ПТСР && Айті
前往频道在 Telegram
🛡 Infosec Specialist у Superhumans Center. ⚔️ Ветеран ЗСУ з інвалідністю внаслідок війни. 💻 Пройшов шлях від Frontend до CyberSec. 🎙 Розповідаю про соціалізацію ветеранів та цифрову гігієну Для зв'язку: https://t.me/AntonBrit
显示更多1 352
订阅者
无数据24 小时
+57 天
+1230 天
帖子存档
1 352
🚨Потрібна ваша допомога!🚨
Підтримка ЗСУ важлива, але так само важливо не забувати про поранених захисників і ветеранів! Саме з військовою травмою допомагає Superhumans Center.
Тисячі військових повертаються до нормального життя після проходження лікування та реабілітації. А найголовніше - всі послуги безкоштовні.
Тому я долучився до збору 10 000 грн на реабілітацію перших пацієнтів Superhumans Одеса. Це важлива підтримка нового центру та нових пацієнтів в південній частині України.
Три роки тому з'явився перший Superhumans. Сьогодні команда готується до відкриття вже третього центру - в Одесі.
За кожним новим центром стоять люди. Люди, які вчаться знову ходити, працювати, обіймати рідних і будувати своє життя після травми.
Саме тому я долучаюся до спільного збору Superhumans & ПриватБанк.
Загальна мета - 3 000 000 грн, і ПриватБанк подвоїть кожну зібрану гривню.
У каруселі - лоти, які можна виграти за донат на будь-який конверт цього збору: кава з Ольгою Руднєвою, браслет як у принца Гаррі та лімітований мерч Superhumans.
А ще для донатерів саме на мій конверт, буде розіграно окремий подарунок.😎
Посилання на конверт: https://next.privat24.ua/env/donate/e37e5aa2
За донат і репост - плюс в карму! 🫡
1 352
Кіберспільнота розвивається!🫡
Все більше людей приєднується до нашої команди, серед них усе більше спеціалістів, ветеранів, військових та цивільних.
А найкрутіше те, що до нас долучаються люди зі значним досвідом у сфері та вільно діляться своїми знаннями.
Я, своєю чергою, шукаю цікаві матеріали на різні теми й напрямки та наповнюю нашу базу знань.🫡
Я звичайно не думав, що аж таке закрутиться, але мені це подобається.🤗
PS. Якщо хочете вступити до цієї спільноти то пишіть мені.
1 352
Сізіфове життя
На вихідних зрозумів, що все сучасне життя - це алегорія на Сізіфову працю. Постійно треба рухатися вперед, розвиватися, рости тощо. А якщо зупинишся, все, той камінь тебе просто роздавить.
І я оце подумав, яке ж важке це сучасне життя. Нам з усіх боків продають ідею успішного успіху, постійного зростання та безперервного навчання, але ніхто не каже, що робити, коли ти просто втомився. Коли ти вкладаєш гігантську кількість сил, часу та здоров'я в цей рух, а відчутного профіту чи полегшення не бачиш. Навпаки, що вище ти піднімаєшся, то важчим стає цей триклятий камінь.
Здається, ніби ти потрапив у замкнене коло, зупинитися не можна, бо система тебе роздавить, а бігти далі вже немає ресурсу. І в цій точці виникає злість. Злість на цей нескінченний біг, на постійні нові вимоги, які сиплються звідусіль, і на те, що твої надзусилля сприймаються як належне, не приносячи очікуваного результату тут і зараз.
Особливо коли знаєш, що існують шляхи обійти цей камінь і здебільшого отримувати профіт. І тоді виникає питання, навіщо я постійно обираю складний шлях?
Коротше, я просто втомився від усього цього. Та й набридла вже вся ця хрінь.
Усім спокійного та продуктивного тижня. Звучить, звичайно, смішно після такого тексту. Але, мабуть, у цьому і є суть, зранку знову впертися в той камінь і штовхати його далі. 🥲
1 352
А ви використовуєте різні паролі чи ліньки?)
PS. Щось я вигорів, а до відпустки ще довго.🥲
1 352
Кібербезпековий комплаєнс.
Офіційно завершив триденний інтенсивний курс з кібербезпекового комплаєнсу, де ми розбирали, як перестати бути просто "компанією, що підписала договори", і стати "компанією, що їх реально виконує". Три дні щільного занурення в архітектуру регулювань ЄС, США та України дали чітке розуміння: один правильний технічний контроль (як-от MFA чи грамотне логування) здатний закрити вимоги одразу кількох суворих законів.
Ну і те, що я для себе підтвердив від колег з цього навчання, що ваш комплаєнс міцний рівно настільки, наскільки міцний ваш найслабший підрядник чи субпроцесор. Тому вимоги безпеки мають закладатися в архітектуру (Security & Privacy by Design) з першого спринту та першого рядка коду, а не додаватись у вигляді латок перед аудитом. Але в Україні про безпеку чомусь думають не дуже серйозно, поки вже не пізно.🤷♂️
Ну і головне, що я зрозумів: якщо виходити повноцінно на ринок ЄС чи США, то краще наймати окремого комплаєнс-менеджера. Бо так і кукуха може поїхати.😅
Дякую спікерам Катерині Дубас та Антону Тарасюку з Legal IT Group за структурування хаосу, чудові практичні кейси VitaPay та крутий фреймворк для проведення внутрішніх воркшопів!🫡
1 352
Закрита спільнота
Два роки тому на своєму першому навчанні з кібербезпеки я чув від ментора, що спільнота в українському КБ невелика і всі один одного знають. Я ще подумав тоді: це круто, напевно, всі допомагають і підтримують один одного. Але за весь цей час я цього так і не відчув.🤷♂️
За ці роки я так і не став повноцінною частиною тієї спільноти, хоча для популяризації сфери КБ в Україні вже зробив свій внесок. Ніякої підтримки чи допомоги. Звичайно, траплялися винятки, але то радше виключення, а не правило.
Тому в мене з'явилася ідея, створити власну закриту спільноту для обміну знаннями, взаємодопомоги та підтримки. У мене багато планів на її розвиток. Особисто я вже можу бути ментором або допомагати з пошуком роботи. В планах навіть відкриття бізнесу, але це поки що на перспективу.
Пріоритет я, звичайно, надаватиму ветеранам та їхнім сім'ям. Але якщо студенти чи ті, хто просто хоче розвиватись у сфері КБ, мають бажання долучитися то велком!🫡
Тож якщо ви зацікавлені, пишіть мені в приватні повідомлення.
1 352
Я тепер сертифікований спеціаліст з ІБ!🫡
Нічого не писав,чекав, поки прийде сертифікат. Учора я склав іспит. Це було ще й після обстрілу, тож задача виявилася тією ще зірочкою.🥲
Я справді думав, що після навчання буде окремо ще якийсь сертифікаційний відбір, та, на моє щастя, все пройшло значно простіше.😅
Корисний курс, дуже детально пояснює, як впроваджувати той самий ISO 27001. Але найголовніше,я отримав знання, які вже одразу використовую на практиці!
Тож закріплення матеріалу буде на найвищому рівні!🫡
1 352
Влізаю в нову "авантюру".😅
Подався на грантове магістерське навчання для ветеранів з кібербезпеки в SET University. Перший етап відбору, в якому від мене нічого не залежить, вже пройшов, то думаю, що і всі інші також пройду!
Взагалі вступати я вирішив тільки через рекомендацію знайомого, бо він сильно хвалив підхід до навчання. Що там дають не просто знання, а змінюють майндсет. Тому, вирішив ризикнути, адже до вищої освіти я ставлюсь скептично.🤷♂️
Минулого року допомагав набрати ветеранів на це навчання, а цього року вже сам подаюсь. Сподіваюсь, я витримаю цю авантюру і отримаю професійну сучасну освіту!🫡
PS. Щось на віддаленому заріс вже.😅
1 352
Найкращий спосіб для захисту!🫡
Всім спокійного та продуктивного тижня
PS. не повторювати в реальному житті.😅
1 352
Сьогодні був на випуску та дні відкритих дверей в RASP Cyber Academy. 🫡
Чудово, що все більше фахівців приєднуються до сфери кібербезпеки і для цього з'являється ще більше можливостей. Адже хороших спеціалістів дійсно не вистачає на ринку України, та, сподіваюсь, ситуація скоро покращиться!
Чому покращиться? Бо сьогодні я був запрошений не як якийсь інфлюенсер, а як представник ГО «ІТ-Ветеран», де від імені організації обговорив питання співпраці.
Якщо ви за мною слідкуєте, то знаєте, я завжди кажу, що найкращими спеціалістами з кібербезпеки є ветерани. Адже наш військовий досвід підходить якнайкраще для цієї сфери. І завдяки сьогоднішній зустрічі ми перетворюємо ці слова на дію!
Також було приємно познайомитися офлайн із CISO Євгеном Балютовим та ISM Русланою Округ із Raiffeisen Bank Ukraine. Мені сподобалося, що наше бачення збігається. 🫡
Так що далі - більше! 🫡
P.S. До речі, Євген - це перший CISO, з яким я познайомився. 😅
1 352
Трішки кібербезпекового гумору вам у стрічку😅
Всім гарного дня!
https://youtube.com/shorts/E3iEjLXq63I?feature=share
1 352
Шукаємо UX/UI дизайнера / волонтера для створення унікального технологічного сайту!
Привіт! Superhumans Center починає роботу над важливим продуктом, і ми шукаємо талановитого дизайнера, який готовий долучитися як волонтер та допомогти з візуалізацією складного, але критично важливого процесу.
Проєкт, який ми робимо, присвячений протезуванню та технологічним процесам виготовлення протезів.
Це не класичний, нудний лендінг із купою тексту. Ідея сайту - створення інтерактивного, покрокового гайду, який наочно візуалізує кожен етап.
Що потрібно буде розробляти?
Візуалізацію процесів: етапи роботи, схеми та ілюстрації, які легко зчитуються.
Логіку переходів: зручна навігація, кнопки «далі / назад», чітке розуміння користувачем того, на якому етапі він перебуває.
Сучасний інтерфейс: чистий, зрозумілий та технологічний UI, який викликає довіру.
Які завдання стоятимуть перед вами?
👉Продумати UX (користувацький досвід) та логіку взаємодії з етапами виробництва.
👉Розробити візуальний стиль (UI) та зробити складні інженерно-медичні процеси простими для сприйняття.
Що ми пропонуємо та чому це круто?
Важлива місія: ви працюватимете над реальним проєктом, який безпосередньо впливає на якість життя людей.
Крута команда: робота пліч-о-пліч із фахівцями, які щодня реально впроваджують ці технології в Україні.
Повна свобода творчості: ми відкриті до сміливих ідей, нестандартних рішень та пропозицій. Жодної нудної бюрократії.
Сильний кейс: це унікальна інтерфейсна задача (інтерактивна інфографіка), яка стане прикрасою вашого портфоліо.
Буду щиро вдячний за допомогу та репост!
Зацікавив проєкт? Пишіть мені в приватні повідомлення або залишайте коментар, я зв'яжусь з вами та розкажу всі деталі! 🫡
1 352
ІТ-ВЕТЕРАН
Наша громадська організація починає активну роботу, тому ми шукаємо ІТ-компанії-партнерів.
Наша місія - професійна реінтеграція ветеранів у цифрову економіку України та побудова інклюзивного мосту між військовим досвідом та ІТ-бізнесом.
У найближчі роки цивільний ринок праці України повністю змінить свій ландшафт. Близько 5–6 мільйонів людей матимуть статус ветеранів або членів їхніх родин. Для 19% з них це буде перший вихід на цивільний ринок.
Водночас ІТ-сектор досі має культурну прірву. Менеджмент часто не знає, як адаптувати військовий бекграунд під бізнес-процеси, і має приховані упередження.
Ми в ГО «ІТ-ВЕТЕРАН» вирішуємо цю проблему через замкнений цикл реінтеграції, де виступаємо гарантом і для ветерана, і для вашої компанії:
👉 Ми беремо на себе відбір кандидатів, підготовку CV та менторський супровід.
👉 Ветеран проходить 3-місячне стажування на вашому реальному проєкті, а наша ГО повністю бере на себе виплату стипендії на цьому етапі.
👉 Допомагаємо адаптувати вашу корпоративну культуру під роботу з ветеранами (тренінги, допомога в написанні ветеранської політики тощо).
Ми вже маємо сформовану команду, підписані меморандуми про навчання (зокрема з Beetroot Academy) та готуємо пілотну групу з 12 ветеранів.
Ми орієнтовані на чіткі KPI працевлаштувань та довгострокове утримання спеціалістів у командах, а не на створення видимості. 🫡
Не чекайте завершення війни, будуйте інклюзивні містки та адаптуйте свої HR-процеси вже зараз. Долучайтеся до формування національного стандарту ветеранської реінтеграції в технологічний сектор!
Якщо ви не хочете пасти задніх у майбутніх реаліях українського ринку - пишіть мені в приватні повідомлення або засновнику ГО Олегу, обговоримо формат співпраці!🫡
1 352
Чи можна вкрасти гроші через NFC просто у натовпі?
Розбираю міфи та реальні загрози безконтактної оплати.
Спойлер: терміналів боятися не треба, а от звичайний смартфон у чужих руках може стати проблемою.
Посилання на відео: https://youtube.com/shorts/i8wLQGba0wo?feature=share
PS: Відео повинно було вийти вчора, але най буде.🤷♂️
1 352
Сьогодні День Вишиванки. Для мене це особливий день, адже я дістаю сорочку, яку бабуся вишила перед смертю.😢
Тому для мене це не просто одяг чи данина традиції. Це пам'ять про близьку людину, яку можна буквально торкнутися руками. Кожен хрестик там - це історія моєї родини, яку ніхто не зможе переписати.
Коли ворог приходить на нашу землю, він перш за все шукає саме це - нашу ідентичність, щоб її знищити. Але ми продовжуємо носити своє. Ця сорочка - нагадування про те, хто ми є і заради чого ми зі зброєю в руках доводимо своє право існувати.
Сподіваюсь, ви одягали сьогодні свої вишиванки. То ж згадуйте тих, хто їх створював, і тих Захисників, завдяки яким ми маємо можливість носити їх у своїй країні.🫡
1 352
Безкоштовний USB-порт у кафе - це зручність чи відкриті двері для хакерів?
Коли на вокзалі, в аеропорту чи в кав'ярні сідає смартфон, ми підсвідомо шукаємо будь-яку можливість підзарядитися. Публічні USB-стійки здаються ідеальним безкоштовним порятунком. Проте в кібербезпеці за слово «безкоштовно» часто доводиться платити власними даними.
У новому Shorts розбираю реальну загрозу під назвою Juice Jacking.
Перегляньте відео, щоб дізнатися, як захистити свій пристрій у дорозі.🫡
Посилання на відео: https://youtube.com/shorts/274NV6bGHvw?feature=share
1 352
Публічна непублічність
Я завжди кажу, що хочу стати публічною людиною. Виступати на конференціях, давати інтерв'ю, адже це один зі способів набрати вагу в професійній сфері й не лише в ній. Все це для того, щоб мати можливість допомагати моїм побратимам. Щоб їм не доводилося проходити той самий шлях, який пройшов я.
Але завжди є одне «але». Я не можу бути в натовпі людей. Завжди відчуваю небезпеку й тривогу. І це дуже втомлює...
Після таких заходів мені потрібно кілька днів, щоб прийти до тями. І річ не в страху перед сценою чи чимось подібним, у мене страх перед самими людьми. Адже люди стільки разів зраджували мене й ставилися зі зневагою, що тепер я чекаю цього від усіх.
Проте я розумію, що закритись від усіх це не вихід. І що треба шукати баланс, хоча для мене це важче, ніж йти в бій. Бо на війні ти чітко знаєш, де твій ворог а де побратим, а ось в цивільному житті все набагато складніше.
Але якщо ця публічність, ціна за те, щоб голос моїх побратимів почули, я готовий її платити. Поки що, маленькими кроками.🫡
1 352
Робота для ветеранів та профі в Силах оборони України!
Потрібні фахівці, які готові підсилювати Сили оборони України не лише зброєю, а й технологіями. Це вакансія для ветеранів, цивільних спеціалістів та осіб, які не є військовозобов’язаними.
З 2017 року Центр інновацій та розвитку оборонних технологій МОУ розвиває систему DELTA — екосистему, що інтегрує сенсори, радари та БпЛА в єдине бойове середовище. Це продуктова компанія всередині оборонного відомства, де найкращі ІТ-експерти працюють пліч-о-пліч із військовими професіоналами.
Кожен рядок вашого коду — це швидші рішення на полі бою та мільярди доларів знищеної ворожої техніки.
Зараз потрібні:
👉Business Analyst
👉Product Manager
👉CV/ML Research Engineer
👉Data Analyst / Data Engineer
👉DevOps Engineer
👉NOC Engineer
👉Frontend / Software Engineer
👉Юрист
Вакансії на Lobby X: https://bit.ly/4ntc3Fv
Вакансії на DOU: https://bit.ly/4d8uwnd
Хочеш приносити користь за фахом? Долучайся до команди, що створює технологічну перевагу України.
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
