en
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

Open in Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Show more
9 326
Subscribers
-524 hours
-297 days
-11230 days
Posts Archive
Знаю, що збори на авто даються важче, аніж на ті ж дрони. Але вчора говорили з воїнами, які працюють на дронах, так вони резо
Знаю, що збори на авто даються важче, аніж на ті ж дрони. Але вчора говорили з воїнами, які працюють на дронах, так вони резонно зауважують, що потрібно на чомусь доїхати, щоб запустити ті дрони. То ж, донатимо на тачку. Залишилось 65 тис.грн. Дякуємо усім небайдужим! 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976!

Карта deepstate так дуже файно оновилась, до Завітного Бажання 😇

+1
Ух ти ж! Окупанти тікають з Урожайного в напрямку Завітного Бажання в супроводі касетних боєприпасів. Файно)

Раночку! Вночі, під час зорепаду загадав бажання, щоб ми з вами пошвидше закрили збір на авто для десантників. Конструктивне бажання, правда?) Тим паче, що залишилось зібрати 80 тис.грн! 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

В т.о. Олешках влучання метеора)))

Repost from Сіль
Про "часткові успіхи в районі села Роботине". Наша арта вибиває там окупантів. Щодня і методично. Відслідковуються пересування, виявляються місця, де є особовий склад і накриваються. Один з екіпажів нашого взвод, який власне виявляв і коригував, у підписі вказав, що на відео знищення "підар-хати". Ми не стали сперечатися щодо назви. Ну і чим не успіх?

Знову прошу про лайк, комент та репост у дописах у Фейсбук Твіттер (Хуіттер🤡) Вже зібрали 100 тис.грн із 200 на авто для дес
Знову прошу про лайк, комент та репост у дописах у Фейсбук Твіттер (Хуіттер🤡) Вже зібрали 100 тис.грн із 200 на авто для десантників. Якщо кожен із 15 тис підписників скине по 6 грн. Дякую 👇 🫙: send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

А ще на росії від'ємно взлетів Су-30. Вічного польоту, терористи

4 попаданія в мост 🤡😈

+2
Схоже, кримський міст втомився

Доброго ранку! Маємо вже 85тис із 200 на авто для десантників! Прошу долучитись ранковою кавою 🇺🇦 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Repost from Сіль
Поле бою. Околиці села Роботине, Запорізька область.
Поле бою. Околиці села Роботине, Запорізька область.

Воїнам 148 огсадн десантно-штурмових військ просять нас допомогти із автівкою. Ми знайшли доступний варіант. Ціль 200 тис. грн! Дуже треба ваші 6, 66, 666 грн на смерть русні! Реквізити незмінні 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Цього 8-річного хлопчика на Коломийщині сьогодні вбили росіяни, запустивши ракету кинджал. Співчуття близьким і рідним... 💔
Цього 8-річного хлопчика на Коломийщині сьогодні вбили росіяни, запустивши ракету кинджал. Співчуття близьким і рідним... 💔

На Франківщині після ракетної атаки окупантів загинула дитина... Тварі...

Бо трєвожно 🤡🤡🤡
Бо трєвожно 🤡🤡🤡

У Москві знову щось вибухнуло. Мабуть БПЛА з БНР 😈

Вночі під Москвою щось знову гарно горіло 😇🔥
Вночі під Москвою щось знову гарно горіло 😇🔥

⚡️Німеччина передала Україні ще дві пускові установки ЗРК Patriot Огінь 🔥

Нагадаю, Буданов у Болгарії 🤡😈