Slow down, sister! 🇺🇦
Open in Telegram
18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba
Show more236
Subscribers
+124 hours
No data7 days
-1130 days
Posts Archive
А ще інколи мій список справ це полотно на 18 пунктів. А інколи – як сьогодні.
Нормалізую флуктуації продуктивності.
#кіно_серіали
Продовжую дивитися/передивлятися бондіану. Станом на кінець фільмів з Коннері/початок фільмів з Муром, змінився типаж жінки поруч з Бондом. Загалом, вони... Дурніші? Чого варта одна міс Гуднайт, яка... Ох, не буду про сумне.
Я сподіваюся, що тенденція не продовжиться, бо щось вона геть не втішає. Та й сам Бонд все частіше поводиться як мудень.
Але за жінок особливо образливо.
Repost from Contact 🇺🇦
Це Ф'ялар, в нього біда, і давайте ми йому зкинемося щоб у нього не було біди, бо медицина це пізда як важливо
Repost from N/a
+9
Ну шо, коти, прийшов час для збору на наш підрозділ...
ФПВ розбили декілька наших авто.
Ті машини, якими ми виїжджали на евакуацію, підвіз, виконання задач.
Зараз авто стоять.
А без них ми повільніші.
А повільніше тут — це зайвий ризик.
Відкриваю збір на ремонт кількох машин.
Потрібно якнайшвидше повернути їх у стрій.
Хто може — підтримайте гривнею.
Хто не може — репост теж допомога.
Дякую всім, хто тримає тил.
На ремонт сан. авто
🎯Ціль: 60 000.00 ₴
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/4gWABoPxSy
💳Номер картки банки
4874 1000 2394 7206
#рольове
Власне, сукня (обіцяють, що сьогодні поїде до мене)
Прекрасний прямокутник, плісе в районі колін, і, наскільки я роздивилася, жодних застібок-змійок. Хіба лінія плеча приспущена, але камон, стилізація.
Чи пасуватиме мені? Ставлю на те, що хуй там. Але яка різниця, якщо це те, що треба, + чорний светр з трикутним вирізом + нитка перлів, яку я НАРЕШТІ десь вигуляю.
Ще й 50% вовни у складі, що на поточні погоди якраз що треба.
#рольове
Я: сушу голову над тим, як знайти блядську спідницю під повсякденні двадцяті на мої стегна.
Сукня, на яку я дивилася місяць тому: привітики...
Не знаю шо там за хуйня їбуча, але я тіки спати налаштувалася, і якийсь сраний міг мене не зупинить.
*агресивно обіймає плюшеву сову*
Також: буду в Києві з 14 січня і приблизно на тиждень/півтора. Можна планувати зустрічі! Але краще десь, де недорого 😅
Дорогі рольовикиці, у мене наступного тижня гра і я нарешті перестала панікувати й почала дихати. Питання: стилізацію під що легше зібрати з тієї ж Шафи – едвардіанська епоха чи інтербеллум?
(Британія, нижчий середній клас, костюм "повсякденний, але хазяйка спробувала додати йому краси")
Питання номер два: як думаєте, які мають бути обов'язкові елементи?
Там Кіпр почав головувати в ЄС і визначив як головний пріоритет Україну, бо "кіпріоти знають що таке зіткнутися з агресією та окупацією і не залишать Україну в біді", і у мене зараз вираз обличчя такий цікавий, ви б бачили.
Але, еее, мабуть, дякую, а там подивимося?..
Repost from Holistic Translator
Перший збір нового року — допоміжна банка на автівки для друзів з екіпажу РЕБ ССО!
Військові втратили одразу дві автівки, а бойові задачі нікуди не ділися, тож давайте допоможемо зібрати, скільки зможемо, щоб їм вдалося пошвидше закрити це питання.
До речі, одна зі втрачених машин — саме та, на яку ми допомагали збирати кошти рік тому, тож буде тільки логічно долучитися до збору на її наступницю.
Для заохочення розіграємо серед ідентифікованих донатерів від 50 грн стосик манґи (поділимо на кількох переможців), тож залишайте свої імена чи контактні дані, якщо переказуватимете кошти з іншого банку.
Наша банка тут: https://send.monobank.ua/jar/8mYdfCLUTF
Заздалегідь усім дякуємо!
Repost from Laughter in a Time of War 🇺🇦
ПАРУШНІКІ!
З каналу: @wartimejokes
Надсилайте пропозиції: @wartimejokesbot
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
