en
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

Open in Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Show more
9 335
Subscribers
-724 hours
-217 days
-11330 days
Posts Archive
На сході знмщили Су-34 🔥
На сході знмщили Су-34 🔥

Вчора наші оператори БПЛА на Авдіївському напрямку зафіксували момент знищення чергового російського танчика. А ми продовжуємо збір їм на 5 мавіків. Долучіться гривнею! 👇 Банка на Мавіки https://send.monobank.ua/jar/2n6wFpqXsr

Воїн батальйону "Скала", друг Студент, який брав участь в обороні Авдіївки, передав особисто для Вас подяку! Машинка, яку ми
+2
Воїн батальйону "Скала", друг Студент, який брав участь в обороні Авдіївки, передав особисто для Вас подяку! Машинка, яку ми передавали хлопцям, активно працює і допомагає знищувати окупантів. Дякуємо! Давайте не зупинятись і продовжуємо допомагати. Потрібні ваші 6 грн на чергову автівочку 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

В Москві пожежа на території заводу, де виробляють літаки Су 🔥

Файно!

В Липецьку бадабум 💥

2 роки з початку останньої гарячої фази кількасотлітньої війни орди проти України. У нас вибору нема. Ми приречені вбити цього оскаженілого північного ведмедя, який знищує все живе на своєму шляху. Слава ЗСУ! Слава Україні!

Таки два 🔥🔥🔥

Ймовірно, збили ще й Су-34, який запустив ракету по Кропивницькому! 🚀🎉🎉🎉

+1
"хутор борец труда" 😄

"хлопци нє падайтє" передає українським суржиком наш корреспондент з Краснодарського краю 🤡🤣

— Выдали мне значит две купюры — 50 и 100 рублей. 100 рублей сразу разменял на купюры по 10 рублей. — А 50? — А-50 упал в н.п. Трудовая Армения

Русня офіційно повідомляє про два літаки, які від'ємно взлетіли 😈
Русня офіційно повідомляє про два літаки, які від'ємно взлетіли 😈

Офіційно!
+1
Офіційно!

Кайапи пишуть про ще один збиьий Іл-22 😈😈😈
Кайапи пишуть про ще один збиьий Іл-22 😈😈😈

"Чьота взриваєтся" 😈

Збили НАХУЙ 🤡🤡🤡🤡

+1
Ахахахаха))) Русачки пишуть, що збито ще один А-50 🚀🔥🔥🔥

Дякуючи американським та європейським друзям реалізували гарний проект. Швидка допомога поїхала батальйону «Любарт» V-й Батал
+2
Дякуючи американським та європейським друзям реалізували гарний проект. Швидка допомога поїхала батальйону «Любарт» V-й Батальйон СпП. АЗОВ. Швидка буде рятувати наших воїнів. Особливу подяку в реалізації проекту хочу висловити подрузі Anna Lewczuk. Аню знаю з часів Революції Гідності. Значну частину коштів зібрав Thomas Theiner. Також велика подяка усім, хто долучився до проекту, зокрема • @Yuriy Onyskiv • ⁠@Anya Verkhovskaya • ⁠@Maria Gryshchuk • ⁠@Kate Turchina • ⁠Европейці, від яких надійшла значна частина коштів / People of Europe who made the bulk of donations Також подяка Роман Шабрыкин та Сергей Столяренко, які дуже допомогли організаційно, а також здійснили серйозний капітальний ремонт нашого коника. Разом переможемо! І традиційно не зупиняємо наш марафон. Збір на чергову автівку для ЗСУ триває. Важлива кожна ваша гривня, долар, чи євро 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976