ar
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

الذهاب إلى القناة على Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

إظهار المزيد
2 436
المشتركون
-124 ساعات
-17 أيام
+630 أيام
أرشيف المشاركات
Мені вже набрид цей монітор... Є якийсь такий в мене загон, що я щось жоско захочу і поки це не отримаю, то не зможу заспокоїтись. Думки про цю піч будуть мене переслідувати весь час, і бажання розібратися, потрогати, спробувати покористуватися будуть наростати і наростати, а потім коли я цю річ отримаю, за цим слідує "і шо?"... Сам монітор прикольний, я навіть в деякі ігри на ньому встиг поганяти, але він досить незручний, важкий, громіздкий, його постійно треба налаштовувати, бо кіноскоп прикалується. Ех.. ну я знайду куди його ще засотувати, але поки постоїть в куточку десь :)

Hell yeah😎
Hell yeah😎

Сідаю працювати над великим відео-есе, по типу тих, які я робив раніше, але, здається, воно буде набагато довшим...

це був фейк, ось справжній стрім: https://youtube.com/live/JKsHknhD9ak?feature=share

Зараз запущу стрім, політаємо-подивимось на сервері, що встигли набудувати гравці, та й поговоримо трохи щось цікаве:)

Хто розбирається, допоможіть знайти такі свічі для клавіатури🫠 Я щось шукаю-шукаю, але не можу знайти саме такі по формі. Мо
Хто розбирається, допоможіть знайти такі свічі для клавіатури🫠 Я щось шукаю-шукаю, але не можу знайти саме такі по формі. Може в них назва є особлива якась і тому мені по запиту їх не показує..

я купив собі цього красунчика 😮‍💨
я купив собі цього красунчика 😮‍💨

Я не рагуль першоденка, Я не рагуль першоденка, Я не рагуль першоденка, Я не рагуль першоденка...
Я не рагуль першоденка, Я не рагуль першоденка, Я не рагуль першоденка, Я не рагуль першоденка...

Ух я б пограв в щось таке😲 Cave Game в стилістиці стрих RPG, виглядає дуже добре) Оригінал: https://www.reddit.com/r/GoldenA
+2
Ух я б пограв в щось таке😲 Cave Game в стилістиці стрих RPG, виглядає дуже добре) Оригінал: https://www.reddit.com/r/GoldenAgeMinecraft/s/AJMWX0nwUv

Лол, я зараз такий флешбек зловив... Я згадав як колись не міг встановити шейдери на майн, бо був дуже слабкий ПК, але я не впав у відчай і мені прийшла "геніальна" ідея: зробити текстурпак, який замінить шейдери... Я в якійсь програмі в інтернеті для обробки фото накладав фільтр (як ті що в інстаграмі для фото) на кожну текстуру окремо))) потім вийшов текстурпак в якому всі блоки трохи синіші і з всякими пересвітами і сонячними променями:) Я тоді жесть був собою гордий, здавалося, що я зламав систему😎

Пхахах, я слабкий перед такими коментами 🤣 Кожного разу сміюсь коли бачу подібне щось)))
Пхахах, я слабкий перед такими коментами 🤣 Кожного разу сміюсь коли бачу подібне щось)))

це нова серія БТВ - дивись, не бійся😇

Вау, Ґедзь дропнув нове потужне відео 🤩 https://youtu.be/Shdi04lHbeE

Це, до речі, на редіті, під публікацією про наш сервер.. Я якшо чесно, не розумію як в голові мають скластися звивини, щоб пр
Це, до речі, на редіті, під публікацією про наш сервер.. Я якшо чесно, не розумію як в голові мають скластися звивини, щоб про таке навіть подумати? Ну якшо ти москаль, якшо ти хочеш доторкнутися до прекрасного, то закрий ротик, тихенько відкрий перекладач, прикинся англомовним кимось і своій оцей russian запхай куди подалі. Ніхто б навіть не дізнався, мабуть🤔 Russian allowed?🦴, тьфу

Я там на стрімах був обмовився, що сьогодні буде відос один цікавий, але не встиг доробити його до відключення💀 Тому буде завтра:) десь мабуть зранку його опублікую💁‍♂️

Repost from N/a
Привіт друзі, оголошую терміновий збір на РЕБ татові для 14 ОМБр! Наша ціль - 85 000 грн, які допоможуть врятувати життя та з
Привіт друзі, оголошую терміновий збір на РЕБ татові для 14 ОМБр! Наша ціль - 85 000 грн, які допоможуть врятувати життя та захистити наших воїнів! Банка моно 💳 5375411218741630 Також за донат буде розіграш При донаті: * Від 200 грн: унікальний мікрофон з підписом Діми Хейтспіча * Від 150 грн: пакунок смаколиків * Від 100 грн: ексклюзивний дизайн від мене Важливо вказати свої контактні данні для звʼязку (номер телефону, або нікнейм в соцмережах) P.S. Не забудьте поділитися цією інформацією з друзями та близькими!

Типу, що це неможливо відновити найближчими роками