ch
Feedback
Тезер

Тезер

前往频道在 Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

显示更多

📈 Telegram 频道 Тезер 的分析概览

频道 Тезер (@macotezer) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 14 610 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 7 676,并在 乌克兰 地区排名第 4 121

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 14 610 名订阅者。

根据 23 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -217,过去 24 小时变化为 -7,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 10.45%。内容发布后 24 小时内通常能获得 6.55% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 1 527 次浏览,首日通常累积 957 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 13
  • 主题关注点: 内容集中在 bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

凭借高频更新(最新数据采集于 24 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。

14 610
订阅者
-724 小时
-217
-21730
帖子存档
Доброго всім ранку)❤️ Я чуть проспав але угоди я вам скажу полетіли в космос📈
+1
Доброго всім ранку)❤️ Я чуть проспав але угоди я вам скажу полетіли в космос📈

Але й вас у безплатну групу я просто так залишити не можу 🤝 Тому наступний кол дам уже в загальну групу 💵💸 Слідкуйте за оновленнями 👀 P.S. До речі, зараз ще діє акція — доступ у приватну групу зі знижкою 50%. Хто давно придивлявся — саме час зайти 😉

Як ви друзі? Вдалось вам сьогодні заробити? Надсилав сьогодні кол в приватну группу по BTC 📈💸 Розумію, що для багатьох із в
+4
Як ви друзі? Вдалось вам сьогодні заробити? Надсилав сьогодні кол в приватну группу по BTC 📈💸 Розумію, що для багатьох із вас я поки що новий адмін — тому більшість поки просто придивляється 👀 І це абсолютно нормально. Довіра не будується за один день. Але ті, хто не побоявся та зайшов разом зі мною в приватній групі — вже забрали профіт 💸💵

Ням ням
+3
Ням ням

XAU Метали зараз газують дуже добре, але постійно пропускаю входи Торгую зі знижкою на BitGet↔️
+1
XAU Метали зараз газують дуже добре, але постійно пропускаю входи Торгую зі знижкою на BitGet↔️

Всім доброго ранку ☀️ Як ви? Прокинулись? Торгуємо сьогодні?

Ормузький пролив закрито Збитки які приносить її повне закриття важко оцінити, і чим довшою буде блокада тим це гірше для всього світу, і наслідки відчують всі Це доречі вперше в історії

Як гадаєте що побачимо раніше?
Anonymous voting

Ну що, шорти вилетіли в б.у. 🐱 Трохи шкода, бо шанс був непоганий. Але це частина гри — без цього ніяк. Головне, що без міну
Ну що, шорти вилетіли в б.у. 🐱 Трохи шкода, бо шанс був непоганий. Але це частина гри — без цього ніяк. Головне, що без мінуса і без емоційних рішень. Рухаємося далі 💪 Розслаблятися точно рано — ринок ще дасть можливості. Як у вас пройшов торговий день? Вдалось щось забрати з руху чи поки спостерігали? 👀

Метали Rip🪖 XAG -9% XAU -2% Це ще фонда не відкрилась👀

Якщо брати сам механізм входу, то поясню як би я це робив 🔽 🔹 65755 — це рівень відкриття дня. Для мене це орієнтир. Якщо ц
Якщо брати сам механізм входу, то поясню як би я це робив 🔽 🔹 65755 — це рівень відкриття дня. Для мене це орієнтир. Якщо ціна закріплюється нижче цього рівня, я працюю в шорт і починаю набирати позицію. Стоп ставлю за останню маніпуляцію по ціні (свіп/винос ліквідності). Зараз складно сказати, де саме вона сформується — безпечніше дочекатися американської сесії, бо саме там часто малюють чисту модель для входу. Для прикладу я прикріпив скрін — ось так би виглядав мій робочий сценарій входу 📊 P.S. У мене частина позиції вже набрана — я завжди залишаю невеликий обʼєм із попередніх шортів для можливості добору маржі. Тому по факту в мене зараз виходить досить комфортна середня точка входу. 😉

Якщо дивитись глобально та враховувати те, що зараз відбувається у світі — говорити про лонги, м’яко кажучи, складно. Фон біл
Якщо дивитись глобально та враховувати те, що зараз відбувається у світі — говорити про лонги, м’яко кажучи, складно. Фон більше схиляє до обережності, ніж до агресивного набору позицій вгору. З досвіду також можу сказати: перші числа місяця приблизно у 80% випадків проходять із шортовим настроєм. Ринок часто дає тиск вниз перед тим, як визначитись із подальшим напрямком. Якщо дивитись на 4H, видно залишений 4H BPR (відмічав його на графіку) — для мене це магніт по ціні. Плюс залишилась ліквідність у зоні 65k, яку логічно було б підчистити. Особисто я розглядаю варіант, що при відпрацюванні цієї зони можу навіть не фіксувати всю позицію, а залишити частину з прицілом на подальший рух у район 63k. Поки структура не змінена — працюю по тренду.

Всім доброго дня та вдалого торгового тижня 👋 Підведу невеликий підсумок угод за минулий тиждень 📊 У середу отримали гарний
+5
Всім доброго дня та вдалого торгового тижня 👋 Підведу невеликий підсумок угод за минулий тиждень 📊 У середу отримали гарний вихід по BTC та ETH. Побачив, що ефір свою ціль уже забрав, а BTC виглядав слабше — сил на продовження руху не вистачало. Зайшов з м1 після підтвердження та забрав достойний результат ✅ У суботу закрив позиції одразу на двох біржах — був максимально впевнений у відпрацюванні сценарію. P.S. Такі угоди ви регулярно можете бачити в нашій приватній групі 😉

65977 Bybit (ціна вікдриття 1хв свічки на 9:00) 65981 Binance (ціна вікдриття 1хв свічки на 9:00) @A15SMS 66071 практично вга
65977 Bybit (ціна вікдриття 1хв свічки на 9:00) 65981 Binance (ціна вікдриття 1хв свічки на 9:00) @A15SMS 66071 практично вгадав ціну ну і найблище значення) Вітаю! Написав тобі в приватні повідомлення @Kennil3 66100 був близько)

BTC Йоу Макро та гео ситуацію я навіть описувати не буду, там несеться якась люта діч Сиджу чекаю відкриття омерики, і буду с
BTC Йоу Макро та гео ситуацію я навіть описувати не буду, там несеться якась люта діч Сиджу чекаю відкриття омерики, і буду слідкувати Також до опціонів приглядаюсь. Суто на вечір пару гривень витягнути і піти чілити Торгую на біржі BingX

BTC В першу чергу всіх вітаю з першим днем весни❤️ Бажаю щоб ваші PNL зеленіли разом з природою☀️ Трішки тех аналізу в першом
+1
BTC В першу чергу всіх вітаю з першим днем весни❤️ Бажаю щоб ваші PNL зеленіли разом з природою☀️ Трішки тех аналізу в першому скріні просто для того щоб ви розуміли те що тренд у нас досі низхідний і тому треба бути обередним в роботі Загалом ціна ці дні рухається тільки за рахунок новин навколо Ірану. Збройний конфлік продовжується і якогось компромісу та стабілізації досі немає Ціна зараз в середині локального ренжа Уже вранці в азію може бути досягнуто як 70к так і 62к. Як буде розвиватись ситуація в Ірані поки не відомо, і то як відкриється ринок поки загадка. Якщо залишимось в даному діапазоні то візьму вечероком кол і пут опціонів і вже вранці буду фіксувати профіт Торгую на біржі BingX

Ну що, поки в світі війна і твориться казна що) від себе запускаю розіграш 🔥 Хто вгадає ціну BTC у понеділок о 9:00 ранку — той і переможець 🥇 Пишіть свої варіанти ціни в чат групи ⬇️ Одна ціна — один учасник Коментарі приймаються до неділі 13:00 Фіксуємо ціну в 9:00 в понеділок Найближче значення забирає приз в USDT🏆

BTC ETH США почали наносити удари по Ірану Ринок вже реагує проливом🩸 В понеділок скоріш за все побачимо прискорення низхідн
+1
BTC ETH США почали наносити удари по Ірану Ринок вже реагує проливом🩸 В понеділок скоріш за все побачимо прискорення низхідного руху, тому торгуйте обережно Торгую на біржі BingX

GBP Хто набирав??? Бо я встиг тільки половину пампа по золоту забрати і все Торгую на біржі BingX
GBP Хто набирав??? Бо я встиг тільки половину пампа по золоту забрати і все Торгую на біржі BingX

BTC Йоуу Ситуація достатньо весела Спекулятивний ріс на фоні новин про те що США домовились з Іраном, і на наступний день цю
BTC Йоуу Ситуація достатньо весела Спекулятивний ріс на фоні новин про те що США домовились з Іраном, і на наступний день цю новину відкидають і кажуть що не домовились) Добре що дали гарну волатильність в ринок, але повна інвалідація всього лонгового руху ні до чого доброго не приведе. Поки зберігаються шанси на можливе закріплення та додаткову лонгову реакцію, але потрібно вчасно визначити момент можливого попиту. Також попереду вихідні і ми не знаємо які "ігри" будуть розвертатись на геополітичному полі. Між Афганістаном та Пакистаном уже почався збройний конфлікт, ну і у Трампа як ми знаємо терпіння не резинове. Ждемс👀 Торгую на біржі BingX