Кежулам Вхід Заборонено
前往频道在 Telegram
😎Пишу що хочу. Авторський блог про ігри з крінжовими мемами✌️ Чат: https://t.me/nocasulschat Пропонуйка, реклама та зворотній зв'язок: @hjvkhu Dark Souls 2 SOTFS - найкраща гра всіх часів
显示更多3 126
订阅者
-424 小时
-77 天
+930 天
数据加载中...
吸引订阅者
六月 '26
六月 '26
+48
在8个频道中
五月 '26
+49
在11个频道中
Get PRO
四月 '26
+28
在13个频道中
Get PRO
三月 '26
+52
在8个频道中
Get PRO
二月 '26
+28
在6个频道中
Get PRO
一月 '26
+23
在7个频道中
Get PRO
十二月 '25
+192
在4个频道中
Get PRO
十一月 '25
+159
在6个频道中
Get PRO
十月 '25
+170
在2个频道中
Get PRO
九月 '25
+49
在6个频道中
Get PRO
八月 '25
+128
在6个频道中
Get PRO
七月 '25
+167
在6个频道中
Get PRO
六月 '25
+106
在4个频道中
Get PRO
五月 '25
+98
在12个频道中
Get PRO
四月 '25
+190
在6个频道中
Get PRO
三月 '25
+86
在7个频道中
Get PRO
二月 '25
+62
在7个频道中
Get PRO
一月 '25
+32
在3个频道中
Get PRO
十二月 '24
+30
在3个频道中
Get PRO
十一月 '24
+40
在16个频道中
Get PRO
十月 '24
+27
在6个频道中
Get PRO
九月 '24
+38
在0个频道中
Get PRO
八月 '24
+46
在1个频道中
Get PRO
七月 '24
+74
在4个频道中
Get PRO
六月 '24
+58
在4个频道中
Get PRO
五月 '24
+169
在12个频道中
Get PRO
四月 '24
+44
在6个频道中
Get PRO
三月 '24
+585
在19个频道中
Get PRO
二月 '24
+61
在5个频道中
Get PRO
一月 '24
+43
在6个频道中
Get PRO
十二月 '23
+2 242
在26个频道中
Get PRO
十一月 '23
+744
在14个频道中
Get PRO
十月 '23
+46
在4个频道中
Get PRO
九月 '23
+722
在0个频道中
Get PRO
八月 '23
+1 973
在0个频道中
| 日期 | 订阅者增长 | 提及 | 频道 | |
| 28 六月 | +2 | |||
| 27 六月 | 0 | |||
| 26 六月 | +1 | |||
| 25 六月 | +2 | |||
| 24 六月 | +1 | |||
| 23 六月 | 0 | |||
| 22 六月 | 0 | |||
| 21 六月 | +3 | |||
| 20 六月 | +2 | |||
| 19 六月 | +1 | |||
| 18 六月 | 0 | |||
| 17 六月 | 0 | |||
| 16 六月 | +2 | |||
| 15 六月 | 0 | |||
| 14 六月 | +2 | |||
| 13 六月 | 0 | |||
| 12 六月 | +2 | |||
| 11 六月 | +2 | |||
| 10 六月 | +1 | |||
| 09 六月 | +3 | |||
| 08 六月 | +3 | |||
| 07 六月 | +2 | |||
| 06 六月 | 0 | |||
| 05 六月 | +4 | |||
| 04 六月 | +5 | |||
| 03 六月 | +2 | |||
| 02 六月 | +7 | |||
| 01 六月 | +1 |
频道帖子
| 2 | 没有文字... | 972 |
| 3 | Що оберете? | 1 313 |
| 4 | 没有文字... | 1 284 |
| 5 | Референси в Final Fantasy 16 просто неймовірні 🤗
#щітпост | 1 302 |
| 6 | 😂За ціну стім машини можна купити свіч 2 і його ексклюзиви і ще майже половина залишиться на ще
І ні, свіч 2 не емулюється, найближчі 3-4 роки емулюватись не буде і стім машина його емуляцію точно не потягнула б 😧
#цікаво | 1 395 |
| 7 | Поки ти граєш в гей-порно в майнкрафті, нормальні пацани благословляють в роблоксі 💃
#щітпост | 1 303 |
| 8 | Донатимо | 1 146 |
| 9 | Як виглядає флоп
#цікаво | 1 180 |
| 10 | 🤩Pillars of Eternity – Baldur’s Gate 3 до Baldurs Gate 3
Пройшла корочі Pillars of Eternity. Повне проходження всього контенту на найвищій складності зайняло в мене 150 годин. І це було просто фантастично 💃
Сюжет та наратив в грі дуже сильні. Читати доведеться багато, десь на рівні Disco Elysium. І мова тут теж не пук срєньк. Іноді такі конструкції завернуть, що доводиться лізти в перекладач. Цікаві квести, інтрига, драма, плоттвісти, епічна історія – все як треба 😎
Окрім основного сюжету тут купа небанальних сайдів з крутими історіями. Можна розповісти хлопчику, що його батя ходить на блядки, вштиритися наркотою, закрити наркопритон або завербувати огра у власну фортецю 🥰
Напарники теж ахуєнні. Так, взаємодій між ними в рази менше, ніж у грі Ларіанів, але їхні особисті квести дуже круті, а характери максимально різноманітні. У нас є простий хлопець, який втратив віру після загибелі брата на війні. Чаклун із роздвоєнням особистості. Безумний пріст, який убив бога. Повитуха, що промивала мізки мамкам бездушних дітей. Робот-асасін чи Монах-норкоман 🍫
Коротше, читати всі ці ахуїтельні історії було одним суцільним задоволенням ⌨️
Але, на відміну від Disco Elysium, тут окрім діалогів ще є й геймплей. Obsidian не тільки придумали комплексний світ із власним лором без D&D, а ще й створили свою унікальну систему, яка на диво працює просто чудово. Навіть на низьких рівнях тут немає класичної D&D-проблеми, коли ти і скелет п’ять хвилин поспіль промахуєтесь один по одному 👏
Світ розбитий на купу компактних і дуже насичених мап. На локаціях тонни контенту та луту, кожен кут, NPC і енкаунтер тут не дарма. П’ять міст із сотнями квестів, 15-рівневий данж, каналізація, болота, печери з драконами та руїни з роботами – все на місці. Все наповнене вручну і з любов’ю 😎
А ще в нас є власна фортеця, яку можна апгрейдити, захищати і отримувати за це різні ніштяки.
І ворогів тут теж дофіга. Бійок у грі вистачає, причому противники дуже варіативні та непрості. Оскільки ми керуємо паті з шести персонажів, енкаунтери теж немаленькі, і бійка проти десяти ворогів одночасно на високій складності – це абсолютна норма 🥱
Але бойова система (а вона тут в реальному часі з тактичною паузою) робить ці битви швидкими та зручними. Навіть на геймпаді мікроконтролити неважко, а купа налаштувань паузи та ШІ напарників допомагають контролювати весь цей хаос. За всю гру в мене жодного разу не виникло відчуття, що бійки нудні чи несправедливі. Кожен енкаунтер був веселим і не перетворювався на дроч 🍒
За відчуттями гра нагадує навіть більше Shin Megami Tensei, ніж Baldur’s Gate. Якщо в BG3 якийсь Hold або Charm часто вже вирішує результат бою, то тут десятки дебафів і контролю в обидві сторони – це норма. Вороги активно ламають життя твоїй паті, а успішна домінація дракона на десять секунд ще зовсім не означає перемогу 🐶
Любителям мінмаксингу теж буде де розгулятися. Сотні унікальних шмоток, система покращень, купа перків і здібностей у кожного класу. Я проводила години в інвентарі та на респеках персонажів, щоб зібрати найкращі білди. І воно того вартувало. В ендгеймі моя рога різала супербосів секунд за десять, поки фронтлайн танкував, а маги тримали контроль 😎
Єдиний великий мінус – консольний порт. На PlayStation доступна лише версія для PS4, тому доводилося терпіти завантаження по 30–60 секунд. Плюс купа багів і краші приблизно кожні пів години. За 150 годин гра вилетіла в мене разів сто точно 😢
Добре хоч постійні автосейви не давали втрачати прогрес. Технічний стан консольних версій десь 5/10, тому якщо є можливість – грайте на ПК.
Коротше, не гра, а просто казка. 10/10. Шедевр на всі часи. Якщо вам подобаються RPG і ви досі не грали в Pillars of Eternity, то я взагалі хз як ви живете. Грайте негайно просто зараз 💃
#огляд | 1 915 |
| 11 | 😎Поки корпорації роблять слоп, я просто взяла і зробила гру мрії
Сюжет, лор -> ChatGPT 5.5
Концепти, сцени -> Midjourney + NanoBanana 2
3D -> FLUX+Meshy AI
Музика, звук -> SUNO+Everlabs
Геймплей, катсцени -> Kling
На все я витратила лише 3 години і створила фантастичне відео
Майбутнє - за ШІ 🔫
#щітпост | 1 980 |
| 12 | Ваша оця Якудза (Stranger than Heaven) тепер не бітемап і не жрпг, а солзлайк паріслоп. Живіть з цим 🚶♀️
#цікаво | 1 747 |
| 13 | 💃Шось цього року прям презентація за презентацією і ігор прям ДУЖЕ БАГАТО.
І постає питання коли і як усе це грати. Напевно в 2026 я вперше за багато років відчуваю себе overwhelmed. Просто хз реально очі розбігаються, а часу на все фізично неможливо знайти. Коли вже та індустрія помирати почне, дайте беклог пройти скотиняки 😢
І нінтендо дірект прям хороший. Все хочуть продати мені свіча 2, але я не піддаюся 🫥
Даскблад - сістем селлер, але дуже дивно що досі не показали геймплей. Також не розумію хайпу по цій грі від людей, що хейтили найтрейн, бо це буквально ГІРШЕ за найтрейн - пвпве екстракшон на 8 морд. Ледве тримаюся щоб не взяти свіч 2, аде подивимось 🤩
Анонс ремейка Окаріни - це вау. Ще й в цьому році. З іншого боку - хотілось би всеж нову зельду в класичному стилі а не черговий ремейк 😤
Новий ксеноблейд вигляда красиво але де ж знайти 500 годин на попередні 3... 🥲
Кінгдом харц 4 - теж дуже хочу пограти, але мені ще 3 треба пройти щоб наздогнати 😳
Догма 2 Арізен - отут вже цікаво. Якщо додадуть хардмод - повернуся і допройду, якщо ж ні - це так і буде поганим слопом. Сподіваюсь вони виправляться 🥲
А от нова Файнал Фентезі - це 🚩. Бо це буквально реюз ПЕРШОЇ ЧАСТИНИ МОБІЛЬНОЇ ГАЧІ перероблений в сінгл щоб продати за фулпрайс і зрубити бабла. Виглядає як максимальний кешграб, тому точно ні 🔫
Коротше новини цікаві, а шо робити з цим - хз 🦶
А що ви, плануєте купувати свіч 2 заради Даскбладу?
#цікаво | 2 258 |
| 14 | Не граю на ПК бо там ігри дорогі, а от плейстешон - дешева народна консоль, все для людей! 🥲
#щітпост | 1 501 |
| 15 | Індус трія помирає 😢
#щітпост | 1 650 |
| 16 | Ще раз дякую всім за донати. Друкуємо далі 😎👌
#звіт | 1 325 |
| 17 | 😄Вперше в історії Dark Souls 1 було пройдено без жодної атаки
"Всенсі, але ж таке було", - скажете ви, але ні! Тру пацифіст ран раніше вважався неможливим і челендж ранери кілька разів за гру використовували атаки для просування, глітчів, та лікували самонів ⌨️
На цей раз все серйозно - жодної атаки за гру. Фантастичне досягнення і дуже красивий ран. Все це стало можливо завдяки рокам вивчання гри та знахідкам різноманітних багів 😏
Дуже цікаве відео, рекомендую подивитись: https://youtu.be/PBnMILmxDBo?si=l61GTotCtg0hK3r1
#цікаво | 1 409 |
| 18 | 💃Duskfade - PS2 гра в найкращому сенсі
Поганяла демку Duskfade і це прям дуже добре. Як самі розробники позиціонують - це кінгдом хартс + джек і декстер і воно так і грається 🎉
Це екшон-поатформер з доволі лінійними локаціями, але елементами метроідванії та бектрекінгом. За демку зустріла купу місць, куди тре повернутись з новими абілками 😄
При цьому вайб, історія і візуал явно надихались Кінгдом Хартс. Є казковий світ з гг і людьми хмаринками, але на фоні якась даркова фігня де всі люди вимерли 😯
Грається прям дуже файно. Стрибки дуже далекі, довгі і "плаваючі" але керується це прям добре і дає відчуття що ти ледь не літаєш по грі. Бойовка не супер комплексна, але з перспективою розвитку та новими мувами, для такої гри прям норм 💃
Одразу: це не рпг типу КХ, від КХ тут вайб. Геймплейно це метроід-зельда-адвенчура-платформер без якихось супер механік. Але мені дуже зашло. По демці все приємно, тому братиму дей 1. Реліз 13 серпня на всі платформи, а зараз можете качнути демо і додати в вішліст 🫥
https://store.playstation.com/uk-ua/concept/10014600
https://store.steampowered.com/app/2542020/Duskfade/
#вішліст | 1 161 |
| 19 | 🤩Summer Game Fest був прям дуже хорошим
Мене зацікавила ціла жменя ігор
FF7: Revelation ще й одразу навесні 2027 це пік, точно преордер і гра на релізі. Дуже радує що так скоро 💃
Новий експаншон до монхану просто вибуховий, дей 1 купівля. Нова механіка з вибухами мега топ, не дочекаюсь як змінять Інсект Глейв 😘
1666 Амстердам виглядає топ, але надаль поки тіки ерлі аксес. Скоро гру не чекаємо 🤔
З вже анонсованого лорди 2, контрол, Sword of legends, Phantom Blade 0, Blood of Dawnwalker - коротше купа гарних солзлайків 🐸
Ґандам виглядає прям круто, ну а тупак в новій Якудзі це прям прикольно, сподіваюсь суттєво просуне франшизу на масового юзера 😘
А от Stellar Blade 2 щось так собі. Мені дуже подобалась перша гра, але вони прибрали Єву і замінили якоюсь школяркою, викинули минулий сюжет, та ще й замість меча з пушками тепер нецікаві кулаки. Подивимось, але преордерити вже не буду 😠
Коротше ігор грати не переграти, дуже добре.
А що ви чекаєте з анонсованого?
#вішліст #цікаво | 1 023 |
| 20 | 🫥 Mina the Hollower - краща інді 2026
Ну що ж, я пройшла Mina the Hollower на 100% на харді і настав час розказати остаточні враження 😏
Повне проходження в мене зайняло 35 годин і це було ФАНТАСТИЧНО 🥰
В грі прекрасно майже все: геймплей, графон, саундтрек, левелдізайн...
Єдина "слабка" сторона - основний сюжет. Ну він типу є і він логічний і зрозумілий, але це не щось вау-видатне, історія доволі проста. Наша героїня колись зробила генератори, їх ламають противники генераторів, вона їх чинить, а тіп каже що вони насправді погані. Ну коротше класична еко-драма. Тим не менш, кінцівка в гри доволі нестандартна і змогла навіть трохи здивувати. Але в цілому це не сюжетна гра, тож любителям кінця в ній робити нема чого 🤪
Хоч гра виглядає як "якась Зельда", але грається зовсім не так. Тут нема прогресії за допомогою ключових предметів чи абілок. 90% гри, окрім фінального данжу, відкрито одразу і ви можете проходити локації в будь якому порядку. Деякі з них складніші, але це ваш вибір ☕️
При цьому в грі є купа траверсал механік, які полегшують платформінг чи дозволяють отримати необов'язкові секрети. Можна стрибнути на 10+ "клітинок" при стандартному стрибку на 2. Можна пересуватися в стінах, ніколи не тонути в воді і так далі. Але все це - НЕ ПОТРІБНО щоб пройти сюжет 😏
Арсенал в Міни дуже широкий. Є 5 видів основної зброї, кожна з яких має по 2 апгрейди. Це важкий молот, швидкі ножі, бластер, довгий ціпок та навіть щит з парируваннями. Кожна зброя дуже сильно відрізняється від інших і впливає на стиль гри. Я грала в основному з ножами і це прям був дпс фест 👅
Додатково є 15 видів сайд зброї: від класичної кастлової сокири до призову привидів чи вибухового порталу. Також є 60 унікальних трінкетів які дають найрізноманітніші пасивні приколи: від воскресіння до удару молнією при отриманні дамагу до повного змінення роботи хілок 🫥
Коротше механік в грі - величезна купа і є варіанти для білдів на будь який смак. І через це трохи страждає баланс: напочатку гра доволі складна, але якщо все досліджувати, шукати секрети та колупати білди - вона швидко легшає і десь на середині можна вже танкувати босів обличчям. Тим не менш, це відчувається як досягнення, що "ухх мені вдалося зламати гру" 🤩
Щодо секретів: експлорінг в грі приємний та завжди винагороджує. Ледь не кожен екран ховає якусь секретку чи колектібл. Коди бігаєш, розглядаєш кожну стіну: чи нема там таємного ходу? І він зазвичай є! А ще є мініігри та таємні квести🎉
Окремо варто відзначити атмосферу та позасюжетні діалоги, персонажів та вайб. Гра... дивна і часто дивує. Тут є кріповий клоун що вистрибує і лякає. Скрімери впітьмі. Якась раптова жорстокість типу ворога що суїцидиться ножем в пузо, погребіння заживо, монстр що лиже землю, кріповий лялькар-танцівник і ще багато дичини. Але гра не відчувається кріповою, це скоріше якась фантасмагорія по типу Аліси в країні чудес 😺
В цілому це дійсно унікальна та дуже якісно зроблена гра. Це не черговий зельдалайк чи солзлайк, а самостійна і дуже крута пригода, в яку приємно і цікаво грати з перших хвилин та до самого кінця 🍒
А, ну і реіграбельність дуже сильна. Після проходження вас чекають НГ+ з рандомайзерами, віддзеркаленим світом і іншими приколами. 9,5/10, дуже рекомендую 🗣
#огляд | 1 040 |
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
