en
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

Open in Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

Show more
237
Subscribers
No data24 hours
No data7 days
-1130 days
Posts Archive
Народ, прошу репост і допомогу.

Шось скетчу (на сусідній сторінці – людиська)
Шось скетчу (на сусідній сторінці – людиська)

Фан факт, тепер справжній: в Норвегії існують волонтери, які називаються «Нічні ворони». Вони сидять вночі у барах, п'ють каву і слідкують, щоб інші відвідувачі не зробили якоїсь аж геть забубенної дичини, особливо на камеру.

Фан (ні) факт на вечір: в Сакартвело – двісті п'ятий день безперервного протесту проти поточної влади.

Вау! І всього лише за одинадцять років після початку російської збройної агресії проти України! Ну слони!
Вау! І всього лише за одинадцять років після початку російської збройної агресії проти України! Ну слони!

Ви, бляха, не повірите, що зараз сталося.

Всідайтеся зручненько, дітки, розкажу вам історію! Є в ЗСУ є полк безпілотних систем Яструби. У полку безпілотних систем Ястр
Всідайтеся зручненько, дітки, розкажу вам історію! Є в ЗСУ є полк безпілотних систем Яструби. У полку безпілотних систем Яструби є батальйон Щедрик. У батальйону Щедрик є підрозділ Практика. У підрозділа Практика є Ендрю. У Ендрю є банка, яку дуже треба наповнити гримнями. У банки Ендрю є допоміжна банка для того, аби особисто мені було простіше колядувати у вас бабло. Як казали у книжці про Вархамєр Сороктисяч, у похмурій темряві майбутнього є тільки їбучі збори на війну. Бо переживши весь цей треш, ми вже не маємо ніякої змоги програти чи здатися. Тому будь ласка, наповніть цю баночку. Для того, аби великі машинки були полагоджені і знову вивозили великі дрончики і крила працювати, розвідувати і знищувати ворога. Не забудьте підписуватися, якщо кидаєте не з Моно, бо буде розіграш крила! Якщо хочете відкрити допоміжну на будь-яку суму, я дам вам контакт Ендрю. Дякую вам за ваші гривні і репости, а також лайки і моральну підтримку. Знаю, що вже купу разів юзався цей прийом, але тільки подумайте, що цей канал на 2к читачів міг би закрити цей збір, якби кожний кинув всього 23 грн. Лишилося зібрати 46к https://send.monobank.ua/jar/3Hu9mLzB9w

Малюю. Дуже недавольна Ґаргульєю. Дуже задоволена Трампом, хоч він і не очевидний.
Малюю. Дуже недавольна Ґаргульєю. Дуже задоволена Трампом, хоч він і не очевидний.

Кияни, одесити, ви як?

Блін, вибачте, я от тільки зараз подивилася новини. Йобана русня :(

Хочете прикол. Сьогодні зранку з мене зняли ще 75 гривень. Розмова з підтримкою приблизно така: - Поверніть гроші - Так ви ж уже залишали заявку - Так, і після цього ви зняли з мене ще гроші. Поверніть.

Згадала, що триста років не скетчила.
Згадала, що триста років не скетчила.

Хочете прикол У Київстара нова схема наїбонів. От сидиш ти в країні, де «Роумінг як вдома» не працює, думаєш собі що така розумна, вимкнула роумінг на картці і все збс. Але ні! Раз на кілька днів цей -₴+';#) буде пінгувати твою картку пакетом на 10кб і знімати свої 75 гривень на добу! Я така зла, пиздець. Я-то думаю, якого хєра у мене гроші на картці так швидко закінчуються. А це у нас Київстар придумав новий спосіб заробити. Оскільки у мене на телефоні немає є-сімки, а українська картка мені все ще потрібна, мій єдиний вихід – тримати баланс на рахунку у мінусі постійно, щоб не було змоги зняти гроші за нахєр мені не потрібний пакет інтернету. Бо тарифів без інтернету у них нема теж, як вони мені повідомили. Бісять пздц. .

Це я читаю будь-яку серію книг чи дивлюся будь-який серіал з перервою місяць та більше між книгами/сезонами

Шо там-шо там наш головний PeaceDeal розповідав про ескалацію зі сторони України, га? https://new.embassies.gov.il/ukraine/en/announcements/rising-lion-israel-iran-june-2025

Використовую ШІ щоб скрапувати отруту не сюди чи по лічках :)
Використовую ШІ щоб скрапувати отруту не сюди чи по лічках :)

Згадалося в контексті потенційного переїзду з ТГ. Я пам'ятаю, як мігрувала з вкантактіка на фб зі своїм пабліком з піснями та анонсами концертів. У мене там було, до речі, стільки ж підписників, скільки й тут – може, на кілька людей більше. Десь тричі я попереджала, що скоро паблік буде закритий, всі хто хоче далі слідкувати за анонсами, будь ласка, переберіться в ФБ, будь ласка. Все одно потім знайшовся унікум, який написав "Добрий день, а чого тексти пісень недоступні?"

Про стан здоров'я: 20 хвилин посиділа з прямою спиною на мітингу. Піймала біль в хребті та попереку, два епізоди судом, лежу в ліжечку під пледиком. Старість 😅 (це мені не гіршає, це я просто пишу відвертіше; а так мій фізичний стан кращий, ніж три місяці тому) (Жаліти не треба, але можна співчутливо поржати і поділитися своїми негараздами і як справляєтеся)

photo content
+1

🇺🇦🇷🇸 Вучич: Сербія бажає взяти участь у відновленні деяких міст чи регіонів в Україні 🔔 АЦБД | Балканські новини