en
Feedback
Девіанцев Євгенко

Девіанцев Євгенко

Open in Telegram
599
Subscribers
+124 hours
-27 days
-130 days
Posts Archive
голосуванян за гру в монобазі https://base.monobank.ua/25fnd9jF6J8KKi

стрім? ніяких більше стрімів. https://www.twitch.tv/deviantsev
стрім? ніяких більше стрімів. https://www.twitch.tv/deviantsev

ЦЕ СТАЛОСЬ Якісний ші українізатор на крімсон вийшов https://www.nexusmods.com/crimsondesert/mods/267 https://send.monobank.u
ЦЕ СТАЛОСЬ Якісний ші українізатор на крімсон вийшов https://www.nexusmods.com/crimsondesert/mods/267 https://send.monobank.ua/jar/hf2tv15fj подяку передавати сюди(все на зсу)

ОГО ЦЕ ШО СТРІМММММ нарешті зробили смачний українізатор для крімсона. доступ поки для монобазерів https://www.twitch.tv/devi
ОГО ЦЕ ШО СТРІМММММ нарешті зробили смачний українізатор для крімсона. доступ поки для монобазерів https://www.twitch.tv/deviantsev

Crimson Desert

НОВА ГОНКА, але аніме ригачка

жоско всіх розкладаю в марафоні https://www.twitch.tv/deviantsev
жоско всіх розкладаю в марафоні https://www.twitch.tv/deviantsev

Подякував всім за емоції підтримки дай бог вам не хворіти
Подякував всім за емоції підтримки дай бог вам не хворіти

Мене жоско укачало від крімсона і хочеться ригати і втратити свідосісьть тому стрім оф на сьогодні

Crimson Desert\

ФАКторіо, а потім, що монобазери наголосували https://www.twitch.tv/deviantsev
ФАКторіо, а потім, що монобазери наголосували https://www.twitch.tv/deviantsev

БОБРИИИИИИИ

Crimson Desert

спочатку грінди потім крімсон https://www.twitch.tv/deviantsev
спочатку грінди потім крімсон https://www.twitch.tv/deviantsev

Crimson Desert

ого хто це запустив? https://www.twitch.tv/deviantsev
ого хто це запустив? https://www.twitch.tv/deviantsev

Іван пропонує дати 100 дулярів на укр для дезерта, але з умовою що зберемо грошей для зсу хз як ці дві події поєднати Думки?

Грек з Владік ом порахували і виходить, що ші українізатор на крімсон дезерт вийде мінімум 200+ доларів або і більше... Тепер питання чи є бажаючі це спонсорувати? Бо звучить як забагато

Є у когось круте кермо до компа що лежить без діла? Я б взяв спробувати порівняти зі своїм кермом, щось цікаво стало чи велика різниця

Чат, колеги, товариші. На день народження брату треба подарувати 2.4 свисткові навуші. Стрімер радив Logitech G335 як я поняв. Мені треба 1. Щоб навушники були з мікро - і він не був супер всратий 2. До 4 к 3.Не було режиму телефонії 4. Не razer