en
Feedback
OLDMONEY CRYPTO💸

OLDMONEY CRYPTO💸

Open in Telegram

Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat

Show more
2 724
Subscribers
-324 hours
-227 days
-15830 days
Posts Archive
Залишилось 30 хвилин, щоб приєнатись! Потім буде неможливо 🤯 Залишаю останніх 10 місць для найшвидших. Посилання - https://t.me/+ern4g0V1HOs2ZDBi

Ще один проект з майбутнім дропчиком💵 Бичка зараз дуже тішить, все більше і більше нових кльових проектів які можуть дуже фа
Ще один проект з майбутнім дропчиком💵 Бичка зараз дуже тішить, все більше і більше нових кльових проектів які можуть дуже файно насипати. Сьогодні розберемся що за проект Bitfinity і які активності ми можемо зробити для отримання дропу в майбутньому. Bitfinity Network - це EVM мережа сумісна з Bitcoin Layer 2 заснована на протоколі Internet Computer. Зібрали 7 лимонів від топ фондів серед яких є: a16z; Polychain Capital; ParaDi Capital і т.д. В проекту 20% виділено на дроп, тому оминати його точно не потрібно. Зараз в них проходить програма для ранніх користувачів на Galxe. Так як більшість проектів роздають дропчик ранім користувачам, скорше всього і за це Galxe насиплять. ⚫️Що робимо: ⚫️Переходим на Galxe ⚫️Виконуємо легкі завдання ⚫️Забираємо ролі в Guild 📅 Дедлайн: TBA 🔷Також в проекта є своя колекція NFT, яка буде служити мультиплікатором до дропу. Тільки там флор 500$+, я щось не дуже хочу купляти 😅 — Народ, учасників на даний момент 10к, а це дуже мало. Проект топ, має крутих фондів і 20% виділено на дроп, хіба таке варто пропускати? Чесно кажучи, я б можливо також скіпнув якби не взявся написати пост. Зараз більше розізнав і ось думаю заганяти всі акаунти які маю) Ну а шо, роботи там не багато а дроп може вийти дуже солодкий. Поки позиції на KiloEx чекають своєї ліквідації, буду заганяти аки в Bitfinity. 🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи

‼️ УВАГА! ЦЕ ТЕ, ЩО ТИ ШУКАВ ‼️ 💰Я знайшов канал, з яким ти до кінця літа купиш авто 🚘 І це - не жарт 😎 👉 Підписникам вда
‼️ УВАГА! ЦЕ ТЕ, ЩО ТИ ШУКАВ ‼️ 💰Я знайшов канал, з яким ти до кінця літа купиш авто 🚘 І це - не жарт 😎 👉 Підписникам вдалось за минулий місяць заробити з цим каналом +2200$ 😱 🤫 Додам від себе - канал топовий, скіпати забороняю - ПІДПИСАТИСЬ

Ловимо ретродроп від блокчейну XION 😬 Шо таке XION і з чим його їдять. XION - це новий блокчейн першого рівня. Для чайників
Ловимо ретродроп від блокчейну XION 😬 Шо таке XION і з чим його їдять. XION - це новий блокчейн першого рівня. Для чайників - це типу Near, SOL чи Ethereum. Зібрали інвестицій $11 лимонів від топових фондів, таких як: DefiCapital; Solana; HASHKEY; Injective; Polygon і т.д. Твіттер також дуже хороший, налічує майже 200к підписників серед яких є багато топ інфлів та проектів. Є така інфа, що вони вже найближчим часом готуються виходити в майнет. Зараз вони запустили івент, в якому потрібно фармити XP, за яку в майтубньому ми получимо дроп. ⚫️Що робим: ⚫️Переходимо за посиланням ⚫️Реєструємось та підключаємо соц.мережі ⚫️Мінтимо NFT бейдж ⚫️Женем рефералів ⚫️Мінтимо Pin NFT на Guild (по бажанню, коштує 2 матіка) ⚫️Переходимо на Galxe і забираємо OAT (відповіді під постом) ⚫️Переходим в Zealy та виконуємо завдання — Про проект вже давно знаю, ще в осінь мінтив собі пін для ролі. Но тільки що нагадав собі про нього, та вирішив поділитись з вами. Інвестиції норм, шилу нема, а головне це Л1 блокчейн, такі майже завжди роздають дроп. 🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи

Дропчик від Reiki в лютому! (дякую за інфу Владіку) Вже зовсім скоро наші листочки перетворяться в реальні бабки. Модератор в
Дропчик від Reiki в лютому! (дякую за інфу Владіку) Вже зовсім скоро наші листочки перетворяться в реальні бабки. Модератор в чаті дав знати що дроп буде в лютому! Якщо ви досі не фармите листочки що дня, зараз саме час. Складного нічого нема, справиться навіть твоя бабця. 🔷 Детальний пост - ТИК — Часто такого роду проекти любе лістити банан. Хто зна, може і цей залістить та покаже жирні ікси. Скільки листків маєте? 🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи

Обов'язково тим, хто робив муншот! 🤨 Друзі, якщо ви робили Mantle Moonshot (не плутати з Mantle Journey) , про які я писав н
Обов'язково тим, хто робив муншот! 🤨 Друзі, якщо ви робили Mantle Moonshot (не плутати з Mantle Journey) , про які я писав не раз. Обов'язково потрібно мати NFT Citizen of Mantle, інакше винагород не отримаєте. Дані NFT раніше давали за тестнет і всяку подібну хрінь, особисто я не получив. Зараз її можна купити на маркеті, флор не дуже малий але і поки не високий. Я сьогодні взяв за 47 MNT. 🔷 Купити можна - ТУТ — Думаю можна навіть взяти NFT під фліп. Зараз ось на днях роздадуть дроп за Mantle Journey і багато хто зловить фомо. А так як це всього лиш альфа сезон, будуть скупати все підряд від Mantle для наступного потенційного дропу і флор NFT може вирости. Вчора в чаті писав модератор ментл що дана NFT ще пригодиться в майбутніх різних активностях. 🚫 Крипто Скам | Чат |#Mantle

МОНЕТИ ЯКІ ГОТУЮТЬСЯ ДО ПАМПУ — весь обзор від А до Я! 😮 Вся детальна інфа - ТИК — Не пропусти свій шанс лутанути пару десятків іксів! Бігом заходь!

+685$ з кайфом 💰 — Хто крутив дану рулетку, про яку я писав - ТУТ, вже прийшли винагороди. Хто не в курсі, можна було це все
+685$ з кайфом 💰 — Хто крутив дану рулетку, про яку я писав - ТУТ, вже прийшли винагороди. Хто не в курсі, можна було це все поєднувати з промо для нових користувачів, тоді як раз було активне промо SHRAP. Рулетка сипала піздєц, бо дуже мало хто її крутив. Тепер лишається їх віддторгувати, я ось думаю чи це просто торгувати пару позицій з 100$ ризику, чи може хеджанути і забрати гарантований профіт. Є тут хто крутив? Скільки випало? 🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit #винагорода

Лістинг $APP вже завтра 💸 Спочатку хочу привітати всіх, хто залітав в цей аірдроп - ТИК. Всі користувачі поділять 2% токнів. Людей дуже мало, може вийти файна піца. 🔷 Вже завтра в 12:00 відбудеться лістинг $APP на багатьох топ біржах, а саме: Bybit, Mexc, Gate, Bidget, Bitfinex, Bitmart. Також на DEX Pancakeswap, Uniswap і Helix. Якщо маєте токени, рекомендую закинути на ByBit, зразу зробите промо та залутаєте додатково пару баксів. — Думаю токен дуже файно заліститься, на відкаті можна буде спекулювати. Особисто я спробую підібрати, ринок зараз дуже позитивний і все на лістингах відростає. Якщо також будете пробувати відкупати, будьте акуратні, ризики завжди є. 🚫 Крипто Скам | Чат |#лістинг #moonapp

⚠️Кожен з вас бачив, що всі адміни фармлять свою рефералку з NotCoin, більше того закликають робити цю шляпу ✏️Вони називають
⚠️Кожен з вас бачив, що всі адміни фармлять свою рефералку з NotCoin, більше того закликають робити цю шляпу ✏️Вони називають це ГРОЮ. Пальчиком по екрану, тяп-тяп, 100500 тисяч разів... За посиланням нижче —докладно хто, як і чому заробляє на цьому та інших МЕМ-КОІН-ПРОЕКТАХ👇 ЛИШЕ ТУТ ТИ ВЗНАЄШ ПРАВДИВУ ІНФОРМАЦІЮ‼️

Дроп вже 27 січня? Робимо квести від De.Fi ⌨️ Що таке це De.Fi? De.Fi - це така платформа, яка дає простий доступ до DeFi зав
Дроп вже 27 січня? Робимо квести від De.Fi ⌨️ Що таке це De.Fi? De.Fi - це така платформа, яка дає простий доступ до DeFi завдяки інноваційним інстументам управління. Короче кажучи, дуже похоже на De-Bank. Зібрали $16.9 лямів інвесту від OKX та всяких інших тір 2 фондів. Так як OKX в інвесторах, може бути лістинг на їх біржі, але це чисто мої догадки. Зараз в них на площадці проходять цікаві квести, де за виконання дають поінти. Проект не казав що буде дроп за це, але зробити їх варто, можливо саме за них щось дадуть. Квести будуть тривати до 24 січня, а лістинг токена запланований на 27 січня. Думаю ці 3 дня запасу розраховані на підготовлення та клейм дропу. ⚫️Що робимо: ⚫️Переходимо на De.FI ⚫️Підключаємо гаманець ⚫️Переходимо в вкладку Quest ⚫️Виконуємо всі доступні завдання 📅 Дедлайн: 24 січня — Повторююсь, зараз на ринку все стріляє. Кожен другий проект роздає солодкий дроп. Робимо все підряд і десь полюбому підфартить. LFG! 🚫 Крипто Скам | Чат | #Ретродропи

Прийшли грошики 🤑

🔄 Аптдейт: Оборот виявляється треба робити на ф'ючах ByBit і в любій парі. Витрати всього 6$ комси. Думаю оборот рахує в той період, в який проходить глім. — Хто зробив оборот на споті, нічого страшного, будете брати участь в промо і лутанете пару токенів. Тим більше, якщо зараз зробити ще на ф'ючах оборот, то глім вам покриє затрати в багато раз більше, хоча знати того ніхто не може. 🚫 Крипто Скам | Чат |#глімчанскі #промо

О це вже жирок 👍 Apex закинули класний незвичайний глім. Незвичайний він через умови, вони тут жоскі і мало хто зможе проабу
О це вже жирок 👍 Apex закинули класний незвичайний глім. Незвичайний він через умови, вони тут жоскі і мало хто зможе проабузити. До того, дедлайн вже через 10 годин а пул аж 50 000$. Коротше, точно проганяємо основи, думаю комісія в рази окупиться. ⚫️Що робимо: ⚫️Переходимо на Gleam ⚫️Виконуємо вказані завдання ⚫️Робимо оборот 10 000$ в парі APEX/USDT 📅 Дедлайн: Вже через 10 годин! 🔷 Паралельно з цим оборот, ми ще й беремо участь в даному промо - ТИК. Думаю з 10к обороту ми точно попадемо в топ 800, а це ще +14$. — Ну ось, нарешті щось цікаве від Bybit, а то останнім часом ці промо по 5$ заї*али Але ось вчора було норм з XAІ, зараз для старого виходить 55$. Багато втратили на курсі? 🚫 Крипто Скам | Чат |#глімчанскі #промо

💸 Binance як завжди... Нещодавно була крута промка від Binance, де за кожного реферала можна було получити 50$ в догі. Так о
💸 Binance як завжди... Нещодавно була крута промка від Binance, де за кожного реферала можна було получити 50$ в догі. Так ось, виплата мала бути сьогодні, але бінанс як завжди затримується і переніс виплату (контора?) . Тепер в деталях пише що виплата буде через 21 день, тобто 21 січня. І шо я їсти маю до того часу??? — Скільки акаунтів загнали? Особисто я 10, зміг би більше якби не цей прикол з сімками. 🚫 Крипто Скам | Чат |#винагорода

Буде 1000$ на акаунт? Фармимо токени від Setterco 💸 Setterco - це такий не шилений гем, який получив 5лямів інвестицій від с
Буде 1000$ на акаунт? Фармимо токени від Setterco 💸 Setterco - це такий не шилений гем, який получив 5лямів інвестицій від самих a16z. Зараз ми маємо змогу фармити їхні токени за рефералів, за кожного 2500 $STR. Якщо є бажання, можна проабузити, потрібно тільки гаманець. ⚫️Що робити: ⚫️Переходимо сюди ⚫️Підключаємо гаманець ⚫️Заповнюємо всі дані поля ⚫️Берем рефку і абузим рефералів 📅 Дедлайн: TBA — Так як зараз всяка дич роздає хороший дроп, чому це не може? Люду там мало, тому шана на кращу котлетку більший. Ворка! Дякую Вадімчику ❤️ 🚫 Крипто Скам | Чат |#фарм

Crypto Hetman - постить тільки те, що робить сам, з цим каналом без профіту ти точно не залишишся Crypto UA - notcoin не покормить, а от нова тємка з цього каналу легко 😋 Crypto Cristal — Лише за останній тиждень заробили 100$+. Твій перший лайфчендж у нього в закрупі✅ CryptoRobbers🇺🇦 тут ви знайдете проекти які точно нагодують. P.s темка на 50-100$ вже в каналі. Українська крипто-армія мільйонерів —  Щодня публікує найприбутковіші роздачі у світі крипти та NFT. Топові тестнети та заробіток на p2e іграх тут, залітай козаче

Трошки вам ностальгії — Робимо тестнет від Chromatic Protocol ⌨️ Думаю більшість з вас вже і забула про таку фігню як тестнет
Трошки вам ностальгії — Робимо тестнет від Chromatic Protocol ⌨️ Думаю більшість з вас вже і забула про таку фігню як тестнет. І це не дивно, адже коли в останнє тестнет давав норм кешу? Короче, тема вже вмирає, але можливо ще щось насиплять так як зараз рік дропів. Сьогодні наткнувся на цікавий тестнет від Chromatic Protocol. Цей проект - це звичайний DEX на Arbitrum, який має вийти в майнет вже 1 лютого. На дроп виділено 2.8% від всього саплаю. Зараз ми можемо торгувати тестовими коштами та фармити поінти, які будуть конвертовані в токен 1:1. ⚫️Що робимо: ⚫️Для початку заходимо на DEX ⚫️Підключаємо гаманець ⚫️Далі переходимо на цей кран і забираємо тестові токени для газу (якщо помилка при капчі, включіть впн) ⚫️Заходимо назад на DEX і забираємо валюту для торгів в вкладці Faucet ⚫️Далі жмемо Create accounts і закидаємо ETH чи BTC для торгів ⚫️Торгуємо і фармимо поінти Також заповнюємо форму на Early Bird - БЕЕЕЕМССС 📅 Дедлайн: 1 лютого — Впринципі тестнет не потребує вкладень, можна і трошки побавитись. А вийде щось толкове з цього чи ні, я хз, но всяке може бути. Як бачимо, зараз не тільки раз в рік палка стріляє. 🚫 Крипто Скам | Чат |#тестнет

Фармимо поінти в StarkDeFi 🌠 Так як скоро виходить Starkenet, все з ним буде на хайпі. І на цьому всьому двіжі, багато різни
Фармимо поінти в StarkDeFi 🌠 Так як скоро виходить Starkenet, все з ним буде на хайпі. І на цьому всьому двіжі, багато різних проєктів на старку будуть роздавати дроп. Зараз ми можемо залетіти в один цікавий проект з системою фарму поінтів. StarkDeFi - це така не популярна DEX платформа побудована на блокчейні Starknet. В твіттері мають 87к підписників серед яких є не мало хороших проєктів. TVL не дуже великий поки, але займає топ 8 в екосистемі Старка. Перспективи росту є, тому залітати потрібно. ⚫️Що робим: ⚫️Переходимо на сайт ⚫️Підключаємо свій Starknet гаманець ⚫️Робимо свапи та додаємо ліквідність в пули Поки що поінти фармляться тільки через свап/ліквідінсть, но скорим часом добавлять фармінг та лаунчпад. Також є реферальна система, щоб активувати її, треба закинути в пул 100$+. — Ну що, після прочитаного всі зрозуміли що перспективи точно є, для антифомо можна воркати. Також не помішало б зараз поробити якісь транзакції в мережі, чисто так на всяк-випадок. 🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи

Masa зробили снепшот 📸 Хто не пам'ятає шо це, ось пост - ТИК. — О це вже час пішов, кожний другий проект оголошує якийсь дро
Masa зробили снепшот 📸 Хто не пам'ятає шо це, ось пост - ТИК. — О це вже час пішов, кожний другий проект оголошує якийсь дроп. Masa написали що снепшот був зроблений рівно на новий рік по UTC. Також натякають шо дроп отримають ті, хто мінтив SBT про які я вам писав, в мене пару штучок є. Ще оголосили, що скорим часом запустять айдроп квести. Якщо не буде сильного шилу, може вийти щось цікаве. Що думаєте? Буде норм дропчик? Ой як погодує - 👍 Дадуть хуй в дупу - 👎 🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи