агресора. Росія повинна нести відповідальність за те, що вона робить.
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
