Vibecoding Haven (BotfatherDEV)
Open in Telegram
Ділюсь про те як стати продуктивнішим використовуючи AI в програмуванні.
Show more2 635
Subscribers
-124 hours
+17 days
-130 days
Posts Archive
Чому зараз голосовий режим в ChatGPT це скорше штука для розваг? Тому що він тупий як пробка.
По перше, до досі GPT-4o, бо голосовий режим в GPT-5 так і не завезли.
По друге, очевидно це не думаюча версія (бо основна ціль це прибрати затримку)
На цьому відео, і інших, цього автора це наглядно показано.
Тому це дуже важливо знати, якщо хтось щось серйозне питає в голосового режиму. Юзайте його лише коли треба дізнатися якісь дуже прості речі, або швидко щось пошукати, коли руки зайняті (і це не те про що ви подумали)
Якщо хтось не знав про те, що в @AI_Celestia_bot є токсичний режим і як він виглядає
Обережно 18+
По моєму бенчмарку дала теж доволі непоганий результат, працює швидше, а сама моделька дешевше попередньої версії опус!
Дуже цікаво що вона переглядає результат, порівнює, продовжує працювати
Ну це не може не радувати
Repost from LyChat
Я періодично стрімлю вайбкодинг (скринкаст) в нашому чаті, якщо комусь цікаво (і якщо цікаво зараз це, напишіть). І взагалі ми на дуже різні теми в чаті спілкуємося, якщо хтось не знав про чат і хочеться поспілкуватися про вайбкодинг і не тільки, то вітаємо
https://t.me/bot_devs_novice
але джеміні задовбав намагатся зробити ВСЕ ЩО ПРОСЯТЬ І НЕ ПРОСЯТЬ!
сабагент на джеміні вирішив що його зміни дуже важливі окремого коміту, тому він взяв закинув в стеш ВСІ попередні зміни в основній сесії, і спробував комітнути своє.
ну не ідіот?
О, а це прикольна фіча Opencode (cli)
Можна переміщатися між сесіями сабагентів, і реально дивиться що вони роблять
Здається я починаю розуміти для чого я б хотів юзати джеміні 3 про — коли треба заваншотити якусь невелику штуку, але зробити це гарно, не на тяп-ляп
але для довгої агентської роботи вона мені поки не сильно подобається
я б сказав що він зробив однозначно покраще ніж джеміні, але... ще рости і рости їм
продовжую навчати джеміні малювати SVG, поки не виходить.
закинув також в новеньку ChatGPT 5.1 Pro
Мда, Гугл відмовляють в рефанді 😁😁😁😁😁😁😁😁😁
Скам контора, тримайтесь подалі
ахахахах, хтось в твітері написав:
gpt-5.1-codex-please-do-not-use-gemini
Продовжую користуватися джеміні 3 в opencode
він ніби одночасно і дуже тупий і дуже розумний, це так дивно. можливо це скіл іш'ю просто
Все, я це зробив. Прийшлось брати американську криптокартку, і новий гугл акк.
Ну і перше що хочу відмітити - моделька ВСЕ ще помиляється коли робить tool-calls (таких помилок я практично не бачив в клода, і дууууже рідко бачив в кодексі.
це трохи мінус
Прийшлось повертати гроші
Можливо зараз з іншого акаунту куплю на іншу країну, якщо вийде
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
