Артур Selfdotcom
Open in Telegram
2 436
Subscribers
-124 hours
-17 days
+630 days
Posts Archive
2 436
Владислав, дякую за 100!
Скористають нагодою трохи поплакатись на ситуацію з відключеннями.
В робочі години, тоді коли я можу працювати, в мене зазвичай 4 години з електрикою. Я весь цей час, поки дають світло, працюю над відео, але це все одно дуже сильно розтягує процес і не схоже, що ситуація зі світлом зміниться хоч колись в майбутньому.
2 436
Так стоп, я шось не зроз: https://www.youtube.com/live/JrKGZS7YM3c?si=XrZzIbhn5vmv8igb
2 436
Ще хотів пострімити сьогодні, але мені поставили нові приколи на брекети і від цього не дуже коузі, треба до них звикнути:(
тому потім якось🙂↕️
2 436
Якщо серйозно, то меми мемами, але ці я вже реально не вловлюю.
Який тотальний brain rot почався в мемах
2 436
Прочитав я цей ваш 1984.
Неймовірна книга. Орвелл так добре і в такому легкому і доступному стилі її написав, що її можна, майже, дивитися як фільм, а не читати.
Я на стрімі зауважував, що книга дуже легко читається і я думав, що вона буде важчою. Але, як виявилось, вона така, тому що автор захотів зробити її такою.
Десь посередині книги є момент в якому головний герой читає певну літературу (книга в книзі, ага) і вона так закручено і філософсько зроблена, що я дійсно мало не заснув поки читав цей момент.
(Але, заради справедливості, треба додати, що ця частина навмисне зроблена такою важкою)
Тобто, вся та легкість і простота, з якою ця книга поглинається, це заслуга виключно майстерності її автора, а не легкості теми і простоти персонажів. Персонажі складні і цікаві.
Не буду спойлерити сюжет, але під час читання я пережив велику купу різноманітних і яскравих емоцій, а кінець книги взагалі, для мене, неймовірно вражаючим.
Так хочеться вдадись в якісь деталі і обговорити їх, бо там дійсно є про що, але стримаю себе, щоб не позбавити насолоди потенційних читачів.
Навіть по при сьогоденну мейнстрімність цієї книги (дуже вже часто можна знайти почилання на неї в нашій реальності) в ній є ще дуже багато цікавого окрім основної ідеї. Тож всім раджу десь-колись її прочитати, вона того вартує на 100%
2 436
Марія88, дуже дякую за 500!🥹
До речі, десь через пів години почну стрім на сервері 👷♂️⛏️
2 436
В цього не буде продовження. Немає сенсу випускати летсплей, який не зацікавив глядачів навіть першою серією :)
2 436
Тут до речі, за допомогою штучного інтелекту, згенерували відео, як би виглядала моя гра в Elden Ring, якби мені було важко в неї грати🤯
by Макс
2 436
Якось дуже легко грається.. я думав, що сулс лайк ігри мають бути важкими🤷
Дякую всім хто був на стрімчику:) і окрекма подяка донатерам!
А особливо:
Пану Володимиру, 13.33-му і Анонимному Добродію❤️❤️❤️
2 436
го швидко пройдемо цю коротеньку інді гру
https://youtube.com/live/ZVHMfbNOt-U?feature=share
2 436
В мене сьогодні буде норм елктрік енерджі, тому десь через годину~ почну проходження Elden Ring на стрімчику (0 o 0)
2 436
Тут вийшло нове відео від 4JStudios (студія яка займалася розробкою майнкрафту для xbox), про їх новий рушій, над яким вони працюють.
В відео кажуть, що планується не тільки рушій, а і повноцінна гра на ньому! Я покладаю багато надій на цей проєкт, надіюся, він виросте в щось велике, тому кидаю відосик сюди:)
https://youtu.be/dbyMke2sHT4?si=7otd5KExek2ula6O
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
