en
Feedback
Vibecoding Haven (BotfatherDEV)

Vibecoding Haven (BotfatherDEV)

Open in Telegram

Ділюсь про те як стати продуктивнішим використовуючи AI в програмуванні.

Show more
2 635
Subscribers
-124 hours
+17 days
-130 days
Posts Archive
Чому зараз голосовий режим в ChatGPT це скорше штука для розваг? Тому що він тупий як пробка. По перше, до досі GPT-4o, бо голосовий режим в GPT-5 так і не завезли. По друге, очевидно це не думаюча версія (бо основна ціль це прибрати затримку) На цьому відео, і інших, цього автора це наглядно показано. Тому це дуже важливо знати, якщо хтось щось серйозне питає в голосового режиму. Юзайте його лише коли треба дізнатися якісь дуже прості речі, або швидко щось пошукати, коли руки зайняті (і це не те про що ви подумали)

Якщо хтось не знав про те, що в @AI_Celestia_bot є токсичний режим і як він виглядає Обережно 18+
Якщо хтось не знав про те, що в @AI_Celestia_bot є токсичний режим і як він виглядає Обережно 18+

По моєму бенчмарку дала теж доволі непоганий результат, працює швидше, а сама моделька дешевше попередньої версії опус! Дуже
+1
По моєму бенчмарку дала теж доволі непоганий результат, працює швидше, а сама моделька дешевше попередньої версії опус! Дуже цікаво що вона переглядає результат, порівнює, продовжує працювати Ну це не може не радувати

Я періодично стрімлю вайбкодинг (скринкаст) в нашому чаті, якщо комусь цікаво (і якщо цікаво зараз це, напишіть). І взагалі ми на дуже різні теми в чаті спілкуємося, якщо хтось не знав про чат і хочеться поспілкуватися про вайбкодинг і не тільки, то вітаємо https://t.me/bot_devs_novice

але джеміні задовбав намагатся зробити ВСЕ ЩО ПРОСЯТЬ І НЕ ПРОСЯТЬ! сабагент на джеміні вирішив що його зміни дуже важливі ок
+1
але джеміні задовбав намагатся зробити ВСЕ ЩО ПРОСЯТЬ І НЕ ПРОСЯТЬ! сабагент на джеміні вирішив що його зміни дуже важливі окремого коміту, тому він взяв закинув в стеш ВСІ попередні зміни в основній сесії, і спробував комітнути своє. ну не ідіот?

О, а це прикольна фіча Opencode (cli) Можна переміщатися між сесіями сабагентів, і реально дивиться що вони роблять
О, а це прикольна фіча Opencode (cli) Можна переміщатися між сесіями сабагентів, і реально дивиться що вони роблять

Здається я починаю розуміти для чого я б хотів юзати джеміні 3 про — коли треба заваншотити якусь невелику штуку, але зробити це гарно, не на тяп-ляп але для довгої агентської роботи вона мені поки не сильно подобається

я б сказав що він зробив однозначно покраще ніж джеміні, але... ще рости і рости їм
я б сказав що він зробив однозначно покраще ніж джеміні, але... ще рости і рости їм

А прошка робить щось прикольне але чи вміє вона малювати?
А прошка робить щось прикольне але чи вміє вона малювати?

продовжую навчати джеміні малювати SVG, поки не виходить. закинув також в новеньку ChatGPT 5.1 Pro
+1
продовжую навчати джеміні малювати SVG, поки не виходить. закинув також в новеньку ChatGPT 5.1 Pro

Перемога, через live chat позадовбував і повернули
Перемога, через live chat позадовбував і повернули

Мда, Гугл відмовляють в рефанді 😁😁😁😁😁😁😁😁😁 Скам контора, тримайтесь подалі
Мда, Гугл відмовляють в рефанді 😁😁😁😁😁😁😁😁😁 Скам контора, тримайтесь подалі

ахахахах, хтось в твітері написав: gpt-5.1-codex-please-do-not-use-gemini
ахахахах, хтось в твітері написав: gpt-5.1-codex-please-do-not-use-gemini

Продовжую користуватися джеміні 3 в opencode він ніби одночасно і дуже тупий і дуже розумний, це так дивно. можливо це скіл іш'ю просто

ох і джеміні
ох і джеміні

Все, я це зробив. Прийшлось брати американську криптокартку, і новий гугл акк. Ну і перше що хочу відмітити - моделька ВСЕ ще
Все, я це зробив. Прийшлось брати американську криптокартку, і новий гугл акк. Ну і перше що хочу відмітити - моделька ВСЕ ще помиляється коли робить tool-calls (таких помилок я практично не бачив в клода, і дууууже рідко бачив в кодексі. це трохи мінус

інший акаунт. мдамс
+1
інший акаунт. мдамс

Прийшлось повертати гроші Можливо зараз з іншого акаунту куплю на іншу країну, якщо вийде
Прийшлось повертати гроші Можливо зараз з іншого акаунту куплю на іншу країну, якщо вийде

Вау!
Вау!