en
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Open in Telegram
2 436
Subscribers
-124 hours
-17 days
+630 days
Posts Archive
Етер закінчився:) тут ще прилетіло 300 від JustV після його закінчення стріма
Етер закінчився:) тут ще прилетіло 300 від JustV після його закінчення стріма

лол, навіть на прев'ю з помилкою написав...

Я тут стрімлю, залітайте) https://youtube.com/live/OOBiolmTIm4?feature=share

Владислав, дякую за 100! Скористають нагодою трохи поплакатись на ситуацію з відключеннями. В робочі години, тоді коли я можу
Владислав, дякую за 100! Скористають нагодою трохи поплакатись на ситуацію з відключеннями. В робочі години, тоді коли я можу працювати, в мене зазвичай 4 години з електрикою. Я весь цей час, поки дають світло, працюю над відео, але це все одно дуже сильно розтягує процес і не схоже, що ситуація зі світлом зміниться хоч колись в майбутньому.

Жесть мене качає... Мс Петя дропнув новий гімн майнкрафту 🛐🛐🛐

Підкажіть зарядну станцію хорошу, але в межах адекватної вартості🫠

Мері Мері...
Мері Мері...

Так стоп, я шось не зроз: https://www.youtube.com/live/JrKGZS7YM3c?si=XrZzIbhn5vmv8igb

Ще хотів пострімити сьогодні, але мені поставили нові приколи на брекети і від цього не дуже коузі, треба до них звикнути:( тому потім якось🙂‍↕️

Якщо серйозно, то меми мемами, але ці я вже реально не вловлюю. Який тотальний brain rot почався в мемах

До речі, мої емоції під час прочитання. Увага sensitive content by котик

Прочитав я цей ваш 1984. Неймовірна книга. Орвелл так добре і в такому легкому і доступному стилі її написав, що її можна, майже, дивитися як фільм, а не читати. Я на стрімі зауважував, що книга дуже легко читається і я думав, що вона буде важчою. Але, як виявилось, вона така, тому що автор захотів зробити її такою. Десь посередині книги є момент в якому головний герой читає певну літературу (книга в книзі, ага) і вона так закручено і філософсько зроблена, що я дійсно мало не заснув поки читав цей момент. (Але, заради справедливості, треба додати, що ця частина навмисне зроблена такою важкою) Тобто, вся та легкість і простота, з якою ця книга поглинається, це заслуга виключно майстерності її автора, а не легкості теми і простоти персонажів. Персонажі складні і цікаві. Не буду спойлерити сюжет, але під час читання я пережив велику купу різноманітних і яскравих емоцій, а кінець книги взагалі, для мене, неймовірно вражаючим. Так хочеться вдадись в якісь деталі і обговорити їх, бо там дійсно є про що, але стримаю себе, щоб не позбавити насолоди потенційних читачів. Навіть по при сьогоденну мейнстрімність цієї книги (дуже вже часто можна знайти почилання на неї в нашій реальності) в ній є ще дуже багато цікавого окрім основної ідеї. Тож всім раджу десь-колись її прочитати, вона того вартує на 100%

Марія88, дуже дякую за 500!🥹 До речі, десь через пів години почну стрім на сервері 👷‍♂️⛏️
Марія88, дуже дякую за 500!🥹 До речі, десь через пів години почну стрім на сервері 👷‍♂️⛏️

В цього не буде продовження. Немає сенсу випускати летсплей, який не зацікавив глядачів навіть першою серією :)

Тут до речі, за допомогою штучного інтелекту, згенерували відео, як би виглядала моя гра в Elden Ring, якби мені було важко в неї грати🤯 by Макс

Якось дуже легко грається.. я думав, що сулс лайк ігри мають бути важкими🤷 Дякую всім хто був на стрімчику:) і окрекма подяка донатерам! А особливо: Пану Володимиру, 13.33-му і Анонимному Добродію❤️❤️❤️

го швидко пройдемо цю коротеньку інді гру https://youtube.com/live/ZVHMfbNOt-U?feature=share

В мене сьогодні буде норм елктрік енерджі, тому десь через годину~ почну проходження Elden Ring на стрімчику (0 o 0)

Тут вийшло нове відео від 4JStudios (студія яка займалася розробкою майнкрафту для xbox), про їх новий рушій, над яким вони працюють. В відео кажуть, що планується не тільки рушій, а і повноцінна гра на ньому! Я покладаю багато надій на цей проєкт, надіюся, він виросте в щось велике, тому кидаю відосик сюди:) https://youtu.be/dbyMke2sHT4?si=7otd5KExek2ula6O

Артур Selfdotcom - Statistics & analytics of Telegram channel @selfdotcom