en
Feedback
Code 17

Code 17

Open in Telegram

Вести / Свет / Србија / Политика / Историја / Економија ✉️ t.me/code17tv?direct

Show more

📈 Analytical overview of Telegram channel Code 17

Channel Code 17 (@code17tv) in the Serbian language segment is an active participant. Currently, the community unites 18 650 subscribers, ranking 12 186 in the News & Media category and 31 in the Serbia region.

📊 Audience metrics and dynamics

Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 18 650 subscribers.

According to the latest data from 25 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by -236 over the last 30 days and by -11 over the last 24 hours, overall reach remains high.

  • Verification status: Not verified
  • Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 27.31%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 15.19% reactions from the total number of subscribers.
  • Post reach: On average, each post receives 5 094 views. Within the first day, a publication typically gains 2 833 views.
  • Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 161.

📝 Description and content policy

The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
Вести / Свет / Србија / Политика / Историја / Економија ✉️ t.me/code17tv?direct

Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 26 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the News & Media category.

18 650
Subscribers
-1124 hours
-687 days
-23630 days
Posts Archive
Code 17
18 649
🔴 Информација о томе да је Владимир Штимац пуштен да се брани са слободе је дошла из извора коњоглавог, којем је веровати ко
🔴 Информација о томе да је Владимир Штимац пуштен да се брани са слободе је дошла из извора коњоглавог, којем је веровати колико и бушном кондому. Породица и даље не зна где је Влада, позив на скуп у 14:00 испред 29. Новембра и даље стоји!

Code 17
18 649
.. da ne gešimo dušu ni branka na ovom snimku nije sveža kao rosa u podne

Code 17
18 649
pijani udbin imbecil siniša vučinić uživo na informeru ekskluzivno za sve gledaoce http://t.me/code17tv

Code 17
18 649
Прочитајте званично саопштење Вишег јавног тужилаштва о хапшењу Владимира Штимца. Свако са иоле разуме може из самог текста да види да је хапшење сасвим неосновано. Када разаберете кроз очекиване будалаштине, попут оне да је Ћациленд "пријављен скуп" (ако је икада па постојала, пријављеност Ћациленда истекла је најкасније исте вечери када је логор и постављен, дакле пре осам месеци!), видећете да у самом опису Штимчевих наводних недела НИШТА, али БУКВАЛНО НИШТА, не одговара ономе што ВЈТ на почетку саопштења наводи као кривично дело због којег је хапшење извршено. Они описују како је Штимац наводно "псовао и вређао" полицајце и ћације, али чак и да јесте то радио, то никако није "позивање на насилну промену уставног уређења". То чак није ни "подстрекавање учесника непријављеног скупа да изврше напад на учеснике другог пријављеног скупа", јер псовање је псовање, дакле увреда, а не позив на дејство. ВЈТ је чак, у уличарској "домишљатости", Штимца окривило да је позивом грађанима да изађу на улице покушао "да направи емотивни набој код грађана"! Не само што ниђе везе, него се још прављење "емотивног набоја" код оних који те слушају изједначава са кривичним делом. И тако даље. Цело саопштење врви од глупости, нелогичности, злих намера и најбеднијег слугерањства према крајње недостојном режиму. Владимир Штимац није први политички притвореник ове власти, али је саопштење о његовом хапшењу по својој дрскости и бесмислености збиља нешто што се ретко виђа. Оно доказује да се Вучићев режим ослања искључиво на осионост и насилништво, а не на право, Устав и законе. То је, дабоме, одавно јасно свима који прате каква све непочинства Вучић врши на питању КиМ. Владимир Штимац је међу који то прате: био је једна од ретких јавних личности која је 11. октобра ове године учествовала у протестној шетњи против режимске издаје Косова и Метохије. Вероватно зато и смета толико владајућем велеиздајнику. Миодраг Зарковић https://t.me/Uz_Svoj_Narod

Code 17
18 649
⁉️⁉️.. http://t.me/code17tv
⁉️⁉️.. http://t.me/code17tv

Code 17
18 649
..policija obezbedjuje postavljanje novih narkomanskij šatora

Code 17
18 649
❗️U narkomanskoj jazbini ispred skupštine se upravo postavljaju novi šatori http://t.me/code17tv

Code 17
18 649
🎬 vučićevi narkomani ispred šatora dok je dejstvo dopa u piku. Narodna milicija ih čuva od treznih gradjana. http://t.me/code17tv

Code 17
18 649
narkomani iz pionirskog parka trenutno u fazi "spuštanja" od nagutavanja spida i meta od sinoć. Policija nadgleda njihov oporavak.

Code 17
18 649
🔴 UPRAVO NATO pacovi sa informera skiče i sikću jer je Vladimir Štimac oslobodjen, iako mu je iniciajlno odredjen pritvor od 48h http://t.me/code17tv

Code 17
18 649

Code 17
18 649
⚡️VABREDNA VEST⚡️ VLADIMIR ŠTIMAC PUŠTEN NA SLOBODU!!!

Code 17
18 649
❗️😀😃😄😁❗️ Новосађани, данас крећемо у ауто-колони за Београд!!! Скуп у 17ч на паркингу Кинеска четврт! Дођите и ако немате
❗️😀😃😄😁❗️ Новосађани, данас крећемо у ауто-колони за Београд!!! Скуп у 17ч на паркингу Кинеска четврт! Дођите и ако немате превоз - биће места. 📲 Зборови НС https://t.me/Uz_Svoj_Narod

Code 17
18 649
❌ vučićevi narkomani pod zaštitom policije, provociraju Dijanu Hrku ispred Narodne Skupštine sa pesmom: "Došla majka sina da potraži"

Code 17
18 649
❌ vučićev raspali narkoman koji pod zaštitom policije preti klanjem ispred Narodne Skupštine, je Zlatko Novković, poznatiji kao Zak Novak.

Code 17
18 649
🔴 Dakle, narkomanska raspala vučićeva i andrejeva bagra koju štiti policija dok ciglama i kamenicama gadja narod će i danas imati zaštitu fašističke svinjske hunte. ..koju direktno podržavaju nacista zelenski, satanska kurva ursula i nemačka gamad koja je ubijala 100 Srba za jednog ubijenog fašističkog krvnika. Srbija je ušla u direktnu fazu borbe protiv izopačene pederske klike izdajnika, agresivnih ludaka i i duboko izopačenih kriminalaca sa dna kace degenerisanih ljudskih vrednosti. Ovakve IZOPAČENE IZDAJNIKE Srbija nije doživela u svojoj istoriji. http://t.me/code17tv

Code 17
18 649
*Прво су Александар Вучић и Ана Брнабић деловали као Цветковић-Мачек у раскомадавању и продаји земље, а сада гледамо Александ
+1
*Прво су Александар Вучић и Ана Брнабић деловали као Цветковић-Мачек у раскомадавању и продаји земље, а сада гледамо Александра Вучића у завршној фази претварања у Милана Стојадиновића. Шта нам још треба да се пробудимо?

Code 17
18 649
Са овом влашћу, Србија ће први пут бити савезник са нацистима у рату. Чини се да ми још увек нисмо свесни!

Code 17
18 649
⚡️ Супруга Владимира Штимца позива на скуп подршке. Владимир Штимац је човек који је увек био уз свој народ. Сада је тренутак
⚡️ Супруга Владимира Штимца позива на скуп подршке. Владимир Штимац је човек који је увек био уз свој народ. Сада је тренутак да ми будемо уз њега. t.me/code17tv

Code 17
18 649
Repost from БУНКЕР
🇷🇸🇷🇺Руси и нису баш задовољни новом изјавом председника Србије "Русија је много тога опростила Србији, сву ову „неутралност“, флерт са свим странама, грубост у вези са новим гасним уговором, чак и вести о продаји муниције и изговоре попут „не знамо коначног купца“. Али таквим изјавама, званични Београд успева да поквари односе чак и са братском Русијом. Једноставно без речи. У почетку су се ове вести, као и друге сличне изјаве, шириле малим каналима и медијима, сада су то приметили и водећи ратни дописници. Ускоро ће све ово достићи још више нивое. Београд је задовољан свиме, избор је направљен, јер имамо „стратешки пут – улазак у ЕУ“. Али обични Срби нису задовољни овим. Па ипак, из неког разлога, незадовољство унутрашњом и спољном политиком Београда назива се „обојена револуција“. Што пре дође до овог сазнања, веће су шансе за очување Србије". Извор: @vestniksrb 👇👇👇 https://t.me/sashakots/57383