en
Feedback
Double Case- Школа Трейдингу

Double Case- Школа Трейдингу

Open in Telegram

Форекс аналітика, огляди та торгові сигнали від компанії Double Case #forex #trading #торговісигнали #трейдинг

Show more
4 725
Subscribers
-524 hours
-217 days
-4330 days
Posts Archive
🗓Економічний календар 💹 EUR🇩🇪 Індекс ділової активності у секторі послуг Німеччини ✅ Фактичне: 52,7 🔘 Прогноз: 52,6 🔙 Попереднє: 53,1

🗓Економічний календар 💹 EUR🇫🇷 Індекс ділової активності (PMI) у секторі послуг Франції ✅ Фактичне: 50,1 🔘 Прогноз: 50,2 🔙 Попереднє: 51,4

🗓Економічний календар 💹 EUR🇮🇹 Індекс ділової активності (PMI) у секторі послуг Італії ✅ Фактичне: 51,5 🔘 Прогноз: 54,2 🔙 Попереднє: 55,0

#новини #крипта #біткоїн 👉Біткоїн у вівторок стабілізувався та зріс на 1,3% до $93 576, на тлі покращення апетиту до ризику
#новини #крипта #біткоїн 👉Біткоїн у вівторок стабілізувався та зріс на 1,3% до $93 576, на тлі покращення апетиту до ризику після згасання первинного шоку від подій у Венесуелі, хоча зростання стримували нові побоювання щодо казначейських криптокомпаній. 👉Тиск на ринок посилив звіт Strategy (MSTR), яка повідомила про суттєво більший нереалізований збиток за біткоїном у IV кварталі на тлі слабкої динаміки 2025 року (BTC −6% за рік). 👉Альткоїни переважно зростали разом із BTC, але відставали від техсектору; найкращу динаміку показав XRP (+12%) завдяки притоку коштів у спотові ETF та скороченню пропозиції на біржах. 👉Ethereum +2% ($3 220), BNB +0,6%, Solana +2,5%, Cardano +5,5%; серед мемкоїнів Dogecoin +0,4%, $TRUMP +2,6%.

#новини #нафта 👉Ціни на нафту у вівторок знизилися, попри геополітичну напругу: Brent −0,2% до $61,62, WTI −0,3% до $58,13.
#новини #нафта 👉Ціни на нафту у вівторок знизилися, попри геополітичну напругу: Brent −0,2% до $61,62, WTI −0,3% до $58,13. 👉Реакція ринку на операцію США у Венесуелі та удари по енергетиці РФ виявилася несподівано стриманою. 👉За даними IEA та EIA, світова пропозиція нафти й надалі перевищує попит, запаси зростають і тиснуть на ціни. 👉Додатковий ризик зниження — можливе пом’якшення нафтового ембарго США проти Венесуели, що може збільшити видобуток. 👉Ринок очікує ціновий тиск у 2026 році через надлишок пропозиції та слабкий попит.

🗓Економічний календар 💹 EUR🇫🇷 Гармонізований індекс споживчих цін Франції (м/м) ✅ Фактичне: 0,1% 🔘 Прогноз: 0,2% 🔙 Попереднє: -0,2%

🗓Економічний календар 💹 EUR🇫🇷 Індекс споживчих цін (ІСЦ) Франції (м/м) ✅ Фактичне: 0,1% 🔘 Прогноз: 0,2% 🔙 Попереднє: -0,2%

🗓Економічний календар 💹 USD🇺🇸 Індекс зайнятості у виробничому секторі США від ISM ✅ Фактичне: 44,9 🔙 Попереднє: 44,0

🗓Економічний календар 💹 USD🇺🇸 Індекс цін у виробничому секторі США від ISM ✅ Фактичне: 58,5 🔘 Прогноз: 59,0 🔙 Попереднє: 58,5

🗓Економічний календар 💹 USD🇺🇸 Індекс ділової активності у виробничому секторі (PMI) США від ISM ✅ Фактичне: 47,9 🔘 Прогноз: 48,3 🔙 Попереднє: 48,2

#новини #asml 👉Акції ASML зросли на 3,7% після підвищення рейтингу Bernstein до Outperform та включення компанії до топ-вибо
#новини #asml 👉Акції ASML зросли на 3,7% після підвищення рейтингу Bernstein до Outperform та включення компанії до топ-вибору серед європейських напівпровідникових акцій на 2026 рік. 👉Цільову ціну піднято з 800 до 1 300 євро, що означає потенціал зростання близько 32%. 👉Ключовий драйвер — новий цикл зростання DRAM: провідні виробники пам’яті планують суттєве розширення потужностей у 2026 році з вищою EUV-інтенсивністю. 👉Додаткову підтримку дає попит на 3-нм логіку для чипів ШІ, що робить 2026–2027 роки сильними для ASML та EUV.

#новини #нафта #сша 👉Акції нафтогазових компаній різко зросли після заяв Дональда Трампа про можливе усунення Ніколаса Мадур
#новини #нафта #сша 👉Акції нафтогазових компаній різко зросли після заяв Дональда Трампа про можливе усунення Ніколаса Мадуро, що, за його словами, може відкрити доступ до величезних нафтових ресурсів Венесуели й змінити глобальний енергетичний баланс — Investing. 👉Трамп наголосив, що ключову роль у відновленні венесуельського енергосектору відіграватимуть американські нафтові гіганти, які готові інвестувати мільярди доларів у відбудову інфраструктури. 👉На цьому тлі Chevron подорожчала більш ніж на 6%, Exxon Mobil — понад на 3%, SLB — майже на 8%. Halliburton і ConocoPhillips додали близько 7%, Valero Energy — близько 6%, Baker Hughes — майже 6,7%.

#новини #газ 👉США у 2025 році стали першою країною у світі, яка експортувала понад 100 млн тонн ЗПГ за рік — обсяг поставок
#новини #газ 👉США у 2025 році стали першою країною у світі, яка експортувала понад 100 млн тонн ЗПГ за рік — обсяг поставок сягнув 111 млн тонн (153 млрд куб. м.), що забезпечило близько 25% світового експорту, повідомляють ExPro та Reuters. 👉Американський експорт перевищив показники Катару майже на 20 млн т і зріс на 24% рік до року завдяки запуску нових потужностей та високому завантаженню терміналів. 👉Ключовим драйвером став завод Plaquemines (Venture Global), який у 2025 році відвантажив 16,4 млн. тонн ЗПГ після старту наприкінці 2024 року. 👉Грудень став рекордним: США експортували 11,5 млн тонн ЗПГ за місяць, а протягом року було зафіксовано п’ять місячних рекордів. 👉Європа залишалася головним ринком збуту на тлі зимового попиту та скорочення імпорту російського газу; Туреччина наростила закупівлі, тоді як постачання в Азію у грудні скоротилися. 👉У 2026 році США можуть збільшити річне виробництво ЗПГ ще приблизно на 20 млн тонн.

#новини #сша 👉Ф’ючерси на американські акції в понеділок сигналізують про помірне зростання: інвестори стежать за геополітич
#новини #сша 👉Ф’ючерси на американські акції в понеділок сигналізують про помірне зростання: інвестори стежать за геополітичними подіями навколо Венесуели та очікують на нові макроекономічні дані. 👉Ф’ючерси на S&P 500 зросли на 0,1%, на Nasdaq 100 — на 0,3%, тоді як Dow Jones залишався майже без змін. 👉У п’ятницю S&P 500 і Dow Jones додали в ціні, перервавши чотириденну серію падіння на тлі ралі акцій Nvidia та Intel у першу торгову сесію 2026 року. 👉Ринки також оцінюють перспективи ще одного року зростання після того, як усі три ключові індекси Уолл-стріт показали двозначну дохідність у 2025-му — третій рік поспіль у плюсі.

#новини #китай #авто 👉Акції китайських виробників електромобілів різко впали після даних про уповільнення зростання продажів
#новини #китай #авто 👉Акції китайських виробників електромобілів різко впали після даних про уповільнення зростання продажів у грудні, що посилило побоювання охолодження попиту на найбільшому у світі ринку EV. 👉BYD втратила 2,2% у Гонконзі: попри лідерство над Tesla за підсумками 2025 року, грудневі продажі компанії впали на ~18% р/р — це вже четвертий місяць поспіль зі зниженням. 👉Li Auto подешевшала на 2,4% (продажі у грудні −24,4% р/р), NIO — на 6,4%, Xpeng — на 5,2%, Xiaomi — на 2,5%. 👉За даними Китайської асоціації пасажирських авто, продажі EV у грудні зросли лише на 5% р/р проти +32,2% роком раніше. 👉Тиск на сектор посилився після згортання частини субсидій і податкових пільг, а також спроб влади стримати агресивні цінові війни. 👉Попри високі обсяги продажів, рентабельність галузі залишається слабкою: жорстка конкуренція майже «з’їла» маржу, що б’є як по китайських брендах, так і по Tesla.

#новини #азія 👉Азійські фондові ринки різко зросли на старті першого повного торгового тижня року — ралі очолили технологічн
#новини #азія 👉Азійські фондові ринки різко зросли на старті першого повного торгового тижня року — ралі очолили технологічні компанії та виробники напівпровідників — Investing. 👉У Японії акції Advantest і Tokyo Electron підскочили більш ніж на 6% на тлі сильного попиту на чипи. 👉Південнокорейський KOSPI зріс майже на 3% і оновив історичний максимум (4 434 пункти), Samsung Electronics і SK Hynix додали 3–6%. 👉У Китаї індекс CSI 300 піднявся на 1,6%, Shanghai Composite — на 1,1%, тоді як Hang Seng у Гонконзі залишився майже без змін після сильного зростання в п’ятницю. 👉Ринки підтримують очікування збереження високого попиту на передові процесори та памʼять у 2026 році, що вигідно для Азії як ключової ланки глобального ланцюга постачання чипів.

#новини #біткоїн #крипта 👉Біткоїн у понеділок оновив максимум за три тижні, піднявшись до $93 323 на тлі зростання геополіти
#новини #біткоїн #крипта 👉Біткоїн у понеділок оновив максимум за три тижні, піднявшись до $93 323 на тлі зростання геополітичної напруги після операції США проти режиму Ніколаса Мадуро у Венесуелі — Bloomberg. 👉Пізніше курс скоригувався до ~$92 560, але рух став найсильнішим з 11 грудня. 👉Події у Венесуелі викликали приплив капіталу в захисні активи: золото зросло на 2% (понад $4 400 за унцію), срібло — на 4,8%. Біткоїн цього разу також сприймається як «safe haven». 👉За словами FalconX, зростання підтримують профільні криптокомпанії, при цьому майнери, сімейні офіси та фонди не поспішають фіксувати прибуток. 👉Попри падіння на 6,5% за підсумками 2025 року, настрої змінюються: трейдери стежать за пробоєм рівня $94 000, ключова підтримка — $88 000.

#новини #нафта 👉Ціни на нафту знизилися на тлі невизначеності після операції США проти режиму Ніколаса Мадуро: Brent подешев
#новини #нафта 👉Ціни на нафту знизилися на тлі невизначеності після операції США проти режиму Ніколаса Мадуро: Brent подешевшала на 0,5% до $60,44 за барель, WTI — на 0,6% до $56,97, повідомляє Financial Times. 👉Хоча Венесуела видобуває менше 1% світової нафти, країна володіє близько 17% підтверджених глобальних запасів, що формує очікування потенційного повернення додаткових обсягів на ринок. 👉Аналітики зазначають, що ринок дедалі менше реагує на геополітичні ризики, які не призводять до реальних перебоїв поставок, і закладає сценарій надлишку нафти у 2026 році. 👉ОПЕК+ не змінила стратегію: ключові виробники домовилися зберегти паузу в нарощуванні видобутку щонайменше до квітня. 👉У короткостроковій перспективі видобуток у Венесуелі може ще скоротитися через блокаду, однак у середньостроковій — трейдери очікують зростання поставок.

🗓Економічний календар 💹 CHF🇨🇭 Індекс ділової активності Швейцарії від procure.ch (PMI) ✅ Фактичне: 45,8 🔘 Прогноз: 49,9 🔙 Попереднє: 49,7

#новини #нафта 👉Ціни на нафту знизилися в перший день торгів 2026 року після найбільших річних втрат з 2020-го на тлі побоюв
#новини #нафта 👉Ціни на нафту знизилися в перший день торгів 2026 року після найбільших річних втрат з 2020-го на тлі побоювань щодо надлишку пропозиції та геополітичних ризиків, повідомляє Reuters. 👉 Ф’ючерси на Brent подешевшали на 51 цент — до $60,34 за барель, а WTI втратила 52 центи — до $56,90. 👉Тиск на ринок посилюють удари України по російській енергетичній інфраструктурі, нові санкції США проти нафтового сектору Венесуели та загострення ситуації на Близькому Сході. 👉Напередодні віртуальної зустрічі ОПЕК+ 4 січня трейдери очікують, що альянс продовжить паузу у збільшенні видобутку в першому кварталі 2026 року. 👉У 2025 році Brent і WTI втратили майже 20%, що стало найрізкішим падінням з 2020 року. Аналітики прогнозують у 2026-му коливання цін Brent у діапазоні $60–65 за барель через баланс між геополітичними ризиками та надлишковою пропозицією.