Crypto Way
الذهاب إلى القناة على Telegram
CryptoWay — провідник у світ крипти: аналітика, можливості заробітку та ексклюзивний доступ до інсайтів. Наш Сайт - https://cryptoway.pro Календар подій — https://cryptoway.pro/calendar Канал по CS:2 - https://t.me/CryptoWayCS Співпраця - @Enzigo2
إظهار المزيد8 445
المشتركون
-524 ساعات
-337 أيام
+11130 أيام
أرشيف المشاركات
8 442
Taiko анонсували останню компанію на Galxe
Вчора проект оголосив останню кампанію на Galxe, але не забудьте перед цим пройти завдання з Trust Bonus, в якому потрібен Galxe-паспорт або Gitcoin-паспорт із 20+ поінтами. Всього можна залутати 2600+ поінтів за дуже короткий час.
*️⃣Що робити?
• Підключаємо гаманець на сайті
• Виконуємо соціальні завдання;
• Відповідаємо на квіз, відповіді: C, B, B, D, A.
Відповіді на квіз актуальні зараз, але їх можуть змінити, враховуйте це.
❗️Дедлайн: 8 лютого
8 442
💰 Лутаємо 10$ від BitGet
BitGet запускає акцію з токеном $VR, де за оборот 100$ можна отримати 10$ у токені $VR
Як взяти участь? 👨💻
▪️Реєструємося на BitGet
▪️Проходимо КУС
▪️Переходимо за посиланням та підтверджуємо участь (о 13:00)
▪️Робимо оборот 100$+ з токеном $VR
2000 перших учасників отримають по 10$ у токені $VR собі на гаманець
8 442
Лутаємо 20$+ від MEXC та JUP
Біржа Mexc запустила глім в якому за прості підписки на соц мережі, дають шанс виграти 20$ в токенах $JUP.
Що робити:
▪️Реєструємось за посиланням
▪️Переходимо на глім
▪️Виконуємо завдання
🏆Нагороди: 50 переможців отримають по 20$
⏰Дедлайн: 6 Лютого
Якщо ви виконуєте наше партнерське промо на 40$, то цей глім це ваш шанс на халявні 20$)
P.S. Для отримання винагороди на акаунті потрібно холдити 30$+
8 442
🌟 Лутаємо на каву в новому місяці
(на початку місяця завжди більше насипають, бо пул оновили)
https://s.binance.com/bcdSZNlJ
8 442
Пройшов лістинг токена $JUP
Фактично 0.7$ було закладено в його ціну.
Особисто я буду холдити свої токени Юпітер до 1$ — так як вірю, що зараз всі виходять, а ціну можуть дотягнути легенько.
Вітаю з профітом! 🥳
8 442
💎 На Bybit стартував Launchpool ZetaChain
▪️Йдемо в Launchpool
▪️Закидуємо до 2000$
▪️Очікуємо завершення 14 лютого
👉🏻 Хто має вільні стейбли, варто закинути для стейкінгу, думаю буде +2-4% до депозиту.
👉🏻 Створити акаунт Bybit
8 442
✔️ Binance проведе лістінг $JUP о 17:30
Нагадую клейм о 17:00, думаю інші біржі дадуть можливість продати токени швидше.
Буде $JUP по 1$ - 👍
Не буде $JUP по 1$ - 🌭
8 442
⭐️ Активність для холдерів NFT аватарів SandBox - Shibuya109
Зараз проходить івент на 10к $SAND дял всіх аватарів та 5к $SAND для холдерів NFT Shibuya
⚙️ В мене завалялось 6 аватарів Shibuya109. Для отримання винагород потрібно виконати 31 квест.
- Карта SHIBUYA109 Fashionable -SPACE INVADERS- — працює 16/16 ✅
- Shibuya Night -SPACE INVADERS- 9/15 — не працює 9/15 ❌ (як тільки карта запрацює, я повідомлю в канал)
В середньому очікую 15 $SAND на аватарів, ( невеликий бонус щоб додатково окупити їх).
8 442
🤑15-25$ на акаунт від OKX
З приводу лістингу токену $DMAIL, біржа випустила промо, в якому можна швидко залутати від 15 до 25$ в залужності старий/новий акаунт.
Що робити:
▪️Реєструємось на біржі та підтвержуємо участь у промо
▪️Депозитимо 100 $USDT+
▪️Купуємо токен $DMAIL на суму 100 $USDT+ та відразу продаємо
▪️Холдимо гроші до кінця промо
⏰Дедлайн: До закінчення пулу або до 13 лютого
Промо гемне, тому, раджу всім у кого є вільний стейбл його воркати💰
8 442
Став доступний офіційний клейм токена $DMAIL
Монета уже торгується на біржах OKX/BYBIT та інших. Ціна за токен 0.85$-1$.
👉🏻 Клейм Dmail
8 442
🫡 Який же я старий.... 2 роки назад я заніс аллокацію в $LPOOL проекту Mintlayer.
"І як це буває — через 2 роки і мусорний блокчейн стріляє." Можете побачити на графіку.
⚙️ Виходить що зараз будуть насипати по 200-500 $ML токенів на кожен розлок. Поки розблокували 12% саплая.
Наразі думаю, що робити з токенами, але швидше за все вони підуть в стакан, бо я так думаю не в мене одного пройшов розлок 👀👀👀
8 442
✅ На Bybit одразу 5 активних промок за сьогодні
FIRE - Токен сплеш
▪️Для старих користувачів 5$
▪️Для нових користувачів 25$
❕Депозит відчиняється завтра з 12.00
❕Лістинг 1 лютого в 11.00
MXM - Токен сплеш
▪️Для старих користувачів 5$
▪️Для нових користувачів 20$
❕Депозит відчиняється завтра з 12.00
❕Лістинг 1 лютого в 13.00
AFG - Токен сплеш
▪️Для старих користувачів 5$
▪️Для нових користувачів 30$
❕Депозит відчиняється сьогодні з 10.00
❕Лістинг сьогодні в 12.00
JUP - Токен сплеш
▪️Для старих користувачів 5$
▪️Для нових користувачів 20$
❕Депозит відчиняється сьогодні з 12.00
❕Лістинг завтра в 05.00
DMAIL - Токен сплеш
▪️Для старих користувачів 5$
▪️Для нових користувачів 25$
❕Депозит вже відкритий
❕Лістинг сьогодні в 12.00
🗣Реєстрація дозволена на всіх промках уже, також промо можна поєднувати з іншими. На усіх промо потрібно депозит більше 100$ та об'єм у торговій парі.
8 442
🚨Криптани, є можливість отримувати круті алокації в проекти на ранній стадії, Inspect 🥝 був один із них!
🗣 З вкладених 2000$ можна було забрати 4 000$ на лістингу + залишилось 90% токенів ще в лоці а це близько 33 000$ на теперішній час 📆 вважаю що це дуже крутий результат💪🏻
💁🏻♂️ Також проект TONKA Finance 🌱показав себе дуже добре з 500$ інвесту я витягнув 5 000$
Схожих проектів які будуть давати хороші результати будуть і надалі але тут не вгадаєш тому потрібно заходити максимально у всі проекти,тому в мене є пропозиція забирати максимальну алокацію 1-3к$, тобто створити невеликий інвест фонд, де Я буду давати можливість інвестувати разом зі мною своїм підписникам-криптанам мінімальна інвестиція буде від 200$ щоб кожен міг інвестувати на комфортну йому суму невеликий % беру за свою послугу, і ви зможете залітати в такі проекти зі мною по хорошій ціні на ранній стадії!
🔗 Канал з алокаціями 👈
💁🏻♂️ Більш детальніше, пишіть в особисті @lapartizan0👤
8 442
♥️ Ну ви поняли, хто не зассав і все-таки купив $WOKR — вітаю з +60% від точки входа.
Тепер Ворк вам точно не грозить 🤡
8 442
💎 40$+ від MEXC —для моїх рефералів
👉🏻 Реєструємося за моїм партнерським посиланням і отримуємо бонуси які описані нижче
▪️15$ для перших 10 користувачів, які пройшли реєстрацію+ КУС
▪️25$ для перших 5 користувачів, обсяг торгів яких перевищує 15к$ протягом проведення промо
▪️Додатково Січневе змагання та M-Day нагороди за торгівлю ф'ючерсами
🕒 Нагороди USDT у формі ф'ючерсних бонусів. Нагороди відправлять протягом 7 днів.
Думаю учасників буде не так багато, тому 100% смарт залетіти і нагнати об'єми, щоб залутати легеньку 40$
⏰ Період проведення: 27.01 - 9.02
✔️ Для отримання винагород обов'язково потрібно бути зареєстрованим за моєю партнерською ссилкою
8 442
✊🏻 Зайшов в шорт по $MNT на фоні новин про дроп токена.
Ссилка на клейм - якщо робили активності в Mantle
Стоп поставив в Б/у на всякий, а то ми знаєм як буває 😶🌫️
8 442
💎 Taiko анонсували аірдроп
Зараз можна отримати 2500 поінтів за Galxe Passport "ось завдання" — що більше ніж за всі квести разом взяти, напевно команда таким чином відсіює сібілів. Якщо маєте ферми Galxe Passport, а я нагадаю — (ми робили їх для 👉🏻 Spase ID), то раджу загнати всю ферму, але також варто пройти тестнет, тому, що він також може бути мільтиплікатором.
⚙️ Загалом, я буду на деяких акаунах проходити тестнет + клеймити поінти, а на деяких просто заберу поінти в надії на дроп.
✔️ Де купити самі дешеві паспорти Galxe "ви знаєте"
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
