en
Feedback
марко і крапка

марко і крапка

Closed channel

Канал людини, яка пішла в активізм у 17, щоб зробити Україну кращою, і пошвидше з нього вийти... і жити нормальне життя... inst: @i.krapka.official підтримати донатом: https://base.monobank.ua/ACnGAGRArTZvkq

Show more
439
Subscribers
No data24 hours
-37 days
-1430 days
Posts Archive
🇺🇦 КМДА підтримала прайд-місяць 🏳️‍🌈
+1
🇺🇦 КМДА підтримала прайд-місяць 🏳️‍🌈

Думки ШІ з приводу цього доволі розумні https://g.co/gemini/share/04743b35b6cc

Repost from КиївПрайд
Збираємо 500 000 грн на протиповітряну оборону Банка збору Відкрити свою мінібанку Відзначаючи прайд-місяць, ми, через United
Збираємо 500 000 грн на протиповітряну оборону Банка збору Відкрити свою мінібанку Відзначаючи прайд-місяць, ми, через United24, збираємо на протиповітряну оборону. До місяця гордості прикуто чимало уваги, а квір-спільнота є активною частиною громадянського суспільства. Саме тому ми закликаємо підтримувати спільноту у боротьбі за рівність, а спільноту — ще більше підтримувати Сили оборони України. Україні потрібен надійний щит. І з кожним донатом цей щит міцнішатиме.

В Україні досі «модно» бути розумово відсталим суспільством. Суспільством, яке від своєї тупості і небажання дізнаватися правду вірить у «пропаганду ЛГБТ», ніби гомосексуальність передається повітряно-крапельним шляхом, і вірить у те, що треба «забороняти ґеїв, щоб їх не ставало більше», хоча їх більше не стає. Суспільство не здатних ні заґуґлити, ні прочитати дослідження. Але суспільство, яке вважає, що в розвинених країнах ставляться до ЛҐБТІК+ добре тільки тому, що суспільства розвинених країн тупі. Але у вашого вибору бути тупими є наслідки. Вони починаються вже зараз. Я нагадаю, що частина українців підтримала новий цивільний кодекс, який дозволяє розкрадати землю та забороняти військовим вести соціальні мережі, — підтримала тільки тому, що «кодекс не подобається ЛГБТ, а значить це хороший кодекс». Ви не будете в Європі, ви не станете розвиненою країною. Ви самі перетворюєте Україну на корупційну відсталу помийку. Ви даєте най*бувати себе, бо навіть не стараєтеся бути розумними. У 2020 році на росії відбувся референдум за внесення правок до конституції. Росіянам треба було голосувати «за» або «проти» кількох питань водночас: перше — обнулення строків путіна, аби він міг бути президентом ще кілька термінів, а ще одне серед іншого — чітку конституційну заборону одностатевих шлюбів. Російське телебачення перед цим випустило в етер ролики з пародіями на ґеїв і фразою «Такую расію ти вьібєрєш?». Росіяни побігли голосувати — звісно, за правки. Злякалися ЛГБТ і підтримали обнулення строків. Путін наїб*в росіян, а росіяни тільки і раді щоб їх наїб*ли. Можливо ви не дуже стежите, але що відбувається в Грузії? Ще одна країна, де суспільству важко поцікавитися, хто такі ЛҐБТІК+ насправді і «звідки вони беруться». Країна, яка десятиліття боролася за європейський курс, повністю програла проросійським силам. До влади прийшли симпатики росії та привели в органи агентів ФСБ. Бо перед тим тупеньке суспільство вдалося злякати тим, що «шлях в Європу — це більше ґеїв і крах скрєп». Місцеві «патріоти» робили акції, на яких палили прапори ЄС, і підтримували проросійські партії. А на чому тримав свою владу в Угорщині Орбан останнє десятиліття? На залякувані угорців «страшними ЛГБТ, які знищать традиції і родину». Технологія най*бки тупих гомофобних суспільств одна й та сама. Вас лякають «загрозою ЛГБТ» і ви підтримуєте яку завгодно пар*шу. Ви хочете, щоб в Україні вас най*бували так само? Ви хочете стрибати з криками «ура» за новий цивільний кодекс, який дасть Україні більше корупційних схематозів, бо головне що він «не подобається ЛГБТ»? Чомусь частина людей в Україні хочуть жити водночас як в Європі — з хорошою економікою та зарплатами, з демократією та прозорою владою, але водночас з тими самими тупими скрєпами, як в росії. Так не вийде. Якщо ваш вибір бути тупими, то вас чекає лише життя в корупційній помийці, як в росії чи їй подібних недодержавах.

Бути розумними чи бути обдуреними — тільки ваш вибір [ Моє звернення як ґея до українського народу ] Вже не вперше я бачу одне й те саме. Українці самі дають надурити себе. Самі активно докладаються, беруть участь в тому, аби перетворити Україну на країну, де політичні сили, що мають чи прагнуть влади, най*бують народ та замість розвитку лише паразитують, топлять державу в корупції, схемах утримання свого впливу будь-якою ціною, роблять відкат України на десятиліття назад та повертають її під російський вплив. Зараз це відбувається знову. Верховна Рада усім своїм складом, окрім лише двох депутатів, проголосувала за новий Цивільний кодекс, який повністю переписує усі сфери нашого життя: від шлюбу та сімейних відносин до користування землею, будь-яких договорів, розслідувань журналістами діяльності державних службовців... Проголосувала документ з 800 сторінок за один день, без обговорень з громадськістю та дискусій. Так само, як ще пів року тому голосувала за законопроєкт, який мав скасувати незалежність антикорупційних органів і фактично зупинити будь-які розслідування щодо Міндіча, Чернишова і всіх цих «колишніх друзів президента». А що в новому проєкті цивільного кодексу, за який проголосували зараз? Легалізація схем незаконного привласнення державної землі — лісів, берегів водойм та заповідних територій. Право для політиків та державних службовців вимагати видалення інформації про себе під аргументом «втрати суспільного інтересу». Заборона права використовувати свої сторінки в соціальних мережах для військовослужбовців. Як вам, нормально? А ще там же — впровадження обов'язкових строків на «примирення» подружжя, яке хоче розлучитися — так, наче дорослі люди вже не розберуться в своєму шлюбі без участі держави. І неможливість розлучитися одразу у випадку вагітності. Бо навіть якщо жінка вагітна від іншого, ти терпи і кохай, за тебе вирішили. Або якщо чоловік б'є, то так само будь з ним до кінця вагітності. У цьому ж кодексі — невизнання сімейних стосунків гомосексуальних людей навіть через суд. І повне анулювання вже визнаних шлюбів, де хтось з подружжя змінив стать. А ще «доброзвичайність», яка дає право на дискримінацію будь-кого за будь-якою ознакою, якщо це «відповідає усталеним нормам суспільства», хоча навряд у кожного з нас буде однакова відповідь, що в нашому суспільстві норма, а що ні. В усіх містах, великих і менших, вийшли люди протестувати проти нового ЦК. Бо бачать норми, які дозволять красти землю, які обмежують військових, і також вийшли ті, кого урізання прав ЛҐБТІК+ стосується напряму. А інша частина суспільства тим часом що? «Я підтримую нову редакцію Цивільного кодексу. Він дуже не подобається ЛГБТ, тому ми маємо його підтримати» — написали всяке таке і подібне. Єдина причина негативного ставлення до ЛҐБТІК+ — це свідоме рішення частини суспільства лишатися тупими та необізнаними. Бо за стільки років життя НЕ в совку ця частина суспільства так і не знайшла в собі бажання ознайомитися з елементарною інформацією. Ґеями не стають. Немає жодного ґея в світі, який обрав бути ґеєм. Ніхто би не обрав такого життя, де треба кожного дня витримувати стільки ненависті. Але є даність: 5-7% людей народжуються гомосексуальними. Орієнтація у всіх вроджена, і змінити її протягом життя неможливо. Це як колір очей, як зріст, як бути правшею чи лівшею. В будь-якому суспільстві і будь-де нас 5-7%. Що в Ірані, де звісно треба ховатися, що в Німеччині, де можна жити відкрито. І тут в Україні нас 5-7%. Ми тут є і нікуди ніколи не зникнемо. Але ми — українські ґеї, українські лесбійки, хочемо жити вільно. Хочемо мати нормальні умови: повагу, права створювати ті сім'ї, які природньо можемо — одностатеві. Ми бачимо приклади країн, де ЛҐБТІК+ вибороли гідне життя, бо самі суспільства цих країн зрозуміли, хто ми і що ми. Бо ці суспільства стали обізнаними, і як наслідок толерантними. Продовження нижче 👇🏼

У Верховній Раді створили міжфракційне депутатське об’єднання «Пошук Царства Божого і правди його». 🤡🔫☠️ Очолив — депутат Мазурашу, який раніше не раз подавав законопроєкти проти прав ЛҐБТІК+, скопійовані з російських законів. Раджу пошукати боже царство десь під Бахмутом. У мене є надійні джерела, які говорять, що воно може бути саме там.

нарешті допустили петицію проти ухвалення нового Цивільного Кодексу: https://petition.president.gov.ua/petition/264376 авторка: Христина Ратушна (Морозова) якщо ви теж проти, будь ласка, підпишіть

‼️ Поліція розігнала мирний протест проти нового Цивільного кодексу у Тернополі! Організатору мітингу погрожували адміністративною відповідальністю — повідомляє організатор. Деталі згодом.

👮🏼 Цікаві дії поліції під час мітингів проти нового Цивільного кодексу. Доброзвичайні. 🪧 Ще на першій акції в Києві 28.04
+9
👮🏼 Цікаві дії поліції під час мітингів проти нового Цивільного кодексу. Доброзвичайні. 🪧 Ще на першій акції в Києві 28.04 вони фільтрували плакати і прапори, вимагаючи прибрати матюки і «провокативне лгбт», а також зняти маски з облич (де ця вимога на антипрайдах?). 🪧 І от, вчора, 05.05 в Києві ситуація повторилась. Поліція діалогу фільтрує плакати всіх, хто прийшли на протест. Вимагають замальовувати матюки. І, чомусь, слово «ножів» («Годі ножів у спину»). 📞 З чатів інших міст знаю, що організаторам також дзвонять з поліції і питають за матюки і лгбт символіку. 🫠 🔱 Як було добре, коли по всіх містах були розвішані «іді нахуй».

Repost from КиївПрайд
ОНОВЛЕНИЙ СПИСОК АКЦІЙ ПРОТИ №15150 👉 ДНІПРО 2 травня 12:00 – 14:00 Дніпровська міська рада 👉 КИЇВ 5 травня, 19:00 місце та час згодом на сторінці Маршу жінок 17 травня місце та час згодом на сторінці інстаграм КиївПрайду 👉 ХАРКІВ деталі на сторінці @golden_nikk 6 травня, 19:00 сад Шевченка, біля м. Університет 10 травня, 12:00 сад Шевченка, біля памʼятника Т. Шевченка 👉 ВІННИЦЯ 7 травня, 19:00 місце та час згодом на сторінці Інсайт 👉 УЖГОРОД 7 травня, 20:00 Поштова площа 👉 ЛЬВІВ 7 травня, 19:00  пам’ятник Т. Шевченка деталі на сторінці Інсайт 👉 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 8 травня, 19:00  місце та час згодом на сторінці Інсайт 👉 ЧЕРНІВЦІ  9 травня, 12:00 місце та час згодом на сторінці Інсайт 👉 ОДЕСА деталі на сторінці Podruga club 10 травня, 10:00 Біржова площа 17 травня, 10:00 Біржова площа

Пост для рівних пацанів 🧑‍🦲 Кажуть там десь в тредсах жінки возмущаються новим цивільним кодексом, а чоловіки радіють, начебто, поверненню патріархату. Так от, пацани: сама не можу повірити, але ми тут з вами на одному боці. Бо якщо в вас склалось враження що то законодавство проти злобних феміністок й лгбтістів - то ніт! Уявіть, що вам дісталася підла й зрадлива дружина. Й вона, наприклад, народжує дітей від хтивого сусіда. Так от: У законопроєкті №15150 є заборона задоволення позову на розлучення під час вагітності та до року життя дитини. Буквально: "позов про розірвання шлюбу не підлягає задоволенню протягом вагітності дружини та протягом одного року після народження окрім окремих випадків". Окремий випадок - це не зрада, ніт. Це якщо супруга скоїть проти вас тяжкий злочин, або хтивий сусід визнає батьківство добровільно. Спростування факту вашого батьківства судом може допомогти... Але генетичний тест без згоди матері не зроблять, а тіки ваших підозр не буде достатньо. Навіть якщо ви їх з сусідом хоумвідео в суд принесете, це ще не означає що дитина не ваша. Тож рік й 9 місяців ви офіційно батя, й маєте забезпечувати. За законом. А от після того вже підете подавати в суд на розлучення. Але тоді суд буде вас ще примиряти. В обов'язковому порядку. Мінімум пів року. Й да, протягом цього строку ви теж за законом все ще офіційно чоловік і батько, з усіма відповідними наслідками... Якщо за ці пів року ваша підла зрадлива дружина встигне завагітніти від сусіда ще раз - вітаю! Ще на два роки ви офіційний чоловік і батя вже двох дітей! Те шо ви з дружиною одне одного не любите - для доброзвичайного суду не аргумент. А якщо дружина зацікавлена в продовженні цього шлюбу - він може тривати вічно. Реально!)) Цікавий момент: в своєму традиціоналізмі депутати зупинились на пів дороги, й священного середньовічного чоловічого права пиздити й вбивати дружину й нащадків в вас нема. Тож якщо спробуєте - з великою ймовірністю вас таки посадять. Але це ще не означає що розлучать! Якщо ваша зрадлива дружина наполягатиме на примиренні, то поки ви сидітимете вона з дітьми житиме спокійно в вашій спільній хаті. Ще й сусіда позове! Ну бо яке розлучення? Діти же ж! Ще й аліменти з ваших отіх тюремних заробітків отримуватиме. Так шо, пацани, якщо закон проти жінок й лгбт - це ще не означає, що він одночасно не проти вас. *Приписка для феміністок: Сестри, дуже вибачаюсь... Знаю що харам, але що поробиш, тре ж хоч якось достукатись до людей)))
#цитую пост Марини Усманової

Отут зібрана основна аналітика, що не так з проєктом

📢🇺🇦 28 квітня 2014 року у Донецьку пройшов останній на цей момент український мітинг. Тисячі людей — молодь, жінки, діти, старші люди — пішли маршем вулицею Артема з українськими прапорами та гаслами. Та за деякий час після початку на колону мирних активістів напали чоловіки в балаклавах — сили так званої «донецької народної республіки». Поліція не реагувала. Сьогодні Східний Варіант пригадує ті події разом з однією з організаторок мітингів у Донецьку навесні 2014 року Діаною Берг.

🏳️‍🌈 У День боротьби з гомофобією буде боротьба з гомофобією.🪧 Бунтуй! Кохай! Права не віддавай!
🏳️‍🌈 У День боротьби з гомофобією буде боротьба з гомофобією.🪧 Бунтуй! Кохай! Права не віддавай!

СЬОГОДНІ! З КАРТОНКАМИ!

Всіх нас ошелешило термінове голосування за сраний Цивільний кодекс, тому ми беремо картонки і виходимо на протест у Києві. С
Всіх нас ошелешило термінове голосування за сраний Цивільний кодекс, тому ми беремо картонки і виходимо на протест у Києві. Сьогодні, 28 квітня, 18:30, Майдан Незалежності. Організаторки - Neko Safespace. У них на сторінці є аналіз кодексу, а ось ще - у Фейсбуці Інни Совсун. Розповсюдьте і виходьте.

Repost from ҐРУНТ
Рада підтримала у першому читанні проєкт нового Цивільного кодексу. Рішення підтримали 254 парламентарі. Документ передбачає
Рада підтримала у першому читанні проєкт нового Цивільного кодексу. Рішення підтримали 254 парламентарі. Документ передбачає регулювання приватного права через дев’ять книг — від особистих і майнових до спадкових та міжнародних відносин.
▪️Кодекс уже викликав дискусії через окремі норми, зокрема щодо сімейного права (через суспільний розголос із проєкту вилучили дозвіл на шлюб із 14 років за рішенням суду). Водночас критика зберігається і щодо інших норм сімейного права, а також щодо майнових положень: серед іншого критики зазначають, що проєкт дозволяє визнавати недійсними земельні договори без суду і послаблює захист пам’яток і природоохоронних територій.

Сьогодні Верховна Рада прийняла новий Цивільний кодекс у першому читанні. Не читаючи сам текст. Не слухаючи зауваження. Зробили так, як хтось скерував. Голосування пройшло стрімко і, на превеликий жаль, передбачувано - депутати почали розходитися одразу після голосування. Документ, який визначатиме цивільне життя мільйонів людей на десятиліття вперед - проголосований між іншим, типу «між перервою і виходом на каву». Законотворчість як похід до супермаркету - зайшли, поставили галочку, вийшли. І це при тому, що правозахисні організації, фахові спільноти, юристи-практики, всі, хто насправді працює з людьми, а не з концепціями, подавали зауваження і до цього проєкту і до попередніх. Писали. Пояснювали. Чи враховано? - ні, їх почули рівно настільки, щоб прибрати норму про шлюб у 14 років і зробити вигляд, що документ «доопрацьований». Решта лишилась. Оце і є робота «найкращих депутатів країни» в дії, але дякую тим 2 депутаткам (Інна Совсун, Наталія Піпа), які були проти - це позиція. Цей документ справжній «витвір» пана Стефанчука, який так наполегливо його проштовхував - вдалося, тепер він повинен бути задоволеним. Варіанти запропонованого «виконання євроінтеграційних умов», які в цьому документі (раніше вже писала): - Якщо ваш чоловік вважає, що ви поводились «негідно» або вчинили «аморальний вчинок», він може через суд змусити вас повернути дівоче прізвище після розлучення. - Якщо є діти, то розлучитися «просто так» не можна. Спочатку обов'язковий етап «мирись-мирись». Без вашого бажання. Без можливості пропустити. - Якщо ви живете з партнером_кою однієї з вами статі, то ви юридично не існуєте. Фактичний союз у новому кодексі - виключно «жінка і чоловік». - Дискримінація заборонена, але якщо вона слугує «захисту доброзвичайності», тоді можна.
#цитую пост Оксани Гузь

💩 Сьогодні у Києві під час кінопоказу на фестивалі Sunny Bunny гомофоб розлив шкідливу рідину в залі і покинув приміщення. З
💩 Сьогодні у Києві під час кінопоказу на фестивалі Sunny Bunny гомофоб розлив шкідливу рідину в залі і покинув приміщення. Захід довелось перервати. Не подобається їм, що хтось «дивиться собі що хоче за закритими дверима». Їм треба вторгатися у наш простір і заважати жити життя. Всі аргументи по типу «святих дат», «дивлячихся дітей» чи уявної «загрози нації» — лише виправдання для гомофобії бажання нашкодити людям, які тобі не подобаються.

🏳️‍🌈ОдесаПрайд2026 ⚓️ 📆 11-17 травня