en
Feedback
𝗞𝗢𝗕𝟭𝗧𝗔🇺🇦

𝗞𝗢𝗕𝟭𝗧𝗔🇺🇦

Open in Telegram

📝 ЧАТ: https://t.me/+_V8plg2NgVlkOTdi ⚠️ ІНФА ДЛЯ ТЕБЕ: https://t.me/kob1taINFO

Show more
2 141
Subscribers
-224 hours
-107 days
-4930 days
Posts Archive
ℹ️ Офіційно! Відкрита реєстрація на Ukraine Championship by Gazda — призовий фонд 50,000 гривень та 2 слоти на PMNC Eu vs CSA
ℹ️ Офіційно! Відкрита реєстрація на Ukraine Championship by Gazda — призовий фонд 50,000 гривень та 2 слоти на PMNC Eu vs CSA by Gazda з призовим в $2000. Приймати участь можуть тільки громадяни України 🇺🇦 ✔️Реєстрація за посиланням: https://discord.gg/SnyWuGF5 📣Роби репости та популяризуй україномовний контент ❤️ @ukrainegazda #анонс

💬Всім привіт, залишився тиждень і я повернуся у звичайний розклад стрімів почекайте ще трошки, завтра стрім довгий, ще буду грати тур від GAZDA з мінімальними решафлами та під іншим тегом, ще нарешті почав працювати над чимось цікавим думаю до 2 місяців все буде готово, дуже давно думаю над реалізацією деталі з часом, буде жарко друзі🔥

Підписочку на чатик 🫶

Контент від ChefBoy 🚨 📹https://youtu.be/ygoWKy9D8D8?si=Vvw7p50QYkDFdRt5

Терміновий ПРОДАЖ АККАУНТУ!!! Хлопаки, іде війна, я вже другий рік працюю на гарячих напрямках, акаунт стоїть, інколи грав ту
+6
Терміновий ПРОДАЖ АККАУНТУ!!! Хлопаки, іде війна, я вже другий рік працюю на гарячих напрямках, акаунт стоїть, інколи грав туріки, продаю оскільки терміново потрібні кошти для збору на FPV дрони та системи РЕБу🤝 Речі: Шолом інферно, скар 4лвл, мка 5лвл, бюрста 1лвл, два матеріали та інше. Ціна: 9500грн, з реальним покупцем можливий торг! Писати сюди: @Anatohal

Потрібне пп на твінк, відкину назад всім 🐔 🆔 589382810
Потрібне пп на твінк, відкину назад всім 🐔 🆔 589382810

📹Через 1 годин запущу стрім

💬Постараюся через годину запустити стрім

гарно

Дякую всім за пп 💜
Дякую всім за пп 💜

🐔Киньте курочку, ізі раунд🐔дякую 🆔 5171892748
🐔Киньте курочку, ізі раунд🐔дякую 🆔 5171892748

В КОГОСЬ Є МОЯ РОЗКЛАДКА⁉️ Моя злетіла, скиньте код в кого є, подякував

Який формат вам буде цікаво дивитися?
Anonymous voting

А що з лицем 😂
А що з лицем 😂

Жалко що я не бачив матч) 🐯
Жалко що я не бачив матч) 🐯