en
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

Open in Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

Show more
236
Subscribers
+124 hours
No data7 days
-1130 days
Posts Archive
photo content

#маю_думку Говоримо з Тенгро про стосунки, й я згадала свій улюблений злоякісний копінг-механізм при кПТСР. Улюблений - бо з усього "втф пішло не так" у кПТСРників цей механізм мені був найменш очевидний. Він також підв'язаний до надмірно лицарської поведінки, трикутника Карпмана та аспектів поведінки, які можна назвати викличними/демонстративними. Для початку, життя в умовах де розвивається кПТСР - це величезна порохова діжка в приміщенні, повному диму: ніхуя не видно й питання не в тому "чи їбане", а "коли та як саме". Безпеку формують стабільність, передбачуваність та патерни - і їх нема. Але дитячому мозку, ще не здатному витримувати фрустрацію невизначеності, патерни потрібні як кров у судинах, і загальну тенденцію він все ж ловить: це цикл "буря - затишшя - напруга - буря". Найскладніше в цьому циклі - вгадати таймінги. Вони не залежать від дитини, але знати таймінги потрібно, щоб отримати змогу навігувати й виживати у цих умовах. Є приблизне уявлення, що чим довший період затишшя, тим гіршою та жорстокішою буде буря - тому навіть в період спокою психіка не розслабляється, а шукає ознаки напруги, щоб підготуватися до конфлікту та вийти з мінімальними втратами. І якщо буря не наступає задовго, це не привід ні розслаблятися, ні радіти: їбане у будь-який момент. Можливо, з особливою жорстокістю. Так формується дуже кумедний механізм: поведінка, явним чи неявним чином спрямована на ескалацію конфлікту. Бо зрозуміло, що спокійно не буде. Миру не буде. Єдиний спосіб отримати короткий період затишшя - це пережити конфлікт. Якщо він буде достатньо яскравий, опонент виснажиться й витратить сили на відновлення. Цей час і є спокійний острівець, в якому можна існувати. Тож у дорослому віці люди з кПТСР можуть використовувати той самий механізм, щоб провокувати конфлікти (не замикайся в собі, кричи на мене); захищати близьких, жертвуючи собою психологічно тощо, і вони навіть не розумітимуть, звідки та сила, яка непереборно тягне їх в самий епіцентр проблеми. А згадала я сьогодні це, коли сказала Тенгро фразу "Ну, можливо, я можу переспрямувати цей поганий настрій на себе". Бо, звісно, буря краще за період напруги :) Моралі не буде, а от якщо є уточнюючі питання чи хочеться поділитися історіями - прошу в коментарі.

#своє В ній ідеальне все: голос, ніби вітер, Очі, які нагадують про пустелю; Як поправляє вона вороне волосся, Перебираючи пасма одне за одним. Я задихаюся. Падаю, пропадаю. Все, що було до неї, стає міражем. Тільки одне в ній моє не потішить серце: Те, що мене не кохає вона ні краплі.

Це я сьогодні. Співчувати не треба, це голод + залишки хвороби, тож скоро буду норм. От солідарність в коментарях проявляти м
Це я сьогодні. Співчувати не треба, це голод + залишки хвороби, тож скоро буду норм. От солідарність в коментарях проявляти можна)))

Хто з вас, зізнавайтеся))
Хто з вас, зізнавайтеся))

От тому я люблю фотографії. У мене паршива пам'ять, і я геть нічого не пам'ятаю, окрім загрозливо-куртуазного Сатаріса, заруч
+1
От тому я люблю фотографії. У мене паршива пам'ять, і я геть нічого не пам'ятаю, окрім загрозливо-куртуазного Сатаріса, заручин та загального почуття "це була чудова гра" (дякую, Інго та Бладі!) Але по фото видно емоції, і життя, і, здається, я дуже класно провела час. Радію за себе тоді, чотири роки тому. (А знімала, здається, Саша Че, але я не впевнена)

Ок ладна серйозне питання Тут хтось є, хто ніколи не висипався, а потім раптом почав? Що це виявилося - депресія, кптср, залізо, магній, нестача фізичних вправ, практики вдячності? Коліться, немає сечі терпіти ці пекельні борошна

жю. Це повідомлення написав Банді перед тим, як стрибнути на шафу. Я не знаю, що він хотів ним сказати.

Repost from N/a
‼️Я з відкритими комішками‼️ Так як грошенят поки нема то, пропоную вам ось такі портретики , вас, ваших персонажів з днд, з
+3
‼️Я з відкритими комішками‼️ Так як грошенят поки нема то, пропоную вам ось такі портретики , вас, ваших персонажів з днд, з різних всесвіті, та хоч фурсони, друга, чи собаки) Ціна : 350грн Час виконання: ~тиждень Буду радий поширенню і замовленням 🤲✨

Ну королева, хіба ні? 😍
Ну королева, хіба ні? 😍

"Хумансе, я тут завжди лежав! Нічого не знаю!"
"Хумансе, я тут завжди лежав! Нічого не знаю!"

Repost from N/a
Друзі, збір для найближчих, прошу долучитися - репостом, фінансово. Обіймаю й дякую! ❤️ Відьмак: “Всім привіт) Я регулярно за
Друзі, збір для найближчих, прошу долучитися - репостом, фінансово. Обіймаю й дякую! ❤️ Відьмак: “Всім привіт) Я регулярно задаю собі питання: чи може військовий повністю повернутися до мирного життя і чи можливе таке повернення взагалі? Теоретично так, бо змінені нейронні зв'язки можна перебудувати назад, досвід - інтегрувати, виростити собі резилентність, тощо. А на практиці - хз шо воно буде, цікаво. Але поки демобілізація нам не світе, - тож киньте гріш відьмакові, хто має бажання та можливість) Ми інвестуємо його у дoxлy pуcню і зможемо перевірити це якомога швидше)” Приват - 5168752082524284 Paypal - nordvald@gmail.com #anentropy #Ukraine #freedomisntfree

Хтось несподівано й стрімко захворів й у когось температура 38,5. Побажання щастяздоровлячка приймаються під цим постом. Ненавиджу хворіти(

Забудьте про огляд на Флоренс від мене, ЦЬОГО я не перевершу XD
Забудьте про огляд на Флоренс від мене, ЦЬОГО я не перевершу XD

ЗДААААААЛАААААААА!!!!!!!! ЗА ДВІ ГОДИНИ ДО ДЕДЛАЙНУ!!!!!!!

Тож, історія про цвях. Діджиталізація! Держава в смартфоні! Ви колись думали, в яку жопу вас може завести ця чудова ідея якщо у вас, наприклад, зламалася селфі-камера в смартфоні? А я перевірила. Я підписую податкові звіти за допомогою Дія.Підпис. Дуже зручно, але є нюанс: кожна дія вимагає посвітити їбалом. Що миттєво перетворюється на проблему, якщо камера, ну, не працює. (ноуп, авторизуватися за відбитком пальця не можна) Спроба оформити електронний підпис в монобанку теж спіткнулася об те саме: треба лице. Нема лиця – нема ключа. Телефон я замінила, а потім дізналася, що при зміні апарату підпис Дії перестворюється наново. Проблема в тому, що податкова приймає лише один конкретний ключ: тим, яким підписували перший звіт. І Дія не уточнює, чи вони відправили якесь повідомлення, що мій старий ключ не дійсний. Коротше, мені довелося дзвонити в податкову, де уже підказали, як перевірити скільки у мене зараз діючих сертифікатів підпису та підказали кому в Дії написати, щоб відповіла людина, а не ШІ. Зараз я на стадії "спробуйте перезаповнити звіт і підписати новим ключем, якщо не спрацює – пишіть в техпідтримку Дії". Побажайте удачі чи шо. Також, міняйте телефони вчасно. Селфі-камера в наш час то, виявляється, незамінна штука 😅

А у мене ввечері буде історія про «за браком цвяха» на податковий манер. Не повторюйте моїх помилок!

Олсо, нагадую, любі ФОП 3 групи: сьогодні останній день подачі податкової декларації!

Як смм, я ненавиджу Фейсбук. Там, мабуть, прикольно сидіти як користувачу, але от буквально один приклад, наскільки Фб пойобаний і чому саме я його терпіти не можу. В налаштуваннях Фб є підпункт "Політичний контент". Якщо зайти туди і натиснути "дізнатися більше", буде пояснення, як Фб добирає політичний контент та що робити, якщо не хочеться його бачити. Можна, каже Фб, натиснути на кнопку "вимкнути" – і тоді політичний контент не показуватиметься. Логічно, але є нюанс: у виборах налаштування політичного контенту немає режиму "вимкнути". Є "бачити за замовчуванням" та "бачити більше". І отак у них все.