en
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

Open in Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

Show more
237
Subscribers
+124 hours
+17 days
-930 days
Posts Archive
І нагадаю, що сьогодні, в четвер та в суботу в чаті при каналі буде беззмістовний ор на тему Євробачення та псевдоекспертна опінія. Долучайтеся, щоб волати разом і генерувати більше опіній! *наспівує Milkshake man*

Так, друзі, ну ми зробили пости в інсті та ФБ і лишили коментар під відео Кварталу. Якщо вам не ліньки, залайкайте цей комент
Так, друзі, ну ми зробили пости в інсті та ФБ і лишили коментар під відео Кварталу. Якщо вам не ліньки, залайкайте цей коментар там (треба обирати "найновіші коментарі, так буде видно. Свої коментарі краще не писати, бо це їм тільки видачу покращить).

Вечірній квартал можна переіменовувати в Квартал Скандал чи шо. Дуже співчуваю гурту, абсолютно мерзенна ситуація, а вас закликаю підтримати розголосом і все таке. З початком історії можна ознайомитися в каналі Саші, а якщо коротко: незважаючи на пряму заборону від гурту ZWYNTAR, Вечірній Квартал все одно використав музику з пісні «Мексиканець» у своєму концерті і тепер прикидається шлангом.

Завтра настане день Великого Щорічного Австралійського Зсуву!
Завтра настане день Великого Щорічного Австралійського Зсуву!

Repost from N/a
Я все чекала на натхнення, чи слушний момент, але я знову у відрядженні і часу обмаль, тому цей день настав. Мої любимі медик
+1
Я все чекала на натхнення, чи слушний момент, але я знову у відрядженні і часу обмаль, тому цей день настав. Мої любимі медикині та один бойовий медик потребують у̶с̶ь̶о̶г̶о̶ вузлові турнікети. По особистим каналам вдалося домовитися з українським виробником Шлях за ахуєвшу знижку аж в 20%, але все одно треба грошики. Тому звертаюся до кентів та кентес - дайте по пару гривень на спецобладнання ❤️ Партія аж в 30 штук - ТРИДЦЯТЬ - обійдеться в 88 000. Це великі гроші, але в 5 разів вигідніше за середню ринкову. Не сподіваюся на диво, але все таки сподіваюся ✨ На вузлові турнікети Шлях для любимих бойових медикинь та медиків Кракену і НГУ Азов 🎯 Ціль: 88 000 ₴ 🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/5EtbU4qL9h 💳Номер картки банки 4441 1111 2382 2524

Це ж будуть гроші, правда? Гроші? І ментальне здоров'я?
Це ж будуть гроші, правда? Гроші? І ментальне здоров'я?

Також, хочу відмітити (як дитина, яка зростала на хуйовій фантастиці ака Лук'яненко): Хороший автор: красива незалежна жінка несподівано вішається на шию ГГ, якого бачить вперше. Це обґрунтована політична інтрига, яка вистрілить через багато часу! Поганий автор: красива незалежна жінка несподівано вішається на шию ГГ, якого бачить вперше. Ну бо хто б встояв проти такого красеня, мені... йому!!! Йому всі вішаються на шию!

Читаю «Хроніки Амбера» і поки що моя улюблена цитата це "Я довіряв йому, як рідному братові. Тобто, не довіряв ні на йоту" XD Дуже подобається як Желязни будує персонажів, дуже не подобається наскільки це (поки що?) сосисочна вечірка. В шокові з воєнного генія Корвіна та Блейза 🫠

Оооок, якщо вірити Kyiv Independent, то про нового Папу є хороші новини. (У відео він дійсно щось говорить про Україну, але я
Оооок, якщо вірити Kyiv Independent, то про нового Папу є хороші новини. (У відео він дійсно щось говорить про Україну, але я не знаю італійської і не можу зрозуміти що)

photo content

Repost from N/a
photo content

Найголовніше: Скоріше консерватор і негативно висказувався про ЛГБТ Поверхневий пошук про Україну не видає мені нічого взагалі Ага, натуралізований американець Так, мені теж цікаво, чи зустріне його ICE і спробує запроторити в Ель Сальвадор, якщо раптом Папа вирішить прибути з візитом до США 😅

Також: рилася в старих закладках і знайшла ОЦЕ. Не дякуйте. (дякуйте, я хочу подивитися скільки людей зацінило) https://purrli.com/

СЯД що конвалія НЕ в червоній книзі України! Де це знання було раніше, я п'ять років ходила повз бабусь в метро і кидала на т
СЯД що конвалія НЕ в червоній книзі України! Де це знання було раніше, я п'ять років ходила повз бабусь в метро і кидала на ті квіточки голодним оком 🥲

Народ, а порадите будь ласка якесь непогане політичне фентезі? Можливо, детективне і політичне, теж підійде.

Repost from N/a
Котани, раптово, збір! Проводить моя колега, для реально офігенної людини та розвідниці з позивним Акула, з якою я теж знайом
Котани, раптово, збір! Проводить моя колега, для реально офігенної людини та розвідниці з позивним Акула, з якою я теж знайомі особисто.
"Друзі, привіт! Я майже ніколи не пощу збори, сама стараюсь і свої і друзів закривати. Але тут прямо срочняк. Моя подруга, позивний Акула зараз на Харківському напрямку, командує одним зі спецпідрозділів НГУ. Там пекло, ви ж самі знаєте. Наступ, техніка летить, мов зорі на світанку гаснуть. А ремонтувати потрібно зараз. Ми самостійно закривали попередні збори, але потреби ростуть щодня – орда пре, як таргани. Зараз збір невеликий, але дуже терміновий – 86 000 гривень. Буду безмежно вдячна за будь-яку підтримку: донат, репост – все надважливо. Бо зараз кожен або воює, або підтримує тих, хто тримає наше небо і нашу землю. А вона свою справу робить вже четвертий рік. Робіть свою. Просто повірте в неї. І підтримайте.
На ремонт !!! 🎯Ціль: 86 000.00 ₴ 🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/21ndaLhUGW 💳Номер картки банки
4441 1111 2231 6288

photo content

Я так розумію чат жпт. Його "Я відмовляюся в це вірити" викликає майже співчуття. Ми всі там були, чатику. Ми просто минули ц
+1
Я так розумію чат жпт. Його "Я відмовляюся в це вірити" викликає майже співчуття. Ми всі там були, чатику. Ми просто минули цей етап десь на "Long live the king!"

Я думаю, що вони ховалися від мишів. 100% ХОВАЛИСЯ. ВІД. МИШІВ.
Я думаю, що вони ховалися від мишів. 100% ХОВАЛИСЯ. ВІД. МИШІВ.

One thing про мої поточні стосунки. Є певний відсоток розмов, який відбувається так: "Дзок, сонечко, допоможи будь ласка... О, знайшла!" — і це не тому, що я не докладаю зусиль до пошуків перед тим, як питати. Сьогодні ця магія вийшла на новий рівень. Я скаржилася, що не можу зрозуміти що я хочу їсти, і раптово зрозуміла))))