ch
Feedback
Crypto Way

Crypto Way

前往频道在 Telegram

CryptoWay — провідник у світ крипти: аналітика, можливості заробітку та ексклюзивний доступ до інсайтів. Наш Сайт - https://cryptoway.pro Календар подій — https://cryptoway.pro/calendar Канал по CS:2 - https://t.me/CryptoWayCS Співпраця - @Enzigo2

显示更多
8 445
订阅者
-524 小时
-337
+11130
帖子存档
Taiko анонсували останню компанію на Galxe Вчора проект оголосив останню кампанію на Galxe, але не забудьте перед цим пройти
Taiko анонсували останню компанію на Galxe Вчора проект оголосив останню кампанію на Galxe, але не забудьте перед цим пройти завдання з Trust Bonus, в якому потрібен Galxe-паспорт або Gitcoin-паспорт із 20+ поінтами. Всього можна залутати 2600+ поінтів за дуже короткий час. *️⃣Що робити? • Підключаємо гаманець на сайті • Виконуємо соціальні завдання; • Відповідаємо на квіз, відповіді: C, B, B, D, A. Відповіді на квіз актуальні зараз, але їх можуть змінити, враховуйте це. ❗️Дедлайн: 8 лютого

💰 Лутаємо 10$ від BitGet BitGet запускає акцію з токеном $VR, де за оборот 100$ можна отримати 10$ у токені $VR Як взяти уча
💰 Лутаємо 10$ від BitGet BitGet запускає акцію з токеном $VR, де за оборот 100$ можна отримати 10$ у токені $VR Як взяти участь? 👨‍💻 ▪️Реєструємося на BitGet ▪️Проходимо КУС ▪️Переходимо за посиланням та підтверджуємо участь (о 13:00) ▪️Робимо оборот 100$+ з токеном $VR 2000 перших учасників отримають по 10$ у токені $VR собі на гаманець

Лутаємо 20$+ від MEXC та JUP Біржа Mexc запустила глім в якому за прості підписки на соц мережі, дають шанс виграти 20$ в ток
Лутаємо 20$+ від MEXC та JUP Біржа Mexc запустила глім в якому за прості підписки на соц мережі, дають шанс виграти 20$ в токенах $JUP. Що робити: ▪️Реєструємось за посиланням ▪️Переходимо на глім ▪️Виконуємо завдання 🏆Нагороди: 50 переможців отримають по 20$ ⏰Дедлайн: 6 Лютого Якщо ви виконуєте наше партнерське промо на 40$, то цей глім це ваш шанс на халявні 20$) P.S. Для отримання винагороди на акаунті потрібно холдити 30$+

🌟 Лутаємо на каву в новому місяці (на початку місяця завжди більше насипають, бо пул оновили) https://s.binance.com/bcdSZNlJ
🌟 Лутаємо на каву в новому місяці (на початку місяця завжди більше насипають, бо пул оновили) https://s.binance.com/bcdSZNlJ

Пройшов лістинг токена $JUP Фактично 0.7$ було закладено в його ціну. Особисто я буду холдити свої токени Юпітер до 1$ — так
Пройшов лістинг токена $JUP Фактично 0.7$ було закладено в його ціну. Особисто я буду холдити свої токени Юпітер до 1$ — так як вірю, що зараз всі виходять, а ціну можуть дотягнути легенько. Вітаю з профітом! 🥳

💎 На Bybit стартував Launchpool ZetaChain ▪️Йдемо в Launchpool ▪️Закидуємо до 2000$ ▪️Очікуємо завершення 14 лютого 👉🏻 Хто
💎 На Bybit стартував Launchpool ZetaChain ▪️Йдемо в Launchpool ▪️Закидуємо до 2000$ ▪️Очікуємо завершення 14 лютого 👉🏻 Хто має вільні стейбли, варто закинути для стейкінгу, думаю буде +2-4% до депозиту. 👉🏻 Створити акаунт Bybit

✔️ Binance проведе лістінг $JUP о 17:30 Нагадую клейм о 17:00, думаю інші біржі дадуть можливість продати токени швидше. Буде
✔️ Binance проведе лістінг $JUP о 17:30 Нагадую клейм о 17:00, думаю інші біржі дадуть можливість продати токени швидше. Буде $JUP по 1$ - 👍 Не буде $JUP по 1$ - 🌭

⭐️ Активність для холдерів NFT аватарів SandBox - Shibuya109 Зараз проходить івент на 10к $SAND дял всіх аватарів та 5к $SAND
⭐️ Активність для холдерів NFT аватарів SandBox - Shibuya109 Зараз проходить івент на 10к $SAND дял всіх аватарів та 5к $SAND для холдерів NFT Shibuya ⚙️ В мене завалялось 6 аватарів Shibuya109. Для отримання винагород потрібно виконати 31 квест. - Карта SHIBUYA109 Fashionable -SPACE INVADERS- — працює 16/16 ✅ - Shibuya Night -SPACE INVADERS- 9/15 — не працює 9/15 ❌ (як тільки карта запрацює, я повідомлю в канал) В середньому очікую 15 $SAND на аватарів, ( невеликий бонус щоб додатково окупити їх).

https://lfg.jup.ag/ Заходимо перевіряємо AirDrop від юпітера 🙂
https://lfg.jup.ag/ Заходимо перевіряємо AirDrop від юпітера 🙂

🤑15-25$ на акаунт від OKX З приводу лістингу токену $DMAIL, біржа випустила промо, в якому можна швидко залутати від 15 до 2
🤑15-25$ на акаунт від OKX З приводу лістингу токену $DMAIL, біржа випустила промо, в якому можна швидко залутати від 15 до 25$ в залужності старий/новий акаунт. Що робити: ▪️Реєструємось на біржі та підтвержуємо участь у промо ▪️Депозитимо 100 $USDT+ ▪️Купуємо токен $DMAIL на суму 100 $USDT+ та відразу продаємо ▪️Холдимо гроші до кінця промо ⏰Дедлайн: До закінчення пулу або до 13 лютого Промо гемне, тому, раджу всім у кого є вільний стейбл його воркати💰

Став доступний офіційний клейм токена $DMAIL Монета уже торгується на біржах OKX/BYBIT та інших. Ціна за токен 0.85$-1$. 👉🏻
Став доступний офіційний клейм токена $DMAIL Монета уже торгується на біржах OKX/BYBIT та інших. Ціна за токен 0.85$-1$. 👉🏻 Клейм Dmail

🫡 Який же я старий.... 2 роки назад я заніс аллокацію в $LPOOL проекту Mintlayer. "І як це буває — через 2 роки і мусорний б
+1
🫡 Який же я старий.... 2 роки назад я заніс аллокацію в $LPOOL проекту Mintlayer. "І як це буває — через 2 роки і мусорний блокчейн стріляє." Можете побачити на графіку. ⚙️ Виходить що зараз будуть насипати по 200-500 $ML токенів на кожен розлок. Поки розблокували 12% саплая. Наразі думаю, що робити з токенами, але швидше за все вони підуть в стакан, бо я так думаю не в мене одного пройшов розлок 👀👀👀

✅ На Bybit одразу 5 активних промок за сьогодні FIRE - Токен сплеш ▪️Для старих користувачів 5$ ▪️Для нових користувачів 25$
На Bybit одразу 5 активних промок за сьогодні FIRE - Токен сплеш ▪️Для старих користувачів 5$ ▪️Для нових користувачів 25$ ❕Депозит відчиняється завтра з 12.00 ❕Лістинг 1 лютого в 11.00 MXM - Токен сплеш ▪️Для старих користувачів 5$ ▪️Для нових користувачів 20$ ❕Депозит відчиняється завтра з 12.00 ❕Лістинг 1 лютого в 13.00 AFG - Токен сплеш ▪️Для старих користувачів 5$ ▪️Для нових користувачів 30$ ❕Депозит відчиняється сьогодні з 10.00 ❕Лістинг сьогодні в 12.00 JUP - Токен сплеш ▪️Для старих користувачів 5$ ▪️Для нових користувачів 20$ ❕Депозит відчиняється сьогодні з 12.00 ❕Лістинг завтра в 05.00 DMAIL - Токен сплеш ▪️Для старих користувачів 5$ ▪️Для нових користувачів 25$ ❕Депозит вже відкритий ❕Лістинг сьогодні в 12.00 🗣Реєстрація дозволена на всіх промках уже, також промо можна поєднувати з іншими. На усіх промо потрібно депозит більше 100$ та об'єм у торговій парі.

🚨Криптани, є можливість отримувати круті алокації в проекти на ранній стадії, Inspect 🥝 був один із них! 🗣 З вкладених 200
🚨Криптани, є можливість отримувати круті алокації в проекти на ранній стадії, Inspect 🥝 був один із них! 🗣 З вкладених 2000$ можна було забрати 4 000$ на лістингу + залишилось 90% токенів ще в лоці а це близько 33 000$ на теперішній час 📆 вважаю що це дуже крутий результат💪🏻 💁🏻‍♂️ Також проект TONKA Finance 🌱показав себе дуже добре з 500$ інвесту я витягнув 5 000$ Схожих проектів які будуть давати хороші результати будуть і надалі але тут не вгадаєш тому потрібно заходити максимально у всі проекти,тому в мене є пропозиція забирати максимальну алокацію 1-3к$, тобто створити невеликий інвест фонд, де Я буду давати можливість інвестувати разом зі мною своїм підписникам-криптанам мінімальна інвестиція буде від 200$ щоб кожен міг інвестувати на комфортну йому суму невеликий % беру за свою послугу, і ви зможете залітати в такі проекти зі мною по хорошій ціні на ранній стадії! 🔗 Канал з алокаціями 👈 💁🏻‍♂️ Більш детальніше, пишіть в особисті @lapartizan0👤

♥️ Ну ви поняли, хто не зассав і все-таки купив $WOKR — вітаю з +60% від точки входа. Тепер Ворк вам точно не грозить 🤡
♥️ Ну ви поняли, хто не зассав і все-таки купив $WOKR — вітаю з +60% від точки входа. Тепер Ворк вам точно не грозить 🤡

💎 40$+ від MEXC —для моїх рефералів 👉🏻 Реєструємося за моїм партнерським посиланням і отримуємо бонуси які описані нижче ▪
💎 40$+ від MEXC —для моїх рефералів 👉🏻 Реєструємося за моїм партнерським посиланням і отримуємо бонуси які описані нижче ▪️15$ для перших 10 користувачів, які пройшли реєстрацію+ КУС ▪️25$ для перших 5 користувачів, обсяг торгів яких перевищує 15к$ протягом проведення промо ▪️Додатково Січневе змагання та M-Day нагороди за торгівлю ф'ючерсами 🕒 Нагороди USDT у формі ф'ючерсних бонусів. Нагороди відправлять протягом 7 днів. Думаю учасників буде не так багато, тому 100% смарт залетіти і нагнати об'єми, щоб залутати легеньку 40$ ⏰ Період проведення: 27.01 - 9.02 ✔️ Для отримання винагород обов'язково потрібно бути зареєстрованим за моєю партнерською ссилкою

UPD: Закрило по стопу в +30% 🫡🫡🫡

✊🏻 Зайшов в шорт по $MNT на фоні новин про дроп токена. Ссилка на клейм - якщо робили активності в Mantle Стоп поставив в Б/
✊🏻 Зайшов в шорт по $MNT на фоні новин про дроп токена. Ссилка на клейм - якщо робили активності в Mantle Стоп поставив в Б/у на всякий, а то ми знаєм як буває 😶‍🌫️

👀 Як ви любите - нова луділка по типу NOTCOIN
👀 Як ви любите - нова луділка по типу NOTCOIN

💎 Taiko анонсували аірдроп Зараз можна отримати 2500 поінтів за Galxe Passport "ось завдання" — що більше ніж за всі квести
💎 Taiko анонсували аірдроп Зараз можна отримати 2500 поінтів за Galxe Passport "ось завдання" — що більше ніж за всі квести разом взяти, напевно команда таким чином відсіює сібілів. Якщо маєте ферми Galxe Passport, а я нагадаю — (ми робили їх для 👉🏻 Spase ID), то раджу загнати всю ферму, але також варто пройти тестнет, тому, що він також може бути мільтиплікатором. ⚙️ Загалом, я буду на деяких акаунах проходити тестнет + клеймити поінти, а на деяких просто заберу поінти в надії на дроп. ✔️ Де купити самі дешеві паспорти Galxe "ви знаєте"