Add channel
  • Support
Stay updated with our news!
@telemetr_io_bot
Telegram analytics bot

The bot can:

  • analyze channel audience
  • channels intersections
CategoryNot specified
Channel location and language
Kripto Koin - Bitcoin ve Blockchain Haberleri, Kripto Para Fiyat Analizleri 
40 4580
~5 908
~31
14.57%
Telegram general rating
Globally
42 844place
of 3 841 213
107place
of 24 736

Subscribers gender

Find out how many male and female subscibers you have on the channel.
?%
?%

Audience language

Find out the distribution of channel subscribers by language
Russian?%English?%Arabic?%
Subscribers count
ChartTable
D
W
M
Y
help

Data loading is in progress

User lifetime on the channel

Find out how long subscribers stay on the channel.
Up to a week?%Old Timers?%Up to a month?%
Subscribers gain
ChartTable
D
W
M
Y
help

Data loading is in progress

‌Lider Bitcoin Trader’ı 2.5 Milyar Dolar Kaybetti!: İşte Yaşananlar! https://kriptokoin.com/lider-bitcoin-traderi-2-5-milyar-dolar-kaybetti/
photo
5 682
5
‌Efsanevi Analistten Bomba Ripple Tahmini: Bu Seviyeleri Bekleyin! https://kriptokoin.com/analistten-bomba-ripple-tahmini/
photo
6 011
5
‌Analist: Bu Metaverse Coin, Keskin Bir Düzeltme Yaşayabilir! https://kriptokoin.com/bu-metaverse-coin-keskin-duzeltme-yasayabilir/
1
0
‌Usta Analist: Güçlü Eller, Bu Kripto Paradan Topluyor! https://kriptokoin.com/guclu-eller-bu-kripto-paradan-topluyor/
photo
5 554
1
‌Analist Bitcoin Konusunda Uyardı: Büyük Boğa Tuzağı! https://kriptokoin.com/analist-bitcoin-konusunda-uyardi/
photo
5 595
1
‌“Altın Satılıyor” Başarılı Analist, Altın’da Bu Seviyeleri Bekliyor! https://kriptokoin.com/analist-altin-fiyatlarinda-bu-seviyeleri-bekliyor-2/
photo
5 971
1
‌BofA Analistinden Metaverse Yorumu: Büyük Bir Fırsat! https://kriptokoin.com/analistden-metaverse-yorumu-buyuk-firsat/
photo
6 061
3
‌Analist, Cardano, Ripple ve MATIC İçin Giriş Seviyelerini Verdi! https://kriptokoin.com/cardano-ripple-ve-matic-giris-seviyeleri/
photo
6 221
4
‌Deneyimli Analist, 4 Altcoin İçin Kritik Tahmin Yaptı: Bu Seviyeler! https://kriptokoin.com/analist-4-altcoin-icin-kritik-tahmin-yapti/
photo
6 428
4
‌Uzmanlar Bu Altcoin’de Yükselişte: Yüzde 10.000’in Üzerinde Arttı! https://kriptokoin.com/uzmanlar-bu-altcoin-icin-yukseliste/
photo
6 370
1
‌Analist: Bu Gelişme, Altın Fiyatını Belirleyecek! Seviyeler Bunlar https://kriptokoin.com/bu-gelisme-altin-fiyatini-belirleyecek/
photo
6 437
0
‌Binance CEO’su, Borsanın Altcoin Listeleme Kriterlerini Açıkladı! https://kriptokoin.com/binance-ceosu-listeleme-kriterlerini-acikladi/
photo
6 868
6
‌İşte BTC, DOGE, AVAX, SHIB ve 6 Altcoin İçin Seviyeli Tahminler! https://kriptokoin.com/btc-doge-avax-shib-ve-6-altcoin-icin-tahminler/
photo
6 396
2
‌FED Başkanı’nın Bu Açıklamalarıyla Altın ve Bitcoin Çakıldı! https://kriptokoin.com/fed-baskaninin-aciklamalariyla-altin-ve-bitcoin-cakildi/
photo
6 495
2
‌FED Başkanı’nın Bu Açıklamalarıyla Altın ve Bitcoin Çakıldı! https://kriptokoin.com/fed-baskaninin-aciklamalariyla-altin-ve-bitcoin-cakildi/
6 485
0
‌Bir DeFi Altcoin’i Hacklendi: Bu 8 Coin’den Çalındı! https://kriptokoin.com/bir-defi-altcoin-projesi-hacklendi/
photo
6 489
2
‌“Fazlaca Satılabilir!” Analist, Altın’ın Göreceği Seviyeleri Verdi! https://kriptokoin.com/altin-fiyatinin-gorecegi-seviyeleri-verdi/
photo
6 411
1
‌Shiba Inu (SHIB)’dan Balina Rekoru: 2,3 Milyar Dolar Görüldü! https://kriptokoin.com/shiba-inu-shibdan-balina-rekoru/
photo
6 870
14
‌ColdStack Partnerlik ve İşbirlikleri https://kriptokoin.com/coldstack-partnerlik-ve-isbirlikleri/
6 564
1
‌Rusya Devlet Başkanı’ndan Kritik Kripto Para Açıklaması! https://kriptokoin.com/rusya-devlet-baskanindan-kripto-para-aciklamasi/
photo
6 627
5
‌Yeni Bitcoin Borsası, Bu 3 Altcoin ile Kurumsallara Açıldı! https://kriptokoin.com/bu-3-altcoin-kurumsallara-acildi/
photo
6 584
4
‌Sıcak Gelişme: BDDK’dan Önemli Kripto Para Açıklaması! https://kriptokoin.com/bddkdan-onemli-kripto-para-aciklamasi/
photo
6 476
3
‌“Büyük Çöküş” Ünlü Stratejist: Altın ve Bunlardan Alın! https://kriptokoin.com/stratejist-altin-ve-bunlardan-alin-diyor/
photo
6 423
2
‌Analist, Aralık’ta Yükseliş Beklediği 5 Metaverse Coin’i Duyurdu! https://kriptokoin.com/analist-5-metaverse-coin-projesini-duyurdu/
photo
6 333
5
‌Efsanevi Analist: Altcoin’ler Önce Çökecek Sonra Bu Tarihte Fırlayacaklar! https://kriptokoin.com/analist-altcoin-projeleri-once-cokecek/
photo
6 209
6
‌Milyonluk Aboneli Analist, Bu Metaverse Coin’de 100x Bekliyor! https://kriptokoin.com/analist-bu-metaverse-coin-projesinde-100x-bekliyor/
photo
6 126
21
‌Efsanevi Analist: Bu 2 Altcoin Diplere Oynuyor! Rallileri Yakın… https://kriptokoin.com/analist-bu-2-altcoin-diplere-oynuyor/
photo
5 907
1
‌Dünyaca Ünlü Analist: Altın Fiyatı, Bu Seviyeleri Kırabilir! https://kriptokoin.com/analist-altin-fiyati-bu-seviyeleri-kirabilir/
photo
5 753
0
‌20’den Fazla Öngörüsü Çıktı! Şimdi Cardano İçin Dev Sinyali Verdi https://kriptokoin.com/cardano-icin-dev-sinyal-verildi/
photo
5 777
3
‌Bu 4 Meme Coin Patladı: SHIB ve DOGE’u da Geçtiler! https://kriptokoin.com/bu-4-meme-coin-patladi/
photo
5 737
2
‌Ünlü Milyarder: Bu Altcoin, Çöküşten Sağ Çıkanlardan Olacak! https://kriptokoin.com/bu-altcoin-cokusten-sag-cikacak/
photo
5 684
3
‌Balinalar, Bu Meme Coin’de Alım Yapıyor: Fiyat Pik Yaptı! https://kriptokoin.com/balinalar-bu-meme-coin-projesinde-alim-yapiyor/
photo
5 748
6
‌2 Analist Uyardı: Altın Fiyatları İçin Bu Seviyeler Oyunda! https://kriptokoin.com/2-analist-altin-fiyatlari-icin-bu-seviyeler-2/
photo
5 733
1
‌Wall Street Emektarı, Bu Altcoin’i Seçti: Fon Haberiyle Coin Sıçradı! https://kriptokoin.com/wall-street-emektari-bu-altcoin-projesini-secti/
photo
5 646
2
‌Balinalar, Bu 4 Altcoin’e Akın Ederken Bu Coin’den Çıkıyor! https://kriptokoin.com/balinalar-bu-4-altcoin-icin-akin-ediyor/
photo
5 659
1
‌Bitcoin Fiyatı 2,5 Bin Doları Sildi: Bu 5 Altcoin ise Uçuyor! https://kriptokoin.com/bitcoin-fiyati-25-bin-dolari-sildi-5-altcoin-ucuyor/
photo
5 630
2
‌Bitci Teknoloji’den BITCI’ı Uçuran Haber: Bitcicoin Bittrex Global’de! https://kriptokoin.com/bitcicoin-bittrex-globalde/
photo
5 608
5
‌Analist, Dogecoin ve Bu Altcoin’de Patlama Bekliyor! https://kriptokoin.com/analist-dogecoin-icin-patlama-bekliyor/
photo
5 648
5
Bitci.com Verilerine Göre Güncel Piyasa Bilgisi
5 569
1
‌Balinalar, Bu Haberin Ardından Shiba Inu (SHIB)’a Hücum Etti! https://kriptokoin.com/balinalar-shiba-inu-shibya-hucum-etti/
photo
5 773
11
‌Binance Yeni Bir DeFi Altcoin’i Listeliyor: Fiyat Fırladı! https://kriptokoin.com/binance-yeni-altcoin-ekledi/
photo
5 721
3
‌Analist İddialı: Shiba Inu’nun Bu Seviyeleri Görmesini Bekleyin! https://kriptokoin.com/analist-shiba-inu-bu-seviyeleri-gorur/
photo
5 806
6
‌Profesyonel Analist, Altın’da Beklediği Seviyeleri Duyurdu! https://kriptokoin.com/analist-altin-fiyatlarinda-seviyeleri-duyurdu/
photo
6 089
1
‌Analist: Bitcoin, Ripple ve ETH’nin Sıradaki Seviyeleri Bunlar! https://kriptokoin.com/analist-bitcoin-ripple-ve-ethnin-seviyeleri/
photo
6 008
1
‌Bu Metaverse Coin İçin Büyük Gün: Fiyat ve Hacim Patladı! https://kriptokoin.com/bu-metaverse-coin-icin-buyuk-gun-patladi/
photo
6 196
3
‌PARSIQ Portföyüne Bu Altcoin’i Ekledi: Fiyat Fırladı! https://kriptokoin.com/parsiq-portfoyune-bu-altcoin-projesini-ekledi/
photo
6 292
1
‌2 Analist: Altın’da Hafta İçinde Bu Seviyeleri Bekleyin! https://kriptokoin.com/altin-hafta-icinde-bu-seviyelerde/
photo
6 346
1
‌Analist, Gözleri 2 Altcoin’e Çevirdi: Yakında Sıraları Gelecek! https://kriptokoin.com/analist-gozleri-bu-2-altcoin-projesine-cevirdi/
photo
6 346
1
‌Metaverse Coin Analizi: MANA ve SAND’dan Bunları Bekleyin! https://kriptokoin.com/mana-ve-sandden-bunlari-bekleyin/
photo
6 446
10
‌Uzman, 2022’ye Damga Vurabilecek 4 Altcoin’i Duyurdu! https://kriptokoin.com/2022ye-damga-vurabilecek-4-altcoin/
photo
6 441
11
‌Bu 30 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Bu Hafta Olacaklar! https://kriptokoin.com/bu-30-altcoin-yatirimcilarinin-dikkatine-2/
6 333
7
‌Analistten Rekor Altın Tahmini: Önümüzdeki Aylarda Bu Zirveler! https://kriptokoin.com/analistten-rekor-altin-tahmini/
photo
6 168
1
‌Hollandalı Milyoner, 3 Altcoin Seçti: Paramı Bunlara Yatırdım! https://kriptokoin.com/hollandali-milyoner-3-altcoin-secti/
photo
6 092
2
‌Ünlü Borsa, Shiba Inu’u Listeliyor: SHIB Fiyatı Zıpladı! https://kriptokoin.com/unlu-borsa-shiba-inu-shibu-listeliyor/
photo
6 409
15
‌Bir Meme Coin Çılgınlığı: Yüzde 2,4 Milyon Yaptı! https://kriptokoin.com/bu-meme-coin-yuzde-24-milyon-yapti/
photo
6 054
2
‌Balina, Bu Altcoin’de Onmilyonları Binance’e Taşıdı: Sonra Sattı! https://kriptokoin.com/balina-bu-altcoin-projesinde-onmilyonlari-satti/
photo
5 986
1
‌Milyonluk Aboneli Analist, Bu 2 NFT Coin’inde Patlama Bekliyor! https://kriptokoin.com/patlama-beklenen-2-nft-coin/
photo
5 865
4
‌İşte Bu Hafta Önemli Hareketlere Gebe Olan 4 Altcoin! https://kriptokoin.com/onemli-hareketlere-gebe-4-altcoin/
photo
5 774
4
‌Popüler Analist: Bu 5 Altcoin, Mega Yükseliş Görebilir! https://kriptokoin.com/analist-bu-5-altcoin-yukselis-gorebilir/
photo
5 740
7
‌“Yüksek Volatilite Geliyor” 3 Analist, Altın Fiyatları Beklentilerini Verdi! https://kriptokoin.com/3-analist-altin-fiyatlari-beklentilerini-verdi/
photo
5 632
2
‌Analist: Bu Metaverse Coin, Fena Gidecek! 10 Dolar… https://kriptokoin.com/analist-bu-metaverse-coin-fena-gidecek/
photo
5 589
5
‌Balinalar Durmuyor: Bu Altcoin’den Milyarlarcasını Yutuyorlar! https://kriptokoin.com/balinalar-bu-altcoin-projesinden-milyarlarca-yutuyor/
photo
5 627
6
‌Ünlü Milyarder, Yeni Avı Olan 2 Altcoin’in İsmini Verdi! https://kriptokoin.com/unlu-milyarder-2-altcoin-projesinin-ismini-verdi/
photo
5 485
3
‌İşte Bu Hafta Bitcoin ve Altcoin Fiyatlarını Etkileyecek 5 Olay! https://kriptokoin.com/bu-hafta-bitcoin-ve-altcoinleri-etkileyecek-5-olay/
photo
5 472
2
‌ÖZEL: BTC, DOGE, ETH ve XRP İçin Haftanın Grafiği ve Seviyeler! -9 https://kriptokoin.com/btc-doge-eth-ve-xrp-icin-haftanin-grafigi-9/
photo
5 272
1
‌3 Usta İsimden “Ses Getirecek” Altın Yorumları! https://kriptokoin.com/3-usta-isimden-altin-yorumlari/
5 321
1
‌İşte 2022’de İzlenecek En İyi 3 Metaverse Coin! https://kriptokoin.com/izlenecek-en-iyi-3-metaverse-coin/
photo
5 353
6
‌DOGE veya SHIB Değil: Bu 4 Meme Coin Tahtadan Uçuyor! https://kriptokoin.com/shib-degil-bu-4-coin-tahtadan-ucuyor/
photo
5 460
1
‌Yatırım Uzmanı: Çöküşten Korunmak İçin Altın ve Bu 2 Coin’den Alın! https://kriptokoin.com/yatirim-uzmani-altin-ve-bu-2-coinden-alin/
photo
5 546
1
‌Kurumsal Para, Bu Altcoin’lere Akıyor! İşte Tam Liste https://kriptokoin.com/kurumsal-para-bu-altcoin-projelerine-akiyor/
photo
5 592
7
‌“Felaket Olacak” 2 Uzmandan Kritik Altın Fiyatı Tahminleri! https://kriptokoin.com/2-uzmandan-kritik-altin-fiyati-tahminleri/
photo
5 626
1
‌Veriler Geldi: Balinalar, Bu 3 Metaverse Coin’e Hücum Etti! https://kriptokoin.com/balinalar-3-metaverse-coin-projesine-hucum-etti/
5 567
7
‌Bu Altcoin’e Milyonluk Hack Saldırısı: Fiyat Çakıldı! https://kriptokoin.com/altcoin-projesine-milyonluk-hack-saldirisi/
photo
5 631
3
‌Haftayı Ralliyle Açanlar: Bu 7 Altcoin Güçlü Fırlıyor! https://kriptokoin.com/bu-7-altcoin-guclu-firliyor/
photo
5 606
3
‌Yeni Covid Varyantı, Bu Altcoin’i Uçurdu: Yüzde 945 Yaptı! https://kriptokoin.com/yeni-covid-varyanti-bu-altcoin-projesini-ucurdu/
photo
5 533
4
Bitci.com Verilerine Göre Güncel Piyasa Bilgisi
5 377
1
‌Önemli Seviyeleri Bilen Analist: Bu Altcoin’den Biraz Sattım! https://kriptokoin.com/analist-bu-altcoin-varliklarimi-sattim/
photo
5 397
2
‌Analist, 6 Altcoin’e Dikkat Çekti: Çok İyi Projeler! https://kriptokoin.com/analist-6-altcoin-projesine-dikkat-cekti/
photo
5 400
4
‌3 Analist: Bitcoin’in Sıradaki Adımı Bu Seviyelere! https://kriptokoin.com/3-analist-bitcoin-btcin-siradaki-adim/
photo
5 429
1
‌Analist “Satın Almaya Değer” Dediği 5 Altcoin’i Duyurdu! https://kriptokoin.com/analist-almaya-deger-5-altcoin-duyurdu/
photo
5 707
6
‌Kraken, Popüler Altcoin’i Delist Ediyor! İşte Nedeni https://kriptokoin.com/kraken-bu-altcoin-projesini-delist-ediyor/
photo
5 828
1
‌İşte En Yüksek Dolaşıma Sahip 10 Meme Coin’in Listesi! https://kriptokoin.com/en-yuksek-dolasima-sahip-10-meme-coin-projesi/
photo
6 040
2
‌Kurumsal Yatırımcılar, Bu Altcoin’ler İçin Bitcoin’den Çıkıyor! https://kriptokoin.com/kurumsallar-altcoin-projeleri-icin-btcden-cikiyor/
photo
6 218
2
‌Beyaz Saray Eski Danışmanından Kritik Bitcoin ve Altcoin Yorumları! https://kriptokoin.com/kritik-bitcoin-ve-altcoin-yorumlari/
photo
6 159
2
‌Bu Meme Coin, Sosyal Medya Patlaması Yaşıyor: 2. Sırayı Kaptı! https://kriptokoin.com/bu-meme-coin-sosyal-medya-patlamasi-yasiyor/
photo
6 124
1
‌Analist: Kâr Satışları Başladı! Bitcoin Bu Seviyelere Gidiyor https://kriptokoin.com/bitcoin-bu-seviyelere-gidiyor/
photo
6 091
1
‌Yatırımcıların Radarına Aldığı 9 Altcoin Belli Oldu! https://kriptokoin.com/radardaki-9-altcoin-belli-oldu/
photo
6 100
3
‌Analist, Yükselecek 5 Altcoin İçin Giriş Seviyelerini Verdi! https://kriptokoin.com/yukselecek-5-altcoin-icin-giris-seviyeleri/
photo
6 209
3
‌Uzman Görüşü: Altın ve Gümüşe Yatırım Yapmak Mantıklı Mı? https://kriptokoin.com/altin-ve-gumuse-yatirim-yapmak-mantikli-mi/
photo
6 174
1
‌Analist, Yükseliş Beklediği 5 GameFi Altcoin’ini Duyurdu! https://kriptokoin.com/analistin-yukselis-bekledigi-5-gamefi-altcoin/
photo
6 118
5
‌Elon Musk, Bu Tweetleriyle DOGE ve Altcoin’leri Zıplattı! https://kriptokoin.com/doge-bu-elon-musk-tweetleriyle-zipladi/
photo
6 162
2
‌Bu 10 Altcoin’in Yükselişi Durdurulamıyor: Yeni Zirveler Geldi! https://kriptokoin.com/bu-10-altcoin-projesinin-yukselisi-durdurulamiyor/
photo
6 116
2
‌Haftalık NFT İncelemesi: İşte Piyasaya Damga Vuran Gelişmeler! https://kriptokoin.com/haftalik-nft-incelemesi-piyasaya-damga-vuranlar/
photo
5 974
1
‌Gizemli Analist: Bu 2 Altcoin, Büyük Bir Ralli Yapabilir! https://kriptokoin.com/analist-bu-2-altcoin-ralli-yapabilir/
photo
5 712
3
‌Bu, Dogecoin’in Yüzde 30’unu Elinde Tutan Balina Olabilir! https://kriptokoin.com/dogecoin-dogein-yuzde-30unu-elinde-tutan-balina/
photo
5 827
3
‌Milyonluk Takipçili Analist: İzle, Bu Altcoin ATH’ye Gidecek! https://kriptokoin.com/analist-bu-altcoin-athye-gidecek/
photo
5 541
2
‌Altın Analisti: Önce Bu Seviyelere Düşeceğiz, Sonra Bu Zirveler! https://kriptokoin.com/altin-once-dusecek-sonra-zirvelere-gidecek/
photo
5 516
1
‌Usta Analist: Bitcoin Fiyatı Bu Seviyelere Düşerse Şaşırmam! https://kriptokoin.com/analist-bitcoin-bu-seviyelere-duserse-sasirmam/
photo
5 521
1
‌Türk Yatırımcılar, Bu Hafta 10 Altcoin’e Odaklandı: İşte Liste! https://kriptokoin.com/turk-yatirimcilar-bu-10-altcoin-projesine-odaklandi/
photo
5 527
1
‌Analist: Bu Meme Coin, Metaverse’de Devrim Yapabilir! https://kriptokoin.com/bu-meme-coin-devrim-yapabilir/
photo
5 771
17
Last updated: 06.12.21
Privacy Policy