Лутарня
Open in Telegram
Цей Telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШИХ ЗА 21 РІК
Show more448
Subscribers
No data24 hours
+97 days
+1730 days
Posts Archive
448
Сьогодні зіграю катку в Дюну. Кожен видобутий алюміній, титан, кожен виконаний квест, кожна краплинка поту з моєї жопи буде пролита заради незламності та потужності.
448
Repost from хесус инсайд
упоминание хесуса на стриме стерненко с участием лебиги:
Стерненко: Слухай, мене, тупо тут дуже задолбають я бачу в чатіку и вимагають, щоб я спитал тебе про Хєсуса.. А хто такий Хесус? Й взагалі чому так люди задолбають - я не знаю. Лебига: Я бачу тут про "інкмейта спитай"... С: Нє, ну ось за Хесуса.. Чи Хєсуса, не знаю. Л: Це росіянин на твичі, в цілому... Мене питали два років про нього. Корочє, тип уїхав в Америку, по-моєму до повномасштабки був в Америці. С: Він росіянин? Л: Так, це росіянин, який живу в Америці. Він стрімєр, в нього було, єстєствєнно кєнті з Росії і так далі, но Він єдиній вибрав правильну сторону. Він кожен день стріміть про війну, розказує, він зеленського дивиться. С: Він за Україну? Л: Так. С: Це як Майкл Наки? Л: ..А хто це? С: Ладно, росказуй про Хєсуса, я тобі про Майкла Наки тоді. Л: Й мене два роки питали-питали, я нічого не говорив, вообщє, я ігнорував, поняв? "Що ти думаєш про нього?". Я коли побачив, що він зібрав на машину для... Інралца ... Ну корочє, є Інралец - волонтер, який вивозить цілісних людей з-під обстрілів.Й йому на машину зібрав іменно Хєсус. И потім зібрав ще одну машину, яку розбили. І типу, коли у мене був марафон по худенню, мене дожали і я кажу:Дивитися, у мене до нього [Хесусу] нема питань, він типу росіянин і кожен раз, коли я прокликаю по твічу и захожу і він кричіть: Ви вата! Блочить. Зєтників всіх баніть. Він кожен день доносить росіянинам, ну питання про українську-російську війну, і я кажу: Ну, я вважаю, що він зібрав на машину я вважаю його красавчіком. Багато даже стрімерів були тут, буди під обстрілами - виїхали, вони українці, але зараз вона колаборуют з зєтниками, вони абсолютно нічого не говорять, они кєнтуются, ось такая ситуація, а росіянин [Хесус], типу виїхав туди й зібрав два автомобіля для моєї людини, яка зараз вивозять, моїх же людей.хесус инсайд ☆ ht: #упоминание ; #STERNENKO ; #leb1ga
448
Repost from Лачен пише
⚡️Пройшла третя частину обміну військовополоненими: повернули військовослужбовців ЗСУ, ДШВ, Повітряних Сил. Частину з них вважали зниклими безвісти.
Ура!!!
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
