ch
Feedback
Кежулам Вхід Заборонено

Кежулам Вхід Заборонено

前往频道在 Telegram

😎Пишу що хочу. Авторський блог про ігри з крінжовими мемами✌️ Чат: https://t.me/nocasulschat Пропонуйка, реклама та зворотній зв'язок: @hjvkhu Dark Souls 2 SOTFS - найкраща гра всіх часів

显示更多
3 126
订阅者
-424 小时
-77
+930
吸引订阅者
六月 '26
六月 '26
+48
在8个频道中
五月 '26
+49
在11个频道中
Get PRO
四月 '26
+28
在13个频道中
Get PRO
三月 '26
+52
在8个频道中
Get PRO
二月 '26
+28
在6个频道中
Get PRO
一月 '26
+23
在7个频道中
Get PRO
十二月 '25
+192
在4个频道中
Get PRO
十一月 '25
+159
在6个频道中
Get PRO
十月 '25
+170
在2个频道中
Get PRO
九月 '25
+49
在6个频道中
Get PRO
八月 '25
+128
在6个频道中
Get PRO
七月 '25
+167
在6个频道中
Get PRO
六月 '25
+106
在4个频道中
Get PRO
五月 '25
+98
在12个频道中
Get PRO
四月 '25
+190
在6个频道中
Get PRO
三月 '25
+86
在7个频道中
Get PRO
二月 '25
+62
在7个频道中
Get PRO
一月 '25
+32
在3个频道中
Get PRO
十二月 '24
+30
在3个频道中
Get PRO
十一月 '24
+40
在16个频道中
Get PRO
十月 '24
+27
在6个频道中
Get PRO
九月 '24
+38
在0个频道中
Get PRO
八月 '24
+46
在1个频道中
Get PRO
七月 '24
+74
在4个频道中
Get PRO
六月 '24
+58
在4个频道中
Get PRO
五月 '24
+169
在12个频道中
Get PRO
四月 '24
+44
在6个频道中
Get PRO
三月 '24
+585
在19个频道中
Get PRO
二月 '24
+61
在5个频道中
Get PRO
一月 '24
+43
在6个频道中
Get PRO
十二月 '23
+2 242
在26个频道中
Get PRO
十一月 '23
+744
在14个频道中
Get PRO
十月 '23
+46
在4个频道中
Get PRO
九月 '23
+722
在0个频道中
Get PRO
八月 '23
+1 973
在0个频道中
日期
订阅者增长
提及
频道
28 六月+2
27 六月0
26 六月+1
25 六月+2
24 六月+1
23 六月0
22 六月0
21 六月+3
20 六月+2
19 六月+1
18 六月0
17 六月0
16 六月+2
15 六月0
14 六月+2
13 六月0
12 六月+2
11 六月+2
10 六月+1
09 六月+3
08 六月+3
07 六月+2
06 六月0
05 六月+4
04 六月+5
03 六月+2
02 六月+7
01 六月+1
频道帖子
А який ваш улюблений рєзідєнтік? 🥰 #щітпост

2
没有文字...
972
3
Що оберете?
1 313
4
没有文字...
1 284
5
Референси в Final Fantasy 16 просто неймовірні 🤗 #щітпост
Референси в Final Fantasy 16 просто неймовірні 🤗 #щітпост
1 302
6
😂За ціну стім машини можна купити свіч 2 і його ексклюзиви і ще майже половина залишиться на ще І ні, свіч 2 не емулюється,
😂За ціну стім машини можна купити свіч 2 і його ексклюзиви і ще майже половина залишиться на ще І ні, свіч 2 не емулюється, найближчі 3-4 роки емулюватись не буде і стім машина його емуляцію точно не потягнула б 😧 #цікаво
1 395
7
Поки ти граєш в гей-порно в майнкрафті, нормальні пацани благословляють в роблоксі 💃 #щітпост
Поки ти граєш в гей-порно в майнкрафті, нормальні пацани благословляють в роблоксі 💃 #щітпост
1 303
8
Донатимо
1 146
9
Як виглядає флоп #цікаво
Як виглядає флоп #цікаво
1 180
10
🤩Pillars of Eternity – Baldur’s Gate 3 до Baldurs Gate 3 Пройшла корочі Pillars of Eternity. Повне проходження всього контен+9
🤩Pillars of Eternity – Baldur’s Gate 3 до Baldurs Gate 3 Пройшла корочі Pillars of Eternity. Повне проходження всього контенту на найвищій складності зайняло в мене 150 годин. І це було просто фантастично 💃 Сюжет та наратив в грі дуже сильні. Читати доведеться багато, десь на рівні Disco Elysium. І мова тут теж не пук срєньк. Іноді такі конструкції завернуть, що доводиться лізти в перекладач. Цікаві квести, інтрига, драма, плоттвісти, епічна історія – все як треба 😎 Окрім основного сюжету тут купа небанальних сайдів з крутими історіями. Можна розповісти хлопчику, що його батя ходить на блядки, вштиритися наркотою, закрити наркопритон або завербувати огра у власну фортецю 🥰 Напарники теж ахуєнні. Так, взаємодій між ними в рази менше, ніж у грі Ларіанів, але їхні особисті квести дуже круті, а характери максимально різноманітні. У нас є простий хлопець, який втратив віру після загибелі брата на війні. Чаклун із роздвоєнням особистості. Безумний пріст, який убив бога. Повитуха, що промивала мізки мамкам бездушних дітей. Робот-асасін чи Монах-норкоман 🍫 Коротше, читати всі ці ахуїтельні історії було одним суцільним задоволенням ⌨️ Але, на відміну від Disco Elysium, тут окрім діалогів ще є й геймплей. Obsidian не тільки придумали комплексний світ із власним лором без D&D, а ще й створили свою унікальну систему, яка на диво працює просто чудово. Навіть на низьких рівнях тут немає класичної D&D-проблеми, коли ти і скелет п’ять хвилин поспіль промахуєтесь один по одному 👏 Світ розбитий на купу компактних і дуже насичених мап. На локаціях тонни контенту та луту, кожен кут, NPC і енкаунтер тут не дарма. П’ять міст із сотнями квестів, 15-рівневий данж, каналізація, болота, печери з драконами та руїни з роботами – все на місці. Все наповнене вручну і з любов’ю 😎 А ще в нас є власна фортеця, яку можна апгрейдити, захищати і отримувати за це різні ніштяки. І ворогів тут теж дофіга. Бійок у грі вистачає, причому противники дуже варіативні та непрості. Оскільки ми керуємо паті з шести персонажів, енкаунтери теж немаленькі, і бійка проти десяти ворогів одночасно на високій складності – це абсолютна норма 🥱 Але бойова система (а вона тут в реальному часі з тактичною паузою) робить ці битви швидкими та зручними. Навіть на геймпаді мікроконтролити неважко, а купа налаштувань паузи та ШІ напарників допомагають контролювати весь цей хаос. За всю гру в мене жодного разу не виникло відчуття, що бійки нудні чи несправедливі. Кожен енкаунтер був веселим і не перетворювався на дроч 🍒 За відчуттями гра нагадує навіть більше Shin Megami Tensei, ніж Baldur’s Gate. Якщо в BG3 якийсь Hold або Charm часто вже вирішує результат бою, то тут десятки дебафів і контролю в обидві сторони – це норма. Вороги активно ламають життя твоїй паті, а успішна домінація дракона на десять секунд ще зовсім не означає перемогу 🐶 Любителям мінмаксингу теж буде де розгулятися. Сотні унікальних шмоток, система покращень, купа перків і здібностей у кожного класу. Я проводила години в інвентарі та на респеках персонажів, щоб зібрати найкращі білди. І воно того вартувало. В ендгеймі моя рога різала супербосів секунд за десять, поки фронтлайн танкував, а маги тримали контроль 😎 Єдиний великий мінус – консольний порт. На PlayStation доступна лише версія для PS4, тому доводилося терпіти завантаження по 30–60 секунд. Плюс купа багів і краші приблизно кожні пів години. За 150 годин гра вилетіла в мене разів сто точно 😢 Добре хоч постійні автосейви не давали втрачати прогрес. Технічний стан консольних версій десь 5/10, тому якщо є можливість – грайте на ПК. Коротше, не гра, а просто казка. 10/10. Шедевр на всі часи. Якщо вам подобаються RPG і ви досі не грали в Pillars of Eternity, то я взагалі хз як ви живете. Грайте негайно просто зараз 💃 #огляд
1 915
11
😎Поки корпорації роблять слоп, я просто взяла і зробила гру мрії Сюжет, лор -> ChatGPT 5.5 Концепти, сцени -> Midjourney + N
😎Поки корпорації роблять слоп, я просто взяла і зробила гру мрії Сюжет, лор -> ChatGPT 5.5 Концепти, сцени -> Midjourney + NanoBanana 2 3D -> FLUX+Meshy AI Музика, звук -> SUNO+Everlabs Геймплей, катсцени -> Kling На все я витратила лише 3 години і створила фантастичне відео Майбутнє - за ШІ 🔫 #щітпост
1 980
12
Ваша оця Якудза (Stranger than Heaven) тепер не бітемап і не жрпг, а солзлайк паріслоп. Живіть з цим 🚶‍♀️ #цікаво
Ваша оця Якудза (Stranger than Heaven) тепер не бітемап і не жрпг, а солзлайк паріслоп. Живіть з цим 🚶‍♀️ #цікаво
1 747
13
💃Шось цього року прям презентація за презентацією і ігор прям ДУЖЕ БАГАТО. І постає питання коли і як усе це грати. Напевно+5
💃Шось цього року прям презентація за презентацією і ігор прям ДУЖЕ БАГАТО. І постає питання коли і як усе це грати. Напевно в 2026 я вперше за багато років відчуваю себе overwhelmed. Просто хз реально очі розбігаються, а часу на все фізично неможливо знайти. Коли вже та індустрія помирати почне, дайте беклог пройти скотиняки 😢 І нінтендо дірект прям хороший. Все хочуть продати мені свіча 2, але я не піддаюся 🫥 Даскблад - сістем селлер, але дуже дивно що досі не показали геймплей. Також не розумію хайпу по цій грі від людей, що хейтили найтрейн, бо це буквально ГІРШЕ за найтрейн - пвпве екстракшон на 8 морд. Ледве тримаюся щоб не взяти свіч 2, аде подивимось 🤩 Анонс ремейка Окаріни - це вау. Ще й в цьому році. З іншого боку - хотілось би всеж нову зельду в класичному стилі а не черговий ремейк 😤 Новий ксеноблейд вигляда красиво але де ж знайти 500 годин на попередні 3... 🥲 Кінгдом харц 4 - теж дуже хочу пограти, але мені ще 3 треба пройти щоб наздогнати 😳 Догма 2 Арізен - отут вже цікаво. Якщо додадуть хардмод - повернуся і допройду, якщо ж ні - це так і буде поганим слопом. Сподіваюсь вони виправляться 🥲 А от нова Файнал Фентезі - це 🚩. Бо це буквально реюз ПЕРШОЇ ЧАСТИНИ МОБІЛЬНОЇ ГАЧІ перероблений в сінгл щоб продати за фулпрайс і зрубити бабла. Виглядає як максимальний кешграб, тому точно ні 🔫 Коротше новини цікаві, а шо робити з цим - хз 🦶 А що ви, плануєте купувати свіч 2 заради Даскбладу? #цікаво
2 258
14
Не граю на ПК бо там ігри дорогі, а от плейстешон - дешева народна консоль, все для людей! 🥲 #щітпост+1
Не граю на ПК бо там ігри дорогі, а от плейстешон - дешева народна консоль, все для людей! 🥲 #щітпост
1 501
15
Індус трія помирає 😢 #щітпост
Індус трія помирає 😢 #щітпост
1 650
16
Ще раз дякую всім за донати. Друкуємо далі 😎👌 #звіт+1
Ще раз дякую всім за донати. Друкуємо далі 😎👌 #звіт
1 325
17
😄Вперше в історії Dark Souls 1 було пройдено без жодної атаки "Всенсі, але ж таке було", - скажете ви, але ні! Тру пацифіст ран раніше вважався неможливим і челендж ранери кілька разів за гру використовували атаки для просування, глітчів, та лікували самонів ⌨️ На цей раз все серйозно - жодної атаки за гру. Фантастичне досягнення і дуже красивий ран. Все це стало можливо завдяки рокам вивчання гри та знахідкам різноманітних багів 😏 Дуже цікаве відео, рекомендую подивитись: https://youtu.be/PBnMILmxDBo?si=l61GTotCtg0hK3r1 #цікаво
1 409
18
💃Duskfade - PS2 гра в найкращому сенсі Поганяла демку Duskfade і це прям дуже добре. Як самі розробники позиціонують - це кі+9
💃Duskfade - PS2 гра в найкращому сенсі Поганяла демку Duskfade і це прям дуже добре. Як самі розробники позиціонують - це кінгдом хартс + джек і декстер і воно так і грається 🎉 Це екшон-поатформер з доволі лінійними локаціями, але елементами метроідванії та бектрекінгом. За демку зустріла купу місць, куди тре повернутись з новими абілками 😄 При цьому вайб, історія і візуал явно надихались Кінгдом Хартс. Є казковий світ з гг і людьми хмаринками, але на фоні якась даркова фігня де всі люди вимерли 😯 Грається прям дуже файно. Стрибки дуже далекі, довгі і "плаваючі" але керується це прям добре і дає відчуття що ти ледь не літаєш по грі. Бойовка не супер комплексна, але з перспективою розвитку та новими мувами, для такої гри прям норм 💃 Одразу: це не рпг типу КХ, від КХ тут вайб. Геймплейно це метроід-зельда-адвенчура-платформер без якихось супер механік. Але мені дуже зашло. По демці все приємно, тому братиму дей 1. Реліз 13 серпня на всі платформи, а зараз можете качнути демо і додати в вішліст 🫥 https://store.playstation.com/uk-ua/concept/10014600 https://store.steampowered.com/app/2542020/Duskfade/ #вішліст
1 161
19
🤩Summer Game Fest був прям дуже хорошим Мене зацікавила ціла жменя ігор FF7: Revelation ще й одразу навесні 2027 це пік, точ
🤩Summer Game Fest був прям дуже хорошим Мене зацікавила ціла жменя ігор FF7: Revelation ще й одразу навесні 2027 це пік, точно преордер і гра на релізі. Дуже радує що так скоро 💃 Новий експаншон до монхану просто вибуховий, дей 1 купівля. Нова механіка з вибухами мега топ, не дочекаюсь як змінять Інсект Глейв 😘 1666 Амстердам виглядає топ, але надаль поки тіки ерлі аксес. Скоро гру не чекаємо 🤔 З вже анонсованого лорди 2, контрол, Sword of legends, Phantom Blade 0, Blood of Dawnwalker - коротше купа гарних солзлайків 🐸 Ґандам виглядає прям круто, ну а тупак в новій Якудзі це прям прикольно, сподіваюсь суттєво просуне франшизу на масового юзера 😘 А от Stellar Blade 2 щось так собі. Мені дуже подобалась перша гра, але вони прибрали Єву і замінили якоюсь школяркою, викинули минулий сюжет, та ще й замість меча з пушками тепер нецікаві кулаки. Подивимось, але преордерити вже не буду 😠 Коротше ігор грати не переграти, дуже добре. А що ви чекаєте з анонсованого? #вішліст #цікаво
1 023
20
🫥 Mina the Hollower - краща інді 2026 Ну що ж, я пройшла Mina the Hollower на 100% на харді і настав час розказати остаточні+9
🫥 Mina the Hollower - краща інді 2026 Ну що ж, я пройшла Mina the Hollower на 100% на харді і настав час розказати остаточні враження 😏 Повне проходження в мене зайняло 35 годин і це було ФАНТАСТИЧНО 🥰 В грі прекрасно майже все: геймплей, графон, саундтрек, левелдізайн... Єдина "слабка" сторона - основний сюжет. Ну він типу є і він логічний і зрозумілий, але це не щось вау-видатне, історія доволі проста. Наша героїня колись зробила генератори, їх ламають противники генераторів, вона їх чинить, а тіп каже що вони насправді погані. Ну коротше класична еко-драма. Тим не менш, кінцівка в гри доволі нестандартна і змогла навіть трохи здивувати. Але в цілому це не сюжетна гра, тож любителям кінця в ній робити нема чого 🤪 Хоч гра виглядає як "якась Зельда", але грається зовсім не так. Тут нема прогресії за допомогою ключових предметів чи абілок. 90% гри, окрім фінального данжу, відкрито одразу і ви можете проходити локації в будь якому порядку. Деякі з них складніші, але це ваш вибір ☕️ При цьому в грі є купа траверсал механік, які полегшують платформінг чи дозволяють отримати необов'язкові секрети. Можна стрибнути на 10+ "клітинок" при стандартному стрибку на 2. Можна пересуватися в стінах, ніколи не тонути в воді і так далі. Але все це - НЕ ПОТРІБНО щоб пройти сюжет 😏 Арсенал в Міни дуже широкий. Є 5 видів основної зброї, кожна з яких має по 2 апгрейди. Це важкий молот, швидкі ножі, бластер, довгий ціпок та навіть щит з парируваннями. Кожна зброя дуже сильно відрізняється від інших і впливає на стиль гри. Я грала в основному з ножами і це прям був дпс фест 👅 Додатково є 15 видів сайд зброї: від класичної кастлової сокири до призову привидів чи вибухового порталу. Також є 60 унікальних трінкетів які дають найрізноманітніші пасивні приколи: від воскресіння до удару молнією при отриманні дамагу до повного змінення роботи хілок 🫥 Коротше механік в грі - величезна купа і є варіанти для білдів на будь який смак. І через це трохи страждає баланс: напочатку гра доволі складна, але якщо все досліджувати, шукати секрети та колупати білди - вона швидко легшає і десь на середині можна вже танкувати босів обличчям. Тим не менш, це відчувається як досягнення, що "ухх мені вдалося зламати гру" 🤩 Щодо секретів: експлорінг в грі приємний та завжди винагороджує. Ледь не кожен екран ховає якусь секретку чи колектібл. Коди бігаєш, розглядаєш кожну стіну: чи нема там таємного ходу? І він зазвичай є! А ще є мініігри та таємні квести🎉 Окремо варто відзначити атмосферу та позасюжетні діалоги, персонажів та вайб. Гра... дивна і часто дивує. Тут є кріповий клоун що вистрибує і лякає. Скрімери впітьмі. Якась раптова жорстокість типу ворога що суїцидиться ножем в пузо, погребіння заживо, монстр що лиже землю, кріповий лялькар-танцівник і ще багато дичини. Але гра не відчувається кріповою, це скоріше якась фантасмагорія по типу Аліси в країні чудес 😺 В цілому це дійсно унікальна та дуже якісно зроблена гра. Це не черговий зельдалайк чи солзлайк, а самостійна і дуже крута пригода, в яку приємно і цікаво грати з перших хвилин та до самого кінця 🍒 А, ну і реіграбельність дуже сильна. Після проходження вас чекають НГ+ з рандомайзерами, віддзеркаленим світом і іншими приколами. 9,5/10, дуже рекомендую 🗣 #огляд
1 040