2 436
订阅者
-124 小时
-17 天
+630 天
帖子存档
2 436
Мені вже набрид цей монітор...
Є якийсь такий в мене загон, що я щось жоско захочу і поки це не отримаю, то не зможу заспокоїтись. Думки про цю піч будуть мене переслідувати весь час, і бажання розібратися, потрогати, спробувати покористуватися будуть наростати і наростати, а потім коли я цю річ отримаю, за цим слідує "і шо?"...
Сам монітор прикольний, я навіть в деякі ігри на ньому встиг поганяти, але він досить незручний, важкий, громіздкий, його постійно треба налаштовувати, бо кіноскоп прикалується. Ех.. ну я знайду куди його ще засотувати, але поки постоїть в куточку десь :)
2 436
Сідаю працювати над великим відео-есе, по типу тих, які я робив раніше, але, здається, воно буде набагато довшим...
2 436
це був фейк, ось справжній стрім: https://youtube.com/live/JKsHknhD9ak?feature=share
2 436
Зараз запущу стрім, політаємо-подивимось на сервері, що встигли набудувати гравці, та й поговоримо трохи щось цікаве:)
2 436
Хто розбирається, допоможіть знайти такі свічі для клавіатури🫠
Я щось шукаю-шукаю, але не можу знайти саме такі по формі. Може в них назва є особлива якась і тому мені по запиту їх не показує..
2 436
Я не рагуль першоденка,
Я не рагуль першоденка,
Я не рагуль першоденка,
Я не рагуль першоденка...
2 436
Ух я б пограв в щось таке😲
Cave Game в стилістиці стрих RPG, виглядає дуже добре)
Оригінал: https://www.reddit.com/r/GoldenAgeMinecraft/s/AJMWX0nwUv
2 436
Лол, я зараз такий флешбек зловив...
Я згадав як колись не міг встановити шейдери на майн, бо був дуже слабкий ПК, але я не впав у відчай і мені прийшла "геніальна" ідея: зробити текстурпак, який замінить шейдери...
Я в якійсь програмі в інтернеті для обробки фото накладав фільтр (як ті що в інстаграмі для фото) на кожну текстуру окремо))) потім вийшов текстурпак в якому всі блоки трохи синіші і з всякими пересвітами і сонячними променями:)
Я тоді жесть був собою гордий, здавалося, що я зламав систему😎
2 436
Пхахах, я слабкий перед такими коментами 🤣
Кожного разу сміюсь коли бачу подібне щось)))
2 436
Це, до речі, на редіті, під публікацією про наш сервер..
Я якшо чесно, не розумію як в голові мають скластися звивини, щоб про таке навіть подумати?
Ну якшо ти москаль, якшо ти хочеш доторкнутися до прекрасного, то закрий ротик, тихенько відкрий перекладач, прикинся англомовним кимось і своій оцей russian запхай куди подалі.
Ніхто б навіть не дізнався, мабуть🤔
Russian allowed?🦴, тьфу
2 436
Я там на стрімах був обмовився, що сьогодні буде відос один цікавий, але не встиг доробити його до відключення💀
Тому буде завтра:) десь мабуть зранку його опублікую💁♂️
2 436
Repost from N/a
Привіт друзі, оголошую терміновий збір на РЕБ татові для 14 ОМБр!
Наша ціль - 85 000 грн, які допоможуть врятувати життя та захистити наших воїнів!
Банка моно
💳 5375411218741630
Також за донат буде розіграш
При донаті:
* Від 200 грн: унікальний мікрофон з підписом Діми Хейтспіча
* Від 150 грн: пакунок смаколиків
* Від 100 грн: ексклюзивний дизайн від мене
Важливо вказати свої контактні данні для звʼязку (номер телефону, або нікнейм в соцмережах)
P.S. Не забудьте поділитися цією інформацією з друзями та близькими!
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
