en
Feedback
У Тераса

У Тераса

Open in Telegram

Закарпатський художник та коміксист🍴 Мій мальопис: @tasteofsoul Комішки: https://t.me/uterasa/3469?single Мерч: #мерч Зв'язок: @dee_ayoh

Show more
484
Subscribers
No data24 hours
+17 days
-230 days
Posts Archive
sticker.webp0.24 KB

Repost from N/a
happy father’s day #смакдуші #фанарт #діджитал
happy father’s day #смакдуші #фанарт #діджитал

sticker.webp0.33 KB

Люблю і не люблю кидати віпки, бо буває, що можу не закінчити роботу. Краще готовий арт публікувати і все

Також роблю пару артів на листівочкии Перший скетч грубий, але мені вже подобається (на фоні будуть люди) #wip
+1
Також роблю пару артів на листівочкии Перший скетч грубий, але мені вже подобається (на фоні будуть люди) #wip

WE'RE BACK Розділ активно в розробці. Цього разу я б назвала його трохи перехідним #сдwip
WE'RE BACK Розділ активно в розробці. Цього разу я б назвала його трохи перехідним #сдwip

Комішний Вінг!! Сподобалася його версія зі старого аніме, і виявляється не мені одній <⁠(⁠ ̄⁠︶⁠ ̄⁠)⁠> #малюю
Комішний Вінг!! Сподобалася його версія зі старого аніме, і виявляється не мені одній <⁠(⁠ ̄⁠︶⁠ ̄⁠)⁠> #малюю

sticker.webp0.21 KB

Repost from N/a
потужнічаю💪🏻💪🏻 наступні рекви для ࣪𖤐⋆Дюши, ࣪𖤐⋆Ззефі, ࣪𖤐⋆Гуті, ࣪𖤐⋆Карпі і ࣪𖤐⋆Терасика
+4
потужнічаю💪🏻💪🏻 наступні рекви для ࣪𖤐⋆Дюши, ࣪𖤐⋆Ззефі, ࣪𖤐⋆Гуті, ࣪𖤐⋆Карпі і ࣪𖤐⋆Терасика

З одним з малюнків (ті, що в друкованому СД) я колись давно пробувала кольори. Вайбова Еліс😚 #малюю (?) #сд
+1
З одним з малюнків (ті, що в друкованому СД) я колись давно пробувала кольори. Вайбова Еліс😚 #малюю (?) #сд

Ah help me #wip
Ah help me #wip

З друкарні прийшла пара примірників #однз , я закохалася Знаєте, що це означає??
З друкарні прийшла пара примірників #однз , я закохалася Знаєте, що це означає??

Repost from N/a
happi bday jude #фанарт #діджитал
+1
happi bday jude #фанарт #діджитал

Repost from N/a
Не знаю. Як побачила фото, зі мною щось сталось
Не знаю. Як побачила фото, зі мною щось сталось

Недавні замальовки з поїзда(⁠◠⁠‿⁠・⁠) #однз
+2
Недавні замальовки з поїзда(⁠◠⁠‿⁠・⁠) #однз

А ще обожаю "Smooth criminal". Згадую цей арт від Баті :3
А ще обожаю "Smooth criminal". Згадую цей арт від Баті :3

Не судіть за використання 3Д, треба було перенести цю позу з уяви😮‍💨

sticker.webp0.19 KB

Happy birthday to gay people today!!!!!!!💋💋, тримайте хіхі хаха в честь цього празніку #sketch #fanart
+1
Happy birthday to gay people today!!!!!!!💋💋, тримайте хіхі хаха в честь цього празніку #sketch #fanart

Repost from N/a
Я їх дуже люблю
Я їх дуже люблю