en
Feedback
палата Денчика

палата Денчика

Open in Telegram

2pizza 21 y.o

Show more
294
Subscribers
-124 hours
-57 days
+3530 days
Posts Archive
знайомтеся це - Тайга, крутий собакен
+1
знайомтеся це - Тайга, крутий собакен

ну і після такого крутого дня на фейситі піфкооооо
ну і після такого крутого дня на фейситі піфкооооо

+180 ELO за сьогодні

непоганий початок дня на фейситі -_- летсгоу
непоганий початок дня на фейситі -_- летсгоу

всім добрий ранок прокинувся так рано бо настільки жарко, що не можу спати обіцяють на цьому тижні 36-39 градусів тепла кожно
всім добрий ранок прокинувся так рано бо настільки жарко, що не можу спати обіцяють на цьому тижні 36-39 градусів тепла кожного дня ну, а кому зараз легко… ахах, гарного всім дня❤️

шановні хлопці та дівчата, вчора на стрімі я обіцяв що сьогодні запускатиму стрім але мені вирішили сьогодні розірвати телефон, тому я не буду запускати стрім саме сьогодні всіх люблю, скоро багато новин та розіграш

бляха дуже крутий стрім, дякую Андрію ще раз за рейд, вийшло трошки спонтанно але дуже круто, люблю вас!!!

добрий ранок, як ваші справи?
добрий ранок, як ваші справи?

крутий мейджор, ніко заслуговує цю перемогу, він молодець нереальний, це круто

це найкращий мейджор який я дивився і який ми поки спостерігали, стільки лоускілл моментів в плані теорії але який же жоский індивідуальний скілл показують гравці, це щось з чимось, я передивляюсь зараз це все і не розумію як і що а за цим спостерігають ще й настільки багато людей, cs❤️ любов нереальна

counter strike ❤️
counter strike ❤️

Video message00:14

Аврора з таким індивідуальним рівнем можуть і до фіналу дійти з такою сіткою, цікаво як покажуть себе проти Фурії(9з ж не виграють їх так😅)

300 підписникіуууу дякую вам всім, скоро розіграш крутий буде і походу відос тоже ахах

що б ви хотіли більше від мене побачити?
Anonymous voting

зараз заново зроблю сек

що б вам більше сподобалось?
Anonymous voting

оскільки я знову почав слідкувати за режимом і прокидатися раніше і витримувати розпорядок дня то тримайте мій сніданок
оскільки я знову почав слідкувати за режимом і прокидатися раніше і витримувати розпорядок дня то тримайте мій сніданок

дякую всім глядач хто був на стрімі і хто підписався на тгшку, я тут не так часто звісно можу постити якісь прикольні двіжухи але якщо напишите що вам від мене цікаво, то буду робити дякую також сергізу та муру за те, що покликали до себе і дали можливість висловити свою думку ❤️ шоу наві іван топ

добрий ранок, сьогодні запросили на легендарну рубрику NAVI IVAN зустрінемось там за +- 45 хвилин twitch.tv/mur_cs2